mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:38 
 
tu jest świetny topic o warriorze - klasa jest generalnie ciężka do opanowania. Mamy do wyboru około 30 specjali w 3 stancach i aby wygrywać warriorem trzeba je wszystkie znać + używać w konkretnej sytuacji walcząc przeciwko konkretnej innej klasie.
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post12919

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 12:42 
 
No ja dopiero mam 18 lvl wojownika i rozwijam Fury Talents na max krytyki bron 2h i na razie nie mam problemów z mobami pvp nie walcze bo za niski lvl + ludzi za mało na serwie... na 20 lvl mam zamiar przejsc na piki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 13:07 
 
Hab-KJ napisał(a):
na 20 lvl mam zamiar przejsc na piki

Nie warto. Przez jakis czas uzywalem http://www.thottbot.com/?i=9202
ale zauwazylem, ze jednak sword/dagger jest wydajniejszy, szczegolnie w dualu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 18:56 
 
polerms nie sa zle
z doswiadcznei zuwazylem ze maja wiekszy zasieg jak inne rodzje broni i co wazne sa szybsze jak takie axe czy mace
problem w tym ze ciezko dorwac jakas dobra bron tego rodzaju :( (uzywalem tenj powyzej :)
a chetnie tym tym pogral
narazie mecze axe i puki co przy tym zostane jak nie znajde dobrego polerms

co do broni 2h albo 1h ja wybralem 2h owszem duza ilosc miss/parry jest spowodowana tym ze przeciwnik ma wyzszy lvl nawet roznica 2 lvl to juz bardzo duzo
ja na 41 lvl lejac moba na 43-44 zadaje mu sredni po 80-140 krytyki jak wchodza to max 300 wyjatkiem jest execut ktore przy full rage potrafi niezle skaleczyc za 600 ( mowie o mobach o 2-3 lvl wyzszych )

jak zabieram sie za moby na moim lvl lub nizszym to moje krytyki nie schodza ponizej 600 ( rekord 1778 na mobie o 2 lvl nizszym ) i srednio wchodza co 2-3 udezenia
miss/parry moze jedno na 7-8 machniec
a czerowny pasecze nie spada ponizej polowy

w pvp podstawa to nie chybic pierwszych 2 trafien potem to juz tylko kolesia dobijasz -> charge - ham - reszta juz wedlug uznania bo jak trafisz te 2 to przewaznie widzisz plecy kolesia : )

a grma po stonie alliance wiec nie mam problemu z pala :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 19:55 
 
Dobra doszedłem do krytycznego questu na 20 lvl dla wojownika(klasowy sojusz) z tego co wyczytałem od tego pijusa to jest to quest na czas?! z samego questu mało wynkia wiec prosze kogoś kto pszeszedł niech wytłumaczy jak to jest.. czy starczy czasu ... czy solo dam rade na 20 lvl .. czy to jest quest jednorazowy czyli jak zawalisz to koniec? napiszcie prosze jak najwiecej na razie nie zaakceptowalem go bo nie chce wtopic nie wiem gdzie jest ta jaskinia aha i jeszce jaka jest nagroda za zrobienie go :)

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 01:08 
 
Quest sie zwie The Rethban Gauntlet a co do jednorazowych questów t są np wszystkie eskorty

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 09:18 
 
eskorty też można powtarzać - nie są jednorazowe. Wystarczy wykasować failed quest, pójść na miejsce startu i wziąć eskortę jeszcze raz.

Tego questu nie pamiętam to pewnie po stronie alliance.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 10:35 
 
A co powiecie na build z MS i Enrage? MS na pala powinno byc wystarczające w większości przypadków, Enrage na pewno pomoże w walce z Rogue :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 10:47 
 
na rogue to wiele nie trzeba...
a tak naprawdę to walimy overpower po dodge rogue (a czym lepszy rogue tym większa szansa) i wystarczą 2 talenty w overpower i mamy 50% szans na critca który jedzie rogue za ~1/4HP...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 10:54 
 
