mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:14 
Cytuj  
mozesz go sobie zawczasu wydropic/wyfarmic ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:17 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
że po tym patchu, to nie rozumiem jakie ma znaczenie, co to za przedmiot i jak się go robi?
ROFL
MA ZNACZENIE BO JA MAM TĄ RECEPTE

KONIEC LOLA

@gelerth
jezu, dziękuje Ci :wink: jeden rozumie :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gefaran napisał(a):
że po tym patchu, to nie rozumiem jakie ma znaczenie, co to za przedmiot i jak się go robi?
ROFL
MA ZNACZENIE BO JA MAM TĄ RECEPTE

KONIEC LOLA

@gelerth
jezu, dziękuje Ci :wink: jeden rozumie :]

Będziesz :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:33 
Cytuj  
co bedziesz ? o czym ty jeszcze ? tzn co jeszcze trzeba wytłumaczyć ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
co bedziesz ? o czym ty jeszcze ? tzn co jeszcze trzeba wytłumaczyć ?

naprawde przestań klepac bo nie masz pojecia o co chodzi, teraz myślisz że chodzi o recepte na Cut Citrine i znowu gadasz głupoty


Widzę, że muszę rozwinąć swoją myśl bo mnie się tu już od głupków wyzywa 8) Jeżeli jakikolwiek przedmiot jest niecraftowalny z jakichkolwiek powodów, np braku jednego z komponentów, niezbędnych do jego wytworzenia i w patchu 'ma to być poprawione'. To ja to rozumiem tylko w jeden sposób: będzie to poprawione. Nawet jeżeli ktoś już ma w banku receptę na ten przedmiot, bądź już się jej nauczył przed patchem, po zmianach będzie mógł dany przedmiot wytwarzać. Jeżeli komponent, którego do tej pory brakowało zostanie zastąpiony innym, dostępnym komponentem, w receptach już przeczytanych, jak i w tych leżących w bankach te komponenty też ulegną zamianie. Ta sama zasada tyczy się innych sytuacji z tym powiązanych. Czyli podsumowując jednym zdaniem mój głupi tok rozumowania: Skoro jest napisane, że po poprawkach dany przedmiot da się wytworzyć, to ludzie którzy maja odpowiedni do tego skill i znają recepte będą w stanie go robić.
The End


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:48 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
m, po zmianach będzie mógł dany przedmiot wytwarzać. Jeżeli komponent, którego do tej pory brakowało zostanie zastąpiony innym, dostępnym komponentem,


i to jest zdanie klucz. jezeli zostanie zastapiony czyms co juz teraz mozna zdobyc, krucjator deshroom zechce to sobie zawczasu (przed patchem) przygotowac :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:51 
Cytuj  
nie wiem jak ci tłumaczyć i czego można nie rozumieć. może przeczytaj posty jeszcze raz bo trace nadzieje.

mam ta recepte i to ze bedzie fix to nie news bo jak cos nie działa to się to naprawia wiec mog enapisac jeszcze raz bo zostało juz napisane

INTERESUJE MNIE JAK BEDZIE WYGLADAŁ FIX ZEBYM MÓGŁ WIEDZIEĆ CO BEDE POTRZEBOWAŁ DO WYTWORZENIA TEGO ITEMU.

BARDZO CHCIAŁBYM TO WIEDZIEĆ BO MATERIAŁY DO JAWELCRAFTINGU SĄ BARDZO DROGIE A ITEM WYMIATA WIEC PO PIERWSZE ZAROBIE NA NIM PO DRUGIE PODBIJE SKILA PO TRZECIE SAM GO BEDE MIAŁ

ALE MUSZE WIEDZIEĆ JAKIE SKŁADNIKI SĄ POTRZEBNE.

jeżeli czegoś nie rozumiesz jeszcze to nie pytaj bo już jaśniej nie umiem


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:00 
Cytuj  
Oj spokojnie Desh. Nie rozumiem po co te wielkie litery itp. Nie przyszło Ci do głowy, że być może Ty mnie nie rozumiesz w tym samym stopniu? Zadałeś pytanie " jezu bede to mógł zrobic czy mi zabrali ?" Ja na nie odpowiedziałem i dalsze swoje wypowiedzi odnosiłem do tego właśnie pytania. Później napisałeś, że sposób wytwarzania "MA ZNACZENIE BO JA MAM TĄ RECEPTE ". Odniosłem się do tej wypowiedzi. Gdybyś zapytał inaczej pewnie odpowiadał bym inaczej. Proste :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:02 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Oj spokojnie Desh. Nie rozumiem po co te wielkie litery itp. Nie przyszło Ci do głowy, że być może Ty mnie nie rozumiesz w tym samym stopniu? Zadałeś pytanie " jezu bede to mógł zrobic czy mi zabrali ?" Ja na nie odpowiedziałem i dalsze swoje wypowiedzi odnosiłem do tego właśnie pytania. Później napisałeś, że sposób wytwarzania "MA ZNACZENIE BO JA MAM TĄ RECEPTE ". Odniosłem się do tej wypowiedzi. Gdybyś zapytał inaczej pewnie odpowiadał bym inaczej. Proste :wink:
tak w skrócie,
napisałeś 10 postów a informacji uzyskałem zero. mam nadzieje że masz tą świadomość

