mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 17:03 
Cytuj  
Z tym, że po co mają tworzyć finalną wersję na podstawie euro bety skoro mają US release... przecież to ta sama gra.

Poza tym na oficjalnym forum blizzarda toczy się gorąca dyskusja na temat tzw serverów loklalizowanych. W tej chwili, jesli ta polityka się utrzyma, gracze w europie nie będą mogli grać na serwerach US. Więc blizzard nie liczy na żaden lokalny patriotyzm.

Poza tym beta euro nie ma na celu poprawienia jakości WoW jako gry, a jedynie przetestowanie serverów oraz wprowadzenie lokalnego teamu na wlaściwe ścieżki (czyt. zapoznanie się ze swoją pracą). No i spójrzmy prawdzie w oczy, EU beta to kość jaką blizzard rzuca europie, zeby się wreszcie przymknęła :D

I choćbym się całym sercem z Tobą zgadzał, z powodów wymienionych w poprzednim poście, to wszystkie znaki na ziemi i na niebie mówią, że beta się skończy wraz z pierwszym releasem.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:17 
Cytuj  
Ta sama gra, ale w dwoch nowych wersjach jezykowych. Testy tlumaczenia maja byc pozniej. A to zawsze gwarantuje minimum pare, chociazby tekstowych bugow. Zaczerpne z oficjalnego Q&A:
Cytuj:
- What are we here for? What are we supposed to test? Will our /bug and /suggest feedback reach the US Developers? Or is this just a server test / promotion (see Lineage 2)?

We are testing the content of the game, as well as the new European servers and structure. Please use English when making suggestions or reporting bugs. Localised versions of the game (French and German) will follow later. All your feedback is very important to us, as we want to provide a stable server structure for the localised versions. The information received from /bug reports are regularly reviewed by our development team and will play an important part in ensuring that the World of Warcraft is as enjoyable as possible.


Popatrz, jakby premiera amerykanskiej wersji WOW miala byc w listopadzie to juz teraz Blizzard moglby podac date zakonczenia europejskiej closed bety. Zreszta nie chce mi sie wierzyc, ze Europa to takie zadupie, w koncu sporo kasy musialo pojsc na ta lokalizacje we Francji i Niemczech. Gdyby chcieli mogliby isc na latwizne i postawic wiecej serwerow w USA dedykowanych dla Europy.
Pare spraw nie jest na razie rozwiazanych do konca, a niektore zmienia sie z biegiem czasu. Mysle, ze to tylko kwestia okolo roku, aby ludzie z Ameryki, Europy i Azji mogli grac na dowolnych serwerach. Imigranci dadza o sobie znac.

Jestem optymista z domieszka realisty, wiec trudny orzech do zgryzienia ze mnie. Nic innego nie pozostaje jak laskawie czekac na informacje od Blizzardu.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:39 
Cytuj  
Mogę myśleć jedno ale mam nadzieję, że to ty masz rację :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:08 
Cytuj  
US closed beta ma sie ku koncowi.Start open bety w 90% przypadkow oznaczal ze premiera final wersji jest tuz za rogiem...

Do tego nie widze zwiazku miedzy premiera US-WoW a EU beta.

Co do wyboru serverow.Blizzard ma opracowana polityke ktorej sie trzyma.
Osobiscie uwazam ze tu chodzi o kontrakty z wydawcami z Azji i EU.
Dla nich ogolnodostepne servery w USA to starta klientow, a co za tym idzie pieniedzy.


Cytuj:
I travel overseas for work/school/military purposes. Will I have problems playing the game?

You should be able to travel and play the game from overseas provided you have an account in your home region. However, network connectivity at such distances is not under Blizzard’s control, and your play experience may vary as you travel, so we ask that you bear in mind that your connection and support experience will most likely not be optimal.

If you're stationed overseas for an extended period of time, we recommend that you subscribe to World of Warcraft in the region closest to you.



Cytuj:
Regarding guilds specifically, connecting to servers in a non-local region would ultimately result in an adverse gameplay experience for the guild member connecting from overseas, and we feel that this would also negatively impact the members of the guild who are playing locally.


