mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 21:37 
 
Siegfried napisał(a):
Cudownie ! Moj pre paid nowiusienki przepada bo Panowie z Blizzarda maja taaaaaaakiiii natlok pracy...


Płać za głupotę, płać.

@ Down: bez komentarza


Ostatnio edytowano 2 kwi 2008, 21:38 przez bloodpa1nt, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 21:37 
 
ta teraz jestem na praktykach w cieplowni miejskiej to tez mamy "natlok" roboty ale ja sie robi gdy sie koncza terminy ;) tak samo pewno tam

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 22:42 
 
Piotr_bj napisał(a):
uzywalem piroxa
taki swiety nie jestem bo tez wyfarmilem duzo itemkow za honor dla 2 postaci,ale to bylo ponad miesiac temu i mazymalny ban nie trwal powyzej 12 godzin a tutaj od razu ban forever.najgorsze jest to ze zadnego ostrzezenia nie dali ani wyjasnien,nie wiem moze ktos mi shackowal konto kto wie


Ty mowisz o 2 roznych kontach czy o 2 postaciach na 1 koncie?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 00:04 
 
drogi piotrze blowjob(dobrze odczytałem skrót?)

imho ostrzeżenie przyszło w postaci whispera od GMa - trzeba było być przy kompie albo chociaż nastawić w Piroxie alarm tak aby w całej chacie było słychać, że do Ciebie zagadują.
z doświadczenia kumpli wiem, że kary są mniejsze jeśli się pogada z GMem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 01:56 
 
nom to prawda ;) ale gm'owie to tez (bez ogrodek) to cioty - bylismy w MG na heroicu i kumpel nie mogl rollnac (jakis bug czy cos) i ja jako de'enter dalem greed i dalem to na de potem zalapalem ze chcial ten item a juz bylo po de i napisalem do gma i probuje .... (kilkanascie minut) mu wytluamczyc czy moze te 2 voidy wziasc ode mnie i dac mu na @ ten item a ten "nie dam ci jakiegos specjalsite" i tak 3 dni czekalem az w koncu anulowalem ticketa bo zal sie cisnal...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 08:34 
 
jak jest z banami za glidera ? Jak cie lapia na goracym uczynku to od razu ban czy wpierw pare dni cie obserwuja ?
Bo z ciekawosci sciagnalem demo z ich strony i powiem jest w szoku jak to dobrze dziala. Naprawde ciezko sie zorientowac ze to gra bot.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 09:22 
 
druzil napisał(a):
jak jest z banami za glidera ? Jak cie lapia na goracym uczynku to od razu ban czy wpierw pare dni cie obserwuja ?
Bo z ciekawosci sciagnalem demo z ich strony i powiem jest w szoku jak to dobrze dziala. Naprawde ciezko sie zorientowac ze to gra bot.


Zalezy od GM'a, jeden Ci da bana na 48h, a inny perma.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:20 
 
a jak siedzisz przy kompie gdy gm sprawdza czy to bot ?
Warden chyba tego nie potrafi wykryc ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:33 
 
druzil napisał(a):
a jak siedzisz przy kompie gdy gm sprawdza czy to bot ?
Warden chyba tego nie potrafi wykryc ?

Tez sie zastanawiam jak jest z ta wykrywalnoscia bo swoja postacia czesto rozbijam po kilkadziesiat lub wiecej stackow adamantytu. Mam macro ktore po wcisnieciu ladnie wykonuje prospecting na kolejnych stackach, niestety po kazdym prospecting trzeba wcisnac klawisz by je powtorzyc.

Szukam czegos co po prostu bedzie wywolywac ten klawisz w okreslonych odstepach czasu (np co 5 sekund). Jednak nie chcial bym ryzykowac bana z powodu uzywania takiego programu. A wiec, czy takie proste narzedzie tez moze zostac wykryte?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:33 
 
Warden nie wykrywa Glidera atm, właściwie jedyny sposób by dostać bana to report innego gracza, zazwyczaj musi to byc więcej niż jedna osoba by GM-owi chciało się zainteresować sprawą, i wtedy gm albo może do ciebie napisać coś (i to jest luz bo w tedy uruchomi ci sie alarm etc, bot sie zatrzyma, będziesz mógł odpisać) albo po prostu stać w postaci niewidzialnej i cie obserwować, wtedy już gorzej.

Za glidera afaik idą permy z miejsca.

@ Wilczan nie masz sie czego bać.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:38 
 
nie sadzicie, ze Wasze rozmowy potoczyly sie w troszke zlym kierunku?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:46 
 
ja używałem Piroxa ale tylko na mode 2 (anti afk) - na av zapisywałem się sam, po czym run do kopalni, kill 1-2 mobów i stanie na dachu :) jak się ma dwa kompy i siedzi się cały dzień przy jednym pracując, to poświęcenie uwagi drugiemu kompowi na wejście na av i wjechanie na kopalnie 2-3 razy na godzinę jest do przeżycia :) przyciągu tygodnia takich praktyk tylko raz dostałem "report afk", nieplanowanych kontaktów z GMem nie odnotowałem.

co do problemu Wilczana to "easy macro" idealnie się nada do czegoś takiego, ewentualnie spróbuj Klickora,Klickera lub innego programu spamującego LPM lub PPM (o ile nie będzie Ci to interuptować prospectingu).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 10:52 
 
RufeN napisał(a):
ja używałem Piroxa ale tylko na mode 2 (anti afk) - na av zapisywałem się sam, po czym run do kopalni, kill 1-2 mobów i stanie na dachu :) jak się ma dwa kompy i siedzi się cały dzień przy jednym pracując, to poświęcenie uwagi drugiemu kompowi na wejście na av i wjechanie na kopalnie 2-3 razy na godzinę jest do przeżycia :) przyciągu tygodnia takich praktyk tylko raz dostałem "report afk", nieplanowanych kontaktów z GMem nie odnotowałem.

co do problemu Wilczana to "easy macro" idealnie się nada do czegoś takiego, ewentualnie spróbuj Klickora,Klickera lub innego programu spamującego LPM lub PPM (o ile nie będzie Ci to interuptować prospectingu).


