mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:02 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Co by nie mowic 70lvl pala retribution ladnie orze i strasznie jest to przyjemne, oj strasznie. Ale jednak wole pala healera od tanka, oj wole.


Chyba lokalnych bohaterow w Darkshore.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:21 
Cytuj  
oj w Darkshore


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:47 
Cytuj  
A może ktoś by coś o poradniku powiedział :roll: :]


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:54 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
A może ktoś by coś o poradniku powiedział :roll: :]

Nie nameczyles sie. Popatrz te na forum wowa i porownaj je do swojego.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 16:38 
Cytuj  
Pokażesz mi je, jeśli łaska? Zważ na to, że ten poradnik powstawał jakąś godzinkę i na pewno jeszcze coś napiszę.


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 17:10 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 9863&sid=1
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1284&sid=1
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1828&sid=1

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 17:31 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Siegfried napisał(a):
Co by nie mowic 70lvl pala retribution ladnie orze i strasznie jest to przyjemne, oj strasznie. Ale jednak wole pala healera od tanka, oj wole.


Chyba lokalnych bohaterow w Darkshore.

Przykladem moze byc tego chociazby najnowszy film Timangi 4. Nie rozwodzac sie czy wiekszosc byla slaba, srednia, mocna - nie istnieje realm pro dlatego tez ja ( zaznaczam ja ) uwazam, iz retri pala 70 jest "kewl"

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 19:51 
Cytuj  
Oj Nestor juz sie nie drocz bo 1vs1 dobrze wygearowany pala miazdzy wiekszosc klas :)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 20:05 
Cytuj  
Zgadzam sie z przedmowca, robi totalna sieczke, jedzie po pach ciach i nastepny.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 21:02 
Cytuj  
A to nie jest tak ze kazdy z wypasionym gearem miazdzy ?

A zalozyciel topiku to mi jakims noobkiem pachnie ;) no offence.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 08:33 
Cytuj  
Tankujacy paladyn musi bic holy dmg, a nie seal of crusader, bo holy dmg daje 60% wiecej threta :P
Tak czy siak paladyn przy warriorze, to jest 'easy mode' a mana mu sie nie konczy bo po kazdym healu dostaje co nieco.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 09:48 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
A to nie jest tak ze kazdy z wypasionym gearem miazdzy ?

A zalozyciel topiku to mi jakims noobkiem pachnie ;) no offence.

Przejrzałeś mnie :P Nigdy nie grałem Paladynem
:D
Dwutlenek - rzeczywiście mała nieścisłość. Ja używam Seal of the Crusader do levelowania (bo daje dużo szybsze obrażenia, co wg. mnie ma kluczowe znaczenie)


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 09:54 
Cytuj  
Tip of the day:
Nie rob guide na temat klasy ktorej nie znasz 100% :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:05 
Cytuj  
koci napisał(a):
Tip of the day:
Nie rob guide na temat klasy ktorej nie znasz 100% :)

Juz mielismy takiego warlocka, ktory zaczal bawic sie w poradniki ;]

A ten tutaj poradnik to chyba przetlumaczone info o klasie z blizza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 7
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:37 
Cytuj  
Świeeetny poradnik, poważnie :lol: Gratki
A komentarze tylko niewiele gorsze. Tak trzymać chłopaki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:53 
Cytuj  
Adriks - twoj build jest naprawde dziadostki =o
Napisales ze jest on dobry pod pve... hmm moim zdaniem jest do dupy pod pve jak i pod pvp -.-
Isc 47 w holy i nie brac DI to tak jak isc warriorem 38 pkt w arms i nie brac MS.
Nastepnie po co dales 1pkt w Toughness? Juz lepiej bylo dac w to DI albo cos innego, ten bedzie duzo lepszy od twojego aktualnego http://www.wowhead.com/?talent=aVxurguMestxMp . Ogolnie ten twoj ''Poradnik'' jest jakby zerzniety ze strony blizza jak napisal tomugeen.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:02 
Cytuj  
No to drodzy koledzy proszę was - przepraszam, ale będzie ostro - napisali kurwa chociażby kilkanaście zdań na temat jakiejkolwiek klasy. Przyznaję się - nie znam Palla w 100%, nie jestem pewien jaką aurę stosować na priesta, a jaką na feral druida, ale też matołem nie jestem. Rozumiem, że ten poradnik idealny nie jest, bo to same podstawy, ale też nie twierdzę, że to ideał. Nie zerżnąłem go ze strony Blizza, napisałem go na podstawie własnych doświadczeń. Jeśli chodzi o build, to mi się osobiście bardzo podoba, znam też kilka osób, które z powodzeniem na nim grały. Ale z buildami jest jak z zupą - jeden woli pomidorówkę, inny rosół - tak więc jednemu lepiej gra się w Holy, drugiemu w Retri. Jeden chce się nastawić na tankowanie, drugi na heal.
I dlatego proszę jeszcze raz - nie uznawajcie mnie za obrażonego małolata, co siadł do komputera, albo przepisał jakiś poradnik. Zdaję sobie sprawę, że klasyfikuje się co najwyżej na 2+ i wcale nie obrażam się, jak mówicie mi to w sposób kulturalny (kociego i tomugeena mogę jeszcze znieść, ale Greengo to chyba co dopiero skończył przerzucać gnój w oborze) i proszę jeszcze raz - zanim zaczniecie krytykować, sami coś naskrobcie.
A update ukarze się niedługo.
EDIT: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
To jedyne ustępstwo, na jakie mogę się zgodzić