No cóż... Robiąc build Arms/Fury głupio nie wrzucić tych dwóch punkcików w Overpower...
Osobiście nie testowałem, mam dopiero 21 lvl warriorem i gra mi się wyjątkowo ciężko :( Zrobiłem 30 lvl magiem w OB, 36 lvl Rogue na Bonechewer - w obu przypadkach jestem bardzo zadowolony z PvP i PvE. A Warrior mnie po prostu męczy :( Niby tank, a z dwoma mobami sobie nie mogę poradzić... Sprzęt mam trochę za słaby jak na swój level, ale to jeszcze nie powód przecież, żeby co chwilę umierać?
Nieważne zresztą, odpocznę chwilę, pogram znowu... :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:29 
 
kluczyk napisał(a):
A Warrior mnie po prostu męczy :( Niby tank, a z dwoma mobami sobie nie mogę poradzić... Sprzęt mam trochę za słaby jak na swój level, ale to jeszcze nie powód przecież, żeby co chwilę umierać?


A jednak się okazało, że to właśnie był powód :(
Niestety warrior dużo bardziej od innych klas jest zależny od armora...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 13:30 
 
Dobra mój setup talentów który właśnie sobie zrobiłem w pracy:

Kod:
Arms Talents (13 points)

Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.
Tactical Mastery - 4/5 points
You retain up to 20 of your rage points when you change stances.
Improved Charge - 2/2 points
Increases the rage generated by your Charge ability by 6.
Improved Overpower - 2/2 points
Increases the critical strike chance of your Overpower ability by 50%.

Fury Talents (11 points)
Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.
Improved Demoralizing Shout - 5/5 points
Increases the attack power reduction of your Demoralizing Shout by 25%.
Piercing Howl - 1/1 point
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.

Protection Talents (27 points)
Anticipation - 5/5 points
Increases your Defense skill by 10.
Shield Specialization - 5/5 points
Increases your chance to block attacks with a shield by 5%.
Toughness - 5/5 points
Increases your armor value from items by 10%.
Iron Will - 4/5 points
Increases your chance to resist stun and charm effects by 12%.
Improved Revenge - 3/3 points
Gives your Revenge ability a 40% chance to stun the target for 3 seconds.
Concussion Blow - 1/1 point
A brutal strike that deals weapon damage and stuns the opponent for 5 seconds.
Improved Shield Bash - 2/2 points
Gives your Shield Bash ability a 100% chance to silence the target for 3 seconds.
Improved Shield Wall - 2/2 points
Increases the effect duration of your Shield Wall ability by 5 seconds.


Co o tym myślicie?
Overpower z 50% szansy na critica, świetna rzecz na rogue
Piercing Howl - stunuje wszystkich w najbliższym otoczeniu na 6s - można spieprzyć jak gankują no i przydatne w mass PvP
Blood Craze - tu mam pytania - jak to działa w praniu? mogłby ktos to przetłumaczyć bo nie jestem do końca pewien...
Concusion Blow - stun 5s -
Improved shield Bash - silence 3s
Improved shield Wall - -75% damage na 5s dłużej...

Generalnie do obadania ten Blood crazy i nie wiem czy improved shield Wall zostawić czy też wywalić by zainwestować w coś innego.. reszta raczej pewna. Chyba, że zrezygnować z overpower to mi zwolni sporo punktów..
EDIT: trochę zmieniłem :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 16:51 
 
Mark24 napisał(a):
Piercing Howl - stunuje wszystkich w najbliższym otoczeniu na 6s :/



nie stunuje tylko dazuje a to duza roznica


Posty: 25
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 03:48 
 
Gram Taurenem/Warriorem...

...no i dobra, sporo duelowalem i troche PvPowalem tak testowo sobie na KR becie i najtrudniejsza klasa do pokonania dla mnie to hunter. Z shamanem sobie radze (wiadomo roznie bywa ale na ogol na +), z palem w PvP tez (moze same pizdy spotkalem?)., w sumie z magami nie wiem do konca bo prawie wogole nie duelowalem z magusami, ale hunter to ciezka sprawa (bo o rougach nie mowie to raczej nie jest wyzwanie dla warriora).

