mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 21:56 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
W praktyce ja zadnego capa nie zauwazylem i skakac mozna bez problemu - wszystko zalezy od standingu Twojego i innych w danym i minionym tygodniu.

I w praktyce kadzdy rank ma cap na RP, tak jak cash opisal. I wlasnie wyglada to tak jak opisalem, wiec nie medrkuj. Od 7 rangi wskoczenie na 9 jest mozliwe tylko przy byciu w top10 (nawet tego nie jestem pewien).
Wyraznie napisalem przyklad 'prawie' 2 rang przy ~15 standing, wiec na drugi raz czytaj uwazniej :F

Zreszta spytaj sie ludzi z wysokim standing w jednym tygodniu przy relatywnie malym skoku rangi i dalszym wzroscie rangi w tygodniu nastepnym mimo kompletnego braku PvP. Po prostu pojawia sie cap, a 'wystajace' punkty dodawane sa pozniej.
Jezeli nie wierzysz to zawolam Zyhoola i potwierdzi moja wersje wlasnym przykladem ;]


Edit: zreszta powstrzymam sie od dalszego wglebiania w temat, bo chcialem tylko odpisac, cashowi na przykladzie, ze 1-4 jest proste, a 7-9 praktycznie niewykonalne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 23:17 
Cytuj  
Cash napisał(a):
Demandread napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Cash napisał(a):
Sentry napisał(a):
stuknij do srody 20k~ to r3 bedziesz mial od razu i fajny cloak ;]

Można dingnąć tylko jedną rangę w tygodniu.

Bullshit, cap okolo 1 rangi masz po szostej. Z 0 na 3 lub z 1 na 4 mozna bez problemu. Tak samo jak z 4 na 6 (z 6 da sie prawie 8 zrobic w tydzien przy standing ~15)

Bullshit, nie ma capa po 6 randze, sam robilem skoki z poczatku 7 na 9, takze sprawdz co piszesz, zanim to napiszesz. Osobiscie nie wiem czy w ogole jest jakis cap i czy trzymajac wysoki standing ( 1-3 ) nie mozna w miesiac zrobic 10 od zera teoretycznie. W praktyce ja zadnego capa nie zauwazylem i skakac mozna bez problemu - wszystko zalezy od standingu Twojego i innych w danym i minionym tygodniu.

EDIT literowki

To powiedz mi jak to jest możliwe że na 4 randze miałem 160k honoru i małym standingiem w srode zobaczylem rank 5 i 99% ?

Masz system, to go sobie czytaj. Ja kierowalem sie zawsze standingiem i wiem, ze standing jest decydujacy - to mi starczalo i nie marnowalem czasu na czytanie tekstow z "estimated" "lets assume" itp. - ekonomii mialem na studiach, zeby jeszcze w czasie wolnym bawic sie w rozwazania, co by bylo, gdyby bylo. Jedna z postaci, na kt. farmilem range, mialem skok z 7 na 9 przy standingu jak pamietam top5. Sprobuj to wyjasnic, jak Ci sie chce ( bo mi nie ). Odpisalem tylko dlatego, ze to co napisal Tomugeen nie bylo prawda, tudziez bliskie prawdy ( bo capa po r6 nie ma, a jesli juz, to wynika z ogolnego wzoru ), a zaczynanie w stylu "bullshit" i pisanie czegos, co jest bullshitem podobnego rzedu nie pozwala mi zarzucic ignora i odpisuje, podpierajac sie przykladem, kt. biore z mojej gry akurat. R7-R9 w tydzien - starczy miec wysoki standing i go trzymac.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:09 
Cytuj  
btw czy macie problem (moze bug ) z ressem na bg czyli runy duchem do gy ?

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:43 
Cytuj  
kolejna porcja pytan:

1) jak czesto zdarzaja sie maintenance po 36++ godzin?? :(
2) czy powinno sie pomagac komus jak walczy z mobem? czy dopiero jak poprosi ? jak to wplywa na jego questy/xp ? widze ze ludzie sie wtracaja w kazda walke jaka widzą


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:46 
Cytuj  
1) Bardzo rzadko.
2) Jeśli ktoś umiera i masz ochotę to pomóż. Inaczej raczej bym unikał.


