mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 15:56 
 
dajcie spokój WHO miał zjeść WoW'a tak się nie stało i tak samo będzie z WH40k Blizz wypuści swoje Next Gen Mmo i zownuja wszystko :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:11 
 
Ilove50cent napisał(a):
dajcie spokój WHO miał zjeść WoW'a tak się nie stało i tak samo będzie z WH40k Blizz wypuści swoje Next Gen Mmo i zownuja wszystko :P


Dokładnie, Inside jest tym jednym z bujających w obłokach :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:15 
 
http://www.wowinsider.com/2008/10/10/bl ... -morhaime/

Blizzard często chowa do szuflady dobre pomysły. W którymś z ostatnich wywiadów Kaplan mówił że mechanizm z brzuchem C'Thuna był pierwotnie wymyślony dla Onyxii.
Ale z tym Nomad to chyba zbyt daleko posunięty domysł.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:16 
 
Czy możecie po krotce napisać co to jest Nomad?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:20 
 
Sobtainer napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
dajcie spokój WHO miał zjeść WoW'a tak się nie stało i tak samo będzie z WH40k Blizz wypuści swoje Next Gen Mmo i zownuja wszystko :P


Dokładnie, Inside jest tym jednym z bujających w obłokach :)

Sorry ale dla mnie WAR > WoW. Pomimo masy niedociagniec natury technicznej gra sie poprostu przyjemniej.
No ale jak chcecie rynek mmo, zdominowany przez jedna firme.. (ala Microsoft & Windows), to ja życze przyjemnosci w granie w odgrzewane koltetky, ktorym z wersji na wersje sie zmieniaja ikonki..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:25 
 
no jesli chodzi o pve to moze zjedza wszystko.
chociaz moze podpierdola pare pomyslow z eve, war'a, dfo i potem beda szpanowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:28 
 
Mendol napisał(a):
no jesli chodzi o pve to moze zjedza wszystko.
chociaz moze podpierdola pare pomyslow z eve, war'a, dfo i potem beda szpanowac.

Z EVE, z DFO ? Uhahaha. No co ty. Jeszcze by dzieci, dostały wstrząsu, ze moze ich ktos jebnac za miastem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:29 
 
Mendol, dobrze, podpierdolą i zrobią to tak, że ludzie spać po nocach nie będą, nie pisz tego w taki sposób, jakbyś nigdy w Blizzarda gry nie grał.

Aktualnie faceci są na kompletnym topie wszech czasów, dosłownie ich tajemnice i sugestie wprowadzają zajebisty zamęt w świecie MMO i tytuł tego tematu to potwierdza.
Ja napisałem bodajże 3 tygodnie temu, ze nie zagram w żadnego mmorpga dopóki Blizzard nie pokaże swojego projektu, zbieg okoliczności? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:35 
 
Sobtainer napisał(a):
Mendol, dobrze, podpierdolą i zrobią to tak, że ludzie spać po nocach nie będą, nie pisz tego w taki sposób, jakbyś nigdy w Blizzarda gry nie grał.

Aktualnie faceci są na kompletnym topie wszech czasów, dosłownie ich tajemnice i sugestie wprowadzają zajebisty zamęt w świecie MMO i tytuł tego tematu to potwierdza.
Ja napisałem bodajże 3 tygodnie temu, ze nie zagram w żadnego mmorpga dopóki Blizzard nie pokaże swojego projektu, zbieg okoliczności? :)


Chyba taki. Jaki to pomysl podpierdziela tym razem.

W zasadzie jedyna gra blizzarda jaka mnie wciagnlea na dluzej byl WoW. I to z przerwa srednio co miesiac -;-.
Blizzard swietnie potrafi dopracowac znane i lubiane pomysly. Ale jak maja cos od siebie dodac to koniec swiata nastepuje..
JEsli ich next-gen mmo, bedzie kolejnym PvE farmem to ja postoje i podziekuje. Jesli to wogole bedzie cos na kształt jaki prezentuje WoW atm (z mechanika na czele), to nawet kijem nie dotkne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 16:42 
 
sob przy calej mej sympatii do twej osoby widze, ze jednak twoj fanboizm > moj fanboizm.
i sorry ale jesli ty przez wow'a nie spales po nocach to ...
gralem w gre blizzarda, 'wbilem' max level, pobieglem do super wypasionych instancji pve, okazalo sie, ze to wszystko co oferuje wow i pozegnalem sie z ta produkcja.
natomiast nie watpie, ze blizzard 'wstrzeli' sie ze swoim pomyslem w kolejne pokolenie 15 latkow, dla ktorych wyzwaniem bedzie zabicie kolejnego bossika, a szczytem umiejetnosci bedzie zorganizowanie 30 osobowego raidu, ktory na dana komende bedzie zgrabnie skakal spod sciany pod sciane aby uniknac aoe bossa.
byc moze w ich next produkcji bedzie mniej bledow, mniej lagow na starcie ale na pewno nie bedzie to produkcja idealna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 17:00 
 