Do tego akurat nie potrzeba 2 kompów :wink: Wystarczy windowe mode ustawić, piroxa na anti-afk i można uzywać kompa w tym samym czasie do innych rzeczy jak net, gry, filmy itd. Co jakiś czas tylko looknac na WoW.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 11:53 
 
h34t napisał(a):
RufeN napisał(a):
ja używałem Piroxa ale tylko na mode 2 (anti afk) - na av zapisywałem się sam, po czym run do kopalni, kill 1-2 mobów i stanie na dachu :) jak się ma dwa kompy i siedzi się cały dzień przy jednym pracując, to poświęcenie uwagi drugiemu kompowi na wejście na av i wjechanie na kopalnie 2-3 razy na godzinę jest do przeżycia :) przyciągu tygodnia takich praktyk tylko raz dostałem "report afk", nieplanowanych kontaktów z GMem nie odnotowałem.

co do problemu Wilczana to "easy macro" idealnie się nada do czegoś takiego, ewentualnie spróbuj Klickora,Klickera lub innego programu spamującego LPM lub PPM (o ile nie będzie Ci to interuptować prospectingu).


Do tego akurat nie potrzeba 2 kompów :wink: Wystarczy windowe mode ustawić, piroxa na anti-afk i można uzywać kompa w tym samym czasie do innych rzeczy jak net, gry, filmy itd. Co jakiś czas tylko looknac na WoW.


wiem, wiem - wygodniej mi jednak było to robić na laptopie stojącym obok - nie musiałem po prostu minimalizować wszystkiego co jakiś czas aby zobaczyć "czy już koniec" av - wystarczyło spojrzeć w lewo - takie moje lenistwo :) ofc na jednym kompie też można afktować z Piroxem.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 13:07 
 
troche swego czasu interesowalem sie zasada dzialania gildera i powiem tak
na defaultach masz odp buttony (pod 1,2,3,4 itp) ustawione i ci co tego nie przestawia na wejscie to odrazu banik bo bliz jakos to monitoruje i po prostu po stronie serwera widac kto czego uzywal pod jakimi bindami
tak to bylo kiedys nie wiem jak to jest atm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 13:25 
 
ja mysle ze blizz banuje tylko tych czubow ktorzy zostawiaja bota samemu sobie bez zadnej kontroli, ktory na dodatek grinduje 24g/h

Imho jak sie puszcza bota na 2-3 godziny dziennie to nikt tego nie zauwazy (tylko tez z glowa)


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 13:34 
 
ikona:uzywalem na 2 postaciach na 1 koncie
http://us.blizzard.com/support/article. ... leId=20221
na tej stronce widac punishment volcano i wg tego zanim mi dali bana powinni najpierw dac 1 dniowego i 3 dniowego bana,do tego nie slackowalem 24h,tylko moj brachol zalaczal na noc.Najdziwniejsze ze na mailu ani jednego maila od blizza ,zadnych wyjasnien. Do tego pisza na stronie ze:
Account Closure

Accounts are closed when a player has excessively and/or grossly violated our policies. When an account is closed, the player is no longer able to access the account. Account Closures are rare and represent a player who is unable to abide by our rules and insists on negatively affecting other players' enjoyment of the game or harming the service itself.
Most serious account penalty
Very rare
Permanent service revocation

The bottom line is that we want World of Warcraft to be a fun and safe environment for all players. World of Warcraft is an MMORPG, and the key words are "Massively Multiplayer". In playing this game, you will encounter thousands of other players who share different experiences and come from vastly different backgrounds. While certain actions may not bother you, consider the fact that these same actions may be perceived in a completely different manner by those around you. We have done everything we can to make World of Warcraft a great game, but now it's up to you the players, to breathe life into the world. Choose wisely my friends.

No i ktos mi niech wytlumaczy w jaki sposob mogli zbanowac konto trzymajac sie tych zasad?

btw czy ktos dostajac perm bana zdolal od tego sie odwolac,jak to zrobiliscie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 13:36 
 
A imo to wchodzi tzw. czynnik ludzki i fart/pech.

Po 1: gracze. Raz wszedłem na AV w połowie, po czym natychmiast dostałem debuffa - czynnik ludzki.
Po 2: jak GM dostanie 20-30 powiadomień na gracza, który akurat afkuje, a do tej pory twardo farmił honor (jest no-lifem) to się zastanowi. A potem się okaże, że innych powiadomień nie ma. Acha, więc zbanujmy tego jednego - kwestia farta/pecha.


_________________
whiteman#2717

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 13:43 
 
viewtopic.php?t=28188

tutaj jest wszystko napisane, dostales bana to poswiec chwile i poczytaj dokladnie. Jest tam napisane co mozesz zrobic, a takze dlaczego dostales bana z pominieciem tzw. piramidy kar

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 14:50 
 
Cashasty napisał(a):
Wybacz, ale szczerzę wątpię w to, ze blizz w jakiś sposób monitoruje to, co gdzie kto ma pobindowane.

Bindy są CL side, nie SV side.


@Siegfried

Dostałeś już answer? Ja czekam od tygodnia i cisza ;/


Monitorują, zresztą nie chodzi o bindy tylko o miejsca skilli na pasku, które to są server side.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.