mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 19:32 
Cytuj  
Remx napisał(a):
Tor-Bled-Nam dla czego wolisz scattera od Wyverna ?
przecie mozna by przeciwnika machnac z clipa i odbiedz i dobic wyvernem ?

A i czy Scorpid Sting dobze sprawdza sie na przeciwniku
czy te -20-68 agi i str mocno odczuwa przeciwnik ?

Tak glupio sie zapytam co dokladnie robi Entrapment ? :(

Wyvern dziala tylko out of combat!

Entrapment działa tak jak w opisie. Czyli daje szanse na root przy pułapkach.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 21:53 
Cytuj  
5% na trapnięcie freezing, explozive i immolation trap za punkt o ile się nie mylę

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:17 
Cytuj  
czyli na polski :P
przy 5/5 daje nam 25% szansy aby przeciwnik sie zamrozil wybuch zapalil sie oraz przez 5 sekund nie moze poruszac sie ?? ale czy ten czas dodaje sie do czasu trapa czy tylko daje nam to przy ogniowych trapch
a moze ten czas to calkiem inna sprawa :D

wlasnie o to mi sie rozchodzilo :( bo niewiem jak zrozumiec owe 5s bo fronze ma swoj czas a tu kolejne 5s

bo tak se kombinuje ze moze nie bede dawal w Beastmastery ani 1 punkta niech moj kotek bedzie taki jaki jest bez tuningu :)

a co do Wyverna eh to juz mi sie przestal podobac bo przecie po co mam kogos usypiac jak mam zamiar atakowac zaraz moze i ladne dmg ale wiecej by mi chyba dalo wlasnie te 4s oszolomienia ze strzalu bliskiego
bo nawed jak zaczna mnie atakowac 2 postacie to juz drugiej nie uspie bo jestem COMBAT! :( to sie nadaje tylko na zasadzki

Dzieki

..............................

a teraz cos o kotkach :D znacie takiego kotka Humara ? z the barens
czy znacie moze godziny jego respawnu bo za cho... nie moge nawed go zobaczyc :( mam The Rake ale wolal bym Black Liona a po czasie i tak bym The Rake zmienilbym na cos takiego co ma Attack Speed 1.0
gdzies czytalem ze z szybkim AS to do PvP a z wolnym do PvE ale dziwi mnie dla czego przecie czym szybciej kotek bije tym wiecej szans na krytyk a zarazem i bez krytykow wiecej razy kogos mozna walnac oraz kotek szybciej odwroci uwage przeciwnika :) co da nam jak mamy rozwinniete bonusiki do shotow szybko wykonczyc przeciwnika...
Moj kotek na 22lvl ma tyle samo HP i armora co szamanem z tarcza na 25 hehe a mnialem kilka niebieskich itemkow w szamanie :)

a pytanko kolejne czy mozna uzywac mixtur lub czegos na kotku by go podrasowac ?
i czy to prawda ze kotek na 30lvl moze znikac ? znaczy ukrywac sie ??

bo poszukuje czegos co by umozliwialo Hunterowi i kotkowi na ukrycie sie na dluszy czas i przygotowania sie do ataku :) cos w rodzaju zaczajenia sie na przeciwnika hehe fajna byla by zabawa przejsc sie na tereny Aliance i powoli wybijac pojedynczych ludzi co samotnie sie zapuscily w las i znikac nieposzczezenie :) i czychanie na kolejna ofiare...


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 22:34 przez Remx, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:22 
Cytuj  
Frost trap spowalnia, a zamraża freeze trap więc nie wiem w czym problem. Jak frost trap wybuchnie i wejdzie entrapment, to moby zamiast zostać spowolnione, stoja w miejscu, proste,

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
aa sroki :D pomyliy mi sie trapy 8)

mam przerwe 24h w graniu bo 30 dni mi sie skonczyly a ja duren
chialem swoja karte bankomatowa Visa Electron na sile wprowadzic :P

teraz mam karte Visa dziewczyny :) ale trza czekac do jutra :(
eh uzaleznienie boli :P


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 00:42 
Cytuj  
Ja powracam do pytania o ap u huntera, w przypadku aimed shota. W okienku pokazuje mi damage z ranged w przedziale 210-250, co po odliczeniu armoru daje mi obrazenia na mobkach 140-180. Aimed shot niby zwieksza damage na poziomie, na ktorym go mam o 460, co powinno dawac obrazenia 600-640. Tymczasem mi zazwyczaj wchodzi 430(!)-480. Czy zatem aimed zamiast "zwiekszac o" zastepuje ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 10:17 
Cytuj  
Te 460 też jest zmniejszane o armor mobka. Czyli nie 460 a 300.