Mendol napisał(a):
i pozegnalem sie z ta produkcja.
ale z forum wow sie nie pożegnałeś :wink:

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 17:01 
 
mendol nie badz taka negative nancy w kazdym topicu ;], blizzard bierze od innych to co dobre to niech inni tez sie naucza brac z wowa dobre rozwiazania, a nie tylko na sile robic zeby wszystko sie od niego roznilo, czyli ssalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 17:04 
 
endryu napisał(a):
mendol nie badz taka negative nancy w kazdym topicu ;], blizzard bierze od innych to co dobre to niech inni tez sie naucza brac z wowa dobre rozwiazania, a nie tylko na sile robic zeby wszystko sie od niego roznilo, czyli ssalo.

Jak rozwizania w WoW wymyslil blizzard. Uuu zadnych, no tak..
IMO przykład moga wziasc tylko z poziomu spojnosci szeroko pojetej grafiki (od animacji, poprzez kompzycje, do FX).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 17:20 
 
endryu to chyba troche nie tak. bo tworzy sie bledne kolo.
blizzard nie ma zadnych wlasnych pomyslow. wszystko co jest w wowie to lepsza kopia rozwiazan juz zastosowanych.

deshroom skoro ty co chwila i twoi koledzy mozecie pisac w /war to ja moge tutaj ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 18:03 
 
mendoleczku,

ale ja nie wiem że Ty przestałeś grać w WoWa ;p myślałem, że byłeś fanboiem straszliwym do czasu wyjścia TBC.

A teraz coś ode mnie.
Pre TBC WoW po prostu miażdżył, nie chcę mi się podpunktów na ten temat pisąc bo było wałkowane to wiele razy, ale czasy 40ppl raidów po prostu niszczyły i zajebiście mi się grało.
Po wyjściu TBC na 62 levelu poczułem mdłości i od tego zaczęły się moje przerwy w WoWie i w sumie bycie na 4 raidach w TBC na 70 lvlu :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 18:05 
 
no to szkoda, ze nie widziales keep raidow w daocu :-)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:11 
 
Ludzie i co z tego, ze Blizzard skopiowal jakies pomysly ?! Kto bronil innym firmom wypuscic takiego WoWa pare lat temu i zapewnic sobie taka pozycje, ktora sprawia, ze kazdemu nowemu MMO jest i bedzie bardzo trudno zaistniec ? To jest wlasnie wielkosc firmy, wizjonerskie umysly, ktore daly juz graczom Diablo 2, Starcrafta. Wyczuli koniunkture i zrobili WoW-a.
A inni niech teraz placza, ze sami na to nie wpadli.

Albo, ze WoW mial bugi w czasie premiery... No ja zesz.. A co to w ogole za argument jest ? Moze mial, ale teraz nie ma, wiec z czystym sumieniem za taka grywalna i perfekt zrobiona gre place. I malo mnie obchodzi, ze inne gry maja bugi na poczatku, ale sie je usprawiedliwia, bo "WoW tez mial". Tylko jakie to ma znaczenie, co to klienta obchodzi ? Klient wybierze gre, w ktorej bedzie mu sie gralo bardziej komfortowo. I takie pierdolenie za przeproszeniem jest po prostu smieszne. Mogli inni wpasc na taki pomysl wczesniej i teraz Blizzard musialby sie glowic jak wejsc na taki rynek, w ktorym np. rzadzi juz WAR. Ale to Blizz zaryzykowal i wygral. I chwala im za to. Mam swiadomosc, ze place za skonczony, swietnie zrobiony produkt, a moje pieniadze nie ida na marne. I mam gdzies kto kogo skopiowal, kto mial kiedy bugi itp. Co to ma za znaczenie jesli gra daje zabawe.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:19 
 
Mendol napisał(a):
no jesli chodzi o pve to moze zjedza wszystko.
chociaz moze podpierdola pare pomyslow z eve, war'a, dfo i potem beda szpanowac.


a co jest do podpierdolenia? Bo ja żadnych nowatorskich rozwiązań nie widzę (dfo jeszcze nie ma, ciężko coś skopiować z czegoś co nie istnieje;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:20 
 
Blizzard mial marke Warcrafta to było sporą przewaga na starcie -;-.
Cytuj:
(dfo jeszcze nie ma, ciężko coś skopiować z czegoś co nie istnieje;).

Mozna podjebac z Ultimy. Przeciez DFO to takie UO w 3d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 23:55 
 
marek kurwa ty jestes taki glupi czy udajesz?
mozna podjebac full loot z eve.
mozna podjebac rvr z war'a.
mozna podjebac levelowanie poprzez pvp.
idz sie czlowieku zorientuj co sie dzieje dookola ciebie bo mam wrazenie, ze zatrzymales sie na pewnym poziomie 3 lata temu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.