mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 12:53 
Cytuj  
ble ble ble :)

peace pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:19 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
wlasnie :) A orientuje sie kots ile +dmg wnosi caly pvp set?


http://www.wowhead.com/?itemset=387

purpurowy 169 +23 z seta.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:22 
Cytuj  
dzieki ;] malo cos ale ok ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:23 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
dzieki ;] malo cos ale ok ;]


To tylko 6 części. Zostają Ci jeszcze bracery, pasek, pierścionki i trinkety którymi zwiększysz spell dmg bez problemu.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 16:49 
Cytuj  
ja pozostalem na 2/6, bo nie widze sensu pojsc dalej, dlaczego? - 3/6 daje crapowaty bonus, 6/6 malutki boost. Dlatego dorobilem sie tych szulderow i gloves i reszta to randomy, wychodzi 506 spell dmg ;] niedlugo dojdzie kolo +40, wiec dla BWL/MC item maga ~550 spell dmg uwazam ze jest maxem :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 20:11 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Demandread napisał(a):
Dla mnie Pyro na PoMie i buffach + instanty to jest 1shot, bo z r14 setem i chocby PvP rewardami z BG mozna wycisnac na luzie +400dmg, a z tym takie combo nie pozostawia wiekszych szans poza resistem.


I o to chodzi, jakbym miał +700 dmg to robiłbym to samo w fire buildzie nie będąc zależnym od CD, i wtedy Sob by powiedział, że mam skilla :)


Jakbys mial +700 dmgu to znaczyloby ze dlugo i namietnie zbierales sprzet i masz prawo raz na jakis czas zabic swieza 60ke jednym spellem. Bez przesady .. to nie tak, ze co drugi mag biega majac 700 +dmgu.

Masz racje, jeszcze nie. Na 70 levelu i dzieku arenom pewnie sie to zmieni (u tych co nie potrafia, nie maja z kim) póżniej u reszty szybciej.
Cytuj:
ja mam tylko +500 fire, +48 zwyklych nie wiem jak mozna miec +700 hehe

Jeden staff Level req. chyba 65 daje 1/5 tego co masz teraz (; Tzn. troche wiecej ponad 130 + enchanty + to ze to tylko Blue jest..


Posty: 7
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:42 
Cytuj  
Witam wszystkich to moj pierwszy post :))


Czytalem tutaj ze ktos klepie locka przy uzyciu elementala i w dodatku wygrywa na frost bulidzie z ta klasa wlasnie. Czy banish locka nie zalatwia sprawy ?? Dotad odrzucalem jakies tam kombinacje frost/arc itp. bylem full fire ale teraz planuje zmienic cos. Ten bulid jest swietny do stalego dmg na bg i jak ma sie inicjatywe, ale powiem ze w innych przypadkach to ciezko. Zero obrony i brak IB odczuwa sie bardzo mocno a wysokie fire resistancy utrudniaja sprawe (mimo arcane subtely i innych bajerkow).

Powiedzcie jak sie sprawdza ten elemental (bo imo 3 minuty CD to kiepsko zdeczka) i ogolnie ten frost spetz kiedy to dps jest o wiele gorszy od fire gdzie DB blastwave jako instant casty daja duzo przewage...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:46 
Cytuj  
Kudlaty napisał(a):
Witam wszystkich to moj pierwszy post :))


Czytalem tutaj ze ktos klepie locka przy uzyciu elementala i w dodatku wygrywa na frost bulidzie z ta klasa wlasnie. Czy banish locka nie zalatwia sprawy ?? Dotad odrzucalem jakies tam kombinacje frost/arc itp. bylem full fire ale teraz planuje zmienic cos. Ten bulid jest swietny do stalego dmg na bg i jak ma sie inicjatywe, ale powiem ze w innych przypadkach to ciezko. Zero obrony i brak IB odczuwa sie bardzo mocno a wysokie fire resistancy utrudniaja sprawe (mimo arcane subtely i innych bajerkow).

Powiedzcie jak sie sprawdza ten elemental (bo imo 3 minuty CD to kiepsko zdeczka) i ogolnie ten frost spetz kiedy to dps jest o wiele gorszy od fire gdzie DB blastwave jako instant casty daja duzo przewage...

