mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:32 
Cytuj  
Nikt cie nie leczy bo jestes paladynem sam sie mozesz leczyc :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:35 
Cytuj  
cienki napisał(a):
co myslicie o buildzie pvp full ret :) 51 punktow wydane :) na powaznie to kilka holy planuje bo w pve bez holy to mi sie ciezko przestawic jak mobki przerywaja moje leczenie...
A ekwipunek zebrac taki co maxa do crit rate daje... bo z tego co dzis zaobserwowalem... to crit moze zadzialac tak:
crit z hita daje na przyklad 500 dmg.. i do tego command moze tez byc crit i dodac 1000 ?? tak to przynajmniej sie wyswietlalo mi :):)
kojarzy ktos moze ile agilty potrzeba na +1% do crita.. ?


A na jakiego grzyba ci 51 punktow w retribution? :) Wystarczy 31 punktow, najwyzej 41. A co do wyswietlania dmg to jest on zle wyswietlany w tej chwili i blizz to naprawi w nastepnym patchu. Zolte cyfry podaja dmg holy z SoCom, a biale dmg fizyczny+ten zadany z holy, praktycznie wiec powinno sie patrzyc na liczby biale, bo to sa calkowite obrazenia zadane w danej chwili.

Na pvp zdecydowalbym sie na co takiego:

Retribution Mastery
Improved Blessing of Might Rank 5
Two-Handed Weapon Specialization Rank 5
Deflection Rank 5
Vengeance Rank 5
Seal of Command Rank 1
Precision Rank 3
Consecration Rank 1
Conviction Rank 5
Retribution Total: 30

Holy Mastery
Spiritual Focus Rank 5
Improved Holy Light Rank 3
Revelation Rank 1
Illumination Rank 5
Divine Favor Rank 1
Improved Seal of Righteousness Rank 5
Sanctity Aura Rank 1
Holy Total: 21

Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:49 
Cytuj  
panowie i panie
po wczorajszym randez vous po Burning Steppes mogę stwierdzić, że warrior >>> paladyn. Zabiłem 4 różnych paladynów (nie mówiąc o tym, że co 2 z nich 3-4 razy) z palcem nie powiem gdzie.
Żadnych potionków, co 2 walka bandażyk, najczęściej bez.
Cała walka to komedia:
Warrior - 6000HP, pala - 3500HP
warrior - 400 normal hit, pala - 100-150hit
warrior - 800-1200 crit (1200 z enrage), pala - 200-300 crit (do tego rzadko i rzadko miałem enrage).

Ale podpowiem wam jak mozna wygrać z warriorem, dajemy immune shield i szybko uruchamiamy HS-a. Wtedy warrior odchodzi pogrążony w smutku. Jedyny sposób, lohy, potionki, blessy i inne shity możecie sobie wetknąć tam gdzie warrior trzyma palac walcząc z crapem jakim jest paladyn

hahaha

dzisiaj-jutro (dzisiaj maintenanace) postaram się nagrać jakieś filmiki pokazujące jak przy użyciu jednego skilla ownuję pala w full lightforge!

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
panowie i panie
po wczorajszym randez vous po Burning Steppes mogę stwierdzić, że warrior >>> paladyn. Zabiłem 4 różnych paladynów (nie mówiąc o tym, że co 2 z nich 3-4 razy) z palcem nie powiem gdzie.
Żadnych potionków, co 2 walka bandażyk, najczęściej bez.
Cała walka to komedia:
Warrior - 6000HP, pala - 3500HP
warrior - 400 normal hit, pala - 100-150hit
warrior - 800-1200 crit (1200 z enrage), pala - 200-300 crit (do tego rzadko i rzadko miałem enrage).

Ale podpowiem wam jak mozna wygrać z warriorem, dajemy immune shield i szybko uruchamiamy HS-a. Wtedy warrior odchodzi pogrążony w smutku. Jedyny sposób, lohy, potionki, blessy i inne shity możecie sobie wetknąć tam gdzie warrior trzyma palac walcząc z crapem jakim jest paladyn

hahaha

dzisiaj-jutro (dzisiaj maintenanace) postaram się nagrać jakieś filmiki pokazujące jak przy użyciu jednego skilla ownuję pala w full lightforge!


