mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 18:44 
Cytuj  
mam takie pytanko, sprawdzal ktos czy ambush zawsze wchodzi z main hand czy naprzemiennie?

i czy herbatki licza sie jako zarcie czy robia cooldown na pota.

ps. jak zrobic makro w ktorym uzywam skilla? na razie uzywam equip setow z cosmosa ale to sporo sie trzeba naklikac.

chodzi mi o cos takiego

/equip dagger
/ambush
/equip sword

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 19:32 
Cytuj  
Pieszczoch no to "skillowo" wyglada gra rogue hehe. Jak jakas walka na noze w cs'ie ;). W tych duelach walczyles na fpp czy normalnym widoku? Jak sie biega w okolo goscia dosc blisko i sie robi to dobrze (w sensie nie traci dystansu) to nadal postac atakuje z ta sama czestotliwoscia co stojac czy traci ataki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 20:50 
Cytuj  
Pieszczoch mial makra. Prawda Pieszczoszku? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 20:59 
Cytuj  
Jak sie robi attack macra? Bo jakos do tego nie doszedlem.Robilem makra zwiazane z kontrola peta ale o skillach nie mialem pojecia.

Mam tu na mysli np. serie concussive shot,sting,arcane i znowu con. shot pod jednym macro? Da sie tak?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 22:52 
Cytuj  
btw czy tylko mi sie nie otwiera forum blizza?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 03:39 
Cytuj  
Astutus, tak masz racje udeza ALE jak jestem za plecami przeciwnika to nic porpostu nic nie zrobi i musi sie obracac a ja ciagle skacze za plecy i tak w kolko. Co do utraty atakow w poruszaniu sie to chyba ranged i spells traci sie a biegajac (meele) walisz tak jak zawsze.

Xanth hyhy o dziwo nie uzywalem zadnych, na poczadku moze sie to zdawac prawie nie mozliwe szybko biegajac, skaczac, patrzac na energy, patrzac czy meele ma face-to-face z toba i w odpowiednim momencie uzywac skillow. Kwestia przyzwyczajenia, a makro by mi tylko zmniejszylo bicie serca. Dziwne co nie? Zwykly duel albo 1-on-1 PvP a mi serducho nawala jak szalone prawie za kazdym razem.

Zematis, zaloze sie ze komendy mozna znalesc z jakim vault czy warcry.

PS.Rogue nie jest taki trudny zeby byc "mocnym", ja zednym roxxorem nie jestem, a w becie czulem sie uber i moge sie zalozyc ze KAZDA klasa w WoW zaleznie od gracza mozna dowalic kazdemu. Ja poprostu wiem ze rogue bedzie moja klasa...na wylot przeswietlilem go i najlepiej mi pasuje.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:25 
Cytuj  
Macro z wow umożliwiajaą praktycznie wszystko, tylko system jest mocno skomplikowany.
'Fajne makra były w Horizons heh'

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:27 
Cytuj  
Heh no ja jesli bede robil jakies inne profesje niz rogue, to tylko do buffowania albo dla innych korzysci ;>. Jeszcze w sumie nie sprawdzilem jak sie nim walczy bo nie mialem konta (tylko ostatnie 24h bety), ale ja po prostu jestem thief/rogue/assasin "calym cialem swym, calym umyslem, cala dusza swa" :P. Ciekawe jaki styl grania narzuci mi rogue "wow'owski", ale z tego co widze nie bedzie zle. A co do tego, ze kazda klasa sie bedzie kazdemu dalo wklepac, no to zalezy jak lezy ;> Ja nie podzielam takiej opinii, moze i sie wklepie kazdej profesji ale prowadzonej przez cieniasow, lecz jak ktos dobrze gra to trzeba miec warunki w postaci pasujacej nam profesji zeby z nim dobrze zawalczyc.
Pieszczoch jeszcze odpisz jak grales w sensie widoku: defaultowy czy zblizenie na maxa jak w fpp? Tak z ciekawosci pytam.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:33 
Cytuj  
Kiedy zacząłem grać w WoW to byłem pewien że szaman ze mnie pełną gębą, potem doszedłem do wniosku, że nie. Jestem rogue jak nic. Niedługo później okazało się, że nic mi tak nie pasuje jak Hunter, żeby dwa dni później przekonać się, że mag rządzi...

WoW zmienia punkt widzenia jak się pogra dłużej niż 24h :]

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:53 
Cytuj  
Taka czesta zmiana pogladow to juz od czlowieka zalezy :>.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 11:08 
Cytuj  
Astutus, tak masz racje udeza ALE jak jestem za plecami przeciwnika to nic porpostu nic nie zrobi i musi sie obracac a ja ciagle skacze za plecy i tak w kolko.

To ty nie musisz lvlowac
lvl 2 rogue rozwalil lvl 60 warra bo byles caly czas za plecami i nic nie mogl biedaczek zrobic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 11:57 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
To ty nie musisz lvlowac
lvl 2 rogue rozwalil lvl 60 warra bo byles caly czas za plecami i nic nie mogl biedaczek zrobic.


Wystarczy, że warrior zacznie się zwyczajnie cofać do tyłu i już sprawa załatwiona. Żaden Rogue na lvl 2 nie obskoczy go tak dokładnie :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:36 
Cytuj  
Astusus, mialem widok default zza plecow.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:16 
Cytuj  
dzieki Pieszczoch za odpowiedz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:24 
Cytuj  
Czy gdzies ktos trafil na liste komend?

Jak sie oznacza target? w EQ system byl banalny %T a tu kurcze jakies kombinacje PetAttack();

Rozumiem ze jak wykonam

/cast Aracane Shot (rank x) to on wykona cast na aktualny cel i nie musze wstawiac cos a'la target(); (jak uzywalem tego to wywalal jakis dziwny blad)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:27 
Cytuj  
W jakiej formie się robie pauze w macro wow?
'/wait 10' np ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:38 
Cytuj  
A moze jest juz gdzies na sieci jakas publikacja na temat pisania makr w wewnetrzym edytorze?

X.

PS. BTW, edytor bardzo przypomina ten z SWG. W sensie, funkcjonalnie to praktycznie kopia. Za to nie wiem jak wygladaja komendy ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:45 
Cytuj  
Jest takie poradnik.
Nawet tu na forum widziałem linka.
Ale jest tak zrobiony, że przy nim kurs C++ to jazda ze ślizgawki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.