mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 14:06 
Cytuj  
Dokładniejsze info o calym ciagu questow do setu 0.5.
http://www.wowwiki.com/Tier_0.5#BRD.2FUBRS.2FSilithus

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 18:07 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Macie jakies taktyki na drakkiego na 10 osob?
Chodzilem z pugami narazie i nie udalo sie go zabic.
Nasza ostatnia taktyka to:
2 tanki aggruja drakkiego, jeden z tylu drugi z przodu na wypadek gdyby jeden tank zostal fearniety.
Warlock fearuje caly cas jednego adda, a reszta raidu dpsuje drugiego.
Kiedy jeden add jest down, lejemy drakkiego lock trzyma drugiego adda fearnietego.
Prawie nam sie udalo, ale nasz tank to byl rusek i nic nie rozumial:)


EDIT: A ktos juz zrobil tego barona 45 min? Jesli tak to jak?


Hmm... ja zawsze jako hunter odciagalem go do pomieszczenia za most, zanim wrocil to addy byly ubite i po klopocie, zazwyczaj sie chodzilo ~10 luda green/blue .

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:11 
Cytuj  
Dokladnie - hunter kite'uje maina, po tanku na adda - jeden add, drugi add, draki wraca po FD hunta i pada potulnie :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:29 
Cytuj  
A jak nie ma huntera:P


_________________
http://rince.mybrute.com/

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:31 
Cytuj  
To jako mag robisz to samo, z tym ze iceblock zamiast FD (ktos go musi walnac zanim ty go zagrujesz)

NIE TESTOWANE, nie wiem dokladnie czy iceblock tak zadziala ale mozna poprobowac.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:08 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
To jako mag robisz to samo, z tym ze iceblock zamiast FD (ktos go musi walnac zanim ty go zagrujesz)

NIE TESTOWANE, nie wiem dokladnie czy iceblock tak zadziala ale mozna poprobowac.


skonczy sie Iceblock, mag dostanie 2 strzaly i lezy :P

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:11 
Cytuj  
Pio napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
To jako mag robisz to samo, z tym ze iceblock zamiast FD (ktos go musi walnac zanim ty go zagrujesz)

NIE TESTOWANE, nie wiem dokladnie czy iceblock tak zadziala ale mozna poprobowac.


skonczy sie Iceblock, mag dostanie 2 strzaly i lezy :P

Iceblock czysci aggro, wiec Drakk powinien wrocic do grupy.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:17 
Cytuj  
Rotfl, IB zawiesza aggro na czas trwania, wychodzisz masz identyko aggro jak przed blokiem fyi.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:23 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Rotfl, IB zawiesza aggro na czas trwania, wychodzisz masz identyko aggro jak przed blokiem fyi.

No i? Jezeli do tego czasu tank zlapie Drakka to bedzie wszystko OK. Kwestia czy zdazy, ale tego nie ocenie, lata nie bylem w UBRS.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:28 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Domin napisał(a):
Rotfl, IB zawiesza aggro na czas trwania, wychodzisz masz identyko aggro jak przed blokiem fyi.

No i? Jezeli do tego czasu tank zlapie Drakka to bedzie wszystko OK. Kwestia czy zdazy, ale tego nie ocenie, lata nie bylem w UBRS.


zeby tank zlapal Drakka to by odrazu musial leciec za magiem pulujacym Drakka za most do pomieszczenia obok, a chyba to nie na tym polega. Dlatego tu hunter jest potrzebny. Pulluje drakka za most, daje FD, resetuje agro i Drakki wraca spowrotem do pierwszego pomieszczenia gdzie 2 addy powinny byc w tym czasie zabite.

