mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:50 
Cytuj  
Zakladam ze odstawi tam gdzie Cie wciagnelo. Dual spec i to bg wszedzie miodzio.


_________________
Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:20 
Cytuj  
W Młotku odstawia w to samo miejsce, tylko żeby wejść trzeba być out of combat. Z drugiej strony zniknie właśnie darmowy teleport do stolicy jak lider party wchodził w kolejke na bg, a zaraz po wejściu /afk i lądowanie całego party np. w Dalaranie z drugiego końca śwaita. Fakt, że z dezerterem, ale co tam.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 17:46 
Cytuj  
Gdzie jest Supermega nowy feature z instantowym zmienianiem gearu?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 17:49 
Cytuj  
Interface => Controls => na samym dole

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 11:29 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
FoQs napisał(a):
corscahk napisał(a):
FoQs napisał(a):
wiem, ze tam jest sformatowane. Ty natomiast wrzuciles wall of text bez zadnego formatowania i wez sprobuj to teraz przeczytac. Paradoksalnie lepiej by bylo jakbys ten link podal w 1 poscie ;)


To następnym razem Ty napisz zamiast pierdolić tutaj od rzeczy.
Krytykować jest najłatwiej - ja przeczytałem co mnie interesowało i tyle.
Typowy przykład retarda z Burning Legion.
1. nie gram w ogole w WoW'a ;)
2. l2r sygnaturke


język którego użyłeś cechuje dzieci neo oraz emo. Niestety nie mam styczności z tymi grupami wiec nie jestem w stanie zrozumieć co do mnie mówisz.
niestety, nie trafiles :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 13:21 
Cytuj  
Staralem sie przekopiowac postac na PTR ale chwilowo jest cos zjebane.

Otoz chce sie dowiedziec czy w koncu fixneli ta zjebana animacje mounta Mechano Hog. Ci co maja wiedza o czym mowie ( 1 sec wsiadanie/zsiadanie z mounta co skutecznie uniemozliwa uzywanie go w jakimkolwiek pvp, a nawet zwykla jazda w orgu nie daje frajdy)

Prosilbym o odpowiedz jakiegos uzytkownika tego cudenka za 12k, ktorego niestety od stycznia uzylem tylko kilka razy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 13:42 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Staralem sie przekopiowac postac na PTR ale chwilowo jest cos zjebane.


Za dużo osób się rzuciło, u mnie pokazuje average time ~24 dni. Mam nadzieje, że coś się ruszy ^^

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 17:47 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Otoz chce sie dowiedziec czy w koncu fixneli ta zjebana animacje mounta Mechano Hog. Ci co maja wiedza o czym mowie ( 1 sec wsiadanie/zsiadanie z mounta co skutecznie uniemozliwa uzywanie go w jakimkolwiek pvp, a nawet zwykla jazda w orgu nie daje frajdy)

Prosilbym o odpowiedz jakiegos uzytkownika tego cudenka za 12k, ktorego niestety od stycznia uzylem tylko kilka razy.



Traveler tundra mammoth dziala juz jak normalny mount, wiec pewnie mechano hoga juz tez fixneli, bo dzialaja na tej samej zasadzie.

Teraz jest kolejny 'bug' jak mianowicie wywalic vendorow z mounta ?:p


Posty: 19
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:10 
Cytuj  
Ja pi.erdole,kur.wa mac , co blizz robi z tej gry,na chu.j dodawali battlemasterow skoro bedzie mozna pojsc na bg z jakiegos zadupia,plywajace mounty,kur.wa 5 lat czy juz wiecej im zajelo zeby do tego dojsc,dualspecc EPIC FAIL,pierd.ole gram tym albo tym i koniec,stac mnie na respecce to respecuje,ku.rwa do chuja kolejny zajebisty pomysl po tylu latach,tu juz takie mniejsz rzeczy ktore,tez mnie podkur.wily, podnoszenie beczek na mouncie od kiedy kurwa ?od kiedy ja sie pytam ,za niedlugo to bede healowac nie zchodzac z mounta,kur.wa amfibie(konia) juz mam wiec ch.uj a castowac bede w biegu.....

