mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:14 
Cytuj  
@razel jak ja zaczynalem MC to nie bylo czegos takiego jak ZG, a po za tym echanted thorium set + dark iron set (w zaleznosci na co) wystarczy w zupelnosci pro tankowi.

osobiscie nienawidze ZG, kupilem 2 libramy (juz dawno zamineione na arcanium) zaraz po premierze ZG i do tej pory mi ani jedno hakkari nie wypadlo na enchant


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 14:16 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:15 
Cytuj  
ta szkoda że w tym secie znerfowali tak defense :har:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:29 
Cytuj  
Dark Iron Set mam calego (422 FR), Mighta 7/8, na wrigtha daje poki co pass, prawie wszystko z q itemow z ZG, epickow mam juz chyba wiecej niz Deshroom :] , a do ZG pojde zawsze chetnie i ciagle nosze z tej instance pare itemkow na sobie.

Doskonale rozumiem Wasze podejscie Deshroom do licytacji itemkow z ZG, my rowniez prowadzamy tam naszych "zielonych" by ich dosprzetowic, z tym ze u nas nie ma licytacji, mamy inne zasady DKP. Ponadto jest to swietna instance aby sprawdzic z czego jest ulepiony rekrut, ZG jest wymagajace i osobiscie uwazam je za trudniejsza instance niz mc.

@Fabianek - kombinujecie z roznymi liderami rajdow i osobami wchodzacymi jako pierwsze do instance? U nas nie ma problemu specjalnie duzego z tymi epickami na enchanty, wiekszy problem mam osobiscie z libramami, niestety tank bogaty nie jest niegdy a na farme nie mam czasu.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:32 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Dark Iron Set mam calego (422 FR)
nie wiem czy sobie zdajesz sprawe że to duży bład.
gimpujesz sobie stamine a nie masz z tego zysku. dostajesz totem szamana i masz +60 czyli z FR 290 masz max.
nie ma najmniejszego sensu zakładac na siebie wiecej niz 290 FR


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:33 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Fabianek - kombinujecie z roznymi liderami rajdow i osobami wchodzacymi jako pierwsze do instance? U nas nie ma problemu specjalnie duzego z tymi epickami na enchanty, wiekszy problem mam osobiscie z libramami, niestety tank bogaty nie jest niegdy a na farme nie mam czasu.


lider jest zawsze ten sam, a kto wejdize pierwszy ten wejdzie pierwszy. Sadzisz ze to ma jakies znaczenie?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:39 
Cytuj  
@Deshroom - caly set z FR zakladam jedynie na Ragnarosa, w innych sytuacjach trzymam poziom 280-290 FR. Poprostu mam go calego. :D Zawsze mowilem mind control i sciagnac jakiegos szamana do gildii - gram w ally.

@Fabianek - podobno ma, sam tego nie widzalem ale byl podobno artykul od blizza w ktorym twierdzili oni ze loot table zalezne jest od osoby ktora pierwsza wchodzi do instance. Moze to plotka, moze nie, w kazdym razie sami sie do tego stosujemy na zasadzie przezornosci i odnosimy jak do tej pory - byc moze zludne wrazenie, ze ma to znaczenie.


_________________
Maiori Cede


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 14:41 przez Razel, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:41 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Deshroom - caly set z FR zakladam jedynie na Ragnarosa, w innych sytuacjach trzymam poziom 280-290 FR. Poprostu mam go calego.
Ally, oki :wink:


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:52 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Fabianek - podobno ma, sam tego nie widzalem ale byl podobno artykul od blizza w ktorym twierdzili oni ze loot table zalezne jest od osoby ktora pierwsza wchodzi do instance. Moze to plotka, moze nie, w kazdym razie sami sie do tego stosujemy na zasadzie przezornosci i odnosimy jak do tej pory - byc moze zludne wrazenie, ze ma to znaczenie.

Chyba widziales post, gdzie oni stwierdzili, ze to nie ma zadnego znaczenia.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Fabianek - podobno ma, sam tego nie widzalem ale byl podobno artykul od blizza w ktorym twierdzili oni ze loot table zalezne jest od osoby ktora pierwsza wchodzi do instance. Moze to plotka, moze nie, w kazdym razie sami sie do tego stosujemy na zasadzie przezornosci i odnosimy jak do tej pory - byc moze zludne wrazenie, ze ma to znaczenie.


kk to jako ze ja nigdy nie wchodzilem jako 1st do isntance tak w najblizszy weekend wejde o 16stej (zaczynamy o 17stej wiec mam nadzieje ze bede 1st)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 15:02 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:54 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Razel napisał(a):
@Fabianek - podobno ma, sam tego nie widzalem ale byl podobno artykul od blizza w ktorym twierdzili oni ze loot table zalezne jest od osoby ktora pierwsza wchodzi do instance. Moze to plotka, moze nie, w kazdym razie sami sie do tego stosujemy na zasadzie przezornosci i odnosimy jak do tej pory - byc moze zludne wrazenie, ze ma to znaczenie.


