mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:52 
Cytuj  
a jaki jest sens walić evenom na celu, który nie ma wysokiego armora?

no i jaki mobek podczas lewelowania doczeka 5cp? cs>s&d>ziew


_________________
Obrazek

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:50 
Cytuj  
u mnie sie doczeka, czas = pieniadz

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 13:17 
Cytuj  
skoro doczekuje do 5cp to troszkę nie pasuje to do zasady "czas=pieniądz"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 13:47 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
skoro doczekuje do 5cp to troszkę nie pasuje to do zasady "czas=pieniądz"
dokładnie :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 19:01 
Cytuj  
To wy jeszcze lvlujecie postacie w ten sposob ; o ? Co za za old schoole :D
Ja swojego warka zroilem 1-50 w trzy dni po 7h grania. Teraz mi sie instacje skonczyly... moze BRD sprobuje : P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 20:01 
Cytuj  
No to gz, ale co ma warek do envenoma w lvlowaniu ? :P, no ale ok!

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 22:07 
Cytuj  
No bo w ogole jak mozna lvlowac jeszcze postac grindujac/robiac q ;p ? Przesio to nie uzywac bota w weekend av.. : D

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 22:42 
Cytuj  
no to na co wy uzywacie cp w levelowaniu? ks? rupture? evi? cs>ss>ss>ss i zalozmy ze juz jest 5 dose na targecie>envenom i kombo zatacza kolo, i jest napewno szybsze niz wasz lans na antyenvenom.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 23:51 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
No bo w ogole jak mozna lvlowac jeszcze postac grindujac/robiac q ;p ? Przesio to nie uzywac bota w weekend av.. : D


Oswiec nas, biorąc pod uwage że nie każdy ma znajomego który bbędzie go boostował 12h dziennie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 00:01 
Cytuj  
Uprzedziles mnie ; <
Nie mam znajomego ktory by mnie bostowal, ale odpalam 3 wowy i sam sie boostuje. Wystarczy jakis suchar na 70lvlu i juz ladno idzie. Do tego 2 zgredy z LFG o 5 lvli nizsze z ktorych bedzie latwo ciagnac xp. Jezeli to jest mag full s3 tak jak w moim przypadku to rzeczywiscie SM Cath Czy ZF na AoE leci w moment... Pozniej solo na scholo, od 58-65 Ramparsty - tutaj przydadza sie 2 x 70, i window mode wymagane. Ogolnie nie trzeba zrobic nawet jednego questa, wygrindowac jednego bara xp, czy nawet qpic mounta... bo takowy mi do join arena nie potrzebny :P Qpe kasy nawet sellujac do vendora mozna zarobic na takich instach, profit i tak jest swietny odejmujac koszta naprawy. Ewentualnie mozna disowac i na AH. A kase przeznaczyc na bronie/epax gemy qpione od gildi ktora dawno skonczyla BT. Pozniej juz tylko boost areny na 2300 ratingu w 3/3 i w miesiac mamy postac gotowa zeby opchnac za 800 euro przy dobrych trade skillach na choc by ebur.dk . Albo robic teamy 2000+ i sprzedawac jakims parowa za golda. Chyba ze ktos juz jest obeznany w farmie AH i gold mu nie potrzebny. Roar ; o

~edit - a na honor wystarczy premada AV z T6 lutkami + nocami pirox : <

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 00:23 
Cytuj  
A ty czlowieku dobrze sie czujesz ??Mam wrazenie ze dla ciebie wow juz dawno przestal bys przyjemnoscia a stal praca albo jakims obowiazkiem ...Zal.pl


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 01:11 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Uprzedziles mnie ; <
Nie mam znajomego ktory by mnie bostowal, ale odpalam 3 wowy i sam sie boostuje. Wystarczy jakis suchar na 70lvlu i juz ladno idzie. Do tego 2 zgredy z LFG o 5 lvli nizsze z ktorych bedzie latwo ciagnac xp. Jezeli to jest mag full s3 tak jak w moim przypadku to rzeczywiscie SM Cath Czy ZF na AoE leci w moment... Pozniej solo na scholo, od 58-65 Ramparsty - tutaj przydadza sie 2 x 70, i window mode wymagane. Ogolnie nie trzeba zrobic nawet jednego questa, wygrindowac jednego bara xp, czy nawet qpic mounta... bo takowy mi do join arena nie potrzebny :P Qpe kasy nawet sellujac do vendora mozna zarobic na takich instach, profit i tak jest swietny odejmujac koszta naprawy. Ewentualnie mozna disowac i na AH. A kase przeznaczyc na bronie/epax gemy qpione od gildi ktora dawno skonczyla BT. Pozniej juz tylko boost areny na 2300 ratingu w 3/3 i w miesiac mamy postac gotowa zeby opchnac za 800 euro przy dobrych trade skillach na choc by ebur.dk . Albo robic teamy 2000+ i sprzedawac jakims parowa za golda. Chyba ze ktos juz jest obeznany w farmie AH i gold mu nie potrzebny. Roar ; o

