mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:27 
Cytuj  
co to jest conquest to ty sie na nich powolujesz nie ja wiec ty wytlumacz co to /kto jest conquest, post pracownika blizza o tym ze zostal(i) zbanowani

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nadarzyla sie okazja to sprawdzilem przypadkiem czy dostane bana minelo od tego czasu dwa dni i poki co bana nie mam.


A szkoda :| bo fajny jestes ze innym przeszkadzasz, GZ :roll:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:32 
Cytuj  
wiesz ciezko nazwac przeszkadzaniem jak kazzak ma 95% zycia co innego jakbym zrobil to gdy mial <50%, po za tym napisalem ze to byl przypadek (dostalem z valley). A co do przeszkadzania to oni nam przeszkadzaja go ubic bo kilka minut po respie juz wszyscy sa na blasted

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
co to jest conquest to ty sie na nich powolujesz nie ja wiec ty wytlumacz co to /kto jest conquest, post pracownika blizza o tym ze zostal(i) zbanowani


tych postow juz nie ma na forum blizza.

A dzieki nim warlock summon juz nie działa in combat.

http://conquest.teamgbu.com/strats/moltencore/why.php

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:34 
Cytuj  
jesli dobrze zrozumialem posta, to oni dostali bana za wykorzystywanie bugow gry a to jest jak najbardziej zapisane w EULA

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:54 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Tez myslalem ze szybko nie zobacze epickiego setu a pierwsze wizyty w mc nie nalezaly do udanych .Grunt to znalezc dobra gildie i itemki sie posypia. Teraz robimy juz szybko i sprawnie wszyskich bossow do majordomo i to wychodzi gdzies kolo 24 epicow na run i mysl ze bede mial calego gs gdzies za miesiac a jak dobzre pojdzie to mzoe i helm oraz spodnie dragonstalkera:D


24 epiki na 40 osob co 5 dni - to miesiecznie(6 raidow do MC) wychodzi na osobe 3,6 epika - wiec jesli bedziesz na kazdym raidzie (a mysle ze nie bedziesz) - to pelny set - 8 czesci to sa 20 miesiace

my chodzimy do MC od niecalych 2 miesiecy - i najlepszy warek od nas ma chyba z 5-6 czesci (on jest na prawie wszystkich MC do tego Kazzak 2 razy w tygodniu i Azuregos - no i onyxia co 5-6 dni)

Fabianek napisał(a):
tak tak jak znam gosci z tej gildii to oczywiscie zareportowali (uderzyla im woda sodowa do glowy od kiedy wszyscy chodza cali w epicach a priesty maja obie uber laski). Wiec to co pisze na forum US nie tyczy sie EU a po za tym w EULA nie ma o tym slowa ani o kazzaku ani o outdoor bossach ani o tym aby czytac us forum wow


nie ma 2 uber lasek - to jest jedna - Anathema i ona sie zmienia w druga Benediction- teraz czekamy az usuna buga ktory niszczy enchanta jesli sie przemorfuje laske na ta druga
btw fajnie by bylo gdyby mozna bylo zalozyc 2 rozne enchanty na ta laske :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:56 
Cytuj  
no to chodzilo mi o ta uber laske :) myslalem ze sa dwie ;-)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli dobrze zrozumialem posta, to oni dostali bana za wykorzystywanie bugow gry a to jest jak najbardziej zapisane w EULA


Nie zrozumiałeś. Nie czytałeś arcy-ciekawego threadu swojego czasu na us-general o tym, sticked by blue. - niestety nie mam mozliwosci podania ci do tego linka.

a co do kazzaka, to jest griefing, to bedzie jakos w stylu przeszkadzania innym graczom w graniu, czy jakos podobnie w EULA, czy nie?

moze inaczej, jak GM zechce, to powod na bana znajdzie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:01 
Cytuj  
jak gm zechce to zawsze sobie znajdzie powod chodzby urojony co nie zmienia faktu ze za kazzaka nie daja banow

dobra nie chce mi sie z teoretykiem sprzeczac. Fakty sa takie, przeszkodzilem postacia na lv1 w ubiciu kazzaka, a bana nie mam.


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 13:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jak gm zechce to zawsze sobie znajdzie powod chodzby urojony co nie zmienia faktu ze za kazzaka nie daja banow


nigdzie nie twierdziłem ze daja. a powinni :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:06 
Cytuj  
psk napisał(a):
Fabianek napisał(a):
jak gm zechce to zawsze sobie znajdzie powod chodzby urojony co nie zmienia faktu ze za kazzaka nie daja banow


nigdzie nie twierdziłem ze daja. a powinni :(


NIE POWINNI..! Przeszkadzanie innym graczom to jedna z rozrywek tej gry :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:10 
Cytuj  
fabianek jest jak duże dziecko. Cóż konstytucja nie zabrania srania na ruchliwym rondzie w centrum Wwy, ten sprawdził, wysrał się, mandatu za to nie dostał i teraz twierdzi że tak można.