kk to jako ze ja nigdy nie wchodzilem jako 1st do isntance tak w najblizszy weekend wejde o 16stej (zaczynammy o 17stej wiec mam nadzieje ze bede 1st)
i co niby tym sprawdzisz ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:54 
Cytuj  
@Deshroom - powtorze jeszcze raz, taki poziom FR jest max co moge wyciagnac, uzywam takiej konfiguracji jedynie na Ragnarosie i byc moze popelniam blad, nie jestem MT tylko ST wiec to co obrywam od Ragna to przede wszytkim fire, zalezy mi aby bez odsuwania sie od ragna ressistowac aoe, te resisty zwiekszyly sie wprost proporcjonalnie do ilosci FR jakie mialem (przynajmniej takie odnioslem wrazenie), moze przypadek nie wiem, ucze sie dopiero i Twoje sugestie wezme pod uwage. :wink:

A czy to blad ze mam te itemki? kwestia dyskusyjna.

@Zoltan - ja tego nie widzialem, byc moze masz racje, moze to plotka ale dlaczego nie sprobowac skoro to nic nie kosztuje. ?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:01 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Deshroom - powtorze jeszcze raz, taki poziom FR jest max co moge wyciagnac, uzywam takiej konfiguracji jedynie na Ragnarosie i byc moze popelniam blad, nie jestem MT wiec to co obrywam od Ragna to przede wszytkim o ile nie wylacznie fire, zalezy mi aby bez odsuwania sie od ragna ressistowac aoe, te resisty zwiekszyly sie wprost proporcjonalnie do ilosci FR jakie mialem, moze przypadek nie wiem, ucze sie dopiero i Twoje sugestie wezme pod uwage. :wink:
wyedytowałem, jesli nie masz szamana to wszystko git :P na górze jest wyedytowane :wink:
poprostu z tego co wiem FR powyżej 325 czy 350 jest ignorowane


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
i co niby tym sprawdzisz ?


jesli jest tak jak pisze razel ze dropy sa uzaleznione od teog kto wejdzie pierwszy do instance (np. generuja sie na podstawie jakiejs sumy kontorlnej nicka) to moze beda inne dropy i wkoncu mi dropna hakkari. chodz watpie sprobowac nei zaszkodzi itak najczesciej jestem afk przed rajdem wiec no diff czy afk w if czy w zg


@Razel wez jeszcze buffa z ubrs to juz wogle bedziesz owned +83 fire res. Z tym buffem sam moglbym tankowac ragnara :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:06 
Cytuj  
nie mam szamana ale mam paladyna z taka sama aura. :] o prawda nie zawsze lapie sie jako ST na ragnie w jego zasieg no ale jest wtedy kiedy to ja lapie bossa.

Czy to ignorowanie dotyczy tez knock backa ragnarosa?


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:06 
Cytuj  
Do itemow z ZG warto dorzucic: Rage of Mugamba ale to dopiero za Exalted (jeszcze troche i moze w koncu zaloze :) ). Do necka z pajeczycy cos mamy pecha podobnie jak i do Medallion of Steadfast Might (jeszcze ani razu nie dropnely :( ).

No i enchant z ZG Presence of Might.


_________________
Tank z powolania...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:08 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Czy to ignorowanie dotyczy tez knock backa ragnarosa?


jesli resistujesz jego aoe to nie dostajesz knockback (przynajmniej ranged jak wali ten swoj fireball valley czy jak to sie tam nazywa resist = no knockback dlatego zawsze zakladam 200+ fire res na niego bo nei latam jak osiol po calej jaskini i nie musze pic gr.fire prot potiona)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
@Fabianek - loot table wedlug tej teorii zalezne jest od klasy postaci ktora pierwsza wejdzie do instance. Wczoraj wlazil u nas Hunter jako pierwszy on tez zakladal rajd, lecialo sporo mighta zwlaszcza z trash mobow, wylecialy tez np 2xTalisman of Ephemeral Power. Sa rajdy gdzie leci mnostwo arcanistow.
Mysle ze warto sprobowac, to nic nie kosztuje, a w jak wiadomo w kazdej plotce jest ziarenko prawdy. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:14 
Cytuj  
loot table może być rózne jeśli rózny jest loot master ale nie ma nic wspólnego z clasą.
mi najlepiej płyta wypadała z Mela - Mel to Druid :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
loot table może być rózne jeśli rózny jest loot master ale nie ma nic wspólnego z clasą.
mi najlepiej płyta wypadała z Mela - Mel to Druid :wink:


hehe no nie wiem zobaczymy u nas do mc/bwl zawsze zaklada jedna i ta sama osoba i loot jest raczej zroznicowany, jednak da sie zauwazyc przewage rogue dropow (wszyscy juz sa prawie w t2 tym na koncu listy brakuje 2 max 3 itemow do full seta), dla porownania ostatniemu priestowi jakies 3 week temu spadla czapka z ony dopiero


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:21 
Cytuj  
A czy komus czesto lecial z Garra Helm of Might? ;)
Jesli tak to kto wowczas byl ML i kto wchodzil zazwyczaj jako pierwszy?

EDIT
Fabianek - kto u Was zaklada raidy (jaka klasa postaci)?


_________________
Tank z powolania...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.