I z czego ta radosc ? podziekuj blizzowi i reszcie takich jak ty ktorzy plakali ze paladyn jest imbala.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:40 
Cytuj  
Cytuj:
A co do wyswietlania dmg to jest on zle wyswietlany w tej chwili i blizz to naprawi w nastepnym patchu. Zolte cyfry podaja dmg holy z SoCom, a biale dmg fizyczny+ten zadany z holy, praktycznie wiec powinno sie patrzyc na liczby biale, bo to sa calkowite obrazenia zadane w danej chwili.


zaczołem sie przyglądać paskowi hp przeciwnika jak walnę hita z command ... i musze stwierdzićjedno jak walne 500+ 300 za commanda to nieraz spada mobowi 800hp a nieraz tylko 500 !!!! wiec to że jest zbugowane to fakt ale czasami wchodzi hit za całą wartośc a czasami tylko właśnie za 500

@mark weź sie koleś tak nie spuszczaj nad tym swoim wojem , najpierw gdzieś topic ze taki warr jak twoj to ileśtam kosztuje teraz ze killujesz palla .... no jak koleś biegasz z 1h (52 dps) i shield masz 6k hp i pewnie drugietyle armora i kasujesz kolesi co maja3,5 hp i pewni biegają z 2h bronią , nie używają commanda bo mowisz ze wla ci po 300 critem ... to tak jak ja bym poszedł wypierdolił w zeby kolesiowi z gimnazjum i powiedział ze masta jestem i przyskilowany bo nie musiałem używac potionów ..... idź sie lecz czubie ... bo wqrwiasz mnie takimi postami ...

pewnie jak zabijasz za kazdym razem palla to dochodzisz co ?? jej ale mnie burak dżaźni ... ehhhhhh

edit , od siebie moge dodać , ze arms fury wariorów na swoim lel wciagam jak chce bez shielda ... 5 lvl wyzej z shieldem a 10 lvl wyzej odemnie musze jeszcze użyćnawet potiona ... wow , ale jestem zajebisty ... ciekawe jak ty byś powalczył z palkiem gdybyście mieli takie same itemy ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 10:47 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:43 
Cytuj  
Zemsta warrior nad palami jest, jak widze, bardzo slodka... i w grze i na forach heheheh...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
A co do wyswietlania dmg to jest on zle wyswietlany w tej chwili i blizz to naprawi w nastepnym patchu. Zolte cyfry podaja dmg holy z SoCom, a biale dmg fizyczny+ten zadany z holy, praktycznie wiec powinno sie patrzyc na liczby biale, bo to sa calkowite obrazenia zadane w danej chwili.


dokładnie, gdy patrząc na pasek życia zabiera wartość "białego dmg" + "żółtego", chociaż w combat logu jest tylko hit z combat...

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:46 
Cytuj  
Gz mark24 :D W koncu ludzie zaczynaja zauwazac, ze paladyn nie jest taki wspanialy i nie do pokonania. Na kazdego jest sposob, a te wszystkie krzyki , ze pal ma heal i divine shield to sa raczej zle wspomnienia z walk na poziomie 20-40 (najlepszy okres w zyciu paladyna) :]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
Ahahahahaha, Marek give it more !!!!!! I nagraj ten film !! lolololol

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:51 
Cytuj  
ehhhhh naraz frajrzy bo wqrwiacie ludzi z rana ... ktoś tu jużchyba pisał , (Bigi ??) ze to forum hordy i palla bedzie zaspamowany ... i nie da sie topicu normalnie poprowadzić , a topic warka jest nieruszany , chociaż wiekszość warków jest jebanych w dupe przez kazda postać o poranku ... tylko dlatego ze dwoch kolesi deshroom i mark gra warkami i na dodatek horde

pozatymn takich filmików widziałem już ogrom na warcraftmovies.com
jakiś przygłupi warr na 60 zabijał palla 40-45 z kumplami ... zamieśc tam swoj filmik, zaraz obok tamtego debila ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:08 
Cytuj  
Z Wami Alliantami normalnie pożartować nie można zaraz Was kurwica ogarnia jakaś jak coś się złego o paladynie napisze...

A co paladyn to jakaś dziewica święta co go tykać nie można?
Naprawdę nie widzę różnicy między wypowiedziami Hordy i Alliance, jednak Horda nie udaje świętych, delikatnych, opluwanych zewsząd biedaków.

Radzę sobie przypomnieć topik, w którym była informacja, że gildia Dune ma udzielać porad na jakimś zjeździe związanym z WoW.
Zarówno horda i alliance nie pozostawali sobie dłużni w tym temacie i mięso leciało ze wszystkich stron.

Wogóle ostatnio zapoczątkowana postem BiGiego pojawiła się tendencja, że każdy alliant to jest biedny uczciwy i szczery ale nie może się spokojnie wypowiedzieć bo go horda niegrzecznie traktuje.
Przypominam film BiGiego, w którym ponury drań gankował ludzi na zeppelinie. Mówił wtedy jasno i wyraźnie że jak ktoś jest na tyle głupi, że zrobi afk to jest wart zgonu i zgadzam się. Jest to jednak postawa daleka od świętości.
I teraz ten sam BiGi 'morderca niewiniątek' decyduje, że nie będzie korzystał z tego forum bo przedstawiciele hordy są zwyczajnie nieuprzejmi i niegrzeczni.
No ludzie...

