mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 22:58 
Cytuj  
LMAO !

Nie normalnie polgodziny brechalem jak glupi ;D LOL


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 01:11 
Cytuj  
hehehehe
Zawsze sie trafi jakis oszolom, nie ma bata na to.

Co do tego nieszczenego pacza, na ktorego tyle ludzie czekali.....blizz zjebal po calosci....ale nie ma sie czym przejmowac....90% jest zawiedzionych wiec blizz szybko naprawi ta obecna sytuacje. Kurde naprawde sie dziwie blizzowi na maksa....widzieli co sei dzialo na test serwerach i wypuscili taki shit? Teraz z kolej sie obawiam zeby nie cofneli tego calego honoru....moze sie to zdarzyc w sumie i wtedy znowu dlugie miesiace czekania....ah te czarne scenariusze....mam nadzieje ze znowu nei wykracze.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 01:15 
Cytuj  
hehehe
juz to widze. Jak by tak cofneli/nie wprowadzili jutro(dzisiaj w chwili pisania) honoru to znowu by sie zaczelo nazekanie. ze niema, ze znowu jest zle... :har:

A co do tego linka...LOL. Szczyt glupoty..buhahaha...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 02:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ty znalazles logout a ja wtedy robie combo: Enter + "/" + "g" + " n00bs ganking me on " + nazwa_lokacji_w_ktorej_sie_znajduje + " [ " + x + "," + y + "] " + klasy_i_levele_gosci + Enter

nastepnie czekam na przybycie posilkow, po czym dalej robie questa :D


Postanowiłem ci wytłumaczyć lukę w twoim rozumowaniu.

Ok questujesz sobie spokojnie. Nagle ni z tego ni z owego dopada cię jakieś party 5 osobowe żadne free HP. Potem cię przycampiają z lekka wiec ty używasz swojego uber pvp skilla "call guild reinforcments". Przybywa 10 kolesi od ciebie z guildi i twoich prześladowców dosłownie rozjeżdżają i ofcoz campią w akcie zemsty.

Taaak pięknie, tylko w swoim wyidealizowanym świecie nie przewidziałeś takiego drobnego mało istotnego faktu, że twoi prześladowcy też są w jakiejś guildi. Więc oni też używają uber pvp skilla "call reinforcments" i po chwili na wasz łeb wpi%$%rza się grupa 20 następnych przeciwników napalonych na free HP. Wy dostajecie w pupkę ostro więc znowu wszyscy używają mega uber pvp skilla "call reinforcments" i przy okazji na LocalDef puszczacie famę że was campią. Wszystko się rozchodzi i jako że wszyscy chcą mieć uber ilość HP wiec po chwili z potyczki 1vs5 czy 5vs5 robi się, 40vs40 albo i więcej, czyli już w sumie zerg vs zerg.

Nikt już się nie przejmuje jakimiś bardziej zawansowanymi taktykami, bo lag i tak za durzy i próba obrócenia kamery kończy się 5minutowym freezem kompa. Więc walka wygląda miej więcej tak:

Click gdzieś w dowolnym miejscu ekranu.
OMFG co za szczęście ztargetował mi się przeciwnik
Click Click Click wszystkie skile które najwięcej dmg zadają
Modlitwa żeby cię nie zabili w międzyczasie zanim przez lag ci skile zadziałają
OMFG mam HP
Freez
Dead
Run do zwłok
5min Frez po rezie
Modlitwa żeby cie nikt w tym czasie nie zabił
Repeat

No... to miej więcej tyle... Jak ty twierdzisz że to pvp to wielkie gigantyczne LOL na ciebie

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 02:24 
Cytuj  
Ja przed chwila przeczytalem(notka oficjalna na forum UE),ze lvl 60 player dostanie 20hp za zabicie przeciwnika solo na 48lvl, do tego calkowity brak dishonarable za zabijanie graczy i durny z zasady system rankingow. Zamiast dobrej zabawy otrzymalismy bubel.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 02:25 
Cytuj  
Tak na marginesie to, jeżeli obecny system się utrzyma to wydaje mi się, że najwyżej w rankingach będą notowane max 5 osobowe party trzymające się z dala od zerga i pozostające w ciągłym ruchu (tzn mobilne)

Skład obowiązkowy:
Rog jako scout i DPS oraz do zdejmowania szmaciarzy
Hunter żeby uniknąć wpakowania się na zerga i inne podobnie licznych party (track) oraz na przeciwnych rogów (flare), oraz przeciwko szmaciarzom (zjada mana jak nikt)
Healer (Priest/Pally/Druid nie ma większego znaczenia, ważne żeby tchrowną tego heala od czasu do czasu)
Reszta dowolna pod DPS (tzn mag, następny rog, war)
Warlock też jest niezły ze względu na soulstone i portal (zawsze można miniraidzik zmontować na poczekaniu na te 15min i przyzwać więcej ludzi)

Ofcourse to czysta teoria, bo gram na EU i nie wiem jak to będzie wyglądało. Ale moim zdaniem podstawa to nie campienie zwłok, tzn po kilu od razu w inne miejsce się przenosić, i hunter żeby zanim jeszcze wejdzie się w zasięg wzroku już moc uniknąć spotkania.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 07:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja przed chwila przeczytalem(notka oficjalna na forum UE),ze lvl 60 player dostanie 20hp za zabicie przeciwnika solo na 48lvl, do tego calkowity brak dishonarable za zabijanie graczy i durny z zasady system rankingow. Zamiast dobrej zabawy otrzymalismy bubel.


