mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 14:20 
 
Za onetem (cześć komuszki):
Cytuj:
Vivendi bogaty dzięki "World of Warcraft"
(31-01-2008)
Francuski wydawca Vivendi dzięki grze "World of Warcraft" zakończył rok 2007 z rekordowymi dochodami.
Pochodzący z Francji wydawca Vivendi opublikował wyniki finansowe, jakie osiągnął w minionym roku 2007. Jak się okazuje, dzięki studiu Blizzard oraz grze "World of Warcraft" osiągnięto rekordowy dochód, który przekroczył magiczną barierę jednego miliarda euro (1.48 miliarda dolarów amerykańskich).

W porównaniu do roku 2006 wyniki poprawiły się o lekko ponad 26%, jednak przychody z samego studia Blizzarda wzrosły aż o 58 punktów procentowych.


całkiem nieźle jak na takie gówno :>


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:40 
 
Musi minąć kilka tygodni zanim bystrzy managerowie konkurencji Vivendi zanalizują ten fakt. 58% wzrost robi wrażenie.
Ergo, czeka nas wysyp mmorpg w 2009 roku, imo.


_________________
O.o

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 16:10 
 
Brodaty napisał(a):
Musi minąć kilka tygodni zanim bystrzy managerowie konkurencji Vivendi zanalizują ten fakt. 58% wzrost robi wrażenie.
Ergo, czeka nas wysyp mmorpg w 2009 roku, imo.


Raczej nie chodzi o mmoprg generalnie tylko WoWa :) Ergo - czeka nas wiecej WoWa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 16:26 
 
Mythic, FunCom, NCSoft napewno to analizuje i sie zastanawiaja co zrobic by ich gry zaszalaly na rynku, a Blizz ma komfortowa sytuacje i nie musi nawet podawac daty premiery WotLK bo wie ze miliony czekaja by go kupic nawet jesli nic nie zaoferuje nowego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 18:36 
 
embe, miałem na myśli firmy które jeszcze nie mają w ofercie mmorpg i/lub nigdy go wcześniej nie robiły. Albo takie firmy które robią właśnie swojego mmorpg (Darkfall?), albo takie firmy które zrobiły dotychczas jakiś mmorpg, ale umarł śmiercią naturalną bo np. był kiepski (przerobią enginy, dorobią ficzersy i huzia online).
Nie zdziwiłbym się np. gdyby SOE zrobiło w SW Galactics jakąś drugą rewolucję.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 07:48 
 
Wow + areny > WoW : TBC : ))

I koniec. Prawda ? tak btw, jaka najlepsza/najladniejsza/najprzyjemniejsza 5-tka w tbc i pre tbc ? :D ( mozna nawet od rfc / stockade :P )

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:30 
 
wiekszosc pre-tbc instow byla naprawde dopracowana i ladna, trudny wybor.

najlepsza to chyba SM

najladniejsza, maraudon portal side? i strath

najprzyjemniejsza, deadmines :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:41 
 
To ja zadam inne pytanie, dlaczego jesli WoW TBC < WoW , to czemu liczba graczy zwieksza sie caly czas, a ludzie nie przestaja grac w ta gre.Moje pytanie wynika z tego ze wiekszosc osob albo wszyscy uwazajac TBC za lepsza.
Bez sensu beda komentarze ze nie ma nic lepszego na rynq bla bla bla, to lepiej zaczac sie uczyc moim zdaniem niz grac w cos co komu sie nie podoba.

Discus.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:49 
 
bo wow byl genialny, a tbc jest tylko bardzo dobre - pozatym, wow nadal jest najlepszym wyborem wsrod mmorpg.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:52 
 
heh kolego bo jakbys widzial tbc jest Duzo bardziej noob friendly niz stary wow w ktorym trza bylo sie nameczyc nad epickami a teraz ? odpalic bota na noc :P do tego ze ilosc kont sie zwieksza ato bzdura jakas jest :P wedz sobie na wowtrade.org i zobacz ile dzienie kont na sprzedanie sie ukazuje.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:52 
 
Hehe wiec lepiej nie narzekac na to co mamy, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.Zaden inny tytul lacznie z Warhammerem nie jest w stanie pobic WoWa.Wczoraj akurat ze znajomymi dyskutowalem na ten temat i zgodzilismy sie wspolnie ze jedynym co by moglo sie stac to ze wyjdzie Darfall albo Blizzard padnie, i wtedy spadnie popularnosc WoWa.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:04 
 
Sądzę że Darkfall gdyby wyszedł, to nie przebije WoW. To będzie chyba raczej na zasadzie ulepszonego Vanguard'a. Gra dla bardziej wymagających, generalnie niby lepsza, ale nie tak newbie-friendly jak WoW, czy choćby AoC i WAR.
Przynajmniej takie wrażenie odnoszę, czytając co ludzie i co na oficjalnych stronach piszą o mitycznym Darkfall.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:16 
 
k4czy napisał(a):
Hehe wiec lepiej nie narzekac na to co mamy, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.Zaden inny tytul lacznie z Warhammerem nie jest w stanie pobic WoWa.Wczoraj akurat ze znajomymi dyskutowalem na ten temat i zgodzilismy sie wspolnie ze jedynym co by moglo sie stac to ze wyjdzie Darfall albo Blizzard padnie, i wtedy spadnie popularnosc WoWa.

