mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
evil0 napisał(a):
zacząłem używać benecasta, bardzo polecam...tylko czemu nie ma tam Blessing of Kings o0 ?
uwierz mi że conajmniej 100 razy lepszy jest Group Buttons.
uzywałem benecasta i przy Group Buttons to prymityw. naprawde potestuj :wink:


Dziś jak wrócę do domu to z chęcią potestuję, choć jak raz miałem wyskakiwał mi jakiś error.

p.s zauważyłem ze to ten sam autor co zrobił najlepsze buttony - dab, więc zapowiada się ciekawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 10:07 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
evil0 napisał(a):
zacząłem używać benecasta, bardzo polecam...tylko czemu nie ma tam Blessing of Kings o0 ?
uwierz mi że conajmniej 100 razy lepszy jest Group Buttons.
uzywałem benecasta i przy Group Buttons to prymityw. naprawde potestuj :wink:


Dziś jak wrócę do domu to z chęcią potestuję, choć jak raz miałem wyskakiwał mi jakiś error.

p.s zauważyłem ze to ten sam autor co zrobił najlepsze buttony - dab, więc zapowiada się ciekawie.
dokładnie. ten koles wymiata :wink: (uzywam też dab)


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 16:20 
Cytuj  
deshroom, a jest taka możliwość np. mam 3 buffy, z czego tylko jeden może być w danym czasie. Czy jest możliwość, że gdy buffne jeden, to reszta buffów automatycznie się chowa?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 18:19 
Cytuj  
no jak tak chwalicie te Group Buttons - to moze i ja przetestuje najnowsza wersje - ostatnio sprawdzalem tego moda w wersji 1.XX a teraz juz jest 4.XX :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
deshroom, a jest taka możliwość np. mam 3 buffy, z czego tylko jeden może być w danym czasie. Czy jest możliwość, że gdy buffne jeden, to reszta buffów automatycznie się chowa?
nie jestem pro mam 25 lvl jako priest :wink:


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:46 
Cytuj  
i jest troche zbugowany (przynajmniej u mnie ), że niekiedy gdy koleś żyje, pokazuje się ikonka że mogę go wskrzesać (a zaznaczyłem że ma sie pokazywać tylko kiedy ktoś nie żyje), podobnie jest czasami w healu...

też tak macie o0 ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:46 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
i jest troche zbugowany (przynajmniej u mnie ), że niekiedy gdy koleś żyje, pokazuje się ikonka że mogę go wskrzesać (a zaznaczyłem że ma sie pokazywać tylko kiedy ktoś nie żyje), podobnie jest czasami w healu...

też tak macie o0 ?
nie mam żadnych kłopotów z tym modem


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:46 
Cytuj  
przeinstaluje i zobacze czy coś to da ;[

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:56 
Cytuj  
dobra, znam rozwiązanie swojego problemu...

hiho!

prevent overkill is broken since v4.54! it works fine before and changed the spell the right way down. may be a short overwiev can help you to figure out what happens:

1.) v4.53 and before - all works fine the way it should

2.) v4.54 - if click on a button setup to prevent overkill it does simply nothing, no spell and no message, really nothing

3.) v4.6 - the buttons work with prevent overkill enable but the doesn't change the spell, the spell is always cast with the highest rank

using german client ... prevent overhealing seems to work the right way all the way ;-) !

so long, finster.

[EDIT]

after upgrading to v4.61 there are a lot of issues. one of the worst is that almost all my spells will scale down to a lower rank with the message "mana too low ..." (and there is always enough mana, it appears also on full mana). that's really annoying while fighting the uldaman boss ;-) ...

the strange thing about it i did yesterday a "/gb clearall" an went back to v4.6 and now the issue appears there too :-( ... i think i will go back to v4.53 and wait for a new fixed version!

[EDIT2]



zaraz sprawdzę starsze wersje i zobaczę czy coś to da...



keep up the good work ... he he ^^[/i]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:03 
Cytuj  
ja mam tą najnowsza i działa. wciskam guzik i nie umierają więc chyba jest ok :lol:


_________________
psn

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:09 
Cytuj  
no nie wiem jak ty masz, ale ja mam czasami błędy... np. tak zrobiłem, że gdy dana osoba dostanie załóżmy 800 obrażeń, włącza się przycisk z healem taki a takim =) gdy 200 - to i to...etc :) - i to czasami szwankuje niestety, pocieszyłem się, że nie tylko ja mam problemy z najnowszą wersją :)

jak nie będzie ciągle działalo, zrobię że heal będzie "always show" i kkthxbye :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
mam cos dla ciebie:
http://www.clandiscord.com/cgi-bin/show ... sgnum=2578