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:10 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
No to drodzy koledzy proszę was - przepraszam, ale będzie ostro - napisali kurwa chociażby kilkanaście zdań na temat jakiejkolwiek klasy. Przyznaję się - nie znam Palla w 100%, nie jestem pewien jaką aurę stosować na priesta, a jaką na feral druida, ale też matołem nie jestem. Rozumiem, że ten poradnik idealny nie jest, bo to same podstawy, ale też nie twierdzę, że to ideał. Nie zerżnąłem go ze strony Blizza, napisałem go na podstawie własnych doświadczeń. Jeśli chodzi o build, to mi się osobiście bardzo podoba, znam też kilka osób, które z powodzeniem na nim grały. Ale z buildami jest jak z zupą - jeden woli pomidorówkę, inny rosół - tak więc jednemu lepiej gra się w Holy, drugiemu w Retri. Jeden chce się nastawić na tankowanie, drugi na heal.
I dlatego proszę jeszcze raz - nie uznawajcie mnie za obrażonego małolata, co siadł do komputera, albo przepisał jakiś poradnik. Zdaję sobie sprawę, że klasyfikuje się co najwyżej na 2+ i wcale nie obrażam się, jak mówicie mi to w sposób kulturalny (kociego i tomugeena mogę jeszcze znieść, ale Greengo to chyba co dopiero skończył przerzucać gnój w oborze) i proszę jeszcze raz - zanim zaczniecie krytykować, sami coś naskrobcie.
A update ukarze się niedługo.



Nie rozumiem dlaczego tak się unosisz. Sam w końcu napisałeś iż jest to Twoja pierwsza postać, i po popełnionych błędach widocznie widać iz daleko Ci do całkowitego jej opanowania. Jak to mówił jeden z filozofów, mierz siły na zamiary, a więc pomimo tego, że zdajesz sobie sprawę że nie opanowałeś w zupełności postaci do perfekcji, musisz liczyć się z wszechobecną ( i po części słuszną ) krytyką. Ja sam jestem z tej grupy graczy, którzy uważają że człowiek uczy się grać dopiero dobrze, gdy zrobi minimum 3 postacie x 60lv. Bo tak naprawdę do bycia dobrym graczem zarówno w PvP jak i w Pve nie jest kluczem jedynie wiedza o naszej postaci, ale również znajomość funkcjonowania i działania innych charów z którymi mamy gramy razem ( Pve ) lub vs ( PvP ) , by móc jak najbardziej efektywnie wykorzystywać zalety prowadzonej przez Nas postaci [ po to więc preferuje zrobić kilka innych 60siątek zanim zacząć pisać ). Tak czy siak życzę powodzenia :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Bartux
http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fredzik

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:10 
Cytuj  
No niestety ale tak to juz jest na tym swiecie, ze poczatkujacy mechanik nie sklada F16, info ( z obserwacji ) jak ze strony blizza. Wpierw cos nalezy doglebnie poznac a nastepnie ewentualnie mozna pisac poradniki, bo jak czlowiek rozumny zareagowalby na noty: PORADNIK : tylko nie wiem jaka aure zastosowac na priesta... Komiczna sytuacja.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:15 
Cytuj  
Krytyka krytyką... kazdemu nowemu ten poradnik moze sie przydac a ja cie tylko poprawiam. Co do zupki to twoj build wyglada jakbys do rosołu dodal kilo marchwi a nie dodal najwazniejszego - pieprzu, chyba rozumiesz o co chodzi.
<3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.