mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:00 
Cytuj  
Fajnie, ze nas poinformowales.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:24 
Cytuj  
Hm... co buildow to ostatnio sobie biegam z 31/5/15 i jest calkiem milo. Fakt ze MC sie nie robi :P ale i tankuje sie latwiej i w pvp sie tak zupelnie zadka nie wystawia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:30 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Hm... co buildow to ostatnio sobie biegam z 31/5/15 i jest calkiem milo. Fakt ze MC sie nie robi :P ale i tankuje sie latwiej i w pvp sie tak zupelnie zadka nie wystawia.
mozna ale jak juz chcesz byc 15 w protection to wybierz 5/5 defiance. olej nawet Last Stand a bedziesz trzymał agro praktycznie jak full protection warrior. bez 5/5 defiance to jest lipa

Shield Specialization
rank 5/5

Anticipation
rank 5/5

Defiance
rank 5/5

zaraz kupa ludzi bedzie mi udowadniac jak super jest last stand i imp shield - ale DEFIANCE to najważniejszy talent tanka !!!!


_________________
psn


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 19:32 
Cytuj  
Dlatego ja mam 31/3/17.
Imo last stand jest na tyle wazny ze poswiece te 2 do crtic.
Shild block tez jest spoko.


Posty: 4
Dołączył(a): 3.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 13:52 
Cytuj  
Lepiej inwestować w miecz jednoręczne+ tarcza czy raczej w dwuręczne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:12 
Cytuj  
Na test serwerze pykam sobie moim warkiem, na standardowym buildzie MS. No i stwierdziłem że każdy ma Mortal Strieka ;) Wiec postanowiłem zrobić sobie build fury, oto co stworzyłem:

Arms Talents - 17 points

Deflection - rank 2/5

Improved Rend - rank 3/3

Tactical Mastery - rank 5/5

Improved Overpower - rank 1/2

Anger Management - rank 1/1

Deep Wounds - rank 3/3

Impale - rank 2/2


Fury Talents - 34 points

Cruelty - rank 5/5

Unbridled Wrath - rank 5/5

Piercing Howl - rank 1/1

Blood Craze - rank 3/3

Improved Battle Shout - rank 1/5

Dual Wield Specialization - rank 5/5

Improved Execute - rank 2/2

Enrage - rank 5/5

Death Wish - rank 1/1

Flurry - rank 5/5

Bloodthirst - rank 1/1

I muszę powiedzieć że z dual wieldem pyka się zajebiście, a jak jeszcze wejdzie flurry i enrage to po odpaleniu death wisha niema czego zbierać :] Wbrew pozorom Bloodthirst jest bardzo fajnym talentem, bije mocno (może nie jak ms ale dobrze jak na dw) i do tego leczy, co w połączeniu z blood craze jest przydatne ;) Szczególnie jak atakujesz "na drugiego", można się podleczyć, szkoda tylko że zjada dużo rage...

Komentarze i bluzgi mile widziane 8)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:26 
Cytuj  
Niezly build. Wzialbym imp. BS zamiast Blood Craze, ale poza tym fajny. Jak w koncu wyhacze Brutality Blade, to sam przespecuje sie na fury+DW, bo MS mnie nudzi powoli. Bloodthirst ma jedna duza zalete - nie wymaga broni, wiec mozna sobie odpuscic weapon chain/Strongholds i spokojnie uzywac Flameguardow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
KromeR napisał(a):
Hm... co buildow to ostatnio sobie biegam z 31/5/15 i jest calkiem milo. Fakt ze MC sie nie robi :P ale i tankuje sie latwiej i w pvp sie tak zupelnie zadka nie wystawia.
mozna ale jak juz chcesz byc 15 w protection to wybierz 5/5 defiance. olej nawet Last Stand a bedziesz trzymał agro praktycznie jak full protection warrior. bez 5/5 defiance to jest lipa

Shield Specialization
rank 5/5

Anticipation
rank 5/5

Defiance
rank 5/5

zaraz kupa ludzi bedzie mi udowadniac jak super jest last stand i imp shield - ale DEFIANCE to najważniejszy talent tanka !!!!