Nie wiem czy to teraz tak sie robi, ale sie tak robilo 9 miesiecy temu jak jeszcze nieraz latalem do UBRS i dzialalo nawet jak sie mialo 5 debili w party


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 10:29 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:29 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Rotfl, IB zawiesza aggro na czas trwania, wychodzisz masz identyko aggro jak przed blokiem fyi.
na deshu nie zawiesza wcale - stoje za magiem, czyszcze dagger i czekam az CCWatch skończy odliczac IB (czasami /bored) 8). Możliwe że troche Hate mi sie zmniejsza :]
przepraszam za OT :P


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
Domin, no to akurat IB wystarczy na to, żeby Drakki wrócił do tanka i z jednego czy dwa sundery dostał, nikt nie mówi, że mag ma go spullować wyjebując crita z fireballa :)


_________________
Ex-WoW junkie

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:41 
Cytuj  
Przepraszam, Ice Trap i sleep to przestaly na addy dzialac ? Czy uslysze zaraz "a jak nie ma huntera ani druida w raidzie" ?

Bo jak ostatni raz bylem hunterem w UBRSie to spokojnie utrzymalem adda w trapie do momentu kiedy pierwszy sie zlozyl .... Trap, pull, FD, Trap ... ew. druid ze sleepem w odwodzie ....

Co do barona w 5 osob <45 minut ? Da sie zrobic jak sadze bez wielkich problemow.

Primo: czas zaczyna sie liczyc od przejscia przez druga (nie pierwsza, tuz przy wejsciu, a druga) zamknieta brame ... Cala grupa dostaje wtedy debuffa o czasie trwania wlasnie 45 minut (nic to nie robi .. tylko czas pokazuje ...). (jako ciekawostka - iceblock zdejmuje tego debuffa - gg Blizz) I od tego momentu 45 minut na
a) baronesse
b) pajaczka
c) malekiego
d) brathiliasa (chociaz nie jestem na 100% pewien czy to konieczne .. brama w koncu otwarta)
e) rammsteina
i barona

Mysmy w 5 osob (fakt ... 2 epickich magow, ale z drugiej strony noobtank, noobpriest i noobpala) zrobili to w jakies 55 minut DWUKROTNIE wipujac (no niestety zajebisty dps czasem nie starcza). Oczywiscie pieprzone plate spodnie rzucil (zeby nie bylo .. polazlem tam po Magistry).

Ogolnie cos mi sie ostatnio 5man instancje wkrecily ....

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:47 
Cytuj  
No nic probojemy dzisiaj w nocy barona zobacze jak bedzie:)

Anyway pewien warlock mi mowil jak podzli na barona 45 minut z full-epix goscmi z Mistu(nawet byl rogue z thunderfury) i im sie nie udalo:P


_________________
http://rince.mybrute.com/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 16:02 
Cytuj  
kreda napisał(a):
No nic probojemy dzisiaj w nocy barona zobacze jak bedzie:)

Anyway pewien warlock mi mowil jak podzli na barona 45 minut z full-epix goscmi z Mistu(nawet byl rogue z thunderfury) i im sie nie udalo:P


A to wynika tylko i wylacznie z tego ze jak takie full epix party wchodzi do Strat to im odpierdala i probuja najlepiej cale strat spullowac i aoe zrobic (wlacznie z bossami). A niestety, od czasu kiedy byli tam w zielonych przedmiotach niektore rzeczy sie nie zmienily. Healerom nadal potrzebna mana do leczenia, magowie tez rozdzkami duzo nie robia, warrior jednak fajnie jak z tarcza chodzi (a nie np. z ashkandi), a jak rogue (chocby z thunderfury) zrobi vanish to moby bezwzglednie leca w healerow. A z perspektywy maga dodam, ze moby nadal bija szmaciarzy po 300,500 i wiecej, a mimo bycia full epic (no dobra ... 1 trinket, cloak, 1 pierscionek i wand) mam nadal nie wiecej niz 3500,3700 buffed :P

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:16 
Cytuj  
Rotfl:)
Podczas tego barona uzylem ice block, zniknal mi debuff i zostalem z 1 hp:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
bargaw napisał(a):
Pytanie: Czy wam też nie działa funkcja: "Create all"??


tip: ona jest bugged, jesli nie masz tego co chcesz zrobic "widocznego" na liscie (trzeba przeskrolowac troche w dol/gore tak zebys widzial ten pattern/plan/recipe) to nie dziala

Robilem 30small bombs na alcie lvl 6 wiec raczej bylo widać;/


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.