mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:38 
Cytuj  
Chyba nie sadzisz ze sprzedaja takie male sliczne kotki brudasom i smierdzielom z hordy:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 11:38 
Cytuj  
Papugi u nas są ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:32 
Cytuj  
W EU closed beta jest inaczej -teamy to bardzo często są paczki znajomych , ludzie sobie pomagają . Jeszcze nigdy też nie zdarzyła mi się sytuacje aby party leader ustawił "master looter" , zawsze był albo group loot albo round robin. W przypadku blue itemów rollują tylko ci którym dany item jest potrzebny i będą go nosić . Nie ma sytuacji że mag rolluje na plate a warrior na cloth itp.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:37 
Cytuj  
A mógłbyś opisać działanie tych systemów lootujących bo o ile rozumię działanie group (losowe) to te inne są dla mnie obce.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:38 
Cytuj  
Razorback6(3) napisał(a):
W EU closed beta jest inaczej.

No prosze cie bardzo, czemu jestes zdziwiony, ze w open beta jest cala masa roznego tałatajstwa? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 15:50 
Cytuj  
SwenG --->

Cytuj:
"Loot Options
When the monster's body sparkles you are allowed to loot the corpse.

There are several loot options/flags:
Round Robin (default) - Everyone takes turns in looting. It is your turn to loot again when everyone has taken their turn in that "round." This setting is recommended for most situations. If a player bends down to loot a monster under Round Robin looting, then if they leave items on the corpse that they haven't looted, anyone in the party can loot them. Keep in mind that more than one person will be able to loot a corpse if the person currently looting already has enough of the quest items that that specific monster dropped.

Free-For-All - This setting allows anyone in the party to loot any corpse. You might find this option useful if no one cares who gets what, or how often any one person gets to loot.

Master Looter - This setting allows the group leader to loot everything and allows the leader to decide if other members in the party are to get items, and what items they should get. This becomes useful when very powerful items are dropping and people can't be trusted to pass them out fairly.

Group Loot - When an item equal to or above the threshold (details on threshold below) is on a monster that is killed, everyone gets a pop-up box on their screen with the item and pass or roll options and a timer. Anyone who rolls, displays a number between 1 and 100, the highest roller of all those who choose to roll automatically gets the item. Anyone who waits until the timer expires automatically passes. Items below the threshold are taken care of by normal round robin rules.

Need Before Greed - Same as group loot, except players who cannot use the item automatically pass.

Threshold - This just determines the level of items that are affected by the methods above. If a party wants to set the threshold to blue items and are in group loot mode, then green items that are found will be taken care of by the normal round robin rules.

Tip: When a party member receives a loot item, give it to the party member that can use it best. Party members can click on the [lootname] to see the stats of items looted off of monsters."




Zauważyłem że ludzie preferują group loot i round robin (zwłaszcza ten wydaję się być najbardziej fair , po jego ustawieniu na blue itemy zawsze losujemy ręcznie przez /random 100 )


Xanth --> Nie jestem zdziwiony :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:06 
Cytuj  
Ja się wyniosłem z 13 jak się lagi zaczęły. Gram na 28 i spotkałem kilka fajnych osób. Nie miałem żadnego problemu z community.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:10 
Cytuj  
Cytuj:
zróżnicowany system agro, praktycznie każdy mobek ma w swoim repertuarze odpowiednie dla siebie zachowania, uzywa k#$%^@skich specjali (wczoraj dostawałem jakieś bóle w klatce piersiowej na 3min co mnie stunowało na 5s co kilka sekund), ucieka, woła o pomoc itp.


Co do tych "specjali" to są też takie zaskakujące , jak np. bossowie (Arugal 8) etc ) zmieniający postacie graczy w wilkołaki ,elementale ,moby , powodując że np. przez 10 sec twoja postać atakuje teammates i nic nie możesz zrobić :D Albo smoki ,giganty odrzucające cały team na parę metrów .

*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:42 
Cytuj  
Cytuj:
I czekam na retail, z nadzieja, ze odfiltruje wiekszosc dzieciakow i debili.


