mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 13:22 
Cytuj  
W takim razie to jest chore.... no bo jaki sens ma odludnianie servera do zera i przenosic ludzi na dwa jakeis nowe ?? moim zdaniem to sie wogole blizzowi nie oplaca a graczom tym bardziej powinni wznowic migracje z serverow X na servery Y i tyle a nie wymyslaja jakies kontrowersyjne rozwiazania

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 13:31 
Cytuj  
W ogole to Blizz powinien niedopuszczac do przeludnienia serverow.. A nie potem jakies dziwne metody wymyslala :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 14:02 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
W takim razie to jest chore.... no bo jaki sens ma odludnianie servera do zera i przenosic ludzi na dwa jakeis nowe ?? moim zdaniem to sie wogole blizzowi nie oplaca a graczom tym bardziej powinni wznowic migracje z serverow X na servery Y i tyle a nie wymyslaja jakies kontrowersyjne rozwiazania

Taki, ze na niektorych serwerach wieczorami sa kolejki po 500 osob, a z darmowych transferow malo kto korzysta bo ludzie chca grac na starym i znanym serwerze. Skoro cos takiego wprowadzaja, to chyba im sie oplaca.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 14:04 
Cytuj  
Cypis moze i masz racje ale mi chodzi o to, co stanie sie z tym serverem z ktorego ludzie zostana wysiedleni ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 14:05 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
W ogole to Blizz powinien niedopuszczac do przeludnienia serverow.. A nie potem jakies dziwne metody wymyslala :)


bylo tak kiedys - nie mozna bylo zakladac nowych charkow na serwerach "full" jesli nie mialo sie tam juz jakiejs postaci. ludziom tez bylo zle i w koncu to zniesli ;)
swoja droga - pamietam z tamtego okresu aukcje na allegro "konto WOW z mozliwoscia zakladania postaci na Burning Legion!" to byly dziwne czasy 8)

Ticik napisał(a):
Cypis moze i masz racje ale mi chodzi o to, co stanie sie z tym serverem z ktorego ludzie zostana wysiedleni ?


zostanie zamkniety? na co Blizzowi i graczom z innych realmow serwer z populacja "empty" :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 16:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przeciez napisali wyraznie ze gildie przenosza w calosci na realm ktory wybierze guildmaster..


Ups, yeah my bad. W takim wypadku hmm... nadal pewnie beda whiny bo jeden GM wybierze jeden realm, drugi GM wybierze drugi i kumple z obu gildii zostana rozdzieleni :). Flame na forum bedzie tak czy tak jak zaczna to robic, ale jak beda to robic z glowa to moze cos z tego wyjdzie. Jednak dotychczasowe poczynania Blizza w sferze rozluzniania serwerow byly srednio przemyslane. Np migracja calego Burning Blade na Grim Batol ;).

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 21:26 
Cytuj  
ja cos czuje ze i tak blizz poprzenosi jak im sie podoba...
a jezeli sie tobie nie podoba?
no coz - zaloz nowa postac i rob ja od 1 lvlu na starym realmie - zawsze to pare miesiecy wiecej oplaconego abonamentu dla nich


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 01:11 
Cytuj  
Nie demonizujcie już tak Blizzarda, to nie Microsoft.
Niby czemu mieliby robić graczom psikusa? Jeżeli taka akcja będzie przeprowadzona (mówie o podziale servera) to niewątpliwie będzie to zrobione tak, żeby graczom było maksymalnie wygodnie.

Zresztą w ogóle nie rozumiem tych głosów pełnych obaw... naprawdę nie macie już na co narzekać? Zbliża się jakaś zmiana, która ma w konsekwencji uprzyjemnić i ułatwić grę, a tu oczywiście znajdzie się kupa osób, które będą narzekać i doszukiwać się w działaniach Blizzarda podstępu, zmierzającego do spierdolenia wszystkim rozrywki...

Oczywiście nic się jeszcze nie odbyło... wszystko jest w fazie testów... ale malkontenci już wróżą jakiś dziejowy spisek.
Tak. Blizzard Was wszystkich nienawidzi i zrobi co tylko może, żebyście przestali grać w WoWa...

