mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:09 
Cytuj  
no wlasnie o to mi chodzilo, bo inaczej +1 crit byloby too imba (bo oznaczaloby w praktyce takze +hit) :)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:20 
Cytuj  
Mam pytanko. Jakie skille Wariorra najlepiej łapią aggro? Muszę zacząć tankować a jeszcze nigdy tego nie robiłem. Czy doświadczeni tankerzy mogliby mi pomóc?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:22 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Mam pytanko. Jakie skille Wariorra najlepiej łapią aggro? Muszę zacząć tankować a jeszcze nigdy tego nie robiłem. Czy doświadczeni tankerzy mogliby mi pomóc?
w kolejnosci:
Shield Slam
Revenge
Shield Bash
Sunder Armor
Heroic Strike

gdzieś tam jest jeszcze disarm, oczywiście masz też taunt, mocking blow i challenging shout ale one nie aggruja tylko zwracają uwage moba :P

talent Defiance zwieksza aggo z dmg zadawanego bronia

DEFENSE STANCE FTW - Tank zawsze jest w defence bo robi wieksze agro
tank nigdy nie robi dużego dmg i robi wszystko zeby jak najmniej trzeba było go leczyć (max stamina, tarcza, itp)

tank zawsze wie czy healer jest bezpieczny i nie wacha sie przełaczyc na innego moba eby bronic priesta lub innego członka party. dlatego nigdy sie nie assystuje warriora. najlepszym do assystowania jest rogal. target tanka ginie ostatni. (chodzi mi o sytauacje gdy free jest wiecej niż 1 mob)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 12:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:26 
Cytuj  
@Deshroom czy mozna efektywnie tankowac uzywajac jako broni Worn Dagger (0.9 dps)? chodzi mi oto jak bardzo wazny jest dps tanka. (takie czysto teoretyczne pytanko :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Deshroom czy mozna efektywnie tankowac uzywajac jako broni Worn Dagger (0.9 dps)? chodzi mi oto jak bardzo wazny jest dps tanka. (takie czysto teoretyczne pytanko :)
moim zdaniem nie da sie, bo Deffiance liczy tylko aggro z broni i ma BARDZO duże znaczenie w High Endowych instansach. Wiele osób uważa że Defiance jest absolutnie wymagany a ma sie nijak do sundera czy shield slam.

ogólnie dps broni tanka jest ważny, broń powinna być szybka (osławiona ksiąka z DM daje mieczyk wolny i znerfowany, Deadbringer wogóle sie nie nadaje)
Zabrzmi nieskromnie ale wielu uważa mój mieczyk za najlepszy do tankowania (pewnie w BWL i AQ jest coś lepszego)

ogólnie uważam że mozna tankować z każdą bronia z dobrym dps i przedkoscia <2.0 (bardzo dobry jest lobotomizer)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:48 
Cytuj  
@Deshroom ja poki co tankuje z Black Knightem w rece calkiem mily mieczyk.

A pro po znalazlem dosc ciekawy exploit :) do MH bierzemy bron ktora sie umiemy poslugiwac, a do offhanda inny typ broni im mamy nizszy skill w poslugiwaniu sie tym typem broni tym lepiej. Efekt jest dosc interesujacy, moby ciagle dodge'uja ataki naszego offhanda...dalej juz chyba nie musze tlumaczyc czemu to exploit ;-)

WTB reset skilla broni


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:57 
Cytuj  
niezłe :P

własnie rozpisałem sobie stance bo chce skonfigurować sobie UI woja, mam nadzieje że ktos gra na oryginalnym :P i że sie da.

grac wojem nie bede ale czasem sie zaloguje i pogadam z kolegami :-)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:23 
Cytuj  
osobiscie do tankowania polecam uzywany obecnie przeze mnie mieczyk z ZG - Bloodlord's Defender http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19867

U mnie akurat wszyscy tankowie tego uzywaja.

Dosc dobrze sprawdzal sie tez Ancient Hakkari Manslayer.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:28 
Cytuj  
A jak ma sie ten mieczyk: Bloodlord's Defender do Blackguard ?

Owszem nizszy DPS (-3,5) oraz nieco wolniejszy (+0,1) ale za to wiecej staminy (+6) i na rzecz +1% parry mamy +4def, a dodatkowy bonus to +80 armora.

Na ktory z w/w mieczy zdecydowac sie?


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:33 
Cytuj  
Razel napisał(a):
osobiscie do tankowania polecam uzywany obecnie przeze mnie mieczyk z ZG - Bloodlord's Defender http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19867

U mnie akurat wszyscy tankowie tego uzywaja.

