mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 09:03 
Cytuj  
Shadowpriestem z dobrym buildem i itamami pwnujesz nawet 2 na raz. Pograj dzień na ab i ludzie zaczną od ciebie uciekać.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 09:48 
Cytuj  
Miałem przyjemność zobaczeć z daleka priesta 14 Rank bo za nim doszłem byłem dead :cry:
Shadow priest zwłaszcza z dobrymi itemkami zabija wszystko nie zaleznie ile przeciwnik ma umiejetnosci itemków i szczescia. Tylko aby stac sie takim priestem naprawde duzo pracy w to trzeba włożyć.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:22 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Shadowpriestem z dobrym buildem i itamami pwnujesz nawet 2 na raz. Pograj dzień na ab i ludzie zaczną od ciebie uciekać.

Tak, shadowpriest potrafi powalic smiechem.

Dwoch naraz, to chyba z 15lvli nizszych :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:27 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Tak, shadowpriest potrafi powalic smiechem.
Dwoch naraz, to chyba z 15lvli nizszych :)


Jejku..zacznie sie teraz dyskusja
A: Priest wymiata!!
B: Dupa, wcale że nie
A: a ja ci mówie że tak
B: przecierz słaby jest
A: nieprawda
B: jak to nie
A: no mówie ci że jest zaje******
B: nie znasz sie
A: Learn2Play
B: O, rly
A: ya, rly
B: you pwn
A: ignore...

Może wyrazisz swój pogląd na temat priesta ale jakis taki bardziej dokładny, dlaczego tak uważasz i wogóle


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:54 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Rayla napisał(a):
Shadowpriestem z dobrym buildem i itamami pwnujesz nawet 2 na raz. Pograj dzień na ab i ludzie zaczną od ciebie uciekać.

Tak, shadowpriest potrafi powalic smiechem.

Dwoch naraz, to chyba z 15lvli nizszych :)


LOL
Chyba nigdy niewidziales co priest z 4,5k hp/6k mp z krytykiem z MindBlasta za 1,6k jest w stanie zrobic - cooldowny priesta sluza mu do obrony - fear+silence :D Kto podejdzie na 36y ma przesrane :)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:01 
Cytuj  
Kto twierdzi ze shadow priest slaby jest to chyba nie widzial gracza ktory umie grac ta klasa. Na moim serwerze gosc z 13 ranga zabijal 2 przeciwnikow na razna BG, ludzie na jego widok jak mieli walczyc 1 vs 1 to uciekali

Shador von Dal napisał(a):
Chciałem tak zapytać...

Czy shadow priest jest jakiś ciekawy w PvP? I czy jest sens takiego robić? Na razie chyba spotykałem samych healerów którzy leczyli siebie i uciekali dzięki shield.

SvD.


Bardzo fajnai mocna klasa na PvP, nieastety ludzie narzekaja ze lata taki w shadow form zamiast leczyc ludzi z raidu na battlegroundach :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:04 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
Demandread napisał(a):
Rayla napisał(a):
Shadowpriestem z dobrym buildem i itamami pwnujesz nawet 2 na raz. Pograj dzień na ab i ludzie zaczną od ciebie uciekać.

Tak, shadowpriest potrafi powalic smiechem.

Dwoch naraz, to chyba z 15lvli nizszych :)


LOL
Chyba nigdy niewidziales co priest z 4,5k hp/6k mp z krytykiem z MindBlasta za 1,6k jest w stanie zrobic - cooldowny priesta sluza mu do obrony - fear+silence :D Kto podejdzie na 36y ma przesrane :)


Ja tak w kwestii formalnej - MindBlast tez ma Cooldown .. niewielki ale ma. A co do kolego to podejrzewam ze zabil kiedys priesta w shadowformie w afk i ma teraz lekko skrzywione pojecie na temat klasy ...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:05 
Cytuj  
Shadowpriest melts faces.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:16 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Bardzo fajnai mocna klasa na PvP, nieastety ludzie narzekaja ze lata taki w shadow form zamiast leczyc ludzi z raidu na battlegroundach :D


jesli to jest raid randomow to sie nie dziwie ze nie leczy [sam nie lecze], bo ludzie w random raidach potrafia tylko "brac" [omg heal me, shield me, dispell me] a sami nic nie potrafia zaoferowac w zamian. nikt ze mnie nie dispeluje curse, poison, nikogo nie obchodzi ze siedzi 2 rogow i 3 warow na mnie. kazdy tylko biega za hks i oczekuje zeby go nonstop leczyc. co innego jesli jest to raid gildiowy, wtedy lecze, dispeluje, shielduje kazdego kto tego potrzebuje a reszta zalogi stara sie ze mnie sciagac kazdego kto sie do mnie przyczepi :D

