mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

US czy UE, a może wcale?
zamawiam wersję US 14%  14%  [ 18 ]
zamawiam wersję US 14%  14%  [ 18 ]
poczekam na wersję EU 31%  31%  [ 40 ]
poczekam na wersję EU 31%  31%  [ 40 ]
lagi mnie wkurzają WTF!!!!!! - będę lać szczury w EQ2 5%  5%  [ 6 ]
lagi mnie wkurzają WTF!!!!!! - będę lać szczury w EQ2 5%  5%  [ 6 ]
Liczba głosów : 128
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 16:27 
Cytuj  
Dobry wybór Bodziu :-)
Co do profesji ? Cóż , ja wolę mieć zawsze hp potion pod ręką na każdą okazję ;)

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 17:34 
Cytuj  
Gdybym tryskal kasa na boki to bym zamowil US i pozniej (w razie problemow) przesiadl sie na EU. Ale ja bidny chlop z galicji... Jesli wytrzymalem tyle to i te 2-3 miesiace nie beda problemem.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 17:57 
Cytuj  
Razor - wiesz caly czas sie nad tym rozmyslalem czy nie wziac Herbalism/Alchemy bo w koncu Potion to potion :) ale te ciagle zbieranie mnie normalnie denerwuje :( No ale jeszcze przede mna do przetestowania Enchant jesli on bedzie (a tak mi sie wydaje ) jeszcze gorszy od Herbalism'u to dam sobie spokoj i pozostane przy ziolkach ^^


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 19:09 
Cytuj  
Bodziu enchanting to zdaje się jedna z najdroższych i najtrudniejszych w rozwoju profesji w grze . Np. niektóre enchanty wymagają esencji z blue + raresów .

Dokładnie tak jak mówi Roball . Wiele herbów jest wystawianych na aukcjach .
Ostatnio tak kupiłem 20x Plaguebloom ,20xDreamfoil łącznie za 3,5 g :)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 19:39 
Cytuj  
Jezeli WOW wyjdzie w tym roku to czekam na EU, jezeli nie to kupuje wersje US. Problem jedynie stanowi platnosc za abonamenet. Myslalem ze przyjdzie mi latwo zalatwic Gift Cards ale sie rozczarowalem. Jezeli interactcd bedzie mial w ofercie gamecards to problem z glowy.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 19:49 
Cytuj  
Btw Bodziu teraz wprowadzili ciekawą miksturkę http://www.thottbot.com/?i=4813 . Nie wiem z jakich ziółek się ją robi ale może być przydatna w pvp.

"Limited Invulnerability Potion
Requires Level 45
Use: Imbiber is immune to physical attacks for the next 6 sec.
Longest cooldown time seen: 2 min"

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2004, 22:32 
Cytuj  
Dostalem odpowiedz z interactcd od kiedy beda mieli game time cardy
"right near release"


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 00:17 
Cytuj  
NO to Panowie mnie wyleczyliscie z Enchant na dobre ^^
Czyli biore Herbalism/Alchemy :))

Dzieki

btw Razor - miksturka super szczegolnie dla maga :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 00:43 
Cytuj  
erm bodziu ale nikt ci chyba nie powiedzial ze jako tailor mozesz robic samemu blue items tak wiec wcale nie jest tak ciezko jak tu kazdy pisze :) Mowi osoba po przejsciach :P tailor 150/enchanting 110 . Tak wiec fakt na poczatku jest srednio z enchant ale jak tylko sie troche wprawisz w tailoring to i enchant bedzie ci szedl do gory ;] ..Ale idz idz na alchemy , mniej konkurencji dla mnie :)

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 05:57 
Cytuj  
Tailoring jest jednak średnio przydatny dla maga ,bo to głównie +int i + spirit , a spirit jest bezużyteczny dla pvp maga (to ci powie każdy high lvl pvp mage --pvp encountery ,duele są za krótkie aby wykorzytać spirit , na pvp raidy masz mikstury ,gemy many oraz conjured water/food i evocation) . Liczą się tylko +stam i + int itemki i tylko takie kompletuję .



Aha i GL w robieniu blue itemów w tailoring czy jakiejkolwiek innej profesji .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:32 
Cytuj  
Eu.

Strefa czasowa, mniejsze lagi, wiekszosc starych mmorpgowych znajomych itp itd :>

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:34 
Cytuj  
Jeżeli się skuszę na WoW to EU - powody podał Krzyk post wcześniej :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:16 
Cytuj  
Taliesin napisał(a):
Zamowilem US wlasnie , interactcd beda mieli gamecardy wiec problem z CC odpada. Chociaz sprobuje czy moja visa + billing address US bedzie dzialac.

