mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 16:56 
Cytuj  
tak a pozniej tylko slysze nazekanie ze rogue was bije albo jestescie pierwszym celem na bgsach ;q(trzymac sie z tylu ;q)

mnie dwa razy zaaatakuja i juz sobie odpuszczaja :P soul link to cudowna rzecz ;D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 21:19 
Cytuj  
Moglby ktos ocenic ponizsze dobor talentow
Summon Succub, Demonic Sacrifice
i nastepnie CoA, Corruption + spam SB
Drzewko


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 21:51 
Cytuj  
wywal imp drain soul, wpakuj w impa znajdź punkty na unholy power i master demo :P

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 09:12 
Cytuj  
Zaraz zaraz .. poswiecajac succube pozbawiasz sie automatycznie przewagi jaka daje seduce/dodatkowy dps succuby (zalozmy, ze te 15% z demonic sacrafice da Ci jakies +100dmg .. succuba w czasie castowania wyciagnie 200+ ;p) Poza tym nie mozna miec wszystkiego. Jesli koniecznie chcesz miec ruin, to z tym sa w zasadzie ~3 sensowne buildy : full destro, nightfall/ruin i najblizszy Twojemu : md/ruin ( http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5102000100 )

edit : yy .. nie zauwazylem tego imp voida ;p co do tego talentu mam mieszane uczucia .. jakos nigdy mi sie nie podobaly strategie typu : chodz z voidem, jak cos to poswiec i przyzwij co_Ci_sie_tam_podoba


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 08:19 
Cytuj  
Drakar dlatego Lock jest taką fajną klasą:) Tobie sie nie podoba sacrifice Voida a dla mnie to jedna z podstawowych umiejętności;) I każdy z nas jest efektywny w tym co robi:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:19 
Cytuj  
2540 napisał(a):
tak a pozniej tylko slysze nazekanie ze rogue was bije albo jestescie pierwszym celem na bgsach ;q(trzymac sie z tylu ;q)

mnie dwa razy zaaatakuja i juz sobie odpuszczaja :P soul link to cudowna rzecz ;D


W group pvp nie ma lepszego peta jak imp, ranged, dobry dps i rzuca fire tarcze, no 500 hp dla wszystkich, jak biegasz po wsg sam kolego to gz, musisz fajne fixed miec... Nie wiem co ma do rzeczy to mam impa mi rog mnie bije od razu? mozesz mi wytlumaczyc? Rzucam death coil, fear 3 doty i zostawiam mu impa, i tyle jesli chodzi rogue. Warlock mi sie podoba na maxa<3

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:43 
Cytuj  
2540 napisał(a):
mnie dwa razy zaaatakuja i juz sobie odpuszczaja :P soul link to cudowna rzecz ;D

Oj tak...
http://media.putfile.com/Cloth--plate


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:49 
Cytuj  
Ano lock jest super;)
Jeszcze 6 lvli do DC... nie mogę się doczekać:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:49 
Cytuj  
lol a kto powiedzial ze ja biegam sam ?;q

biegam z felhunterem a jak widze locka z impem to sie smieje bo jeszcze zaden lock z impem mnie nie rozlozyl ;q

co ci ten cudowny imp daje ? 500hp jedyne co sie przydaje ale patrzac na reszte to moj felhunter ma spell locka ,purge , paranoie ,master demonologist +1rezist na 1 lvl no oczywiscie jeszcze 30% obrazen przechodzi na peta co daje lockowi nie samowita przewage nad kazdym innym cloth userem;q i wogole soul link jest ql ;P

btw. wczoraj sobie zmienilem build na full destro i musze powiedziec ze na bgsach gra sie rownie fajnie :D moze latwiej jest zginac ale przyjemnie sie patrzy jak kolesia rozwalaz w kilka sekund :D dajmy na przyklad seduce soul fire + (jak wejdzie crit to wystarczy shadow burnem :D) immolate conflagrate jak ktos nie gral takim buildem a ma zamiar sobie troche po bgsowac to goraco polecam :D