Eee. Ja w prot mam:
Shield Specialization rank 5/5
Iron Will rank 5/5
Improved Shield Block rank 1/3
Defiance rank 4/5

10 pkt defa nie daje az tak duzo, a z itemow i tak mam +25def
3% agro poswiecilem za 1 blok wiecej i nie zaluje, prawda taka, ze jak ci chlopcy nie dadza czasu na zrobienie agro na bossie to i tak lata jak glupi (mamy zasade ze min. 3% bossie jest dla tanka na poczatek).
IW sie chyba przydaje, tzn nie zauwazylem jakiejs uber roznicy ale wole to niz 10 pkt defa
LS bylby napewno fajny ale nie poswiece na to kolejnego pkt z defiance (wychodze z zalorzenia ze jak maja mnie uleczyc to ulecza, a jak nie to i tak nic to nie da, zreszta dodatkowy blok w dluzszej walcce mi to rekompensuje bo mniej hp mi zdejmuja)
ISB jest fajny i nie zaluje ze mam go, mysle jeszcze nad spikami na tarcze i bedzie dodatkowe agro.



Co do builda wyzej to imo anger menagement sie nie przydaje do niczego.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:42 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
10 pkt defa nie daje az tak duzo, a z itemow i tak mam +25def

Bez urazy, ale gdzie Ty tankujesz z 325 def? Gdybys mial 390, to te 10 robiloby mala roznice, przy 325 to dosyc istotne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:45 
Cytuj  
A co do Bloodthirsta to itemy +heal nie powoduja zwiekszenia ilosci leczonych hp?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:48 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
KromeR napisał(a):
10 pkt defa nie daje az tak duzo, a z itemow i tak mam +25def

Bez urazy, ale gdzie Ty tankujesz z 325 def? Gdybys mial 390, to te 10 robiloby mala roznice, przy 325 to dosyc istotne.


Narazie tam gdzie epiki nie leca :D wiec jak widzisz mi to niepotrzebne.
Zreszta Deshroom nie raz przekonywal ze w MC mozna tankowac majac 31/20 :P wiec ten moj build to takie pogodzenie pvp/pve, jak juz zreszta wyzej zaznaczalem.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:49 
Cytuj  
A, to faktycznie, przed MC nie ma sie co szarpac. MC mozna tankowac z 31/20 bez problemow, ale sprzet z 380 def tam sie przydaje, zeby uniknac chain critow :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:08 
Cytuj  
nie sciagalem ale mnie wkurzylo ;)
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=11260


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 14:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

Shield Specialization
rank 5/5

Anticipation
rank 5/5

Defiance
rank 5/5


Gdybym musial isc w protecion wybralbym tak samo jak Deshroom + 1 punkt w Improved Shield Block, to tylko jeden krytyk mniej :) Ewentualnie dal bym jeszcze w Improved Taunt. Nie mam doswiadczenia warriorem w MC, ale mysle ze nie ma po co isc dalej w protection, bo zamiast shield slam mozna uzywac heroic strike, a stuny i tak tam nie dzialaja. Co nie oznacza, ze krytykuje kogos kto ma prawie full protecion - respekt dla takiej osoby, ze poswieca swoj dmg :wink: Pogram wiecej, moze zmienie zdanie.

Mam 3/3 w Blood Craze aktualnie i bardzo sobie ten telent chwale, jesli walka trwa okolo 20 sekund z 3 mobami naraz to jest mi to wstanie uleczyc 450HP w tej chwili, czyli tak jakbym mial 4500 a nie 4050 (jak 3 moby atakuja naraz to praktycznie caly czas enrgae i blood craze dziala). Moze pozniej to zmienie na Improved Battle Shout, ale to da tylko z 40AP wiecej, dla mnie gra nie warta swieczki, wole darmowe leczenie :)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Deshroom napisał(a):
KromeR napisał(a):
Hm... co buildow to ostatnio sobie biegam z 31/5/15 i jest calkiem milo. Fakt ze MC sie nie robi :P ale i tankuje sie latwiej i w pvp sie tak zupelnie zadka nie wystawia.
mozna ale jak juz chcesz byc 15 w protection to wybierz 5/5 defiance. olej nawet Last Stand a bedziesz trzymał agro praktycznie jak full protection warrior. bez 5/5 defiance to jest lipa

Shield Specialization
rank 5/5

Anticipation
rank 5/5

Defiance
rank 5/5

zaraz kupa ludzi bedzie mi udowadniac jak super jest last stand i imp shield - ale DEFIANCE to najważniejszy talent tanka !!!!