Nadzieja matka hmm... :)

Poza tym jeszcze jedna sprawa mi sie przypomniala - chodzi o tzw. szpiegowanie. Jesli nie bedzie rozgraniczenia , ze na danym serwerze mozna grac tylko w alliance ALBO tylko w hordzie to odpadnie nam element niespodzianki. Kazda strona bedzie znala ruch przeciwnika w momencie jego planowania. I z PvP kupa... :P Oczywiscie mowie tu o wiekszych wypadach.
Zreszta o WoW wiem tylko tyle ze jest. Moze blizzard ma jakies rozwiazanie tego problemu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:50 
Cytuj  
Moze nie zrozumialem.. ale jesli na danym serwerze bedziesz mogl grac tylko po jednej stronie, to miedzy kim wtedy bedzie pvp?


_________________
.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:51 
Cytuj  
a w undercity mozesz sobie kupic karalucha :)

Edit : Na jednym serv mozesz grac postaciami tylko z jednej frakcji (czyli albo horde albo alliance) . Jest calkowity brak komunikacji miedzy alliance a horde . A pvp jest miedzy horde players a alliance . Wystepuje tesz pvp wew. frakcji w postaci "duel")


Ostatnio edytowano 16 lis 2004, 16:56 przez Strangerr, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 16:55 
Cytuj  
mowilem o jednym uzytkowniku danego konta. dajmy na to jak zakladam postac undead rogue to kazda nastepna postac jaka chce zalozyc na tym serwerze moge wybierac tylko z ras i profesji hordy. hmm mam nadzieje ze nie zakrecilem za bardzo.. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:05 
Cytuj  
I jak w takim wypadku chcesz znac kazdy ruch alliance juz w momencie planowania? Szczegolnie, ze nie ma mozliwosci ZADNEJ komunikacji pomiedzy frakcjami?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:11 
Cytuj  
Jest calkowity brak komunikacji miedzy alliance a horde

Chyba da sie to jakos ominac. Wczoraj nadzialem sie na grupke alliance'owcow i jeden z nich po ganknieciu mnie powiedzial: ''|_ () |_ |\|()()|3'' (dokladna pisownia...) :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:13 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Jest calkowity brak komunikacji miedzy alliance a horde

Chyba da sie to jakos ominac. Wczoraj nadzialem sie na grupke alliance'owcow i jeden z nich po ganknieciu mnie powiedzial: ''|_ () |_ |\|()()|3'' (dokladna pisownia...) :<


dobre:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:36 
Cytuj  
:o

Buhahaha niezle :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 17:41 
Cytuj  
MenOwaR - tak wlasnie jest na serwerach PvP zalozeniem pierwszej postaci na servie decyduje ktora frakcja bedziesz gral :)) Czyli jak pierwsza postac bedzie z Horde to bedziesz nastepne postaci tworzyl tylko z Horde :)

Natomiast na serwerach Normal i RP jest juz dowolnosc :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 19:35 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Moze nie zrozumialem.. ale jesli na danym serwerze bedziesz mogl grac tylko po jednej stronie, to miedzy kim wtedy bedzie pvp?


lol

Aleś mnie ubawił :D
serio... z krzesła spadłem ;)

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:49 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Jest calkowity brak komunikacji miedzy alliance a horde

Chyba da sie to jakos ominac. Wczoraj nadzialem sie na grupke alliance'owcow i jeden z nich po ganknieciu mnie powiedzial: ''|_ () |_ |\|()()|3'' (dokladna pisownia...) :<


Dla posiadających niewiarygodny dar pisania cyrylicą do niedawna była możliwość komunikowania się między obiema frakcjami, nie wiem jak jest teraz ale może ktoś to obczai ;)

Z moich obserwacji wyniki że zakodowali tylko literki i wszystkie "[]/" czy 1,2,3,4 są widzialne po obu stronach.

Nie wiem jak z polskimi ogonkami, ale podejrzewam że działają...


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I jak w takim wypadku chcesz znac kazdy ruch alliance juz w momencie planowania? Szczegolnie, ze nie ma mozliwosci ZADNEJ komunikacji pomiedzy frakcjami?

X.


Po prostu masz kumpla, który gra horda na serverze PvP i informujesz go poprzez różne, różniste komunikatory że np. do Tarren Mill zbliża się rajd przymierza (30+).
Przez takie chamstwo padł już nie jeden rajd...


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.