mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:23 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Juz wychodzisz? Szkoda ... tak sie fajnie zaczelo :(


wychodzic nie wychodze ale jakbym sie chcial wdawac w pyskowki to bym zaczal postowac we flames :wink: pozdro


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:31 
Cytuj  
rudy napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Juz wychodzisz? Szkoda ... tak sie fajnie zaczelo :(


wychodzic nie wychodze ale jakbym sie chcial wdawac w pyskowki to bym zaczal postowac we flames :wink: pozdro


Alez zapraszamy!

Jesli, poslugujac sie Twoja terminologia, chcialbym byc konstruktywny to powiedzialbym ze Twoja pierwsza uwaga jednak niewiele wniosla (za to jej rozwiniecie spowodowane naszymi postami jak najbardziej). No chyba ze wierzysz w to, ze ktos moze nie wiedziec co to jest Skandynawia, a jednoczesnie zalapac niniejsza aluzje :)

rudy napisał(a):
ClouD napisał(a):
Zresztą jest niewiele krajów, które mogą - Wielka Brytania, Skandynawia


roger that.. :roll:

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:42 
Cytuj  
rudy napisał(a):
moja uwage przynajmniej cos konstruktynego wnosi, bo biorac pod uwage ze pewnie z 80 procent uzytkownikow tego forum to gimnazjum co widac po sporej ilosci postow, to moze jak taki jeden z drugim intelektualista zobaczy czarno na bialym ze skadnynawia to jednak nie jest kraj to moze mu sie to przyda w przyszlosci i moze jakims cudem doloze swoj kamyczek do tego zeby potem jak sie loguje na BL nie latala wszedzie horda elo dzieci neostrady, urogajaca jakiejkolwiek kulturze slowa nie mowiac juz o intelekcie, czerpiaca wiedze o zyciu z for internetowych.


To równie dobrze mogę powiedzieć, że pisanie "skandynawia" z małej litery sprzyja rozwojowi 'elo dzieci neostrady'. Tak samo brak znaków interpunkcyjnych. Ale jak to Zychoo powiedział, bystrzak zawsze się znajdzie, a jak nie bystrzak to ktoś, kto się przyczepi do byle czego, byleby tylko fajnym byc :roll:.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:59 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
ale to jest chyba dla tych co nie maja tbc i chca zakupic;p


O ile dobrze jestem zorientowany, to scrolla mozna wyslac kazdemu, kto ma konto frozen 90 dni lub dluzej, a to czy ma tbc czy nie ma, jest bez znaczenia. Osoba, do ktorej wysylam scrolla, dostaje powiadomienie mailem i jesli je zaakceptuje ma 10 dni za free. Z kolei jesli po uplywie tych dni oplaci sama swoje konto, to podobno ja dostaje 30 dni za free :) jesli cos pomylilem to mnie poprawcie. pozdro


_________________
BL

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:16 
Cytuj  
Z tego co wiem, to chodzi o upgrade konta do TBC, ale sam tego nigdy nie robiłem, więc może masz rację. Jeśli tak, to pare miesięcy przeszło mi koło nosa, bo ostatnio znajomi zaczęli wracać ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.