Eee. Ja w prot mam:
Shield Specialization rank 5/5
Iron Will rank 5/5
Improved Shield Block rank 1/3
Defiance rank 4/5

10 pkt defa nie daje az tak duzo, a z itemow i tak mam +25def
3% agro poswiecilem za 1 blok wiecej i nie zaluje, prawda taka, ze jak ci chlopcy nie dadza czasu na zrobienie agro na bossie to i tak lata jak glupi (mamy zasade ze min. 3% bossie jest dla tanka na poczatek).
IW sie chyba przydaje, tzn nie zauwazylem jakiejs uber roznicy ale wole to niz 10 pkt defa
LS bylby napewno fajny ale nie poswiece na to kolejnego pkt z defiance (wychodze z zalorzenia ze jak maja mnie uleczyc to ulecza, a jak nie to i tak nic to nie da, zreszta dodatkowy blok w dluzszej walcce mi to rekompensuje bo mniej hp mi zdejmuja)
ISB jest fajny i nie zaluje ze mam go, mysle jeszcze nad spikami na tarcze i bedzie dodatkowe agro.



Co do builda wyzej to imo anger menagement sie nie przydaje do niczego.
Widać, że BWL na oczy nie widziałeś :wink:

Madas w MC grasz arms/fury, w zupełności styka. Nawet na ragnarosa wystarczy, jak rugi wiedzą o faincie.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 20:41 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Na test serwerze pykam sobie moim warkiem, na standardowym buildzie MS. No i stwierdziłem że każdy ma Mortal Strieka ;) Wiec postanowiłem zrobić sobie build fury, oto co stworzyłem:

Arms Talents - 17 points

Deflection - rank 2/5

Improved Rend - rank 3/3

Tactical Mastery - rank 5/5

Improved Overpower - rank 1/2

Anger Management - rank 1/1

Deep Wounds - rank 3/3

Impale - rank 2/2


Fury Talents - 34 points

Cruelty - rank 5/5

Unbridled Wrath - rank 5/5

Piercing Howl - rank 1/1

Blood Craze - rank 3/3

Improved Battle Shout - rank 1/5

Dual Wield Specialization - rank 5/5

Improved Execute - rank 2/2

Enrage - rank 5/5

Death Wish - rank 1/1

Flurry - rank 5/5

Bloodthirst - rank 1/1

I muszę powiedzieć że z dual wieldem pyka się zajebiście, a jak jeszcze wejdzie flurry i enrage to po odpaleniu death wisha niema czego zbierać :] Wbrew pozorom Bloodthirst jest bardzo fajnym talentem, bije mocno (może nie jak ms ale dobrze jak na dw) i do tego leczy, co w połączeniu z blood craze jest przydatne ;) Szczególnie jak atakujesz "na drugiego", można się podleczyć, szkoda tylko że zjada dużo rage...

Komentarze i bluzgi mile widziane 8)

Jesli mam byc szczery to ... sredni build :)

Ogolnie jesli wybierasz fury to twoim zalozeniem powinno byc to, ze 99 % walki prowadzisz w berskerker (1 % szarza ;) ). Wiem, wydaje sie to ciezkie, zwlaszcza z punktu widzenia MS warka, ale mozna i to bardzo dobrze.

Wywal Imp Execute bo i tak w DW masz taka generacje rage, ze niepotrzebny ci ten talent.
Zuzycie 5 pkt w Dual Wield Spec jest mocno dyskusyjne. Pamietaj, ze standardowo offhand warka zadaje 50 % obrazen. Tak wiec jesli dasz te 5 talentow to 50 x 1.25 da ci 62.5 %, a wiec wzrost mocy offhanda o 12.5 % (przy damagu 200 to jest +25 damage, przy 300 to jest +37 damage). 3 talenty to 57.5 %, a 4 to 60 %.

