mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tailor 342 do 375. Jak to szybko zlevelować ?

Bo jak narazie do glowy przychodzi mi tylko ostre famirnie ogrow w Nagrand az do uzbierania tak ze 100 stackow Netherweave i robieniu rzeczy Arcaneweave :/


a myslisz dlaczego jak mam exalted u kurenai?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
iniside napisał(a):
Tailor 342 do 375. Jak to szybko zlevelować ?

Bo jak narazie do glowy przychodzi mi tylko ostre famirnie ogrow w Nagrand az do uzbierania tak ze 100 stackow Netherweave i robieniu rzeczy Arcaneweave :/


a myslisz dlaczego jak mam exalted u kurenai?

Bo chciales koze ? ;p

Coz, tez niedlugo bede mial :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:14 
Cytuj  
Nie, chciałem Netherwave, przy okazji kilka godzin farmy i koza ;p


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:19 
Cytuj  
Ja dobiłem do 350 i teraz powoli dobijam na spellclothach, shadowclotah i primal moonclotach...


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 19:48 
Cytuj  
Jest jakaś kasa z prospecting w Jewelcrafting ? Czy moze lepiej poprostu sprzedac ores na AH ?
Np z fel iron ore/adamantite ore jaka jest szansa na znalezienie blue kamyka?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 22:42 
Cytuj  
FEL IRON: http://www.wowhead.com/?item=23424#V0Rzc
ADAMANTITE: http://www.wowhead.com/?item=23425#m0Rzc


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 00:13 
Cytuj  
A ja chcialbym zapytac Was czy jesli juz wybralem sub profesje Tailoringu
np. Spellfire Tailoring to czy mozliwe jest oduczenie sie jej ???

Z gory dziekuje za odpowiedz

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 02:30 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Jest jakaś kasa z prospecting w Jewelcrafting ? Czy moze lepiej poprostu sprzedac ores na AH ?
Np z fel iron ore/adamantite ore jaka jest szansa na znalezienie blue kamyka?



no z tego sie tylko zarania jak ''wypadnie ci jakis blue inaczej to pomylka te slabsze gemy (przynajmiej u mnie na servie) zchodza hu... polecm tylko prosperowanie adamantite ,z fel iron za zadko wypadaja

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 10:31 
Cytuj  
Zothar napisał(a):
A ja chcialbym zapytac Was czy jesli juz wybralem sub profesje Tailoringu
np. Spellfire Tailoring to czy mozliwe jest oduczenie sie jej ???

Z gory dziekuje za odpowiedz

Pytałem o to w innym topicu i jedyne co się udało ustalić to prawdopodobnie tak ale nie wiadomo gdzie :)
Pzdr

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 11:33 
Cytuj  
Stwierdziłem, że zrobię na przekór wszystkim znakom na niebie i zostanę przy inżynierii - zacząłem ostro levelować ją.
Mam obecnie 347 skilla - ma ktoś pomysł jak w miarę szybko i tanio wylevelować dalej ? Jest w ogóle jakiś sposób ?



BTW. Zrobiłem sobie ostatnio:http://www.wowhead.com/?item=23823
oczywiscie na zycie tez jest. Powiedzcie mi:
Who in the name of fuck was so stupid to give this reg. of engineering ???
Hmmm ciekawe czy dobrze zapisałem to pytanie ? :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 14:50 
Cytuj  
Farin napisał(a):
BTW. Zrobiłem sobie ostatnio:http://www.wowhead.com/?item=23823
oczywiscie na zycie tez jest. Powiedzcie mi:
Who in the name of fuck was so stupid to give this reg. of engineering ???
Hmmm ciekawe czy dobrze zapisałem to pytanie ? :]


W sumie fajna rzecz... zamiast 4 slotów zajmuje jeden :)


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:10 
Cytuj  
Ciekawe jeszcze czy dzieli cooldown z potkami. Bo jeśli nie, to bardzo interesujący wynalazek.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:02 
Cytuj  
Masz w komentarzu napisane że dzieli CD z potkami