to teraz jak ty zrozumiałeś a mi wytłumaczyłeś co pisałeś to jakie sa te materiały bo nie załapałem ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Oj spokojnie Desh. Nie rozumiem po co te wielkie litery itp. Nie przyszło Ci do głowy, że być może Ty mnie nie rozumiesz w tym samym stopniu? Zadałeś pytanie " jezu bede to mógł zrobic czy mi zabrali ?" Ja na nie odpowiedziałem i dalsze swoje wypowiedzi odnosiłem do tego właśnie pytania. Później napisałeś, że sposób wytwarzania "MA ZNACZENIE BO JA MAM TĄ RECEPTE ". Odniosłem się do tej wypowiedzi. Gdybyś zapytał inaczej pewnie odpowiadał bym inaczej. Proste :wink:
tak w skrócie,
napisałeś 10 postów a informacji uzyskałem zero. mam nadzieje że masz tą świadomość

to teraz jak ty zrozumiałeś a mi wytłumaczyłeś co pisałeś to jakie sa te materiały bo nie załapałem ?

O.k. skończmy ta dyskusję, bo widzę że obaj się totalnie nie rozumiemy, więc nie ma sensu produkować kolejnych 10 postów bezsensownej gadki. Mam nadzieję, że uda ci się co tylko tam planujesz 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:13 
Cytuj  
poprostu udowodniłem ci że to co piszesz jest pozbawione tresci - czytaj zero z tego pożytku
ja cie rozumiem tylko co z tego - w sumie jest mi obojetne :wink:
dla mnie nie jest on abezsensowna bo szukam informacji ale dla ciebie pewnie jest bo ich nie masz a odpowiadasz

jak ktos bedzie wiedział jakie matsy do trinketa czy do cut citrine to piwo :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
poprostu udowodniłem ci że to co piszesz jest pozbawione tresci - czytaj zero z tego pożytku
ja cie rozumiem tylko co z tego - w sumie jest mi obojetne :wink:

jak ktos bedzie wiedział jakie matsy do trinketa czy do cut citrine to piwo :P

No a już miałem nadzieję, że to mój ostatni post w sprawie. Jak widać nie do końca mnie rozumiesz, bo jeżeli Ty mi udowodniłeś, że to co piszę jest pozbawione treści, to ja Ci udowodniłem że źle zadajesz pytania, czyli wracamy do punktu wyjścia. No ale dość o tym. Masz rację wogle nie powinienem się wypowiadać 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 13:23 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Masz rację wogle nie powinienem się wypowiadać 8)
I tak trzymaj.

Dziekuję :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:02 
Cytuj  
jak dla mnie Desh zadajesz nieprecyzyjne pytania - trzeba duzo czytac miedzy linijkami :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:32 
Cytuj  
i zdaje sie ze ten trinket jest bop :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:38 
Cytuj  
housing :0
oby nie za rok


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
housing :0
oby nie za rok

Eeee, sadzisz ze to bedzie fajne?
Znajac blizza nie zrobia zbyt wielu mozliwosci dekorowania guildhallu, pewnie jakies trofea typu glowa onyxii do powieszenia na sciane. Juz w D2 obiecywali guildhalle ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 22:43 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
i zdaje sie ze ten trinket jest bop :P
jest BoP i chce go mieć ale dalej nie wiem skąd wziąść Cut Citrine :har:
pozwoli mi troch podlevelowac jawela jeżeli nie bedzie to kosmcznie drogie bo drugi składnik to gold bar


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 23:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sinthar napisał(a):
i zdaje sie ze ten trinket jest bop :P
jest BoP i chce go mieć ale dalej nie wiem skąd wziąść Cut Citrine :har:
pozwoli mi troch podlevelowac jawela jeżeli nie bedzie to kosmcznie drogie bo drugi składnik to gold bar

Cut Citrine jeszce nie ma w grze. Na tym bedzie polegal fix afaik, bo atm nie da sie craftowac Golden Hare.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 23:31 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Sinthar napisał(a):
i zdaje sie ze ten trinket jest bop :P
jest BoP i chce go mieć ale dalej nie wiem skąd wziąść Cut Citrine :har:
pozwoli mi troch podlevelowac jawela jeżeli nie bedzie to kosmcznie drogie bo drugi składnik to gold bar

Cut Citrine jeszce nie ma w grze. Na tym bedzie polegal fix afaik, bo atm nie da sie craftowac Golden Hare.
tak, ale jak sie bedzie go robić, z czego (pewnie citrine i coś) i kto to bedzie robił - szukam takiej informacji


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.