Jakich znowu hp?

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 07:22 
Cytuj  
:roll:

h(onor) p(oints) - pewnie o to chodzilo


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 07:53 
Cytuj  
może contribution points.

za 22 kille (mała grupka lub nawet solo) z rana w ciągu pół godziny dostałem 520 contribution points. Przedwczoraj mimo 300 killi w zergu nie dostałem nic (może jeszcze nic).
Wczoraj zrobiłem jakieś 150 killi w małej grupkie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Total War? , jaki total war człowieku , to co sie dzieje na serwach us a jutro zacznie na eu to total war na miare Chińczyków napadajacych na Tybet , gdzie ponad million wyszkolonych , uzbrojonych zolniezy rzucilo sie na garstke uzbrojonych w luki i noze tybetanczykow . Pozatym wielu z was nie rozumie terminologi PvP ...player vs player , a nie zerg vs zerg czy gank vs gank , to co bylo dobre w Planetside , a byla to bardzo dobra gra w ktora gralem z tuzami mmorp ktorzy nie z jednego pieca chleb jedli
niekoniecznie musi sie sprawdzic w grze ktora ma o wiele wiecej ambicji.

Blizzard zaczyna miec dziwna mentalnosc , najpierw cos spieprzy potem napredce reperuje zamiast nie dopuscic do pierwszej ewentualnosci


zaczyna??????? rotfl widac jak znasz firme o ktorej glosisz opinie, stary najpierw zapoznaj sie z innymi produktami TEJ firmy a pozniej pisz jakies wnioski buehehehehe pozwol ze ci powiem kilka znaczacych patchy w grach blizza, za ktore gracze zjechali blizzard po calosci:
- StarCraft 1.04 (dragoony dostaja wiekszy zasieg - efekt: trzeba sie uczyc grac wlasciwie od nowa)
- Warcraft 1.14 (afair) (nowy ladder inny system wybierania przeciwnika, efekt: top 100 warcrafta olalo ladder bo dostawali za oppy same nooby)

powiem ci wiecej - blizzard nigdy do tej pory nie wycofal sie ze swoich decyzji wiec nie liczylbym na to ze to sie zmieni...i dobrze.

Goatus napisał(a):
Ok questujesz sobie spokojnie. Nagle ni z tego ni z owego dopada cię jakieś party 5 osobowe żadne free HP. Potem cię przycampiają z lekka wiec ty używasz swojego uber pvp skilla "call guild reinforcments". Przybywa 10 kolesi od ciebie z guildi i twoich prześladowców dosłownie rozjeżdżają i ofcoz campią w akcie zemsty.

Taaak pięknie, tylko w swoim wyidealizowanym świecie nie przewidziałeś takiego drobnego mało istotnego faktu, że twoi prześladowcy też są w jakiejś guildi. Więc oni też używają uber pvp skilla "call reinforcments" i po chwili na wasz łeb wpi%$%rza się grupa 20 następnych przeciwników napalonych na free HP. Wy dostajecie w pupkę ostro więc znowu wszyscy używają mega uber pvp skilla "call reinforcments" i przy okazji na LocalDef puszczacie famę że was campią. Wszystko się rozchodzi i jako że wszyscy chcą mieć uber ilość HP wiec po chwili z potyczki 1vs5 czy 5vs5 robi się, 40vs40 albo i więcej, czyli już w sumie zerg vs zerg.


hmmm raz tylko przybyly posilki z tsa i zrobila sie regular war na wetlands, a tak zapytam z ciekawosci wiesz skad sie wzielo powiedzenie "zerg vs zerg" a nie na przyklad "masa va masa"

Zolin napisał(a):
Co do tego nieszczenego pacza, na ktorego tyle ludzie czekali.....blizz zjebal po calosci....ale nie ma sie czym przejmowac....90% jest zawiedzionych wiec blizz szybko naprawi ta obecna sytuacje.


Moge zapytac o zrodlo statystyczne?? Chcialem przypomniec ze afair zostalo sprzedane ponad 500k kopii (wliczajac usa, europe, azje) a krzyczy gartka ludzi moze max 1k osob.


