mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
Moze dlatego ze uporem maniaka obnosisz sie z "nielubieniem" hunterów, poza smiesznoscia staje sie to juz meczace...


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:39 
Cytuj  
wowRankings.com napisał(a):
Master Sergeant Zabijaka
Level 60 Dwarf Hunter

n/c


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 17:35 
Cytuj  
nigdzie nie napisalem ze atakuje tylko 10 lvl wyzszych i tylko od 2 + w teamie i ich rozwalam na luzie i napisalem takze zdaje sie ze ma znaczenie jaki jest sklad tej grupy zanim podejme jakas akcje, nie napisalem takze ze nie gine nigdy od tych "czaszek" (chociaz wole atakowac yellow-orange-red niz czaszki bo co tych ostatnich nie moge byc pewien czy roznica lvla nie jest zbyt duza) raczej zadziwiajaco czesto nie gine co mnie bawi.
Ja wiem na ile mnie widac ale nadal jestem raczej cieniem (bez marka) i wybor drogi ucieczki - korzystanie z przeszkod terenowych, drzew, krzakow czasem czyni cuda, czasem nie.
Tylko n00b lowbie kliknie sobie stealth i stoi bo mysli ze sie schowal.
zuzywam sporo swiftness potionow oprocz sprinta.

Server Shattered Hand na ktorym gram od usa release (pazdziernik ?) jest uwazany przez "hamburgerow" za jeden z lepszych serverow pvp w usa ale fakt ze z drugiej strony jestesmy dosc mocno outnumbered przez "aliens" wiec odsetek lowskills z zerg mentality oraz wogole noobs po ich stronie pewnie jest dosc znaczny.

Po prostu zrobilem alta rogue poswiecilem troche czasu i wysilku zeby go dopiescic i grac nim w miare sprawnie - moja skutecznosc zaskoczyla mnie do tego stopnia ze postanowilem sie podzielic wrazeniami w tym topiku, wszystko na temat.
Jesli kogos to bawi jego sprawa, rozumiem ze w ten sposob sugeruje mi ze wyssalem wszystko z palca poteznie przejaskrawilem i postnalem te klamstwa tutaj. Tylko nie bardzo czaje po co mialbym to robic, z pewnoscia nie jestem zfrustrowanym nastolatkiem ktory gra w mmo z pol roku i usiluje zaistniec na forum w taki sposob.
Wlasciwie to tyle nie mam zamiaru wiecej ciagnac flamow na ten temat.
Musze sie zainteresowac tematem filmowania w WOW glebiej, ponoc 1 obraz > 1k slow :> .


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
Trigger zauwaz ze najglosniej krzycza ci co rogue nie grali ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 09:07 
Cytuj  
moze sie niektorym rogue przyda lista loot/drop dla nich :)

http://www.fragstat.com/wow/roguelootlist.htm

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
Dziekuje. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 15:46 
Cytuj  
fajny site
/bravo

brakuje tylko quest rewards :>


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 12:25 
Cytuj  
Czesc, czy ktos moze mi powiedziec jakis dobry i szybki sposob do resetowania instancji ? prosze o pomoc

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 12:54 
Cytuj  
a masz toollist dla maga ?:D


Posty: 4
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 18:46 
Cytuj  
Witam .. właśnie zassałem niezły filmik .. kolo wymiata

http://files.filefront.com/Shurrik_PvP_ ... einfo.html

Mam związane z tym pytanie ... interesują mnie 2 mody , których używa ..

1. na srodku ekranu ma niewielkie ma okienko w którym widać ilość energii i ptk combo >> bardzo przydatne ...

2. ładnie oznaczone cooldowny


Jeśli wiecie co to za mody plz o nazwe a najlepiej link

pozdro :P


_________________
human rogue alch/herb

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 07:28 
Cytuj  
z ciekawych linkow:

http://www.classesofwarcraft.com/rogue_items.php


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 13:25 
Cytuj  
Szukam sajta z opisanym lockpickiem, czyli na jakim skillu jakie krzynki moge otwierać.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 13:46 
Cytuj  
Prosze:

Click
Najlepiej rozwijac lockpicking rowno z levelem. Ja mam 60 level i 190 skila i zajebiscie mi sie nie chce rozwijac juz:)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 13:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Prosze:

Click
Najlepiej rozwijac lockpicking rowno z levelem. Ja mam 60 level i 190 skila i zajebiscie mi sie nie chce rozwijac juz:)


No strasznie upierdliwa robota :/

Dwutlenek powinien Cie pokierowac rogue trainer.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 14:19 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Dwutlenek powinien Cie pokierowac rogue trainer.