Moze ty lubisz co masz, ja jak nie mam tego co lubie to staram sie to zdobyc albo odpuszczam -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:17 
 
Jaki debilny tekst....

To co sam napiszesz mmorpg ktory bedzie idealnie Ci pasowal?

Wez zastanow sie wogole co Ty piszesz kolego.Jak na rynku nie mozna znalezc nic innego to trzeba brac to co jest i co najbardziej nam odpowiada, o tym pisalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:31 
 
k4czy napisał(a):
Jaki debilny tekst....

To co sam napiszesz mmorpg ktory bedzie idealnie Ci pasowal?

Wez zastanow sie wogole co Ty piszesz kolego.Jak na rynku nie mozna znalezc nic innego to trzeba brac to co jest i co najbardziej nam odpowiada, o tym pisalem.

Jak na rynku nie ma tego co chce, to poprostu nie gram. Nie bede sie torturowal, graniem w gre ktora mi nie odpowiada. Nie wiem moze ty masz jakies masochistyczne sklonnosci.

A co do pisania wlasnego MMO.. No pisałem scenariusz, dalej zreszta pisze jak mam jakies pomysły, zeby sie nie zmarnowały -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:47 
 
Ja proponuje cofnac sie do szkoly, zeby nauczyc sie czytac a potem zaczac cokolwiek pisac.

Czy ja gdzies wspomnialem o tym ze WoW mi sie nie podoba?

I zapewniam Cie ze nie mam zapedow sadomasochistycznych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:52 
 
k4czy napisał(a):
Ja proponuje cofnac sie do szkoly, zeby nauczyc sie czytac a potem zaczac cokolwiek pisac.

Czy ja gdzies wspomnialem o tym ze WoW mi sie nie podoba?

I zapewniam Cie ze nie mam zapedow sadomasochistycznych...

A czy ja gdzies napisalem ze wow ci sie podoba ? Ja stwierdzilem, ze jak nie niczego co mi sie podoba, to wole w nic nie grac, niz meczyc sie z czyms co mnie odrzuca -;-. To chyba tobie czytanie ze zrozumieniem jest potrzebne kek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:54 
 
iniside napisał(a):
k4czy napisał(a):
Jaki debilny tekst....

To co sam napiszesz mmorpg ktory bedzie idealnie Ci pasowal?

Wez zastanow sie wogole co Ty piszesz kolego.Jak na rynku nie mozna znalezc nic innego to trzeba brac to co jest i co najbardziej nam odpowiada, o tym pisalem.

Jak na rynku nie ma tego co chce, to poprostu nie gram. Nie bede sie torturowal, graniem w gre ktora mi nie odpowiada. Nie wiem moze ty masz jakies masochistyczne sklonnosci.
A co do pisania wlasnego MMO.. No pisałem scenariusz, dalej zreszta pisze jak mam jakies pomysły, zeby sie nie zmarnowały -;-.



Przeczytaj sobie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 11:00 
 
k4czy napisał(a):
iniside napisał(a):
k4czy napisał(a):
Jaki debilny tekst....

To co sam napiszesz mmorpg ktory bedzie idealnie Ci pasowal?

Wez zastanow sie wogole co Ty piszesz kolego.Jak na rynku nie mozna znalezc nic innego to trzeba brac to co jest i co najbardziej nam odpowiada, o tym pisalem.

Jak na rynku nie ma tego co chce, to poprostu nie gram. Nie bede sie torturowal, graniem w gre ktora mi nie odpowiada. Nie wiem moze ty masz jakies masochistyczne sklonnosci.
A co do pisania wlasnego MMO.. No pisałem scenariusz, dalej zreszta pisze jak mam jakies pomysły, zeby sie nie zmarnowały -;-.



Przeczytaj sobie

To było pytanie o masochistyczne sklonnosci a nie twierdzenie ze lubisz wowa. Moze grasz w cos innego, bo nie ma nic lepszego hmm.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 17:34 
 
Wyobraz sobie, ze pretbc jak stalem moim t3 priestem w Orgri to bylo jeszcze gorzej~! Bo nie dosc, ze ~50 osob z mojej gildii mialo podobny sprzet, to byly jeszcze 4 inne gildie ktore razem z nami czyscily naxx. Horror dla epenisa amirite?!

Szczerze mowiac dla mnie taki typ czlowieka, jaki ty prezentujesz (ojojoj, casuale maja epixy) jest dosyc smutny. Mnie nie rusza to, ze teraz bedzie latwiej gildiom ktore sa na etapie SSC/TK, tak samo jak nie ruszalo mnie to ze moje itemy z Naxx na 70 lvlu beda bezuzyteczne. Proponuje troche zluzowac, bo zejdziesz na zawal w wieku 30 lat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.