Inaczej jest w przypadku Arcane SHota bo to jest atak magiczny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:43 
Cytuj  
Remx napisał(a):
znacie takiego kotka Humara ? z the barens

Humar the Pridelord ma AS 1.3, a reszte statystyk takie jak The Rake. Czyli jest od Rake slabszy. Jedyny pet z 1.0 AS to Broken Tooth z Badlands.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 13:46 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Te 460 też jest zmniejszane o armor mobka. Czyli nie 460 a 300.

Inaczej jest w przypadku Arcane SHota bo to jest atak magiczny.


Czyli wychodzi na to, ze armor odejmuje dwa razy. Raz przy obliczniu zwyklego strzalu, a potem od aimed. Mogli by to poprawic w jakims patchu. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 14:16 
Cytuj  
Co do kotków to zauwazyłem ze taki 1.0 czesciej puszcza agro, mam takiego 1.3 i jest lepiej, mozliwe ze te pare punktów wiecej dmg robi swoje ?

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 21:50 
Cytuj  
MAm problem z nauką skilla prez mojego peta ( CAT). Tamnąlem frostasaber i nauczyłem sie dash 3 . Teraz kiedy chce nauczyc mojego starego kotka to pisze mi ze nie może nauczyćsie juz więcej skili. Czy to znaczy ze pet ma oganiczonąilośc skilli które może umieć? Nie wiem co teraz zrobić.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 21:53 
Cytuj  
yhm wiem ze kotki co maja 1.3 AS maja troche wysze dmg bazowe ale DPS w rezultacie jest taki sam co u The Rake i wlasnie sie zastanawiam czy oplaca sie zmienic The Rake na Humara ?? bo owy kotek ladnie wyglada choc jeszcze go na oczy nie widzialem :( znaczy na fotkach ale nie aby kolomnie ktos mnial :)
Chyba taki Kotek stanowi w pewnym rodzaju indywidualnosc :) huntera osoby nie obeznane mysla ze to jakis nadzwyczajny Lew hehe :)

jak ktos moze poradzic w sprawie tych zmian ? prosze o porade..
Dzieki


_________________
-=Ravenhold=-
Warlock & Rogue

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 15:49 
Cytuj  
Czy jakis doswiadczony hunter moze napisac cos o mountach dla huntera, gdzie je mozna kupic lub zdobyc i ceny ??
Pytam dlatego bo sadzilem ze tylko w sa dostepne w Darnasus, a czytam na forum o tak czy innym i skreny, no i nie mam pojecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:06 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Nie wiem co teraz zrobić.

U pet trainera oduczyc peta niepotrzebnych skilli.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy jakis doswiadczony hunter moze napisac cos o mountach dla huntera, gdzie je mozna kupic lub zdobyc i ceny ??


hynterem nie jestem ale z tego co wiem kazda rasa bez wzgledu na klase ma takie same mounty*) wiec w zaleznosci od rasy jaka grasz tam masz mounta


*) - wyjatkiem jest zrobienie u innej frakcji reputacji na exalted wtedy mozna uzywac mounta danej frakcji


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:29 
Cytuj  
Oczywiscie chodzi o Night Elfa, a chodzi mi głownie o ceny i gdzie, bo czytam, czytam i nic konkretnego nigdzie nie ma na ten temat, a jak sie nie dojdzie do 40lvl to nie mozna sie dowiedziec, a na serwie to mi takie bzdury naopowiadli ze wole na forum pytac :)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 19:29 
Cytuj  
Cytuj:
Humar the Pridelord ma AS 1.3, a reszte statystyk takie jak The Rake. Czyli jest od Rake slabszy. Jedyny pet z 1.0 AS to Broken Tooth z Badlands.


Bat z zg ma rowniez 1.0 attack speed. Na dodatek szybciej lata niz przecietny pet:)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 19:48 
Cytuj  
próbowałem zmontować makro na jump 180 stopni i concusive shoot... ale mi się zupełnie nie udawało... wiem że gdzieś widziałem takie macro moze ktoś się orientuje jak to zrobić?


_________________
Obrazek

*

Posty: 73
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 20:33 
Cytuj  
Wyvern jest zajebisty bo przy duelu z priestem, warlockiem, magiem daje szanse aimeda na poczatku co daje ogromna przewage. Duel 3,2,1 Wyvern, mark, aimed, pet bah bah bah Thornn has defeated n00b in duel.


_________________
Look behind you! a three headed monkey!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 00:19 
Cytuj  
Duel sruel :]
Chyba bardziej sie w otwartym polu ten wyvern przydaje, bo w duelu kto pierwszy ten lepszy :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.