mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 08:52 
Cytuj  
Magister nadaje się tylko do robienia wody przed rajdem :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:42 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Magister nadaje się tylko do robienia wody przed rajdem :)

Hmm, faktycznie. Jest to jedyne logiczne zastosowanie tych itemów. Ah, ten set jest również całkiem przydatny, jeżeli trafisz na przeciwnika, który go używa = easy kill.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:13 
Cytuj  
Magister tragicznie wygląda ? Barbarzyńcy .... ładny jest :)
A jako bonus setowy z Magistra powinno być +20% crita do robienia wody - na cricie robi sie naraz 100 butelek ... I to byłby secik :] :] :]

A tak w ogole to wczoraj na ciekawe party alt-priestem trafiłem. Przez 10 minut party kłociło się o skrzynkę .... Przy Mr. Smite .... No i siedem wipeów w DM (Deadmines .. nie Dire Maul) ... I usłyszałem pierwszy raz "PRIEST HEALLL!111111" ..... Pierwszy raz miałem wrażenie "O qwa .. to o tym pisali na forach ..." - Fuck randoms :evil:

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:51 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Magister nadaje się tylko do robienia wody przed rajdem :)


E tam, to jest całkiem niezły PVE set (edit: podkreślam - pve, nie pvp :-). Mało sta, dużo int, dobry na długie walki z bossami. Sam w nim długo do molten core na początku chodziłem.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:54 
Cytuj  
Instance - Magister
PvP - Pvp set

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:55 
Cytuj  
Emes - niektorym sie w glowie poprzewracalo od epixow ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:08 
Cytuj  
Cytuj:
Instance - Magister

IMO lepiej inwestować w +dmg (chociaż na razie sam w prawie całym magistrze latam :) )

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 01:55 
Cytuj  
Ja docelowo na moim magu chce osiagnc +280 spell dmg, około 4 k zycia, 6300 + mana i około 5-9 % do crit z inta od + crit itmz. Oczywiscie chciałbym miec też trinkiet of ephernal power co raz na 1,5 min zwieksza o 175 dmg. Dalo by to + 455 dmg prawie free fireblast :P z firebala.

Preferuje build 30 fire 21 arc. 10 % do spell dmg dla mnie jest wiecej warte jak 3 % do crit i 3 % do dmg. Dzieki temu mam blast wave na rogali lub dobicie prista druida jako dodatkowy instance. 450 dmg ze scroch tez jest fajne.

W MC bardzo dobrze sobie radze jako fire mag z + regen itemkami, regen enchantem na brecery i duzym spirit. Z bufami mam 7000 + many i jakies +24 many co 5 s. Taka ilosc many i duzy spirit z uzyciem evocation i 2 x mana kamyków wystarcza spokojnie na Golemmaga spamujac arcane misles. Z debufem warloka daje to podobny dmg do ice maga z + 50 % dmg crit buildem. Wada takiego maga jest to, że trzeba miec itemki na kazda okazje i sporo epikow aby takim magiem dogonic frost maga. Niestety brakuje zasiegu na Ragnarosie, Maggmadarze i Lucifronie. FEar łatwo zdjac trinkietem z pvp, will of forsake, buff od prista na shadow i tremor totem czyni cuda. Takiemu magaowi tez czasami przypadnie rola zdejmowania curse. Jak sie załozy itemki na FR i z tottemem szamana spokojnie mozna pod 240 fr wyciagnac wiec pod ragnarosa mozna blizej podejsc.

Dlatego uwazam ze magowie sa bardzo wszechstronna klasa i frost build jest odrobine przeceniany.

Niestety ostanio duzo osb chodzi w sprzecie z MC i fire mag zaczyna byc bezuzyteczny w pvp. Dlatego planuje zrobic build 30 frost/ 21 arc lub 24 frost/ 27 fire

Pozdrawiam Arvold.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:32 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
W MC bardzo dobrze sobie radze jako fire mag z + regen itemkami, regen enchantem na brecery i duzym spirit. Z bufami mam 7000 + many i jakies +24 many co 5 s. (...)


Niestety nie mam od ręki jak zrobić obliczeń, ale wydaje mi się, że troszkę przesadzasz.

Missles to 600 mana per cast. Przy twoich 7000 many, to 11,5x arcane missles na mana bar. Plus evo i kamyki oraz mana regen, szacuje (podkreslam szacuje) 30x arcane missles. Plus 10% z clearstatingu. Dajmy na to - 35 arcane missles.

35x arcane missles, to, nie liczac kritow i resistow, około 35k dmg. Zadane w niecałe pięć minut. Jakim cudem w ogole probojesz się z takim wynikiem równać z frost magiem?