Do wszystkich ktorzy uwazaja ze to co zaproponowal blizzard to nie jest PVP: blizzard uwaza inaczej, pozostaje wam zmienic gre/serwer albo zacisnac zeby a nie wyzywac sie na osobie ktora ma zdanie takie jak producent gry.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:38 
Cytuj  
Na całe szczęście niedługo City of villians.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
powiem ci wiecej - blizzard nigdy do tej pory nie wycofal sie ze swoich decyzji wiec nie liczylbym na to ze to sie zmieni...i dobrze.

a ja ci powiem jeszcz wiecej! War3 nie mial abonamentu :) 2 lata po premierze blizzard nakosil kase i postanowil zmienic amm zeby ludzie przeszli do wowa :)
W wowie jest sytuacja taka ze jak blizzard cos wprowadza to musi sie liczyc z opinia graczy bo inaczej jest bankrutem :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 08:54 
Cytuj  
Postal napisał(a):
Fabianek napisał(a):
powiem ci wiecej - blizzard nigdy do tej pory nie wycofal sie ze swoich decyzji wiec nie liczylbym na to ze to sie zmieni...i dobrze.

a ja ci powiem jeszcz wiecej! War3 nie mial abonamentu :) 2 lata po premierze blizzard nakosil kase i postanowil zmienic amm zeby ludzie przeszli do wowa :)
W wowie jest sytuacja taka ze jak blizzard cos wprowadza to musi sie liczyc z opinia graczy bo inaczej jest bankrutem :)


oki pozyjemy zobaczymy :D poki co jest fajnie (jest juz nowy patch, zapuscilem sciagnaie i poszedlem do pracy) zobaczymy co dalej :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:04 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Na całe szczęście niedługo City of villians.


dokładnie :] , ale wczesniej musze zobaczyc BG bo dla tego elementu kupilem ta gre


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:15 
Cytuj  
a ja tak se mysle, ze wszelkie punkty za pvp powinny byc tylko i wylacznie w BG oraz specjalne questy (zarowno once-run jak i repeatable)

poza BG powinno byc tak jak jest przed patchem, czyli zero punktow
co to da?
da to tyle ze dalej beda raidy na miasta itd, ale ci co nie beda chcieli sie w to bawic pojda sobie questowac gdzie indziej
a ci ktorzy beda chcieli hardcore pvp pojda na bg
ot, proste

co do fabianka:
widzisz, nie bierzesz pod uwage tego, ze wow ma przynosic kase bardzo dlugo (a najlepiej non stop ;P), utrzymanie takiej ilosci serverow kosztuje kupke kasy, a jak juz teraz spora czesc ludzi w us kliknela cancel account, to jak myslisz co sie stanie w europie ??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:18 
Cytuj  
Robus napisał(a):
widzisz, nie bierzesz pod uwage tego, ze wow ma przynosic kase bardzo dlugo (a najlepiej non stop ;P), utrzymanie takiej ilosci serverow kosztuje kupke kasy, a jak juz teraz spora czesc ludzi w us kliknela cancel account, to jak myslisz co sie stanie w europie ??


poprosze o zrodlo tych niusow odnosnie cancel account a takze o zdefiniowanie zwrotu "spora czesc" najlepiej w jakis widelkach liczbowych bo to co dla ciebie jest "sporo" dla mnie moze byc niczym lub byc liczba nie do pojecia.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:19 
Cytuj  
nic sie nie stanie ot co ;] Jesli rozgrywka jest tak tragiczna jak ja opisujecie to nikt na przymus nie bedzie gral.Trzeba pamietac ze w USA gra jest juz sporo czasu.Przeciez wszystko sie z czasem nudzi nawet wow ;]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:23 
Cytuj  
to jest pierwszy mmorpg blizzarda i nie ma sposobu by to powiązać z ich poprzednimi grami. Bo komercyjne mmorpgi zbyt bardzo różnią się od "normalnych" gier.
Blizzard ma zerowe doświadczenie na tym polu. Na forum US widać duże niezadowolenie i 90% tam piszących ocenia ten patch jako wielką porażkę.
W gildii jest podobnie, nastroje są chujowe do tego stopnia, że ludzi zastanawiają się czy by nie quitnąć tej "głupiej" gry.
Ale faktycznie, najbardziej narzekają starzy mmorpgowcy, którzy nie jeden mmorpg widzieli na oczy....

battlenet kids piszący o W3 i innych diablach chwalą wszystko co blizzard spłodzi z przyzwyczajenia, braku własnego wyrobionego zdania (co jest normalne w tym wieku) oraz braku możliwości porównania z innymi mmorpg.

Btw. Fabianek chodzi o dojrzałość mentalną. Mnie dorosłego faceta nie interesuje Doom 3 online, bo gdyby taka forma rozrywki mnie interesowała to kupiłbym sobie Doom 3 online a nie WoW-a.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Btw. Fabianek chodzi o dojrzałość mentalną. Mnie dorosłego faceta nie interesuje Doom 3 online, bo gdyby taka forma rozrywki mnie interesowała to kupiłbym sobie Doom 3 online a nie WoW-a.


daj sobie luzu, za nim ocenisz moja dojrzalosc mentalna, moge zapytac jaki masz dokument uprawniajacy cie do takich ocen?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:43 
Cytuj  
Mark uwaza, ze tylko niedojrzali umyslowo graja w Doom 3 , a on jest uber mozg :)

LOL


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.