mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 21:56 
Cytuj  
Powyzej 20 lvlu nie da sie juz skutecznie expowac na faction teritory, wiec chcesz czy nie chcesz musisz isc na open pvp tereny. I nie raz, nie dwa mi sie zdazylo, ze w redridge (15-25) mnie ubili gracze wyzsi odemnie o 10 lvli i wiecej. Wiec wcate tak rozowo nie jest jak mowicie ;)
Zreszta, ciagle tam sie tluka miedzy soba ;)

X.

PS. A nawet i na faction terenach mozesz zaatakowac niektorych graczy (to co sie pytalem, czym sie roznia kolory imion, niebieski i zielony... zielonego mozesz zaatakowac gdzie zechcesz [z mojej perspektywy, czerwonego]). Jesli ma taki znaczek przy portrecie (P dla alliance, czerwone koleczko dla horde) to mozesz bic odrazu, obojetnie gdzie jestes. Jedynie niebieskiego nie mozesz zaatakowac, poki on nie zaatakuje pierwszy :)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 22:19 
Cytuj  
po faction territory biega kupa gości z flagą PvP - nie wiem po jakim czasie ona znika....

Rozumiem, że niektórym marzy się, żeby stanąć w miejscu gdzie spawnują się postacie 1lvl i je wybijać - tacy to nawet o help nie krzykną bo nie zdążą ;)

PS. na otwartych terenach po zabiciu jednej osoby w niedługim czasie na miejscu zdarzenia pojawia się stado węszących alliantów.... PvP solo jest dosyć męczoce trzeba przyznać. Przynajmniej mi się nudzi po pewnym czasie. I na pewno nie chciałbym być killowany co 5min jednym strzałem przez chary o 50lvl wyżej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 01:27 
Cytuj  
mops albo jest pvp albo jest jakies gowno. Jak n00by chca byc chronione to niech graja na "normalnym" serwerze a wszyscy ktorzy lubia niech graja na pvp. Myslalem ze server pvp a nie pvp w :neutralnych" zonach.
A pvp solo jest fajne bo wtedy wchodzi skill.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 08:35 
Cytuj  
He he !

Panowie ja Was naprawde nie rozumiem ?? Chcecie aby 50lvl postacie tlukly nawet w newbies area ?? LOL Zgadzam sie z MOPSem w 100% !!!

Nie wiem ale wszyscy patrza z perspektywy highlvlowcow O_O, ale zanim nimi bedziecie to rowniez bedziecie tymi newbiesami, ciekaw jestem jakbym tak sytanal i walil was caly czas, jak to Mark napisal nie zdazajac nawet krzyknac o pomoc, to co byscie powiedzieli ? He he cieszylibyscie sie jak cholera :)

Przeciez zanim bedziecie grac w PvP musicie sami dorosnac do odpowiedniego lvl aby moc w tym uczestniczyc !
Naprawde nie kumam Was ! Moze dlatego ze wkurza mnie jak czlowiek robi sobie postac i nagle ktos wpada kiedy ja walcze z mobkiem i mnie zabija. TO ma byc fun albo PvP ???
A gadanie co za przyjemnosc zabijania lowlvlowcow przez high nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, bo takich bedzie pelno !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 08:42 
Cytuj  
Bodziu takie akcje jak opisałeś że high lvl postacie [ w sensie lvl, skila i ogolnie zalezy od gry ] komapuja słabszych badz startujacych w danej grze sa normalne, i bardzo czeste, bo być moze jak tu piszecie high lvl nie bedze mial fun w kilowaniu lowbiesow ale ja z doswiadczenia wiem ze bedzie mial kupe fun, i zeby bylo weselej pewnie beda tam tez inni z nim i oni tez beda mieli fun ...
Taki zabezpiecznie w lokacji startowej gdzie zodbywa sie pierwsz wiedze o grze jest bardzo potrzebne imo i wskazane, bo ja mowiac krotko jak bym startowal i na dzien dobry jakas kur@#$%^&^* by mnie kilnela a potem kampowala zebym bron boze nie ozyl to bym chyba odinstalowal gre ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:56 
Cytuj  
szczególnie, że w określonych lokacjach siedzą określone levele. Wjazd lvl 50 do takiego barrens i można masowo kosić ludzików - bo co ci zrobi dwudziestu 10lvlewców - najwyżej padnie od reflecta ;)
A wysokolevelowcy albo będą musieli non-stop siedzieć w lowbie area i ochraniać młodzież nudząc się, albo będą mieli to w 4 literkach i będą to samo robić stronie przeciwnej lub będą biegać w tą i z powrotem.