Jakie macie taktyki, swoje wlasnie doswiadczenia ? Znalazlem troche roznych taktyk ale jestem ciekaw jak bardziej zaawansowani wojowie sobie radza z hunterami. Wiadomo ze trzeba do niego dojsc. Ale te jego skille ktore cie dazuja/stunuja itp. itd i jeszcze pet (zapewne z jakas wscieklizna ktory cie po kostkach podgryza). Hamstring nie wystarcza zwlaszcza przy miss rate woja, kiedy zdazylo mi sie 3x pod rzad miec missa na Hamstringu (oczywiscie jak jakims cudem hunter znalazl sie w jego zasiegu). Myslicie ze Swiftness Potion pomoze ?

Czyli ogolnie rzecz biorac: "Towarzysze, pomozecie?" ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:04 
 
Może ktoś dać build PvP (talenty się zmieniają a te posty nie są zbyt świeżę :roll:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 12:18 
 
k4czy napisał(a):
Mialbym prosbe aby wypowiadali sie tutaj ludzie ktorzy graja wojami i maja dosc wysokie lvl. Ma byc to poradnik, ktory pomoze ustalic jakas droge dla wojownika bez zbednych bledow po drodze. Ja osobiscie chcialbym sie dowiedziec w co inwestowac jesli chodzi o talenty, zamierzam grac wojem taurenem bez tarczy, tylko 2h bronie, byc moze ktos mi jest tez w stanie wybic ten pomysl z glowy. Jakie taktyki stosowac, jakie komba itp itd. Dziekuje z gory i prosze bez OT.


zadałem już sobie troche trudu tu:

viewtopic.php?t=15468&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:32 
 
kaczy już nie gra od pół roku jak nie więcej - wymiękł cienias

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:36 
 
Jakis Markarius tez wymiekl podobno :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 15:06 
 
Witam
Obecnym warkiem gram okolo 2 miesiecy. Od poczatku wybralem nim build prot. Moj build:

Arms: (5)
Pary - 5
Fury: (0)
Nic ( uwazam ze nie ma sensu dawac w crit gdzyz jest to strata 5 ptk a prot warkowi calkowicie nei ejst to potrzebne)
Protection: (46)
Shield Specialization - 5
Antipation - 5
Imp. Bloodrage - 2
Toughness - 5
Iron Will - 5 ( chodz teraz uwazam ze ten skil sie nei przydaje)
Last Stand - 1
Imp. Shield Block - 3
Imp. Revenge - 3
Defiance - 5
Imp. Sunder Armor - 3
Imp. Taunt - 2
Concussion Blow - 1
One-Handed wweapon Specialization - 5
Shield Slam - 1


Z pzredatnych addow:
Stanceset - automatycznie zmienai bron przy zmianie stance
AgroAllert

Co do inventory. Na 1 miejscu jest Stamian staraj sie wybierac przedmioty ktore maja jej najwiecej. Nie zawsze setowe itemki sa najlepsze. Defense skil - przed patchem bylo lepiej, teraz wiekszosc itemkow ma obnizony +def skill o jakies 30%. Powinienes miec kilka zestawow przedmiotow. Pamietaj o FR. Obecnie 2 najwazniejsza wartosc na niektorych mobach/bosach.

Co do broni. Obecnie uzywam http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=811. Chdz doszedlem d owniosku ze jest to za wolna bron do tankowania. Czekam narazie na drop z DM moze sie uda[/list]

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 19:01 
 
Mark24 napisał(a):
na rogue to wiele nie trzeba...
a tak naprawdę to walimy overpower po dodge rogue (a czym lepszy rogue tym większa szansa) i wystarczą 2 talenty w overpower i mamy 50% szans na critca który jedzie rogue za ~1/4HP...


hahaha Mark chyba z dobrym roguem nie walczyles dude bo niewiesz co gadasz,dobry rogue nie da ci zrobic overpower ani razu ,uzyje troche stunow polata kolociebie ,i jak nie wejdzie ani razu critic masz przesrane koles


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.