@RoozTer
a jak masz cd na dc to co mu wtedy zrobisz ?;q...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:45 
Cytuj  
A ja jestem ciekaw jak sobie radzisz w Wojownikami lub Hunterami?I tylko mi nie pisz ze wykastujesz Soul fire bo mnie tym powalisz z nóg.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:52 
Cytuj  
@Aerii ciekway build - możesz powiedzieć dlaczego akurat taki?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:05 
Cytuj  
filmik na putfile nie dziala;/ nie wyświetla sie
trzeba wejść na:
http://f1.putfile.com/videos/9121393178.avi
P.S. widzialem warlocka całkiem nieźle sobie radzącego bez peta, jaki build mniej wiecej musial mieć?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 19:19 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:17 
Cytuj  
Cytuj:
A ja jestem ciekaw jak sobie radzisz w Wojownikami lub Hunterami?I tylko mi nie pisz ze wykastujesz Soul fire bo mnie tym powalisz z nóg.



a czytac umiesz >_< !!!!!!!!! nie widzisz ze napisalem ze teraz jestem full destro a jak sie jest full destro to sie chodzi z suka wszystko jasne ?

a wojownicy to najwiekszy lajt no moze magowie wiekszy :D

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:21 
Cytuj  
LOL nie wiem jak to sie stało że ten Lock się trzymał tak długo normalnie Clothy padają po paru sekundach


_________________
"Only the strong survive"

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:26 
Cytuj  
Soul link +30% reduction
Cloth set ~16-19% reduction
M.Demo +10% za VV reduction
_+___________________
56-59% reduction

+Flask of Titans
+Stoneshield Potion
i może +Fortitude potion
+2warlock w party z imp. imp
+imp. pw: Fort
+jeszcze item za krysztalki w Un'goro zmiejszajacy dmg przeciwnika na jakies 30-60s


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:35 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
LOL nie wiem jak to sie stało że ten Lock się trzymał tak długo normalnie Clothy padają po paru sekundach

Moze dlatego, ze lock ma duzo hp ew. mial soul link ? :O


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 01:18 
Cytuj  
Cytuj:
a wojownicy to najwiekszy lajt no moze magowie wiekszy :D


keke chcialbym zobaczyc jak zabijasz undead fury warriora (najlepiej z rank 14) z tym swoim smierdzacym bildem . Na forum mojego serwera tez mamy takiego madrale Alcabiades z Warcraft Gaming Faction (Shattered Hand US ) ci co graja tam dalej wiedza o kim mowie . Kolo zaczal cwaniakowac jaki to skillzior jest ( nagral film , w ktorym zabija kazdego 1v1 czy 1v2 ) , ale jak mu powiedzialem zeyb nagral film jak zabija Themba undead fury warrior rank 14 czy epic undead rogue z trinkietem to on i kolesie z jego gildii zaczeli mnie gnoic , zebym sie zamknal itd filmu do tej pory nie zobaczylem , taki to zniego skilled lock.
2540 chodzi o to , ze ty grasz po stronie hordy , wy nie musicie tak kombinowac jak alianckie locki . Zreszta warriorzy , z ktorymi walczyles nie byli kumaci . Kazdy szanujacy sie war pojedzie ten twoj noobi bild.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 08:12 
Cytuj  
@cambel jemu chodzi o BG - ilu epic wojów z rank 14 biega po BG? w 90% przypadków build full destro będzie działał i tyle. Nie da się ukryć że horde locki mają łatwiej (nie muszą się martwić o WotFa - ale z drugiej strony są krasnale priesty którzy spamuja fear ward).
Ja jestem zadeklarowanym zwolennikiem Demo locków ale nie będę się upierał że to najlepsze co może być:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:11 
Cytuj  
cambel napisał(a):
Cytuj:
a wojownicy to najwiekszy lajt no moze magowie wiekszy :D


keke chcialbym zobaczyc jak zabijasz undead fury warriora (najlepiej z rank 14) z tym swoim smierdzacym bildem .

Nie za latwo? Niech jeszcze bedzie bez sprzetu i stoi na jednej nodze. Jaki jest sens porownywania przedstawicieli roznych klas przy duzej roznicy sprzetu?


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 13:55 
Cytuj  
shaman w tier1,tier2 nie pokona warriora w blue jak ten mu hamstring założy.
Itemz>Skill niestety;/ Warlock poza Rogue to jedyna klasa która może nadrobić itemy skillem.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.