Dosc dobrze sprawdzal sie tez Ancient Hakkari Manslayer.
ta, jest super :P a ja za swój dałem 850g . eh :]
kiedys nie było ZG 8)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
super :P a ja za swój dałem 850g . eh :]
kiedys nie było ZG 8)

czegos nie qmam jakbys kupil mieczyk na ah to musialbys zaplacic sporo wiecej niz 850g a jesli gildia ci zasponsorowala tylko mc regenty to jakim cudem 850? dales 450g za crafta?
12x Lava Core, guild bank
12x Fiery Core, guild bank
10x Arcanite Bar, ~300g
6x Dark Iron Bar, ~40g
12x Guardian Stone ~60g


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:47 
Cytuj  
no coz, tank musi byc jak lekarz - ciagle na biezaco :D :wink:

ZG to lokacja obowiazkowa dla kazdego tanka obecnie, jeden z lepszych mieczy do tankowania (patrz wyzej), wysmienita tarcza Aegis of the Blood God bardzo dobry set pierscionkowOverlord's Onyx Band, Overlord's Crimson Band no i swietny back Overlord's Embrace, a jeszcze przeciez bardzo dobry trinket za item quest z hakkara. (cooldown tylko 2 min).

i wszytko to mozna miec jeszcze przed molten core.


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:52 
Cytuj  
Razel napisał(a):
i wszytko to mozna miec jeszcze przed molten core.


wszystko mozna robic pozostaje pytanie po co?

np. ja z kumplami bede zupelnie casual gral i beedziemy farmowali z kazdej instancji co sie da np. juz mamy w planie farmowanie 2xfelstriker dla mojego rogala, epic book z dm dla tanka i takie tam uber niskie dropy just for fun.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:52 
Cytuj  
Dorzuc Talisman of Protection. Minimalnie gorszy niz Steadfest Might z MC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
super :P a ja za swój dałem 850g . eh :]
kiedys nie było ZG 8)

czegos nie qmam jakbys kupil mieczyk na ah to musialbys zaplacic sporo wiecej niz 850g a jesli gildia ci zasponsorowala tylko mc regenty to jakim cudem 850? dales 450g za crafta?
12x Lava Core, guild bank
12x Fiery Core, guild bank
10x Arcanite Bar, ~300g
6x Dark Iron Bar, ~40g
12x Guardian Stone ~60g
bardzo trafnie brawo, juz wyjasniam :P

mieczyk jest wart 1500g. koleś który go sprzedawał miał go od Ally (tylko ally miało recepte) nie wiem dokładnie czy go kupił czy nie.

Wypadła mu książka z DM sprzedał mieczyk odzyskał od GMa i wystawił na ach za 1200g.

kupiłem za 850g miało być 900 ale spóźnił sie troche i opóścił za fatyge :P

te 850 to w 100% moja kasa żaden sponsor :P

Razel napisał(a):
no coz, tank musi byc jak lekarz - ciagle na biezaco :D :wink:
byłem tam wiele razy ale sprzet z ZG passowało sie dla noobów za 1 DKP :D


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
te 850 to w 100% moja kasa żaden sponsor :P


:roll: to nie lepiej bylo z guild banku wyciagnac fiery/lava core reszte kupic na ah i dogadac sie z ally? tak tylko pytam


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
te 850 to w 100% moja kasa żaden sponsor :P


:roll: to nie lepiej bylo z guild banku wyciagnac fiery/lava core reszte kupic na ah i dogadac sie z ally? tak tylko pytam
odpowiem kontrowersyjnie. a po cholere mi tak kombinowac jak nie ma na co kasy wydawać :P
generalnie wolałem mieć mój miecz a nie "wyciągany" taki jestem :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
generalnie wolałem mieć mój miecz a nie "wyciągany" taki jestem :wink:


przeciez ty idac do mc pracujesz na lava/fiery core tak samo jak inni. no ale co kto woli ja wole wyciagac z guild banku jak cos potrzebuje. np. kupilem 60 esensji (fire/earth) za 120g chromatic scales po 20g i takie tam. Kwestia kto co lubi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:02 
Cytuj  
@Fabianek jesli ktos powaznie mysli o byciu MT to zapewniam Cie nie bedzie zadawal takiego pytania, lepszych rzeczy od tych co podalem nie wyciagnie nawet z molten, a drop na nie jest na tyle spory ze nie ma problemu z ich zdobycie. A jest jeszcze wspomniany wyzej neck, jest chest za quest ktory tylko nieznacznie ustepuje mightowi, zreszta caly "set" z ZG jest tylko nieco gorszy od tier 1, a pod wzgledem pvp zdaje sie nawet lepszy, sa w koncu tez najlepsze w grze enchanty na helm i spodenki. Dodac do tego swietny buff z hakkara i ZG jest insance ktora nie mozna olac. :D

@Deshroom - w takim razie przeoczyliscie sporo. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Deshroom - w takim razie przeoczyliscie sporo. :wink:
nie rozumiesz. passowaliśmy nie dlatego że to był syf tylko dlatego że jak mam 20+ epików a obok stoi ziom co biega w zielonym a ja mam punktów że moge go przbidowac 20-30 razy to nie jest fajnie.

grindowaliśmy to dla noobów żeby nie zajmowali slota w rajdzie tylko grali.

z ZG mam pierscionek - całkiem jest cacy nawet do BWL :P miecz z hakkara mogłem mieć za 3 DKP ale pamietam że passałem za 2 DKP :D jak on sie cieszył - więcej DKP nie miał :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.