Polecam wjazd lvl 40+ do ashenvale. Można w miarę bezpiecznie killować młodzież 15-30lvl (wyższych tam nie ma). Albo natrzaskanie wyższego lvl i poszukanie innego contest territory gdzie siedzą low lvlels. Rozumiem, że najlepiej smakuje zabijanie bezbronnych 1-5lvl ale tacy na szczęście są w tej grze chronieni :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:36 
Cytuj  
Scorpio, Bodziu dlatego grajcie sobie w wasze ff, gdzie nikt was oprocz mobow nie zabije. Grajcie sobie na normalnym, pochatujcie pod bankiem, obejrzycie shining items, itp. Na serverze pvp powinno byc pvp. W takim wypadku po co robic raidy ja za wami biegnie grupka blue NE i sie smieja...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:43 
Cytuj  
Bo to się robi inaczej. nie robisz tego sam.
Bierzesz low level na przynętę do party. Low level nawala przodem. Ktoś go atakuje i masz flagę PvP. Atakujący przynętę też mają flagę PvP. NPC-e chyba zawsze mają flagę PvP. I kosisz kogo popadnie ;)
My to tak żeśmy załatwiali a walczyliśmy nawet z goścmi na 5lvl.

PS. I smiejesz się z głupoty NE którzy sami was zaatakowali i dostali wpierdziel ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 11:18 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Scorpio, Bodziu dlatego grajcie sobie w wasze ff, gdzie nikt was oprocz mobow nie zabije. Grajcie sobie na normalnym, pochatujcie pod bankiem, obejrzycie shining items, itp. Na serverze pvp powinno byc pvp. W takim wypadku po co robic raidy ja za wami biegnie grupka blue NE i sie smieja...


Dzienks za przepis na granie dla mnie i bodzia, w ffie nie ma banku, a moby zabijaja dosc skutecznie, w innych mmorpg w ktorych dozwolne jest PvP walczylem z ludzmi i powiem ci że wiem mniejwiecej jak buduja przewage ludzie w pvp, i jak wygrywaja walki i co sie potem dzieje i wiem że nie ma to nic wspolnego z honorem, uczciwoscia i przestrzeganiem zasad uczciwej gry. A wybacz jaki sens ma kilowanie kogos kto jest na kilkanascie lvl nizszym poziomie niz ty ? A potem wysmiej go, powiedz mu że jest noob a ty RoXXor ... albo powiedz muze by sie stad wyniusł bo tu nie chcesz takich jak on.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 11:35 
Cytuj  
Ja nie twierdze ze to ma sens ale chce miec taka mozliwosc i tyle a w szczegolnosci na serverze pvp.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 11:48 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Ja nie twierdze ze to ma sens ale chce miec taka mozliwosc i tyle

Po co? ;)

X.

PS. Szczegolnie, ze nawet bluzgow nie mozesz posluchac z przeciwnej strony ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:01 
Cytuj  
Możesz. Np. po rosyjsku :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:07 
Cytuj  
Pomiedzy horde a alliance? Na pvp serwerze?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:33 
Cytuj  
tak nie zakodowali cyrylicy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:01 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Scorpio, Bodziu dlatego grajcie sobie w wasze ff, gdzie nikt was oprocz mobow nie zabije. Grajcie sobie na normalnym, pochatujcie pod bankiem, obejrzycie shining items, itp. Na serverze pvp powinno byc pvp. W takim wypadku po co robic raidy ja za wami biegnie grupka blue NE i sie smieja...


I cale szczescie ze nie ty jestes devsem :) Widac wybrali madrzejszy sposob na owe zabezpieczenie sie przed highlvl debilami, ktorzy chca kilowac 5lvl :) - dzieki im za to !

Natomiast co do mojego wyboru gry, prosze cie pozostaw w spokoju ! Ja ci nie kaze isc do piaskownicy sie bawic i tam sypac wszystkich piaskiem, wiec zachowaj swoj tok rozumowania dla siebie i nie nakazuj czegos innym !

no offence !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tak nie zakodowali cyrylicy


hehe a jednak, to w takim razie polskie ogonki tez powinny dzialac :)


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
Nie dzialaja. Zamiast np. "śląsk" wychodzi tylko "ąsk" (to a'propos porownania dwarfen district w Stormwind) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
widzialem ruskow piszacych w cyrylicy.

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 17:18 
Cytuj  
widzisz bodziu ja cie nie nazywalem debilem ale czas chyba zaczac.

I cale szczescie ze nie ty jestes devsem Widac wybrali madrzejszy sposob na owe zabezpieczenie sie przed highlvl debilami, ktorzy chca kilowac 5lvl - dzieki im za to !

Dlatego ty grasz w ff a ja sie dobrze bawie zabijajac wszystko co sie rusza w wow. I nigdzie nie pisalem z chce killowac 5lvl, ale widac miski juz taka maja whining nawet zanim zaczna grac..


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 17:58 
Cytuj  
Ae to raczej wy wylecieliscie z pyskiem ze w wow sa safe zony, poza tym nie widze gdzie niby bodzio whinuje.

ktos ci powiedzial ze wow to bedzie drugie shadowbane moze ze sie tak czepiasz?

nie wiem czemu marnujesz czas wypisujac jak to zle devsi robia ze nie ma full pvp. Jakos nie wyobrazam sobie zeby mieli ulatwiac takie "features" jak griefing, corpse camping, reskilling.

A z podejsciem "nie bede, ale chce miec mozliwosc" to mozesz sobie w hl2 pograc a nie w mmo gdzie nie grasz sam.

edit: gramatyka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.