mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:18 
 
nie przesadzajcie z greenami lepszymi od t7. Ja na lvl 70 wciaz uzywalem sporo T3 :|

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:33 
 
Imo BC zniszczylo najwieksza frajde jaką było "W MIARE" rozwiniete world pvp. Osobiscie uwielbialem wyjsc w teren i powciskac ambushe w clotherow. Teraz to jest niestety niemozliwe, dzieki boskiemu pomyslowi jakim są flying mounty. Poza tym w normalnym wowie mozna bylo chodzic do instow, ktore nie dosc ze zajebiscie wygladaly to jeszcze mialy jakis taki specyficzny klimat (w znaczenu pozytywnym)... W bc nie bylem w zadnym inscie, jedynie na filmikach obejrzalem jak to gowno wyglada i wcale nie zaluje ze mnie tam nie bylo. POmysl z resi mi sie rowniez nie podoba. Kiedys mozna bylo grac albo pvp albo pve albo i jedno i drugie i wszystkie itemy sie nadawaly do pvp co jest dla mnie rzeczą najwazniejsza a szczerze mowiac wolalem sobie pochodzic do mc czy bwl niz afkowac AV..
Na + jedynie zaliczam areny. Lubie rywalizacje a tu jest jej najzdrowszy przyklad. A jak ktos sie ma zamiar buzować, że setupy > zdrowa rywalizacja to l2p or reroll (fajnie ze expi sie szybciej)
dość whineu, gierka i tak jest najlepsza na rynku i moim skromnym zdaniem zadne warhammery czy inne pro wannabe produkcje nie dorownaja wowowi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:39 
 
Gief 1v1 areny. W reszcie bardziej chodzi o setup i dobry team play, niestety juz w wowie nie ma czegos takiego jak skill.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 14:05 
 
koci napisał(a):
Gief 1v1 areny. W reszcie bardziej chodzi o setup i dobry team play, niestety juz w wowie nie ma czegos takiego jak skill.


No zobacz, a ja zawsze myslalem, ze to w 1v1 nie ma balansu? :o


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 14:17 
 
koci napisał(a):
Gief 1v1 areny. W reszcie bardziej chodzi o setup i dobry team play, niestety juz w wowie nie ma czegos takiego jak skill.


by bylo ze lock > all :X


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 14:20 
 
koci napisał(a):
niestety juz w wowie nie ma czegos takiego jak skill.


LOL... a czy kiedykolwiek byl ? :) Nawet malpe mozna nauczyc wykonywac te same czynnosci pod rzad :)


_________________



*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 14:28 
 
jak ktos sie ogranicza do gankowania ludzi majacych 15%hp i zero buffow na sobie to i bedzie wmawial wszystkim w kolo ze w wowie nie ma skilla.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 15:47 
 
No i ładnie sie temat rozkrecił, co do 1vs1 to by było fajne, ale mogli by zrobic urozmaicone arenki, jakies bonusy itp...w/g mnie to nie lock > all , tylko BM hunter :P...

ktos wspomniał o muzyce...w WoWie jest jedna z najlepszych muzyk na swiecei w grach...TEN KLIMATTTT :D swieetnyy..zwlaszcza w krainie BE...w Blade Edge... i w Shadowv...btw. moze juz zauazylisec ze niektore wstawski sa zywo wyciete z diablo?! , no ale coz...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 17:42 
 
Nokiu$ napisał(a):
No i ładnie sie temat rozkrecił, co do 1vs1 to by było fajne, ale mogli by zrobic urozmaicone arenki, jakies bonusy itp...w/g mnie to nie lock > all , tylko BM hunter :P...

ktos wspomniał o muzyce...w WoWie jest jedna z najlepszych muzyk na swiecei w grach...TEN KLIMATTTT :D swieetnyy..zwlaszcza w krainie BE...w Blade Edge... i w Shadowv...btw. moze juz zauazylisec ze niektore wstawski sa zywo wyciete z diablo?! , no ale coz...

świetna muzyka? bleee w AoC jest lepsza :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 17:48 
 
Huragan napisał(a):
koci napisał(a):
niestety juz w wowie nie ma czegos takiego jak skill.


LOL... a czy kiedykolwiek byl ? :) Nawet malpe mozna nauczyc wykonywac te same czynnosci pod rzad :)


Malpy maja skilla imo zobacz jak fikaja po drzewach

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 17:48 
 
gralem ponad 2 lata i nie slyszalem zadnej muzyki oprocz tego co puscilem w wmp :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 18:48 
 
Jesli patch 2.4 ma byc pod koniec stycznia ( watpie ) to jakies dwa miechy na farme przez nihilum sunwell i bedzie koniec czwartego sezonu aren, wiec WotLK moze w maju bedzie.
Jesli w sunwell ma byc t7 to pewnie nawet na 80lvl bedzie nadal dobry ale nie liczcie ze t5 bedzie cos znaczyc po 70lvl, zapewne pierwsze blue itemki z instow beda lepsze.
Mi TBC podobalo sie bardzo, naprawde nolifowalem i wszystko sprawialo mi duzo zabawy, pierwszy t3,5 potem heroic, first kile, karazhan i.... no wlasnie na tym etapie koniec bylo nowosci, 25man sa do dupy i kazdy patch wnosi tylko wiecej farmy, zero ciekawego contentu i chyba poprostu aktualnie blizz sie wypala bo trzyma wszystko na kolejny dodatek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 19:44 
 