P.S.
Moje słowa nie są skierowane do jakiejś konkretnej osoby. To tylko wyraz mojej frustracji, która się wiąże z faktem, że zawsze znajdzie się grupka ludzi których zadowolić nikt nie zdoła i te właśnie osoby są zawsze, wszędzie i najwyraźniej słyszalne.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 02:08 
Cytuj  
o2 dobrze gada.
ogólnie granie na overpopulated serverach śmierdzi. :P
ja się przeniosłem na nowy server, znajac tylko 2 osoby, i jakoś nie narzekam do dzisiaj.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 02:41 
Cytuj  
Granie na uderpopulated serwerach śmierdzi bardziej. Merge > split.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 03:23 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Granie na uderpopulated serwerach śmierdzi bardziej. Merge > split.

Tutaj też.
I pewnie w drugą stronę też pójdą. ;>


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 04:13 
Cytuj  
chyba ktos cos zle zrozumial to nie gm decyduje gdzie przeniosa sie czlonkowie gildi tylko sami gracze(czlonkowie gildi jeesli wolicie)jedynie gracze ktozy nie podejma samodzielnie decyzj zostana przeniesieni razem z przywudca gildi a jesli ten tez nie podejmie takowej to bliz sam zdecyduje.Wiec jak by na to nie spojzec to nawet niezly pomysl bo wiadomo "polak potrafi" i napewno wiekszosc pro z BL przeniesie sie na jeden serwer .Zreszta przypomnijcie sobie ile razy narzekaliscie na noobow na BL teraz moze cos sie zmieni, mnie to naszczescie nie dotyczy Reavenhold=medium :).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 06:36 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nie demonizujcie już tak Blizzarda, to nie Microsoft.
Niby czemu mieliby robić graczom psikusa? Jeżeli taka akcja będzie przeprowadzona (mówie o podziale servera) to niewątpliwie będzie to zrobione tak, żeby graczom było maksymalnie wygodnie.

Zresztą w ogóle nie rozumiem tych głosów pełnych obaw... naprawdę nie macie już na co narzekać? Zbliża się jakaś zmiana, która ma w konsekwencji uprzyjemnić i ułatwić grę, a tu oczywiście znajdzie się kupa osób, które będą narzekać i doszukiwać się w działaniach Blizzarda podstępu, zmierzającego do spierdolenia wszystkim rozrywki...

Oczywiście nic się jeszcze nie odbyło... wszystko jest w fazie testów... ale malkontenci już wróżą jakiś dziejowy spisek.
Tak. Blizzard Was wszystkich nienawidzi i zrobi co tylko może, żebyście przestali grać w WoWa...

P.S.
Moje słowa nie są skierowane do jakiejś konkretnej osoby. To tylko wyraz mojej frustracji, która się wiąże z faktem, że zawsze znajdzie się grupka ludzi których zadowolić nikt nie zdoła i te właśnie osoby są zawsze, wszędzie i najwyraźniej słyszalne.


Dwutlenek, niezla propaganda :)
Blizz od zawsze chce najlepiej dla siebie, to jest normalny biznes. A community WoWa juz w duzej czesci protestuje przeciwko splitom serverow.

Cytuj:
At the moment, members of the WoW community are protesting the split, so it is still uncertain if Blizzard will go ahead with the drastic measure they are planning.


http://wow.qj.net/WoW-Beta-Test-realm-s ... /aid/78510

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
Huragan a co dla siebie ma z tego blizzard? :o A "community" wowa protestuje prawie przeciwko wszystkiemu a i tak dalej grają.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 17:45 
Cytuj  
Problem w tym, ze Devsi Blizza ktorzy to wymyslaja chca rzeczywiscie jak najlepiej, tyle ze czasem mozna odniesc wrazenie ze ludzie, ktorzy sa odpowiedzialni za wprowadzenie tego w zycie (szczegolnie w EU) juz troche mniej sie przykladaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 18:57 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/en/general- ... g-crusade/

hahaha

myślę, że temat nadaje się tutaj, bo przeludnienie będzie miało drastyczny wpływ na levelowanie w krainach 60-65. Jak to pięknie i optymistycznie jest tam napisane...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.