taka konkluzja:Pewne zmiany byly dobre ale to juz jest ku.rwa je.bana pariodia,kabaret,komedia z chu.jowym zakonczeniem


Posty: 19
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:21 
Cytuj  
ty gdyby to cos dalo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:58 
Cytuj  
Cytuj:
,kur.wa amfibie(konia) juz mam wiec ch.uj a castowac bede w biegu.....

rofl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 19:13 
Cytuj  
darksorrowplayer napisał(a):
ku.rwa je.bana pariodia,kabaret,komedia z chu.jowym zakonczeniem


Masz na myśli swoją karierę na tym forum?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 21:25 
Cytuj  
darksorrowplayer napisał(a):
Ja pi.erdole,kur.wa mac , co blizz robi z tej gry,na chu.j dodawali battlemasterow skoro bedzie mozna pojsc na bg z jakiegos zadupia,plywajace mounty,kur.wa 5 lat czy juz wiecej im zajelo zeby do tego dojsc,dualspecc EPIC FAIL,pierd.ole gram tym albo tym i koniec,stac mnie na respecce to respecuje,ku.rwa do chuja kolejny zajebisty pomysl po tylu latach,tu juz takie mniejsz rzeczy ktore,tez mnie podkur.wily, podnoszenie beczek na mouncie od kiedy kurwa ?od kiedy ja sie pytam ,za niedlugo to bede healowac nie zchodzac z mounta,kur.wa amfibie(konia) juz mam wiec ch.uj a castowac bede w biegu.....

taka konkluzja:Pewne zmiany byly dobre ale to juz jest ku.rwa je.bana pariodia,kabaret,komedia z chu.jowym zakonczeniem


bo wow schodzi na psy ( for very casual player ) za kilka pachy bedziemy mowic " WoW prawie jak mmo "

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2009, 21:37 
Cytuj  
Wszystko przez to ze nie ma konkurencji,jak nie ma kata nad głowa to się olewa interes ;/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 08:51 
Cytuj  
Byl wow gdzie wiekszosc nie widziala koncowych instancji, bylo zle. Jest wow gdzie kazdy moze zobaczyc wszystkie nawet z pugiem, jest zle. Wszystkich sie nie zaspokoi. Ale wezcie pod uwage ze za jakis czas znow bedzie tak ze wam podpasi a casuale beda plakac. Generalnie wow jak zycie, zmienia sie i rozna czasy nastaja.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 10:06 
Cytuj  
Dual spec to najzajebistszy pomysl od czasu wynalezienia kola. Skoncza sie w koncu respece przed rajdem/ przed arena. I zajebiscie ze to zrobili.

Ale konie plywajace w wodzie to moim zdaniem syf. Wpadasz do wody - dismount i koniec gadania. A teraz kazdy looser bedzie gnal przez swiat na autopilocie i nic go kurwa nie zatrzyma. Niech odrazu dodadza latacza od 10 levela, na huj sie meczyc.

Wczesniej jak gonlem alianta to wpadnieciedo wody = deep shit. A teraz huj, 1 reka drapiesz sie po dupie, a 2 wciskasz lewo / prawo.

A co do patcha jeszcze. W koncu nerf TNT. Jebani hunterzy byli juz dosc mocno upierdliwi ze swoim niekonczacym sie stunem i krytami z kazdej explozji. GG blizard :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 12:52 
Cytuj  
Ale chyba w wodzie koń nie będzie miał takiego speeda jak na lądzie ? Jeśli tak to fail.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 12:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale chyba w wodzie koń nie będzie miał takiego speeda jak na lądzie ? Jeśli tak to fail.


Nie no, to już by było przegięte xd

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:07 
Cytuj  
będziesz sie poruszał z taką prędkością jakbyś płynął wpław, tylko ze Cię nie zdismountuje.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2009, 13:11 
Cytuj  
No to w czym problem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.