Zakladajac, ze wybierzesz 3/5 DW Spec masz 4 "wolne" talenty. Wladuj 2 w Imp Berserker Rage (razem z BLoodrage daje ci to praktycznie 20 rage instant) - przydaje sie bardzo. A pozostale dwa w Imp Intercept. To jeden z kluczowych talentow, sprawiajacy, ze jestes zajebiscie mobilny. Masz intercepta co 20 sek (zamiast 30) i w masowej rzezi jestes bardzo namolny dla wszelkiego wroga. Nie musisz praktycznie zmieniac stancy.

No bo wyobrazmy sobie sytuacje. Zabijasz wroga, zostaje Ci np. z 70 rage i widzisz nastepnego. W konwencjonalny sposob zmieniasz stance na battle stance i zostaje ci 25 rage, szarza (o ile poza combatem jestes bo inaczej z buta dajesz :D) i znow berserker i znow zostaje ci 25 rage. A majac Imp Intercept, masz wystarczajaco krotki cooldown, aby "szarzowac" interceptem i nie tracic rage'u.

Natomiast co do drzewka arms to zalezy od podejscia. Wiadomo, ze je sie robi po to, zeby miec Impale, a reszta to "dobudówka".
Po co Ci np. 5 pkt w Tactical Mastery ? Jedyny sens zmiany na battle stance to:
- charge i rozpoczecie walki
- overpower

Do overpower potrzebujesz 5 rage wiec spokojnie starcza Ci 2 pkt w Tactical mastery (aby miec jakis zapas). Wzamian dajesz 2 w Imp Overpower i 5 w deflection (przy dualwieldzie ma niebagatelne znaczenie).

Gram fury dlugo, moze dluzej niz MS :) Probowalem "Healing Build" opartego na bloodthirst, bloodcraze, trinket z deck of warlords + deathbrginer (crusader), hakkari manslayer (life stealing + "wbudowany" life steal). O ile swietnie nadaje sie do grindu to w pvp ma zastosowanie w zasadzie tylko na kogos kogo dlugo klepiesz (np. druid, paladyn). Poza tym Hakkari Manslayer bardzo slabo procuje i w praktyce troche mi "wysadzil" koncepcje takiego builda :)

Jednakze przez ten czas nauczylem sie, ze przelaczanie stancy jest tak naprawde zbedne. (jedynie z rogalem walcze w battle stance) Przy Imp Intercept jestem wystarczajaco namolny i nie musze zmieniac stancy (teraz mam fury / prot wiec nawet overpower nie uzywam :) ).

ps. a co do flurry to zajebisty talent. Wystarczy powiedziec, ze jak procuje to deathbringer (one hand) jest w praktyce bronia majaca 70 dps. A z enrage to juz w ogole :).


Ostatnio edytowano 3 gru 2005, 20:47 przez Greeg, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 20:46 
Cytuj  
jedno tylko co mnie pociaga w fury buildzie to imp. intercept, ale raczej nie do osiagniecia przy arms/fury ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 12:43 
Cytuj  
Co sądzicie o tym bulidzie jako na walke 2h mieczem (epic Destiny). Czyli czysty wojownik na 2h broń.

Warrior Talents

Arms Talents - 31 points

Deflection - rank 5/5
Improved Rend - rank 3/3
Tactical Mastery - rank 5/5
Anger Management - rank 1/1
Deep Wounds - rank 3/3
Two-Handed Weapon Specialization - rank 5/5
Impale - rank 2/2
Sweeping Strikes - rank 1/1
Sword Specialization - rank 5/5
Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 20 points

Cruelty - rank 5/5
Improved Demoralizing Shout - rank 5/5
Improved Battle Shout - rank 5/5
Enrage - rank 5/5

Jestem otwarty na propozycje ulepszenia go :)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 13:12 
Cytuj  
Osobiście wybrałbym improved hamstring zamiast 2h spec. Zawsze to miła niespodzianka, jak wróg stoi i czeka na ciosy. Hastringa używasz chyba na każdym przeciwniku, więc te 15% nie jest takie złe imo.


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 13:13 
Cytuj  
Two-Handed Weapon Specialization - rank 5/5
Możesz imo wywalic to jest ~10dmg ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.