_________________
O.o

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:31 
Cytuj  
Pal licho cooldown ! Tu chodzi oto że to byłby wypas item do sprzedawania innym gdyby ktoś mądry inaczej nie wstawił wymagania inżynierii - przecież to istna głupota.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:48 
Cytuj  
Prawdę mówiąc jak dla mnie to żadna rewelka. Ot 3 sloty do wykożystania... Gdyby to kosztowało równowartość 20 butli + powiedzmy 3g to bym se kupił, ale czy to wtedy jest przedmiot na sprzedaż i zarobek? :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:51 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Pal licho cooldown ! Tu chodzi oto że to byłby wypas item do sprzedawania innym gdyby ktoś mądry inaczej nie wstawił wymagania inżynierii - przecież to istna głupota.


rotfl po to sie koxa jakiegos skilla, aby miec BOPy lub itemy wymagajace go uzywania (jak BOE zbroje wymagajace LW itp). jesli robisz eng. bo chcesz zarabiac xxx kasy to lepiej walnij sie w leb i przemysl ta decyzje jeszcze raz ;)

swoja droga napotykam od czasu do czasu Twoje posty i zauwazam,ze masz mase jakichs takich dziwnych zali i problemow. zostan gornikiem lub rolnikiem jesli chcesz whinami i awanturami (robionymi "pod siebie") cos dla siebie zalatwiac w zyciu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 09:22 
Cytuj  
RufeN-czasami trzeba dać upust złym emocjom. Niestety będziesz musiał z tym żyć odwiedzając to forum :P
Inna sprawa, że jeśli chodzi o inżynierię to troche dziwna sprawa wyszła, bo wszystkie co fajniejsze zabawki (nie tylko służące do PvP) są poważnie ograniczone. To tak jakby woj stworzył jakiś super 2h toporek, a w opisie pisałoby że może go używać przez parę minut co godzine z możliwością wybuchu tejże broni w twarz :]
Trochę takie bezsensu się to robi, bo jak dostaje ta profesja coś nowego fajnego, to za jakiś czas wprowadzają na nie takie ograniczenia, że pozostaje tylko wspomnienie o starych dobrych czasach.
Jedyna nadzieja to te zapowiadane zmiany w profesjach. Zobaczymy co wykombinują.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 10:01 
Cytuj  
Farin napisał(a):
RufeN-czasami trzeba dać upust złym emocjom. Niestety będziesz musiał z tym żyć odwiedzając to forum :P
Inna sprawa, że jeśli chodzi o inżynierię to troche dziwna sprawa wyszła, bo wszystkie co fajniejsze zabawki (nie tylko służące do PvP) są poważnie ograniczone. To tak jakby woj stworzył jakiś super 2h toporek, a w opisie pisałoby że może go używać przez parę minut co godzine z możliwością wybuchu tejże broni w twarz :]
Trochę takie bezsensu się to robi, bo jak dostaje ta profesja coś nowego fajnego, to za jakiś czas wprowadzają na nie takie ograniczenia, że pozostaje tylko wspomnienie o starych dobrych czasach.
Jedyna nadzieja to te zapowiadane zmiany w profesjach. Zobaczymy co wykombinują.

wezmy pod uwage, ze tu mamy swiat co by nie bylo fantasy i z zalozenia wiekszosc "wynalazkow" gnomow i goblinow dziala "na granicy" - moze pierdolnac w kazdej chwili - niedoskonalosc technologii ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 10:16 
Cytuj  
RufeN - ok wszystko ok ale nie kiedy w kazdym nastepnym patchu (no moze nie kazdym ale blisko) co fajniejsze zabawki zostaja coraz bardziej ograniczone :[
Chodziażby ten efek Fizzle dla osób pow. 60 lev.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 18:50 
Cytuj  
jakie profesje daja teraz najwiecej kasy?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.