Rogue trener kazal mi isc sie szkolic na jakis skrzynkach w swamp of sorrow, ale za cholere nie moglem ani jednej znalezc.

edit:
Kilka rad.
Do 175 mozesz otwierac skrzynke ktora sluzyla do wykonania questa do poisonow. Wprawdzie jak staje sie zielona to okolo 1/10 otwarc daje skillupa ale warto, bo w pol godziny mozna nabic najbardziej wnerwiajace ostatnie 10 punktow
Jak pickpoketujesz skrzynki to bron boze ich nie otwieraj. Oplaca sie picpoketowac dopiero sturdy junkboxy. Jak nazbierasz ich narecze to idziesz do scarlet monastery i otwierasz drzwi, najpierw jedne, potem drugie. Maja jakiegos timera i dopiero po jakims czasie mozesz je znowu otwierac liczac na wzrost skila, ale mozna go zresetowac poprzez otwarcie skrzynki. Jedziesz w kolejnosci 1 drzwi, 2 drzwi (otwierasz dopoki sie nie uda), skrzynka (nawet jak sie nie uda to timer sie resetuje). Jak masz szczescie to za pomoca kilkunastu skrzynek mozna podniesc skila o ladna liczbe.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 14:34 
Cytuj  
Ok dzięki :]
Ale ja się pytam jaki poziom skilla na poszczególne skrzynki potrzebuje. Bo jak ludzie pytają na trade channel czy jest ktoś, kto może daną skrzynkę otworzyć to ja nie mam pojęcia czy jest to w zakresie moich możliwości.

Ok mam:
Heavy Bronze Lockbox
Ornate Bronze Lockbox
Iron Lockbox (Orange: 75? Grey:???)
Strong Iron Lockbox (Orange: 125 Grey:???)
Steel Lockbox (Orange: 175 Grey: ???)
Reinforced Steel Lockbox (Orange: 225 Grey: never)
Mithril Lockbox (Orange: 225 Grey: never)
Thorium Lockbox (Orange: 225 Grey: never)
Eternium Lockbox (Orange: 225 Grey: never)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 14:27 
Cytuj  
Ja się borykam z innym problem. Otóż jak po kolei rozdawać punkty? Np w buildzie 21/8/22?

Czy najpierw inwestować w lepszego stealtha czy pakowac krytyki, czy.... co się przydaje najszybciej i w niskich lvlach?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 10:02 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Ja się borykam z innym problem. Otóż jak po kolei rozdawać punkty? Np w buildzie 21/8/22?

do 60tki wkladaj w to co ci wygodnie dla przykladu ja co jakis czas robie sobie reset talentow zeby potestowac np. teraz testuje mace build calkiem nice sa te stuny tylko szybka macke+silce & dice trzeba miec :]

W wolnych chwilach pogrywam sobie swoim rogalem i dobilem juz prawie do 60tki i mam banalne pytanie jaki jest przyzwoity DPS rogue na 60tce co jeszcze sie nie zdarzyl ubrac w brs/scholo/strat? :)

Rozumiem ze ponizszy dps jest troche ponad norme ;-)
Obrazek

jakby ktos chcial oblukac profil tego goscia to http://wow.allakhazam.com/profile.html?133175


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 10:43 
Cytuj  
Te hity sa z buffem/debuffem ktory rzuca vael na random person, daje on jakis extreme boost dmg kosztem ilus tam % hp na sekunde, chyba 5%, klatwa trwa 20 sek po czym wypierdzielasz jak bobma geddona albo nawet mocniej, tak wiec ten dps nie jest warta tego by ja miec ;]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:55 
Cytuj  
spx pytam ile powinien miec :) a to ze ktos backstaby wali za prawie 4k to niech sobie wali skoro do niego qmple dzwonia o 5tej rano ze kazzak jest up ;-) wiec ma sprzet jaki ma a wracajac do pytania jaki dps powinien miec taki rogal :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.