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:20 
Cytuj  
przypomniala mi sie akcja na AB jak jeden dowciapny priest mnie mcowal.... wku*** sie., wsadzilem na leb czape enga, przejolem smierdziela kolo milla , catform i skok z klifu - bolalo ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:31 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
przypomniala mi sie akcja na AB jak jeden dowciapny priest mnie mcowal.... wku*** sie., wsadzilem na leb czape enga, przejolem smierdziela kolo milla , catform i skok z klifu - bolalo ;)


lol a czesto sie zdarza ze czapka nie zadziala zgodnei z zamierzeniem? (pytam bo jeszcze kilka leveli i dobiore sie do mithrilu to sobie zrobie)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
BiGi napisał(a):
przypomniala mi sie akcja na AB jak jeden dowciapny priest mnie mcowal.... wku*** sie., wsadzilem na leb czape enga, przejolem smierdziela kolo milla , catform i skok z klifu - bolalo ;)


lol a czesto sie zdarza ze czapka nie zadziala zgodnei z zamierzeniem? (pytam bo jeszcze kilka leveli i dobiore sie do mithrilu to sobie zrobie)


Pamietam jak znajomy rog probowal jakiegos marnego undeada w BB przejac Mind Capem. Niestety odbilo sie i stal sie minionem undeada. Ciekawostka polega na tym, ze przybiegly guardy i w tempie ekspresowym wpieprzyly temu undeadowi :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:48 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pamietam jak znajomy rog probowal jakiegos marnego undeada w BB przejac Mind Capem. Niestety odbilo sie i stal sie minionem undeada. Ciekawostka polega na tym, ze przybiegly guardy i w tempie ekspresowym wpieprzyly temu undeadowi :P


rotfl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:50 
Cytuj  
GZ za dyskusje na temat sprzetu dla healera..O_o


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 14:34 
Cytuj  
rudy napisał(a):
GZ za dyskusje na temat sprzetu dla healera..O_o


Temat to priest, a nie "sprzet dla healera". To raz.
Dwa - daleko od tematu nie odeszlismy - w sumie mind control to tez zdolnosc priesta.
Trzy - jak masz watpliwosci o wrzuc sporo +healing i dopakuj +mana/sec

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 14:48 
Cytuj  
efekty sa rozne z mind capem :D kiedys zamiast przejec kogos przejolem siebie ze tak powiem, a raz nawet zrobilem charge ze stunem dla siebie o przeciwnika :P

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 17:45 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/profile.html?464486 - jannson shadownup

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=11629 - pve specced shadowpriest no.1 damage na ragnarosie zabitym przsed sonsami (565+ spellpower passive, +flask of supreme power, +elixir of shadowpower +10% damage buff from darkmoon)

Mając takie itemy (i trochę inny build ;>) nie wychodziłbym z bg ><


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 17:50 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Kto twierdzi ze shadow priest slaby jest to chyba nie widzial gracza ktory umie grac ta klasa. [...]

Ok, to ja nie widzialem - chetnie zobacze jak priest rozwala dwoch wojow albo dwoch rogow, dwoch lockow, dwoch hunterow - please, let me see it !!!!!1111oneoneeleven


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 18:05 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Pio napisał(a):
Kto twierdzi ze shadow priest slaby jest to chyba nie widzial gracza ktory umie grac ta klasa. [...]

Ok, to ja nie widzialem - chetnie zobacze jak priest rozwala dwoch wojow albo dwoch rogow, dwoch lockow, dwoch hunterow - please, let me see it !!!!!1111oneoneeleven


wejdz na sertwer Al'Akir, wejdz np na battlegroundy i zobacz jak morduje priiest o krywie "Help" (teraz juz nie farmi tak BG bo juz nabil 14 range :P ) Btw to u nas pierwszy High Warlord ktory nabil 14 range grajac sam, bez gildi i zorganizowanej grupy


Posty: 29
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 19:07 
Cytuj  
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=9909

Masz swojego Help'a w akcji

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.