Generalnie więcej luzu. Wiem że sam się czasami unoszę ale nie przenośmy naszych emocji z gry na forum. Markowi pewnie można zarzucic co nieco, ale widzę wyraźnie że nabija się tutaj z paladyna a nie z człowieka, który nim kieruje. Daje również wyraźnie do zrozumienia, że Warrior > Paladyn nie dzięki umiejętnościom Warriora ale raczej brakowi balansu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:33 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ehhhhh naraz frajrzy bo wqrwiacie ludzi z rana ... ktoś tu jużchyba pisał , (Bigi ??) ze to forum hordy i palla bedzie zaspamowany ... i nie da sie topicu normalnie poprowadzić , a topic warka jest nieruszany , chociaż wiekszość warków jest jebanych w dupe przez kazda postać o poranku ... tylko dlatego ze dwoch kolesi deshroom i mark gra warkami i na dodatek horde
.


Luzik chlopie :) czym ty sie stresujesz ? palkiem ?:) Fakt ze ssie ale warrki tez ssa :)
Pare dni temu wszedlem na kanal polska swoim altem palkiem (na serverze BL) w alliantach i od razu 2 whispery w stylu "stary, nie graj palkie, on ssie" :))) Jak widzisz nawet wsrod alliantow palki nie maja dobrej opini.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:34 
Cytuj  
meterr z 1h i tarczą mam 6250HP. PvP gram z 2h. Żaden koleś z gimanzjum pal na lvl60 to pal na lvl60. A że nic mi nie moze zrobić to inna sprawa. Do tego podejrzewam, że większość z nich to retibution palki, bo:
1. wyszedł patch PvP i 90% warrków przestawilo się z protection na arms/fury więc palki pewnie podobnie
2. i tak retribution było uważane za najlepszy build dla pala na każdą okazję

immune shield pala mnie rozśmiesza:
1. z jednej strony biedny paladyn musi użyć shielda bo Mortal strike na sobie i nie może się wyleczyć (-50% do healingu)
2. z drugiej strony wie, że jak użyje shielda to warrior uzyje bandaża i wyleczy się za tyle samo, a po zdjęciu shielda znowu przywali z MS-a

i tak źle i tak niedobrze ajajajaaj

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:36 
Cytuj  
warrem wygrywam ze wszystkimi.
trzy profesje są problematyczne:
shaman - imba i będzie nerf, ale dobry warrior zjedzie shamana a dobry shaman zjedzie warriora widziałem dwie wersje, widziałem jak warrek z valorem spiżgał shamana w epicach
mag - druga imba ze względu na blicnk i cooldown na intercept 30s
priest - wiadomo

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:25 
Cytuj  
nigdzie nie pisali w sumie, ale każda klasa ma problemy z shamanami.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
@mark24 co do filmu prosze nagraj go jak walczysz z paladynem ktory uzywa arcanite reapera i zna swoje skille bo ja ci tez moge nagrac filmik jak jade na duelach warriorow jedzac pizze i rozmawiajac przez telefon (ja nie trzymam palcow w dziwnych miejscach), dodam ze gram druidem full reso. Pamietaj kluczem do zwyciestwa jest znajomosc swojej postaci i postaci przeciwnika.


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 12:36 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
Szama nie nerfna, juz nerfneli bardzo porzadnie (diminishing returns na FS) i wystarczy imo. Problem jaki alliance ma z shamanami polega glownie na calkowitej nieznajomosci skilli ,timingu itd. Ile razy pakuja mi magowie pom+pyroblast w grounding to poezja. Priesci ktorzy nie wiedza ze tremor mozna spokojnie rozwalic po zalozeniu feara nie przed . Paladyni ktorzy proboja walic hammer of justice mimo ze grounding stoi jak byk. Mozna by wymieniac w nieskonczonosc .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:58 
Cytuj  
z shamanem podobnie jest jak z hunterem i ludzie popelniaja te same bledy... zamiast rozwalic najpierw totemy to oni atakuja shamana :) BLAD ! Przy hunterach zamiast atakwoac peta trzeba atakowac huntera.... to sa podstawy gry ....

Na szczescie allianci rzadko rozwalaja totemy, przewaznie atakuja gracza.. a on dzieki totemom jest duzo silniejszy :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:04 
Cytuj  
nagram kilka pojedynków z paladynami i nie będę wnikał ani szukał specjalnie paladyna z arcanite reaperem i pytał się o jego build. Każdego pojadę w identyczny sposób używając łącznie 3 skilli i puszczając /lol-e i /roar-y w międzyczasie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nagram kilka pojedynków z paladynami i nie będę wnikał ani szukał specjalnie paladyna z arcanite reaperem i pytał się o jego build. Każdego pojadę w identyczny sposób używając łącznie 3 skilli i puszczając /lol-e i /roar-y w międzyczasie ;)


ooooo, to bedzie super film jak warrior pokona paladyna :) czekam na ten hit z niecierpliwoscia :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.