mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 21:09 
Cytuj  
afaik rotacja to kolejnosc skilli jakich uzywasz zeby dps byl jak najwiekszy... z petem to nie mialo nic wspolnego...

no ale ja gralem huntem pre-tbc

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 23:54 
Cytuj  
Dokladnie to co napisal @up. W zaleznosci od predkosci broni tak ukladasz "schemat" kolejnosci atakow aby wycisnac jak najwiekszy dps. Chodzi generalnie o to aby nie marnujac autshotow wpasowac w pomiedzy cooldowny inne skille w odpowiedniej kolejnosci.
W parktyce rotacja ma zastosowanie tylko w kilku raidowych wlakach gdzie mozesz sobie spokojnie stac i nap*****. :wink:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 07:13 
Cytuj  
ja tam stosuje rotacje wszedzie... dosc czesto nawet w bg...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 09:22 
Cytuj  
Rotację stosuje się chyba przede wszystkim w dungeonach na bossach i na grupkach mobów gdy nie masz innych zadań niż dps.
Jak najbardziej w mass pvp jest pożądana, tyle że z małymi modyfikacjami - jak lejesz dps klasy to scorpid sting (w sumie bardziej po to by wroga zirytować niż żeby zmniejszyć mu attack power) a jak caster'ów to poczęstować uciszającym strzałem i potem bach bach i magik leży :D
Jedynie rotacji nie używam jak w terenie na questach jakieś mobki leję - oszczędzam manę. No chyba że mi się spieszy, albo leję 2 albo 3 moby na raz - to wtedy trzeba szybko je zabić i rotacja jest konieczna.


_________________
O.o

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 03:07 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Dokladnie to co napisal @up. W zaleznosci od predkosci broni tak ukladasz "schemat" kolejnosci atakow aby wycisnac jak najwiekszy dps. Chodzi generalnie o to aby nie marnujac autshotow wpasowac w pomiedzy cooldowny inne skille w odpowiedniej kolejnosci.
W parktyce rotacja ma zastosowanie tylko w kilku raidowych wlakach gdzie mozesz sobie spokojnie stac i nap*****. :wink:

a tak tak, a gdzie ten schemat kupic bo slyszalem ze stoja za conajmniej 50g


_________________
Nat is fat

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 09:07 
Cytuj  
boze ten topic jest na tak niskim poziomie, ze boli...
brodaty co ty piszesz... 1wsze scorpid nie obniza ap. drugie walnij w masspvp silencinga to sie gosc odsunie i tyle- to nie lvl 60, ze zabijasz maga w 3 sek nawet jak masz imba gear. ogolnie moim zdaniem to stingi sa strasznie nie przydatne. viper to juz jest smieszny.

stingi sa teraz strasznie sytuacyjne. serpent pomaga utrzymac np agrro na maulgarze jak raid robi duze agro, scorpid to na kazda elite (5% do hita to jest cos w koncu) viper jeszcze sie nie spotkalem w dodatku zeby sie przydal

nat jak nie masz nic ciekawego do napisania to prosze nie zasmiecaj topicu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 09:26 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
boze ten topic jest na tak niskim poziomie, ze boli...
brodaty co ty piszesz... 1wsze scorpid nie obniza ap. drugie walnij w masspvp silencinga to sie gosc odsunie i tyle- to nie lvl 60, ze zabijasz maga w 3 sek nawet jak masz imba gear. ogolnie moim zdaniem to stingi sa strasznie nie przydatne. viper to juz jest smieszny.

stingi sa teraz strasznie sytuacyjne. serpent pomaga utrzymac np agrro na maulgarze jak raid robi duze agro, scorpid to na kazda elite (5% do hita to jest cos w koncu) viper jeszcze sie nie spotkalem w dodatku zeby sie przydal

nat jak nie masz nic ciekawego do napisania to prosze nie zasmiecaj topicu


Blah pomyłka, sorry masz rację. Przed 2.0 scorpid sting obniżał agi i str i to miałem na myśli pisząc że obniża AP, zapomniałem że to zmienili. Silencing shot jednak powinien się przydawać w pvp. Ciekawe czy coś buffną w patchu.


