mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 16:32 
Cytuj  
poki co mam lv27 wiec ciezko mowic o itemach +hit ;-)

aha i oczywiscie jesli zakladam (bo tak zakladam jakos warek z pałka czy mieczykiem mi sie nie podoba) ze bede korzystal z 2h prawdopodobnie topora to mam walic w 2h spec a jak starczy to axe spec?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 18:17 
Cytuj  
ja jestem jednak zwolennikiem 5/5 enrage niz 5/5 battleshout , 4/5 spokojnie wystarcza .
Natomiast mnie ciekawi jedna rzecz...poczekac na loot obsydian edged blade czy tez wydac 125g na TUF'a ,wszak tuf daje +15 sta i 2% cita ,ale natomiast OEB ma 42 str (duzy bonus) oraz jezeli mamy build pod swordy +5% na swinga i +8 do swordow (co tak naprawde daje chyba tylko wieksza szanse na trafienie oraz wiekszy dmg bazowy) jesli sie myle poprawcie mnie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 18:21 
Cytuj  
Marti napisał(a):
ja jestem jednak zwolennikiem 5/5 enrage niz 5/5 battleshout
jak zamierzasz uruchomić enrage jeści przez 5 godzin nie dostaniesz hita a co crita ?

ta generalnie to build pvp ale zeby nie było to poświęciłem 1 punkt na dps :P
zresztą nieważne, GrimSoul Legion nie istnieje :cry:


_________________
psn

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 18:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
GrimSoul Legion nie istnieje :cry:
ciemu?


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 18:33 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Deshroom napisał(a):
GrimSoul Legion nie istnieje :cry:
ciemu?

generalnie w połowie BWL nastała rozbieżność interesów - część chciała cisnąć na maxa bosów i epici a część wciąż dobrze się bawić i czasem wyjsc z domu. ogólnie wkurwili się i jedni i drudzy i się towarzystwo rozeszło :roll:

YEAH, I'M FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :lol:


_________________
psn

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 20:52 
Cytuj  
Desh widocznie malo grasz pvp . Ja teraz mam build 10/10/31 bo robie za off tanka w mc,ale gdy nazbieram troche fajnych itemow z mc i wkoncu ragna pojedziemy (max 1 miesiac) to wroce do swojego starego builda ,a przytoczonego tutaj wielokrotnie 31/20 tylko ze w sword spec(prawdopodobnie) i enrage 5/5 zamiast jednego pkt w BS
pozdrawiam

Pozatym Desh macie na servie nihilum ,tsa i inne majestatyczne gildie,wiec nie widze problemow zebys nie mogl sie dolaczyc do ktorejs


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:38 
Cytuj  
Hehe idz do nihilum, oni sa pro ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 23:19 
Cytuj  
nie chce mi się, prawdopodobnie nie przedłuże abonamentu.
grałem dl dobrej zabawy i kumpli a nie żeby być pro i zbierać epiki :wink:


_________________
psn


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 23:36 
Cytuj  
Epiki to tez zabawa :) A zgadam sie, nihilum jest za pro. Jesli tam jest tak jak sie mówi to qpa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 23:47 
Cytuj  
Medrith napisał(a):
Epiki to tez zabawa
nie odnajduje zabawy w epicach przy ilosci 25+ 8)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 10:53 
Cytuj  
w sumie jesli ktos ma przyzwoity gear no po co mu kolejny epic po to aby zadac o 3-4dmg/heal wiecej? pewnie tak ale to przestaje miec znaczenie jak przeskok z green na blue i z blue na epic, miedzy epicami t1 i t2 nie ma duzej roznicy. owszem masz wiecej +healing wiecej many pytanie tylko po co skoro tanka trzymasz przy zyciu a mana ci sie nie konczy na nefarionie czy na ebonorocu (zakladajac ze ktos pullnie aggro a nie bedzie wipe)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
Pisząc prosto.
Przy 25+ epicach gra się dla ludzi a nie nowych itemków. Ciężko się podniecać czymkolwiek jak ma się tak dobry sprzęt - wpadnie to dobrze, nie - to jeszcze lepiej bo jest na co czekać.

Wiele osób do tego doszło i staramy się złorzyć jednak GSL do kupy. Nikomu nie chce sięgrać w innych gildiach i juz nawet nikogo nie obchodzi czy się wysypiemy na Magmadarze - chcemy mieć nasz ukochany guild chat a jak nie to /target wow / quit


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Pisząc prosto.
Przy 25+ epicach gra się dla ludzi a nie nowych itemków. Ciężko się podniecać czymkolwiek jak ma się tak dobry sprzęt - wpadnie to dobrze, nie - to jeszcze lepiej bo jest na co czekać.

Wiele osób do tego doszło i staramy się złorzyć jednak GSL do kupy. Nikomu nie chce sięgrać w innych gildiach i juz nawet nikogo nie obchodzi czy się wysypiemy na Magmadarze - chcemy mieć nasz ukochany guild chat a jak nie to /target wow / quit

Dokładnie czy to ma znaczenie czy bede miał kolejnego epika czy nie... Najepszy mój epik to raptor z zg, każdy inny się nie umywa!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:23 
Cytuj  
DC gdzie twój profil :lol:
Ty masz chyba epiców ze 30+


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:26 
Cytuj  
btw co do nowego wratha, znalazłem dzisiaj na forum, coś w tym jest :D

Obrazek


_________________
Altaya | BF4

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:49 
Cytuj  
Mam pytanie apropo usefull macro. Sa jakies? Na przyklad na zmiany stancji i do overpoweru czy cos? Probuje wara na test pvp servie i chcialbym sobie ulatwic troszke gre ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 13:03 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Mam pytanie apropo usefull macro. Sa jakies? Na przyklad na zmiany stancji i do overpoweru czy cos? Probuje wara na test pvp servie i chcialbym sobie ulatwic troszke gre ;]


"Overpower" This macro checks for battle stance - GetShapeshiftFormInfo(1) - If in stance it casts overpower, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Overpower(Rank 3)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;


i wszystkie:

"Taunt" This macro checks for defensive stance - GetShapeshiftFormInfo(2) - If in stance it casts taunt, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Taunt()"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;

Pummel
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Pummel(Rank 2)"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Blow
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Mocking Blow(Rank 5)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

Wirl
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Whirlwind"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Intercept
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Intercept(Rank 3)"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

Hamstring
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Hamstring(Rank 3)"); else CastSpellByName("Berserker Stance()"); end;

"Execute" This macro checks for battle stance - GetShapeshiftFormInfo(1) - If in stance it casts execute, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Execute(Rank 4)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

"Overpower" This macro checks for battle stance - GetShapeshiftFormInfo(1) - If in stance it casts overpower, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Overpower(Rank 3)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

"Charge" This macro checks for battle stance - GetShapeshiftFormInfo(1) - If in stance it casts charge, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Charge(Rank 3)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;

"Revenge" This macro checks for defensive stance - GetShapeshiftFormInfo(2) - If in stance it casts revenge, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Revenge(Rank 4)"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;

"Disarm" This macro checks for defensive stance - GetShapeshiftFormInfo(2) - If in stance it casts disarm, if not it swaps the stance.
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Disarm()"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;


_________________
psn

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:35 
Cytuj  
Dzieki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:37 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Dzieki :)
dla Ciebie wszystko :wink:

pamiętaj że żeby makro działało musisz usunąć entery (musi być ciągła linia). tu jest połamane na potrzeby forum


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:59 
Cytuj  
Ja tam robie to wszystko recznie :P Czasem tylko nie zdaze zerka wrzucic jak charguje priesta :P


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.