Większość locków nie ma pojęciaa, że taki cudo jak banish wogóle istnieje :E, tak samo jak sporo magów nie wiem że mają decurse itd. Cos się na każdą klase znajdzie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:55 
Cytuj  
Napisałem chyba z 10 topików że deep frost rozpierdala w tbc ;p co mam jeszcze napisać? żądne blastwavy i inne gówna nie pokonają 4k dmgu zadawanego przez frost maga w 2.5 sec. A elemental jest tylko i wyłącznie maskotką do novy.

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9845&hl=pl

zapraszam na stream tego co napisałem oprocz locka ;p. to nie pvp.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:15 
Cytuj  
WE instant>casttime banish


Posty: 7
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:28 
Cytuj  
teraz pytanie ile ten mage mial + spell dmg ..
mnie chodzi poki co o pvp, czy ten frost rzeczywiscie jest taki skuteczny przy malej ilosci instant castow i wogole mniejszym dps ? Nie gralem nigdy frostem dlatego ciekawi mnie to i czy warto probowac wogule :).


btw. WE instant <=== hmmm co to takiego ?? :)


Cytuj:
A juz w ogóle kocham jak lock traci czas na banish ;p a ja mam immune juz na seduce. I love it.


ee czy ten elemental ma jakies inne wlasciwosci niz nova ?? bo to co tu napisales kompletnie nie czaje ;)

ponadto lockowie z suka to nie jest taki problem jak lockie na demo... soul link i sam summon (felguard) sa juz cholerny problemem...jak tutaj sobie radzisz ?


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 11:11 przez Kudlaty, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:51 
Cytuj  
Water elementala sie nie castuje, a warlock traci czas na banish.

Najgorsze we froscie jest to ze nie ma talentow do nieprzerywalnego castowania frostbolta, a fire 3xinstant i scorch ;s

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):


sry za offtopa, ale co to za addon, odpowiedzialny za ta ladniutka texturke na dole (tlo chata i combat loga) ?

ps. filmik fajny, dobrze obrazuje mozliwosci FRr maga.
szkoda tylko, ze brak jakiegos pvp (najlepiej z SL lockiem) ;]

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:10 
Cytuj  
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=34482
fajny film z areny frost maga:P
koles dobrze ogarnal ui buttony na wierzchu tylko te ktore maja cooldowny,
pytanie mam frame'y to z perla?

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 05:48 
Cytuj  
Czesc mam zamiar zaczac gre magimem i sie tak zastanwaiam nad tym buildem do lvlowania ale nie wiem czy nie bedzie na poczatku zbyt duzo many pochlanial.Build opiera sie na spamie scorch
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 00000#none


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 11:02 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Water elementala sie nie castuje, a warlock traci czas na banish.

Najgorsze we froscie jest to ze nie ma talentow do nieprzerywalnego castowania frostbolta, a fire 3xinstant i scorch ;s

Ma Ice Bariera... umiejetnie to wykorzystac trzeba po prostu


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 11:35 
Cytuj  
Znajduję frosta ciekawszym od fire (próbowałem wielu buildów). Frost do levelowania nadaje się świetnie, a w instach jest dobry do bossów - elemental to dodatkowy firepower i na przykład zamrażanie addów (zawsze parę sekund to kupuje), coldsnap i iceblock oznacza dwukrotne zdjęcie aggro po wywaleniu sześciu critów pod rząd (<-truestory.dat :) ). Fire mi się wydaje jakiś taki prymitywny do pve-owania, frost to finezja :) (nie zjedzcie mnie tylko :) )


_________________
Ex-WoW junkie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 12:04 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Znajduję frosta ciekawszym od fire (próbowałem wielu buildów). Frost do levelowania nadaje się świetnie, a w instach jest dobry do bossów - elemental to dodatkowy firepower i na przykład zamrażanie addów (zawsze parę sekund to kupuje), coldsnap i iceblock oznacza dwukrotne zdjęcie aggro po wywaleniu sześciu critów pod rząd (<-truestory.dat :) ). Fire mi się wydaje jakiś taki prymitywny do pve-owania, frost to finezja :) (nie zjedzcie mnie tylko :) )


ja tam sie zgadzam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:06 
Cytuj  
Ja też. Dodałbym jeszcze frostbite który jest świetny w solo, i water elemental czyli dodatkowa frost nova i 500 dmg frostbolt. Obecnie gram full frost z tylko 2 punktami w arcane i sprawdza się świetnie.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:18 
Cytuj  
Warto jednak miec 10 pkt w Arcane, Clearcasting dosc czesto procuje, a jest cholernie przydatny. Cala reszta oczywiscie we Frost ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.