1. śmierdzi, nie jest to fair w stosunku do innych ludzi (aka w WoWie - śmierdzi, nie jest to fair w stosunku do innych graczy)
2. To, że się raz udało, nie znaczy codziennie wysrywanie się na tym rondzie też ujdzie płazem (aka w WoWie, to, że raz GMi nie widzieli/nie zareagowali nie znaczy, że jest to dozwolone)

Generalnie obawiam się mocno o IQ Fabianka. Huragana też zresztą.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tak tak jak znam gosci z tej gildii to oczywiscie zareportowali (uderzyla im woda sodowa do glowy od kiedy wszyscy chodza cali w epicach a priesty maja obie uber laski). Wiec to co pisze na forum US nie tyczy sie EU a po za tym w EULA nie ma o tym slowa ani o kazzaku ani o outdoor bossach ani o tym aby czytac us forum wow


W tym topiku już o tym było, ale przeczytaj EULA. A najlepiej znajdz kogoś, kto Ci to przetłumaczy na język polski, bo widzę iż po angielsku nie rozumiesz co tam jest napisane.

Tak, jeżeli blizz napisze: od jutra atakowanie kogoś mającego <30% hp na contested territory, w dni parzyste, jest zabronione i uznane jako nie fair - to JEST na to paragraf w EULA.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Huragan to bot - wiec sie nie obawiaj, inny swiat, nie nasz napewno, a Fabianek jest pr0 pwnz0r wiec chocby mial 0 albo 200 dalej bedzie pr0 :|

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jak gm zechce to zawsze sobie znajdzie powod chodzby urojony co nie zmienia faktu ze za kazzaka nie daja banow

dobra nie chce mi sie z teoretykiem sprzeczac. Fakty sa takie, przeszkodzilem postacia na lv1 w ubiciu kazzaka, a bana nie mam.


Zrob to nastepnym razem i poproś, aby ten komu przeszkodziłeś Cię zareportował - wtedy będziesz miał odpowiedź, czy blizz banuje za to czy nie.

emesio

edit: EOT z mojej strony na ta zasade, bo zasadniczo dwoch kolegow, nie pokazujac palcem, ma chyba problemy z rozumieniem tekstu czytanego, wiec szkoda klawiatury.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 13:18 przez emesio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:17 
Cytuj  
emesio tych gosci nie trzeba prosic bo ta gildia to same non-life kids, zachowanie nastolatkow wiec jestem pewien ze mnie zareportowali

po za tym nie mam powodu tego robic ustawialem sobie "straznika" przy kazaku


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 13:17 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:17 
Cytuj  
Ta fabianek to pro-player maksymalny, szczególnie te jego reroll na serwer PvE po wszystkich postach jaki to jest zajefajny w PvP robi wrażenie. Szczególnie, że grał rogue, a rogue ma dosyć łatwo bez wzgledu na serwer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:19 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Zrob to nastepnym razem i poproś, aby ten komu przeszkodziłeś Cię zareportował - wtedy będziesz miał odpowiedź, czy blizz banuje za to czy nie.
nie znam sie ale nie moga go zbanowac bo musza mieć dowody.
zawsze ktoś może komuś chcieć zaszkodzić więc żeby kogoś osądzić trzeba mieć dowody.
to że huragan powiedzial ze jestem znanym na serwerze ninja nie oznacza ze nim jestem

nie moga banowac dlatego ze ktos napisal- "nie zabilismy bosa bo nowak nam przeszkodził"


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 13:30 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:20 
Cytuj  
@mark:
pokaz mi chodz jeden post ze pisze ze jestem zajefajny w pvp a jak nie znajdziesz to przestan pisac bzdury. Pisalem ze PVP jest fajne a nie ja

a co do mojego rerolla to ja NIGDY nie plakalem na pvp jak inni, a ze pvp patch mi sie nie spodobal zrobilem sobie rerolla i przestalem pisac ze pvp jest fajne. A po za tym zdaje sie ze jest to moja sprawa na jakim serwerze gram

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:35 
Cytuj  
na wszystko sa logi
a GM moze to latwo znalezdz - chociaz nie zawsze mu sie chce szukac...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.