Polecam
http://random-battle.com/2007/11/30/how ... -it-helps/
dobrze napisane i wiele w tym racji. Jak dla mnie tbc to totalna pomylka i porazka. Oczywiscie wprowadzili kilka fajnych pomyslow ale usmiercenia "starego "swiata im poprostu nie wybacze:|Mogli to jakos sensowniej zrobic a nie sprowadzac gre tylko do kilku lokacji dodawanych w kolejnych dodatkach.
a reszte wywalac do smieci.

Cytuj:
Because of the extreme gear disparity between raiders and non-raiders, the designers had a choice with Outland: balance it for raid gear, making everything in the expansion practically impossible for 80% of their player base, or balance it for “casual” gear (from solo play and 5-mans), making everything in the expansion absurdly easy for 20% of their player base with some raid gear. Either way, players were sure to cry foul. Instead, they did the smart move: Level the playing field by dropping raid-quality common items on new mobs and quests and balance everything for the new minimum. It made the most people happy while creating only a minimal fuss, and everyone happily went off exploring the new content.

Unfortunately, it also had the nasty side effect of making all the previous high-level instances totally worthless. Why would you bother with hard 5-mans or harder 40-man raid instances when easy greens with significantly more power are only a few levels away? Say goodbye to Stratholme, Scholomance, Blackrock Depths, Blackrock Spire (Upper and Lower), Dire Maul, Zul’Gurub, Molten Core, Blackwing Lair, Onyxia, and Naxxramas. Not only did MUDflation remove all incentive to go through some of the coolest 5-man instances in the original game– it also made sure that there was no point for non-raiding players who hit the new level cap of 70 to go back into instances like Molten Core or Zul’Gurub and see what they missed the first time around.

That’s a lot of work to ruin (and a lot of your subscription dollars wasted) just because raids are available to a game community that largely doesn’t use them.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 20:27 
 
embe napisał(a):
zero ciekawego contentu i chyba poprostu aktualnie blizz sie wypala bo trzyma wszystko na kolejny dodatek.


w ktorym to znowu bedzie tylko farma farma farma... i biznes sie kreci :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 20:39 
 
Huragan napisał(a):
w ktorym to znowu bedzie tylko farma farma farma... i biznes sie kreci :)


Damn... Zgadzam sie z Huraganem. :( Ale taka jest prawda, bo po co mają coś zmieniać skoro graczy wciąż przybywa?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 20:41 
 
Mi WoW przed TBC bardziej się podobał , i to nie była tylko moja opinia , give back 40 man raids , world pvp , raid-ganki w Black Mountain ect... /crai


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 20:54 
 
Vercin napisał(a):
Polecam
Jak dla mnie tbc to totalna pomylka i porazka. Oczywiscie wprowadzili kilka fajnych pomyslow ale usmiercenia "starego "swiata im poprostu nie wybacze:|Mogli to jakos sensowniej zrobic a nie sprowadzac gre tylko do kilku lokacji dodawanych w kolejnych dodatkach.
a reszte wywalac do smieci.

smutne to co piszesz, ale niestety prawdziwe
1. poza outland wraca sie tylko po to zeby skorzystac z ah
2. world pvp dzisiaj = atak -> cc -> flying mount -> koniec walki
3. raidowanie lezy glownie dlatego ze gear gowno znaczy - kiedys lazilo sie pol roku w tym samym, dzisiaj mamy ez gear z aren a ten z pve zmienia sie duzo szybciej

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 21:01 
 
Niektóre zmiany sa fajne np wiecej casuali moze dorwac jakis sesny gear zeby pograc PvP lub PvE chociaz to i tak sporwadza się do farmy, a jak nie masz dobrej guild nie masz co marzyc o t5+. Uśmiercili juz totalnie world PvP, że nie wspomne o gankowaniu w miastach(guards ftw eh ? :S). Mam nadzieje ze jak wyjdzie kilka innych tytułów mmo i od WoWa ludzie zaczną odchodzić blizz zacznie się bardziej starać.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 21:24 
 
Bo TBC jest casual-friendly. Co jest okropna zmiana :|

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 21:28 
 
oski napisał(a):
Uśmiercili juz totalnie world PvP, że nie wspomne o gankowaniu w miastach(guards ftw eh ? :S).


Ja tam nie wiem jak na innych serwerach, ale na Sporku ciagle sie cos dzieje na wiochach. Albo alliance, albo horda wjezdza. Dzis np alliance nam wjechal do silvermoon (tyle, ze dlugo tam nie posiedzial :P).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.