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 10:56 
Cytuj  
nat napisał(a):
Venan napisał(a):
Dokladnie to co napisal @up. W zaleznosci od predkosci broni tak ukladasz "schemat" kolejnosci atakow aby wycisnac jak najwiekszy dps. Chodzi generalnie o to aby nie marnujac autshotow wpasowac w pomiedzy cooldowny inne skille w odpowiedniej kolejnosci.
W parktyce rotacja ma zastosowanie tylko w kilku raidowych wlakach gdzie mozesz sobie spokojnie stac i nap*****. :wink:

a tak tak, a gdzie ten schemat kupic bo slyszalem ze stoja za conajmniej 50g

Wydawalo mi sie ze grasz dorfem a nie trollem kek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:13 
Cytuj  
Obrazek

Stamowałem tego mobka, zwie się Death Ravager... jest on z questa dla draenei warrior na defensive stance...

Mobek jest zbugowany ;-)

Otóż nie działa na niego heal innych postaci niż ja. First aid takoż samo ;-)

Czasem biega w różne dziwne strony... ale ogólnie jak najbardziej oryginalny skin ravagera ;-)

Death Ravager = :o

edit:

Aha... i nie atakuje on Hordy :-p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 12:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Aha... i nie atakuje on Hordy :-p
I viceversa, ten bedzie untamable w nowym paczu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 17:59 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Aha... i nie atakuje on Hordy :-p
I viceversa, ten bedzie untamable w nowym paczu.


Wiem ;-)

Aczkolwiek z tego co się orientuję to... ten kto ma ten będzie miał :]


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 4.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 07:40 
Cytuj  
Witam.
Mam ptanie, jak nauczyć sie growl rank1, mam peta boara i levelowałem go od 6 do 11 i nadal nie mogę sie tego nauczyć u treneta. Czy muszę miec maksmalny poziom przjażni czy jak to tam sie nazywa?.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 09:36 
Cytuj  
Nauka growl jest zdaje sie darmowa wiec kazdego peta od razu chyba mozna nauczyc. Powinien byc u trenera do kupienia:)Ale glowy nie dam 6-11 lev to ja mialem dwa lata temu

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:14 
Cytuj  
darmowa w sensie golda to raczej nie jest, tylko nauczenie peta jest free bo nie wymaga zadnych training pointsow


_________________
Nat is fat

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 20:57 
Cytuj  
a moj pet hunta (alt) mial chyba od razu growl (rowniez glowy nie daje, bo to bylo z miesiac temu xd)


_________________


Posty: 21
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 19:55 
Cytuj  
Czy mugłbym prosic o link do rotacji dla huntera?? lub nazwe tej rotacji którą powinienem szukac.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 08:31 
Cytuj  
poczytaj tutaj http://www.wowwiki.com/Hunter_tactics The Hunter Shot Cycle ale i inne rzeczy ci sie przydadza.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:25 
Cytuj  
Skill Growl (rank 1) otrzymuje sie wykonujac quest na 10 lvlu huntera i nauczenie go peta nie kosztuje zadnych traning pointow. Nastepne ranki kupuje sie u pet trenera i kosztuja golda, ale w dalszym ciagu uczy sie ich bez straty TP u peta.

A jesli cos mi sie pomylilo (level 10 tez mialem calkiem dawno) to tylko to, ze byc moze pierwszy level Growla sie kupuje u trenera, uczy sie go na pewno bez straty TP i niezaleznie od stopnia lojalnosci peta.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 12:06 
Cytuj  
Growl 1 i Growl 2 dostaje sie po wykonaniu q na peta na lvl 10 , G1 nie kosztuje nic G2 5 tp.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 17:39 
Cytuj  
czy jest mozliwe ustawienie niektorych rzeczy pod dwoma przyciskami? Mam na mysli cos takiego jak ctrl + 1 to atak peta i chcialbym to zmienic np. pod e+r albo 1+2 czy cos ttego typu... powiedzmy ze R mam zajete, T rownierz, i chcialbym cos wstawic na R+T, moze przez macro?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.