_________________
psn

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:36 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
no nie wiem jak ty masz, ale ja mam czasami błędy... np. tak zrobiłem, że gdy dana osoba dostanie załóżmy 800 obrażeń, włącza się przycisk z healem taki a takim =) gdy 200 - to i to...etc :) - i to czasami szwankuje niestety, pocieszyłem się, że nie tylko ja mam problemy z najnowszą wersją :)

jak nie będzie ciągle działalo, zrobię że heal będzie "always show" i kkthxbye :)


rozumiem, że podczas walki stoicie tylko i patrzycie jak wasza postać leczy innych a jak potrzeba to podbiegacie dalej czy sama biegnie?

czy takie granie sprawia wam frajdę jak wszystko samo się robi? Mam mały lev i nie byłem w high instance, moze tam takie boty sa wymagane :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
moment. nigdzie nie napisałem że tak gram. nie znam jeszcze dobrze group buttons.

mam przyciski obok ludzi z party i wciskam jak potrzeba. lubie wciskac je sobie. gra sie jedna reka bo jak nie mam aggro to nie ruszam sie z miejsca a inni mnie chwala ze jestem taki pro a nie jak te nooby priesci walczacy :wink:

nie wykozystuje zadnych opcji tego moda ktore automatyzuja leczenie bo mam lvl 25. jestem przekonany ze nie mozna leczyc skutecznie bez zadnego moda. samo wciskanie spela i odpowiedniego gracza (dwa kliknięcia) wyklucza skuteczne leczenie.


_________________
psn

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
moment. nigdzie nie napisałem że tak gram. nie znam jeszcze dobrze group buttons.

mam przyciski obok ludzi z party i wciskam jak potrzeba. lubie wciskac je sobie.

nie wykozystuje zadnych opcji tego moda ktore automatyzuja leczenie bo mam lvl 25. jestem przekonany ze nie mozna leczyc skutecznie bez zadnego moda. samo wciskanie spela i odpowiedniego gracza (dwa kliknięcia) wyklucza skuteczne leczenie.


:) ja nie napisałem, że należy grac priestem bez żadnego moda bo wiem, że to bez sensu, pewnie po 5 min wywaliliby mnie z party za nieumiejętność leczenia. Ja używam Benecast i jestem z niego jak narazie zadowolony. Sam wolę ocenić jakiego spella użyć aby kogoś uleczyć i kiedy rzucić tarcze. Tylko jak czytam, że mod sam za nas ocenia kiedy i jakiego czaru użyć, to nie rozumiem osób tego używających, bo jaka to przyjemność, ale to wolny wybór.

Deshroom napisał(a):
gra sie jedna reka bo jak nie mam aggro to nie ruszam sie z miejsca a inni mnie chwala ze jestem taki pro a nie jak te nooby priesci walczacy :wink:

no jak gram wojem i widzę biegającego priesta próbującego zgubić aggro zamiast użyć fade i czekać na mnie - to mnie krew zalewa, albo jak ostatnio koleś zaczął nawalać moba, to ja mu zwracam uwagę, żeby tego nie robił bo ma leczyć a on że jest taki pro i może to robić. Po kilku minutach wipe :x

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:11 
Cytuj  
najgorszy błąd ludzi jak złapią agro przypadkiem to uciekanie w kierunku OD warriora zamiast DO warriora. Niby wiedzą, ale intuicyjnie spieprzają w przeciwnym kierunku.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:15 
Cytuj  
bo ucikaja od moba - a mob jest przy woju - wiec uciekaja tez od woja


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:21 
Cytuj  
albo tracą może cierpliwość po dwóch ciosach :) Warrior w ferworze walki czasami się zapomni :oops: . Rzadko jak rzadko ale się zdarza. Najważneijsze to zachować zimną krew i zaufać, że warek podleci i zdejmie moba bo to w koncu w jego zasranym interesie :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
najgorszy błąd ludzi jak złapią agro przypadkiem to uciekanie w kierunku OD warriora zamiast DO warriora. Niby wiedzą, ale intuicyjnie spieprzają w przeciwnym kierunku.


ja jak zlapie aggro to spieprzam w kierunku wszystkich niekoniecznie warriora (pamietaj ze mowie o instancjach brd/l|ubrs/scholo/strat) jak warrior nie zauwazy to zawsze jakis mag rzuci nova co daje warkowi kilka sekund na zabranie moba ode mnie.


PS nie mowie o bossach tylko np. tluczemy jakas grupke na to nadchodzi patrol a ja wlasnnie rzucilem heal na warka. Warek z offtankiem jest zajety tankowaniem grupki i nie widzial ze przyszedl patrol.

PPS jak take'nolem aggro od princesy w mara to spieprzalem w catform->dash tak, ze fireball puszczony przez maga nie mogl dogonic princessy ktora ruszyla za mna ;-) [of course w sumie powinienem biedz do party zamiast od party, ale jak napisales to byl odruch]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:56 
Cytuj  
jakim trzeba być warriorem żeby "zapomnieć" że mob zabija właśnie priesta :lol:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.