mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:08 
Cytuj  
głupi komentarz :P


_________________
"Only the strong survive"

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:19 
Cytuj  
Bylem w ZG pewnie kilkadziesiat razy, moze wiecej (jestem prawie exalted), zaden ze szponow nie dropnal ani razu :har:


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 16:20 
Cytuj  
Mi jindo dropnął mace w momencie jak byłem exalted ;) , a proc szponów świetnie wyglada (hmm pala uciekał bo widocznie miał cd na HS :P).


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:00 
Cytuj  
ja tez bym się przestraszył bo ten Tygrysek wygląda jakby zadawał straszny damage :p


_________________
"Only the strong survive"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:19 
Cytuj  
Moze ktos doradzic taktyke na heksera? I ew proponowany sklad na niego (ally)?

Bo wczoraj w kilku podejsciach dostalismy az niemilo ;) Hyhy :P A wydawalo sie ze po Hakkarze swiat w naszych rekach :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:43 
Cytuj  
Z Hexxerem jest niestety taka sprawa, ze zalezy od sprzetu. Albo sie ma wysoki DPS i wtedy jest prosto, albo nie i wtedy sa problemy. Taktyke mamy caly czas taka sama, ale o ile kilka miesiecy temu byly seryjne wipe'i i ew. szczesliwe kille, to teraz po prostu przejezdzamy po nim (pierwsze totemy zaczyna stawiac przy 80% :)). Taktyka chyba standardowa:
- ludzie z cursem bija shade'y
- jak pojawia sie totem, to DPS na totem
- w innych przypadkach wszyscy na Jindo (+masa dotow oczywiscie)
- jeden OT w piaskownicy ze szkieletami


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 11:50 
Cytuj  
No tak ale:
- hekser jest nietautowalny wiec po sapie (jak jest full dps) mam problemy z przejciem agro
- wali te cursy, ale wtedy zaczyna sie masakra, bo shady sie ciezko zabija, a wali je jak popadnie (czy moze jest jakas zaleznosc)
- zabijanie totemow wymaga sporego dps, i taki jest (moze jeszcze za maly) ale on zwykle przejmuje jedego rogala

Sklad mamy: 3 drutow, 2 priestow, 3 magow, 2 lockow, 2 huntow, 2 palkow, 3 warkow, 3 rogali... Moze cos tutaj nie tak...

Generalnie to pierwsze podejscia do hesera wiec nie ma czym sie zalamywac, ale dal nam w dupe ostro :P

Ogolnie najwiekszy problem jest z shadami, bo nie sa takie cienkie, a np priest nie zabije takiego latwo :/


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:49 
Cytuj  
priest i shady = tab + sw:p na wszystkie.

ogolnie, raid z duza iloscia healerow ma duuuzo gorzej.

no i druid jako tank > warrior, dzieki immune na hex.


(to tak chyba ogolnie, kazdy boss jest latwiejszy, jak sie ma wieksze dps niz wiecej leczenia - moze stary hakkar byl wyjatkiem)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:59 
Cytuj  
U nas se go tankuje drood, podstawowa zasada - nikt nie ściąga aggro, rogale na zmiane walą expose armor. Jeśli każdy wali dps na granicy przejęcia aggro - nei ma z nim większych problemów.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:02 
Cytuj  
Wiecej dps niz leczenia? No nie wiem... Moze jak sie na priestow ktorym sie mana nigdy nie konczy to tak...
Pozatym chyba ustawienie z 5 podstawowymi healerami nie jest najgorsze. A tak naprawde to np. na hakkara bierzemy jeszcze troche heala... Nie wiem jakie priesci musza miec itemy zeby moglo ich isc mniej.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:26 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Wiecej dps niz leczenia? No nie wiem... Moze jak sie na priestow ktorym sie mana nigdy nie konczy to tak...

Na Hexxerze nie powinniscie potrzebowac duzo leczenia, to jeden ze slabiej bijacych bossow w tej instancji. Z perspektywy tanka duzo bardziej boje sie teraz Bloodlorda niz Hexxera.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:29 
Cytuj  
Walka z hexxerem ma byc krotka, macie go zatluc jak najszybciej. Do leczenia wystarczy 2 priestow, 1 druid i 3 pala - z takim skladem tego boss najlatwiej nam bylo ubic. Bardzo dobrze jest jesli zabierzecie 4 rogali. Warriorow wystarczy 2. Duchy wogole olewamy, szkoda czasu. Jeden z warriorow pilnuje piaskownicy, moze sobie jezdzic na mouncie z nimi z dala od walki. Podstawa to totemy, musza jak najszybciej padac.
Hexxer to najtrudniejszy boss w ZG, Hakkar to przy nim popierdulka co prawda juz mniejsza niz kiedys ale nadal latwiej go ubic.


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:55 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Pozatym chyba ustawienie z 5 podstawowymi healerami nie jest najgorsze.


5 to jest całkiem dobra liczba. ale duzo wiecej to juz niezbyt dobrze. ;-) - pisze, bo z reguły ostatnio nie mielismy z nim problemu, a wczoraj z 9? healerami machnałem reką po 2 wipe. (jakos taki skład wyszedł).

(sorry, przeoczylem sklad Twojego raidu... i pisalem ogolnie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 14:25 
Cytuj  
No w sumie to 3 dru + 2 priestow + 2 pala (holy) jest niezle. Nie wiem czy traktowac to jako 5 czy 7 healerow ;)

No ale 9 drutow + priestow to za duzo :D Oj duzo za duzo :D Chyba ze polowa to shadow + feral :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 12:18 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
No w sumie to 3 dru + 2 priestow + 2 pala (holy) jest niezle. Nie wiem czy traktowac to jako 5 czy 7 healerow ;)


7 ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 13:10 
Cytuj  
Pewnie że 7. Dlaczego miałbyś dyskryminować priestów?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:32 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Pewnie że 7. Dlaczego miałbyś dyskryminować priestów?


lol ;-)


mam n00b pytanko jest sobie taki potionek Spirit of Zanza i moje pytanko dotyczy jaki trzeba miec rep aby mozna bylo go zakupic? stronka wow'a mi sie nie odpala i nie moge sprawdzic :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mam n00b pytanko jest sobie taki potionek Spirit of Zanza i moje pytanko dotyczy jaki trzeba miec rep aby mozna bylo go zakupic? stronka wow'a mi sie nie odpala i nie moge sprawdzic :/


revered
stackuje sie z flaskiem


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:49 
Cytuj  
Robus napisał(a):
revered


thx no to dobrze ze "dignolem" na ostatnim runie

Cytuj:
stackuje sie z flaskiem


ta, stackuje sie ze wszystkim oprocz buffu z BL :) do tego dziala jak flask (buff po smierci zostaje) i koszt porownywalny do flaska


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ta, stackuje sie ze wszystkim oprocz buffu z BL :) do tego dziala jak flask (buff po smierci zostaje) i koszt porownywalny do flaska


z bufem z BL tez sie stakucje zdaje sie, ale wazna jest kolejnosc odpalania bufow :P (najpierw flask, potem zg a bl na koncu jesli sie nie myle)

co do kosztow: jest on tanszy od flaska - na deathwingu ~30G (9 monet zielonych)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.