mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 00:28 
Cytuj  
zaucha napisał(a):
Ja rowniez wiazalem z LOTRO spore nadzieje, ale filmiki mnie nie zachwycily (wolne takie i jakies kwadratowe). Nie mowie, ze nie zagram, ale poczekam, az gra juz wyjdzie i bede mogl dowiedziec sie od osob w nia grajacych jak sie spisuje 'w praniu'.
Mimo wszystko jednak najbardziej czekam na Warhammer Online i mam nadzieje, ze warto czekac.

BTW - czy ktos cos wie o przypuszczalnej dacie premiery Warhammer Online?


Coś tam zdaje mi się że było o 3 lub 4 kwarcie 2008 roku :wink:

Edit
albo i nie tak w FAQ maja napisane co jest szczerze nieprawdopodobne

When will this game be available to the public?
We are planning on a 2007 release of the game.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 07:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sa natomiast narzedzia dla gildii do PvE jak np. zakladanie rajdow na 20 osob oraz wbudowany juz w gre Voice Chat System (bye bye Ventrillo i TSy) :)


in game voice com'y zazwyczaj ssom :F


_________________
Obrazek

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 07:48 
Cytuj  
Pogralem ostatnio w LOTRO no i coz troche lepiej to wszystko dzialalo (tzn juz sie tak nie cielo ale dalej bylo zle) , jak dla mnie grafika w lotro jest o wiele gorsza od wowa a na dodatek wieksze wymagania sa, a juz sam wyglad i ruch postaci mnie zalamuje i nie ma tej zlej strony ale to raczej by nic nie zmienilo w moim przypadku- zostaje przy wow

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 08:44 
Cytuj  
IMO LotRO to taki WoW "trochę inaczej". Ma pewnie sporo mniej contentu ale za to nadrabia sprawę bardziej popularnym światem i licznymi "smaczkami" (np komponowanie własnej muzyki).

Jednak na wyższym poziomie obie te gry praktycznie się nie różnią (poza PvP). Więc jak komuś się już WoW się przejadł i szuka czegoś nowego żeby przeczekać posuchę na rynku to LotRO będzie najprawdopodobniej dobrym wyborem. To czy będzie takich osób wystarczająco żeby Blizzard zaczął wykonywać jakieś gwałtowniejsze ruchy z WoW'em to się jeszcze zobaczy, ale jest taka szansa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:00 
Cytuj  
gloom napisał(a):
jak dla mnie grafika w lotro jest o wiele gorsza od wowa a na dodatek wieksze wymagania sa,


chyba zartujesz, grafika w LOTRO niszczy grafike WoW o cala generacje :)
Oczywiscie, ze wieksze wymagania sa, ale za to textury duzo ladniejsze.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:45 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
gloom napisał(a):
jak dla mnie grafika w lotro jest o wiele gorsza od wowa a na dodatek wieksze wymagania sa,


chyba zartujesz, grafika w LOTRO niszczy grafike WoW o cala generacje :)
Oczywiscie, ze wieksze wymagania sa, ale za to textury duzo ladniejsze.

serio nie wiem jakim cudem - odpalilem to wczoraj z bratem i grafika wygladala TRAGICZNIE - dwarf wyglada jak beczka z krotkimi nozkami, animacje postaci sa makabryczne. Gra wyglada calkiem fajnie podczas tworzenia postaci,potem jest juz tylko gorzej.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:57 
Cytuj  
ta mnie się starsznie nie podoba własnie grafika

poczekam na Warhammer bo od 3 dni nie mam abonamentu WoW i przedłuzac - chwilowo przynajmniej - nie zamierzam
http://www.warhammeronline.com/english/ ... 7_SS14.jpg


_________________
psn

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 11:31 
Cytuj  
Co do gier mmorpg w najblizszym czasie na horyzoncie nie widac jakiegos wiekszoego przelomu. Autorzy korzystaja juz ze sprawdzonych pomyslow, a gry sie glownie roznia swiatem,fabula i grafika.
Wydaje mi sie ze ludzie w nowych tutlach szukaja takich innowacji tworczych jak za czasow pojawienia sie UO badz EVE albo WoW.
Ja osobiscie nie odejde od WoW do czasu pojawienia sie gry ktora bedzie zupelnie inna i wyjatokwo ciekawa. Narazie mmorpg sprowadza sie do punktu bicia 102tys zlych orkow i wykonywania kolejnych durnych questow, zdobywania itemow zeby moc pozniej zdobyc lepsze itemy itd.
Nie wpominajac juz o mmorpg bez level capu, gdzie dzieciaki siedza po 24/7 i bija rozdzka kolejne mobki, sliniac sie przed ekranem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 12:10 
Cytuj  
huragan graj w lotro mase graczy WoW odetchnie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 12:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
http://www.warhammeronline.com/english/media/screenshots/full/01172007_SS14.jpg

Heh, a ja myslalem, ze to w WoW horda jest paskudna. Mylilem sie :].