~edit - a na honor wystarczy premada AV z T6 lutkami + nocami pirox : <


:o :roll: :o :roll: :o :roll: :o :roll: :o :roll: :o

LOL........ WYJDZ PLZ. Przynajmniej z topicu o mojej ulubionej klasie. :-)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 02:25 
Cytuj  
Levelowanie nie jest już żadną przyjemnością po tym jak to robiło się to 5+ razy, przynmajmniej nie dla mnie, tak więc każda postać robie jak najszybciej moge, każdy sposób by to zrobić szybko jest dobry. Więc zachowajcie swoję nędzne komentarze dla siebie.

Ogólnie nie wierze że różnic między boostowaniem a zwykłym levelowaniem (szczególniue po tym patchu) jest taka duża, musze sprawdzić, być może jest tak dobrze bo masz maga, aoe wiele ułatwia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 03:56 
Cytuj  
Niezle, fajnie że właśnie lada dzień będe miał do dyspozycji 70 lvl maga, co prawda crap geared ale zawsze coś.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 04:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A ty czlowieku dobrze sie czujesz ??Mam wrazenie ze dla ciebie wow juz dawno przestal bys przyjemnoscia a stal praca albo jakims obowiazkiem ...Zal.pl


Tak, spedzam w nim po 3h co drugi dzien, ~dalem Ci przepis na latwe i mile spedzanie czasu wowie.
Jezeli wolisz spedzic najpierw miesiac na lvlowaniu 1-60, nastepny na 60-70, nastepny na farmie honoru, kolejny na farmie areny, etc. I do tego za kazdy placic moronom z blizzarda - uznam ze jestes idiota.
Chyba ze wolisz pve gdzie przez 8h dziennie sie raiduje, czasami wipy 24 osob bo 1 zawinila, qpe kasy na farm potek/napraw a w trakcie spam 1/2 klawiszy. Wtedy bedziesz wyjatkowo - idiota.
Ja na wowie zarabiam czerpiac z niego przyjemnosc. No life'owac nie musze, do tego nic nie sprawa takiej przyjemnosci jak areny.


Shadhun_ napisał(a):
Niezle, fajnie że właśnie lada dzień będe miał do dyspozycji 70 lvl maga, co prawda crap geared ale zawsze coś.


Zastap DM - SFK , a reszta pojdzie gladziutko. Disenchantowac sie nie oplaca - przynajmniej na moim serverze, vendor chyba najwiecej kasy daje. Zaopatrz sie tylko w jakies bagi i party mate'a do ktorego podepniesz muła. Ja warka po malu koncze, jak bedziesz potrzebowal pomocy po SM albo na outlandzie co do boosta - whipsuj. Bede radzil jak umiem : )

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 11:12 
Cytuj  
Na bronie zakladac 2 x Moongose, czy na :
MH - Moongose
OH - Steal Weapon Chain
Zaznaczam, ze robie tylko PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 11:18 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Na bronie zakladac 2 x Moongose, czy na :
MH - Moongose
OH - Steal Weapon Chain
Zaznaczam, ze robie tylko PvP.
podobno najlepiej 2x moongose, ja mam MH Executioner OH Moongose i mnie się podoba


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 14:33 
Cytuj  
; ) ja na MH mam Mongoska, a na offie ( uwaga :P ) lifestealing, z racji ze to tylko "przejsciowa bron"a za 30g to czemu nie :P , ladny glow, CHODZ raz mozecie wiezyc lub nie ale lifestealing mi dupe na arenie uratowal :P , nie chce mi sie rozpisywac, ale z cheat death fajno sie zgralo, i gosciu padł...


Posty: 24
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 22:01 
Cytuj  
gram razem z warlockiem 2v2,on sl sl ja shadowstep
nie mozemy za huja sie przebic przez 1800, na tym ratingu 80% walk jest z priestami z czego 80% przegrywamy. nie mamy na priest+dps taktyki,poradzicie cos? mamy sprzet dobry lock 500 resa jak sie ubierze

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 03:34 
Cytuj  
Co z tego ze macie resa jak wam skilla brak, w tym tkwii problem. Musicie sie nauczyc odpowiedniego CC healer'a i focus na dpsie. Jest sap, szybki reload na blindzie, fear, pet, kick,gouge,dc, po blindzie vanish i another sap. Ty masz shs czyli survival mode, lock pewnie sl/sl czyli to samo. Wiec praktyki praktyki i sukcesow zycze :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.