Cytuj:
Conversely, playing the game on servers in distant regions would significantly detract from the quality of the player’s connection and customer-support experiences. This level of service is inconsistent with Blizzard’s quality standards for World of Warcraft and could result in negative gameplay experiences for players of a subscription-based game service


Te wypowiedzi Caydiem nie wymagaja komentarzy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:17 
Cytuj  
Można by rzec, że nie wymagają komentarzy jak właśnie zrobiłeś.

Ale można by też powiedzieć, że są komentowane tak gorąco jak, żaden inny topic na forum Wow, prawda?

p.s.
Chociaż szanuję blizzard i jego produkcje to ta ich polityka przypomina pyszne ciastko ale zrobione w kształcie gówna. Słowo daję, że jest to ludziom ciężko przełknąć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 20:29 
Cytuj  
Komentowac to sobie mozna, tylko nie specjalnie jest po co.
Ten FAQ to odpowiedz na te 2 topici po 29 stron...

Wczesniej byla mowa ze moze po premierze cos wymysla, teraz juz tylko powtarzaja to co napisali w tym FAQu.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 20:43 
Cytuj  
Tak wiem.. smutna prawda...

Taka jest pewnie umowa pomiędzy Vivendi i Blizzardem więc pewnie w tej sprawie nic nie da się zrobić... ale musisz przyznać, że community reaguje dosyć żywiołowo.

Pewnie więcej ludzi straszy niż myśli poważnie o tym, ale część gildii zrezygnuje z WoW ze względu na głupie servery lokalne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 21:34 
Cytuj  
Wiesz co w D2 byl podzial na EU/Stany ludzie tez sie buntowali - i do dzis nic sie nie zmienilo.
Takze ta ich postawa to nic nowego.

W ramach ciekawostki, caly tech support i GM team EQ (poza lead GM, server techies i dev teamem) ma swoja siedzibe w ... Indiach!
Zatrudniaja za grosze hindusow, ktorzy odwalaja za nich cala brudna robote.
W Indiach sa nawet szkoly jezykowe, ktore ucza amerykanskich akcentow wlasnie po to zeby klienci z USA nie zorientowali sie ze po drugiej stronie sluchawki siedzi hindus na drugim koncu swiata =p

To sie nazywa ciecie kosztow hehe.Widac Blizzard jeszcze na to nie wpadl.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 23:02 
Cytuj  
Blizz jest wogole nowicjuszem na rynku mmorpg ... i dlatego szybko sie nauczy podstawowych prawidel
- klijent ma zawsze racje bo placi i w kazdej chwili moze przestac
- Jesli sie nie slucha placzu klijentow na boardach to dlugo sie nie pociagnie (co za tym idzie :neverend nerf jednego i buff drugiego )
- Server policy jest idiotyczne , w Ultima Online bylo do wyboru z dwadziescia pare serverow i mogles sobie kupic gre w Zambezi a i tak mogles grac na kazdym servie z osobna

czas pokaze..

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 23:37 
Cytuj  
hehe Roball chcesz ich dobic ? ;-)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 00:52 
Cytuj  
roball ... a zeby cie zgwalcil jakis dwarf podrodze ! i zebys potem musial przymusowo grac hybryda dwarf-orc ! ... :)

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 06:25 
Cytuj  
Jesli ktos chce się pozbyć keya lub podzielić sie nim to bardzo prosze o kontakt na mój gg 3961143 lub napisac do do mnie na email [email protected]


pls pl :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 06:48 
Cytuj  
jezuuuu
nawet tutaj sie dostal! ;(


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 07:51 
Cytuj  
rotfl


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 13:51 
Cytuj  
" no , czesc, oddawac keye (plz) , no to czesc" :]

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 15:23 
Cytuj  
Cypis przestan i nie kikaj mnie
Jak cie to tak boli to prsepraszam

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 16:05 
Cytuj  
hmm czuje tu jakas glebsza afera :P

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 16:21 
Cytuj  
Mam klucz. Tak, oddam go tobie Kelebglin. Widze w tobie kogos nadzwyczajnego. WOW jest gupiom grom, wiec po co mi ten durny sidikij?

Taaaa, jasne...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 09:50 
Cytuj  
btw - Roball co z dalszym ciagiem opowiadan z bety :> Nie mow ze odpoczywasz. Give us more you bastard!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 10:22 
Cytuj  
Ludzie trochę cierpliwości i kultury ;)

Kelebglin jeszcze nic złego nie napisał a Wy się mu do gardła rzucacie :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.