mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 10:49 
 
MagPS napisał(a):
widze u niektorych reakcje obronna;
nie rob znaku rownosci veelden pomiedzy akceptacja do grania w ta czy inna gre a graniem przez ~caly dzien. No chyba ze twierdzisz ze granie przez caly dzien to cos calkiem normalnego...smutne :(


normalnego? zdefiniuj normalnosc. kto o tym decyduje? Ty? Ja? moze spoleczenistwo masowo oglupiane przez setki idiotyzmow puszczanych w TV 24/7? Ja zawsze bylem zdania, ze kazdy powinien zyc po swojemu i dopoki to co robisz nie wplywa w jakis negatywny sposob na innych ludzi to nie rozumiem czemu to ma komukolwiek przeszkadzac? prawda jest taka, ze w Polsce mamy strasznie duzo moralizatorow uwielbiajacych podnoscic sobie wlasne ego krytykujac innych i mowiac im co maja robic i nie wiem jak Ty, ale ja mam ich powoli w .....

Ty za mnie nie umrzesz, wiec przestan mi mowic jak mam zyc. eot

Koniec off'a. Pozdrawiam wszystkich, a kolege, ktorego tak ostro skrytykowalem przepraszam, troche mnie ponioslo :roll:


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 10:57 
 
Zgadzam się z veelden'em.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 11:24 
 
veelden napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Miałem widzenie!
Już nie długo gracze będą traktowani jak olimpijczycy i wszyscy będą graczy podziwiać, szanować, itd
Jak zrobisz 1st killa i wyjdziesz na ulice to tłum bedzie wiwatował...
Prezydent wręczy odznaczenie...


strasznie smieszne to bylo problem tylko w tym, ze kiedy wyszydza sie tekst ktorego sensu sie nie zrozumialo, latwo zrobic z siebie idiote co wlasnie uczyniles. przeczytaj jeszcze raz to co napisalem, popros starsza osobe niech wyjasni Ci sens wypowiedzi, bo sam masz z tym problemy i wroc to porozmawiamy, poki co bez odbioru dziecko.


nie ma to jak pierdolić smuty a potem się obrazić jak dziecko :)

ofc no offence :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:11 
 
Buffchef napisał(a):
nie ma to jak pierdolić smuty a potem się obrazić jak dziecko :)

ofc no offence :)

obrazil? a co ja jestem 15-letnia dziewczynka, zeby sie obrazac o to, ze jakies chlopaczek, nie umiejacy nawet operowac kulturalnym jezykiem, wyplodzil jakies brednie w moim kierunku? hahaha, teraz akurat dowcip Ci wyszedl :P

smuty? interesujace argumentny masz w tej naszej "dyskusji", ale jakos mnie to nie dziwi. poziom twojej wypowiedzi oddaje w pewnym sensie twoj poziom intelektualny, ktory jak widac nie jest zbyt wysoki. wciaz jednak pozdrawiam ;)


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:13 
 
veelden napisał(a):
obrazil? a co ja jestem 15-letnia dziewczynka, zeby sie obrazac o to, ze jakies chlopaczek, nie umiejacy nawet operowac kulturalnym jezykiem, wyplodzil jakies brednie w moim kierunku? hahaha, teraz akurat dowcip Ci wyszedl :P

smuty? interesujace argumentny masz w tej naszej "dyskusji", ale jakos mnie to nie dziwi. poziom twojej wypowiedzi oddaje w pewnym sensie twoj poziom intelektualny, ktory jak widac nie jest zbyt wysoki. wciaz jednak pozdrawiam ;)


przeczytaj co ty wypisujesz :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:15 
 
Buffchef napisał(a):
przeczytaj co ty wypisujesz :)

kolejna trafna uwaga :roll:


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:49 
 
OK mądralo, wróćmy do meritum :]

veelden napisał(a):
Zastanaiwam sie tylko czy dozyje dni kiedy wkoncu bedzie to akceptowane spolecznie i gracze nie beda traktowani jak jacys "no-life zombie" :roll:


Część graczy to są "no-life zombie" i tak powinni być traktowani, kropka.
Większość graczy do nich nie należy. W teleexpresie nic nie było o ilości czasu spędzanego przed grą, jedynie sugestia, że wiele osób się spóźni do szkoły/pracy w związku z premierą, co jest prawdą. Skupili się na finansach bo Blizzard ma się czym pochwalić i to ludzi interesuje.