_________________
whiteman#2717

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:51 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
kolejna porcja pytan:

1) jak czesto zdarzaja sie maintenance po 36++ godzin?? :(

Taka dluga przerwa jest jak wymieniaja sprzet/modyfikuja data centre etc. Czyli bardzo rzadko.
Cytuj:
2) czy powinno sie pomagac komus jak walczy z mobem? czy dopiero jak poprosi ? jak to wplywa na jego questy/xp ? widze ze ludzie sie wtracaja w kazda walke jaka widzą

To, ze ktos ci pomoze zabic moba (gdy nie jest z toba w party) nia ma zadnego wplywu na quest/ilosc dostawanego xp.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:53 
Cytuj  
1. to pierwszy raz
2. jestem BARDZO przekonany, że nie powinno się pomagać jeśli ktoś expuje. jak bije moba sam i podejdzie lvl 60 i mi go łupnie to dostaje DUŻO mniej expa.
zawsze mi sie wydawało ze to nie powinno mieć znaczenia jeśli sie nie jest w patry ale ma. może kiedyś nie miało.

@cypis
widze że piszesz coś przeciwnego. nie bede się kłócił ale sprawdz to :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:56 
Cytuj  
Ostatniego alta levelowalem wieki temu i to nie mialo zadnego wplywu. Sprawdze dzisiaj :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:57 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ostatniego alta levelowalem wieki temu i to nie mialo zadnego wplywu. Sprawdze dzisiaj :oops:
wydaje mi się że to zmienili, bo ludzie za bardzo kombinowali z kumplami :wink:
kiedyś nawet nawyzywałem 60tke pod SM że mi pomaga :roll:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:00 
Cytuj  
Ok, faktycznie dostaje sie mniej expa jak ktos inny pomaga bic moba. My bad :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:02 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ok, faktycznie dostaje sie mniej expa jak ktos inny pomaga bic moba. My bad :(
nie twoja wina że takim grzybiarzem jak mój nie grasz :P
ostatnio mi ktos powiedział (w trier2/3) że mój rogal wyglada jak "grzybiarz jakiś" :D


_________________
psn

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:10 
Cytuj  
dzieki za odpowiedzi

mnie tez sie wydaje ze sie nie powinno , a jak ktos sobie nie radzi powinien /helpme i juz wszystko wiadomo , ale ostatnio dostalem wiazke , fuckow i mnie od noobow nawyzyawli bo nie pomoglem a ja po prostu nie wiedzialem czy oni sie dobrze bawia czy co :P

jeszcze jedno pytanie, sa takie widze kanaly tematyczne, general , trade , defecnce, etc. jak sie tam pisze ?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:17 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
jeszcze jedno pytanie, sa takie widze kanaly tematyczne, general , trade , defecnce, etc. jak sie tam pisze ?


/1 i text

albo kazda inna cyferke w zaleznosci od numeru kanalu


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:49 
Cytuj  
Orientuje się ktoś może jakie procuje ench Icy Chill? Bo założyłem go wczoraj swojemu rogalowi twinkowi na miecz o s. 2.6, a łącznie przez około 1,5h wszedł tylko raz ;/.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 11:05 
Cytuj  
aa tomugeen :) ty mi doradzales engineer zeby cwiczyc, dziekuje ci bardzo bo moja mechaniczna wiewióra ktora zrobilem rozwalila mi uczucia :)))

ale tak na przyszlosc to goblin a nie gnome?? dla rogue oczywiscie


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:44 
Cytuj  
gnomish- trinkety, fajne itemki, ogolnie dla rozrywki
goblin - ROZRYWKA... tak, na kawalki(bomby, granaty) :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:59 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
ale tak na przyszlosc to goblin a nie gnome?? dla rogue oczywiscie


Gnomish Death Ray > all

jak juz pisalem dziala idealnie w polaczeniu z gouge.

a goblinskie bomby zawsze mozesz kupic na ah lub ktos ci zrobi chociaz tbh nie sadze abys ich uzywal bo sa drozsze od iron grenade :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 13:03 
Cytuj  
Ta, gnomish death ray jest bardzo przydatny dla rogue.
Z wybuchowych zabawek rzeczywiscie uzywa sie glownie ogolnodostepnych iron granade, bo nie liczy sie dmg, tylko stun/interrupt mozliwy do uzycia w biegu. Czyli gnomish > goblin


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 30
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 13:07 
Cytuj  
czy dla huntera tyczy sie to samo ?? gnomish > goblin czy u niego jest an odwrot ??


_________________
Bladefist !

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2063650

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 14:42 
Cytuj  
to samo imo jak juz bylo mowione jak chcesz bomby z goblin to idziesz do goblin eng dajesz mu maty on ci zrobi bombki i mozesz ich uzywac a co lubie w Goblin to The Big one ma duzy zasieg dlugi stun i dlugi casting time i nie mozna uzywac w biegu ale bdb w niekorych sytuacjach nieraz uratowal mi tylek i Goblin sapper charge ktore fajne dla paladyna na uzycie przy wychodzeniu z babla kiedu jestes immune na dmg otrzymywany z niego chociaz gnomish death ray uzywany w bablu tez jest fajny


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.