Pozniej bede chcial przejsc na EU jak sie nie uda to kupie nowe konto a US popchne na ebayu.


Czyli interactcd jednak będzie sprzedawał wow.. sweet

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:02 
Cytuj  
Razorback to ja nie wiem jakie ty masz doswiadczenia z ta profesja ale ja na tailoring zarabialem mase kasy na AH. A co do blue itemkow to jaki problem z ich robieniem ? bo ja jakos zadnego nie widzialem jak tylko zadalem sobie troche zachodu i znalazlem info jakie mobiki dropuja to co potrzebuje . A tak BTW czy ty wogule miales tailoring powyzej 10 lv czy po prostu lubisz jebac na profesje ktorej nie znasz :)? Nie mowie ze alchemy jest zle , na 2 serv mam warlocka z alchemy i zawsze milo jest miec potionek pod reka ale kasy to tak srednio mozna na tym zbic z tego co widzialem . Tak wiec to wszystko zalezy od tego do czego ci craft jest potzrebny .. Bo dla jednych (mnie np) dla zarabiania kasy i podrodze moge cos sobie zrobic , a dla innych (dla ciebie np) do pvp i czasem zarobienia troche kaski.

EDIT: Btw wlasnie wiekszosc high lev magow mowilo mi zeby brac tailoring/enchant a nie alchemy/herbalism .... tak wiec nie wiem z jakimi ty high lev magami rozmawiales ..

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:55 
Cytuj  
Ja wybrałem Alchemię przede wszystkim do pvp (i bardzo dobrze się w tym sprawdza) ale można na niej też nieżle zarobić .(drogo sprzedając mikstury potrzebne m.in tailorerom do craftingu :) ,mikstury potrzebne do zaliczenia questów ...)

O tailoringu wiem od mojego znajomego z gry (lvl 55 Warlock tailoring 300 /enchanting ~240) . Narzekał między innymi na trudność i koszta zrobienia blue itemów .
Z tailoringu nie mam żadnych korzyści w pvp .....a z alchemii mam (np. zawsze greater czy superior healing potion pod ręką i parę innych przydatnych ) i to do mnie przemawia .
Przynajmniej nie muszę bidować sporych sum na hp poty w ah i jeszcze czekać :)
A itemy z tailoringu ? Jedyne które kupiłem to były 10 ,12 i 14 slots bagi , bo ubranka itp można znależć /dostać za quest o wiele lepsze.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 20:44 
Cytuj  
no widzisz ja na tailoringu zarabialem calkiem niezle sprzedajac nie tylko bags .. glownie spodenki dla magow i blue buciki :) ... Ale w retail jeszcze nie wiem czy bede tailor czy alchemy , musze sobie jeszcze wszystko dokladnie zobaczyc i poczekac na ostateczne nerfy przed retail :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:42 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Czyli interactcd jednak będzie sprzedawał wow.. sweet


tak , bedzie - 30-60dni po US launchu

sweet.


_________________
you are already dead

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:19 
Cytuj  
Strangerr ---->

Obrazek


Niestety takich spodenek i bucików nie zrobisz na lvl 44 i 50 a to są moje bardzo stare dropy --jeszcze są o wiele lepsze w BR itd..

M.in dzięki Alchemii zarobiłem 100g na mounta w parę dni więc nie uważam jej za nieopłacalną profesję :)

Ale ja się cieszę że są goście od Tailoringu --to oni skupują ode mnie silk,mageweave i runecloth i sprzedają tanie bagi ;)

Bodziu ---->Znam składniki na tą miksturę "Limited Invulnerability Potion" :Blindweed (x2) ,Ghost Mushroom , crystal vial .
Spokojnie można zrobić przynajmniej 3-6 takie dziennie .

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:40 
Cytuj  
nie mowie ze tailor jest wszechmocny i moze zrobiec uber hiper extra cloth ktorego nie znajdziesz w dropie tylko mowie ze ta profesja nie jest wcale taka zla jak ja malujesz :) A co do alchemy to w takim wypadku bylem zle poinformowany bo co sie kogos pytalem czy to sie oplaca to kazdy mowil ze nie i ze na tym to poza pomoca w postaci potionkow w inv to sie nic nie zarobi za duzo ....

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:47 
Cytuj  
Bo trzeba wiedzieć jakie mikstury sprzedawać ;)
Oczywiście z obiektywnego punktu widzenia tailoring blacksmiting itp są bardziej dochodowe , ale na alchemii też możesz zarobić .
Poza tym masz je na własny użytek , przydatne bez względu na lvl w pvp i pve .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.