Trochę nie wiem o czym piszesz, bo nie spotykam się z brakiem akceptacji z powodu WoWa. Twój problem wydaje mi się wydumany, po prostu.

Teraz czekam na wjazd na mnie :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:54 
 
poprostu veelden martwie sie o Ciebie, kazda krytyke pod swoim adresem odbierasz jako totalny atak. Moze nie jestes 15letnia dziewczynka, ale tak sie zachowujesz. Jak twoja mama mowi ze zamiast grac 10h dziennie moglbys czasem pojsc z kolegami na dwor pograc w pilke, to wtedy tez w ten sposob odpowiadasz?

PS. Kup sobie meliske


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:02 
 
To sie nie doczekasz, bo wkoncu zaczales normalnie rozmawiac, wiec dlaczego mialbym Cie za to obrazac? Bo masz inne zdanie na pewien temat niz ja? Masz do tego prawo.
Widzisz a ja sie spotkalem. Pamietam, ze chociaz by moi rodzice jakos bardziej akceptowali fakt, ze ogladam TV zamiast gram. Gry sa zle, gry sprawiaja, ze przegrywasz zycie, stajesz sie agresywny, zanikaja Ci miesnie, popadasz w nalogi, tracisz kontakt ze spoleczenstwem i inne tego typu brednie mozna wyczytac w wielu, bardzo szanowanych czasopismach. Denerwuje mnie to, bo pisza to ludzie, ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia. Potem bardzo podatne na sugestie spoleczenstwo sie naczyta tych idiotyzmow i odrazu nabieraja przeswiadczenia, ze to rzeczywiscie cos strasznie zlego. Dzieciom pozwala sie ogladac odmozdzacze w stylu "Klan", "M jak Milosc" i inne debilizmy, bo to jest cool, a aktorzy tam wystepujacy sa tacy prawdziwy i porzadni, a od grania to bedziesz bezrobotnym narkomanem bez przyjaciol :roll: Nie mysl sobie, ze jest to jakis moj zyciowy problem, poprostu zauwazam ten fakt i dlatego o tym napisalem. Wkoncu to forum dla graczy :)


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:05 
 
Moi rodzice woleli jak grałem na kompie, bo nie blokowałem im TV i mogli palić papierosy :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:09 
 
MagPS napisał(a):
poprostu veelden martwie sie o Ciebie, kazda krytyke pod swoim adresem odbierasz jako totalny atak. Moze nie jestes 15letnia dziewczynka, ale tak sie zachowujesz. Jak twoja mama mowi ze zamiast grac 10h dziennie moglbys czasem pojsc z kolegami na dwor pograc w pilke, to wtedy tez w ten sposob odpowiadasz?

dziekuje za Twoja troske, ale jest ona zbedna. Piszesz jakbys mnie znal kilka lat, tymczasem przeczytales pare postow na forum i tak naprawde nic o mnie nie wiesz, a ja wlasnie o tym caly czas mowie. Polacy maja talent do pisania o rzeczach o ktorych nia maja pojecia, a Ty tylko potwierdzsz moja teze. Zycze Ci abys w zyciu spotykal samych takich "nerwsosow" jak ja ;)

btw. moja mam przestala mi mowic takie rzeczy wiele lat temu, ale kiedy w przeszlosci tak mowila to nie, nie reagowalem tak z prostego powodu - bo to moja mama :)


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:20 
 
Osądzamy Cię właśnie po tych paru postach, tak to działa :]
Podejrzewam, że nie tylko Polacy tak robią. Chyba że inne nacje to jasnowidze poznający Cię po anonimowym nicku :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:29 
 
Buffchef napisał(a):
Osądzamy Cię właśnie po tych paru postach, tak to działa :]
Podejrzewam, że nie tylko Polacy tak robią. Chyba że inne nacje to jasnowidze poznający Cię po anonimowym nicku :D


Hrm, ja go osądziłęm po tych paru postach i się z nim zgadzam. (veeldenem)

SvD.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 15:40 
 
Shador von Dal napisał(a):
Hrm, ja go osądziłęm po tych paru postach i się z nim zgadzam. (veeldenem)

SvD.


wiec pretensje mozesz miec tylko i wylacznie do siebie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 16:58 
 
ok chyba wystarczy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.