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 12:56 
Cytuj  
Huragan gdzie ty widzisz tą całą generacje oO ? To ze krzaczek ma 100 rozgalezien a nie 99 to juz jets grafa ladniejsza oO ? To ze niebo jest czarne za dnia i noca, a nie ma tam parenascie planet to to tez jest czyms lepszym ? To ze postacie walcza raczej jak w turówce niz w mmo i przy tym wygladaja ..... conajmniej dziwnie pochlonelo cie tak zeby odejsc od wowa ?
Nie rozumiem czegos .... wszyscy mowia ze wow jest nudny... farmienie mobow i questow i kasy wytarte pvp i kolejne nowe raidy ....
Spojzie na LotrO .. co oferuje ta gra ? nawet farmic sie nie da (a pewnie trzeba ;]) bo bicie moba zaprawia o bol glowy. PvP ...? ? ? ee no coz przejdzmy do PvE. Fakt jesczez nie ujawnili raid contentu ... ale na Boga ... jesli walka z mobem trwa tyle co walka holy priesta z elit trashem .. to ile bedzie trwac walka z jakims bossem typu 'balrog', 'zeźlony ent xD' ?? Ja naprawde podziekuje ;] Zostane przy WoWie do czasu kolejnego mmo Blizzarda ;] przynajmniej wiem ze w to bedzie sie dalo grac i jak kazda ich gra - wprowadzi cos nowego a jesli nawet nie to zawojuje swiat ;] Ewentualnie Warhammer ;] kolejny ciekawy swiat screeny wygladaja obiecujaca no, ale poczekamy, zobaczymy ;]

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 13:00 
Cytuj  
Huragan - przerabiałeś UI na WoWowe czy po prostu poszli na łatwizne i zrobili identyczne jak w WoWie?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 13:07 
Cytuj  
Caly urok LotRO to fakt ze wlaczasz i bez problemow i zmiany przyzwyczajen grasz, UI jest standartowy podobny do tego z WoW.
Zakladanie tego tematu tu bylo prowokacja i udalo sie Huragan :)
Zegar odliczajacy koniec WoW-a juz cyka, a LotRO przyczynia sie troszeczke do tego i przyciaga znudzonych graczy czekajacych na cos nowego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 13:16 
Cytuj  
nie zartuj w lotro bedzie gralo pewnie max z 250k ludzi . Ludzie czekaja na warhammera a lotro rozczarowuje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 13:17 
Cytuj  
drut napisał(a):
Co do gier mmorpg w najblizszym czasie na horyzoncie nie widac jakiegos wiekszoego przelomu.


wbrew pozrom pojawil sie vanguard, dosc ciekawy tuytul. co prawda nie odbierze on palmy pierwszenstwa wow'owi ale to nie o to chodzi. sam sprobuje tego polecanego mmorpga jak tylko skonczy sie "platna beta" :oops:

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 14:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zegar odliczajacy koniec WoW-a juz cyka, a LotRO przyczynia sie troszeczke do tego i przyciaga znudzonych graczy czekajacych na cos nowego.

Poki utrzymuja to tempo wprowadzania nowych rzeczy to nie bardzo, ludzie niby odchodza ale i wracaja, wyjdzie nowy mmorpg odejdzie 1mln ludzi ale zostanie 5mln?;]
Juz widze jak daza do tego aby areny byly jak cs zaraz posypia sie turnieje i sponsorzy jak tylko opracuja spectate mode;d

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 14:14 
Cytuj  
Jak patrzę na ten filmik, to widzę tutaj identyczny interfejs jak w WOWie i w ogóle jakoś przypomina to WOWa :O Jedyna różnica to grafika, która jakoś mnie nie powaliła na kolana.

Grafika WoWa ma swój urok, a to że nie jest ona realistyczna ma często swoje zalety.


_________________
Holy Whine - Holy i Discipline priest: poradniki, komentarze, ciekawostki, talenty: http://www.holywhine.pl


Ostatnio edytowano 8 kwi 2007, 14:16 przez luney, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 14:16 
Cytuj  
interface tego LOTRO wyglada troche jak skradziony z WoWa...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 15:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ta mnie się starsznie nie podoba własnie grafika

poczekam na Warhammer bo od 3 dni nie mam abonamentu WoW i przedłuzac - chwilowo przynajmniej - nie zamierzam
http://www.warhammeronline.com/english/ ... 7_SS14.jpg


moja odpowiedz na twoj screen z Warhammera....

http://lotro.turbine.com/files/52/94/44/21/84.jpg

LOTRO ma jednak ladniejsza :)

wiecej screenow tutaj: http://www.lotro.com/index.php?page_id=62&siid=7


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 15:48 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Juz widze jak daza do tego aby areny byly jak cs zaraz posypia sie turnieje i sponsorzy jak tylko opracuja spectate mode;d

sponsorzy juz sie pojawili x]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.