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:49 
Cytuj  
Tzn. przynam sie ze nie liczyłem tego w ten sposób, ale dolicz do tego +250 dmg na kazde 5 s i + 75 arcane rezistance buff od warloka. U nas walka nie trwa dluzej jak 6-8 min wiec w sumie styka. Przynam sie ze teraz trzeba wykasowac staty przed bosem i dokładnie policzyc. Mniej wiecej z doswiadczenia jak patzre to na rajdach magowie robia do max 6 % overall dmg na głowe.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
emes zrobił chyba ponad 8% z tego co pamiętam na ostatnim ragnarosie. Był pierwszy i była dosyć spora różnica pomiędzy miejscem 1 a 2.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Tzn. przynam sie ze nie liczyłem tego w ten sposób, ale dolicz do tego +250 dmg na kazde 5 s (...) 6-8 min wiec w sumie styka. (...) magowie robia do max 6 % overall dmg na głowe.


a) liczyłem bez +dmg - bo +dmg przemawia na korzyść ice (konkretnie - frostbolta). przy +100 dmg z itamz, masz dodatkowe +20 dmg / sek castowania dla arcane missles - oraz +32 dmg / sek castowania dla frosbolta.

b) masz +250 dmg do arcane spells? sporo. co nosisz, jakiś profil?


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 17:58 
Cytuj  
emesio napisał
Cytuj:
liczyłem bez +dmg - bo +dmg przemawia na korzyść ice (konkretnie - frostbolta). przy +100 dmg z itamz, masz dodatkowe +20 dmg / sek castowania dla arcane missles - oraz +32 dmg / sek castowania dla frosbolta.


1)+ dmg do arc spell ma 100 % bonus gdyz czas chanelowania/castowania jest powyzej 3,5 s. A frost ma tylko 79 % bo ma base 3 s. Lepiej to liczyc bonus jako całosc. Gdzies na forum bliza GM pisał, ze arcane misles jako podstawe liczy cały czar. Niestey nie podam Ci linku bo nie pamietam. Masz racje wiecej dmg daje frost ale nie bede walil z firebala.

2) Postaram sie zrobic update na Thottbot jak tylko BL wstanie. Zredaguje tego posta jak tylko zrobie update rzeczy jakie nosze w MC.

3) Ja w moim poscie nie chce udowodnic, ze arcane jest lepszy w MC, raczej moja intencja jest zaprzeczenie, ze fire/arc mag jest gorszy duzo. Frost ma ice block, zasieg i tansze czary. Z trikietem z tali beasts własciwie problem many go nie dotyczy. Chce jedynie powiedzie że majac odpowiednia ilosc many w czasie jakim sie bije bosa nie musi restowac a dmg jest porównywalny.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 00:56 
Cytuj  
Frost mag w sprzecie +dmg zostawi cie dalekoooooo w tyle za dmg ;) Ostatni run do MC, pierwszy Warlock z tona +dmg, talizmanem, azuresong mageblad z enchantem spellpower itp, drugie miejsce ja :) trzecie rogue z Gutgore Ripperkiem, Nightslayer itemami itp ;) Reszta magow daleko w tyle......

Zwatpilem jak ten lock krzyknol , LOL Highest crit ever 4218.....no wysiadlem w tym momencie :D

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:09 
Cytuj  
Arcane Meditation - x/5 points
Allows xxx% of your Mana regeneration to continue while casting.

jak to dokladnie dziala????


_________________
dyzortografia
....................
profil

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:13 
Cytuj  
Domyslnie podczas castowania nie masz zadnego regenu many, regen zaczyna sie ( o ile sie nie myle) 5 sekund po skonczeniu czaru. Z tym talentem caly czas odnawia ci sie mana nawet jak walisz czarami jak z CKM-u :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Domyslnie podczas castowania nie masz zadnego regenu many, regen zaczyna sie ( o ile sie nie myle) 5 sekund po skonczeniu czaru. Z tym talentem caly czas odnawia ci sie mana nawet jak walisz czarami jak z CKM-u :).


O ile dobrze pamiętam - 5 sek od rozpoczęcia castowania czaru, bez względu na jego długość.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:41 
Cytuj  
i tu rodzi sie nastepne pytanie czy jest jakis przelicznik spiryt/reg mana na sekunde?
czy trzeba to sobie zmierzyc ;P


_________________
dyzortografia
....................
profil

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:39 
Cytuj  
emesio napisał(a):
O ile dobrze pamiętam - 5 sek od rozpoczęcia castowania czaru, bez względu na jego długość.


Kiedys tak bylo, aktualnie jest tak jak to opisal shadhuj.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 15:02 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Kiedys tak bylo, aktualnie jest (...)


A, to przepraszam. Moja pomyłka.

ps. zrobiłes najbardziej zabawna literowka tygodnia :-D


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.