mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 18:55 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Yhm, a teraz pomysl o porywnywalnie podobnym sprzecie w posiadaniu kazdej klasy walczacej z takim paladynem ... Co bedzie ? To samo co bylo gdy pala byl bez fioletu i bez extreme mlotka, a inne klasy byly takze w swoim gorszym sprzecie, czyli ? Pala znow dostaje w poope.

Jaki ty bystry jestes Sag ;]
W sumie mialem to samo odpisac, ale wydalo mi sie zbyt oczywiste, zeby innych uswiadamiac.
W skrocie: Slaby pal < slaba resza; Mocny pal < mozna reszta


@Cienki - jako z palem jako jedynym plate zrobiliscie Scholo? Niezle.
Ten wasz loot system troche kuleje w takim razie, bo wiadomo, gdzie sie dropuja BoP czesci do setow i nie powinno byc sytuacjie, ze mag zabiera needowanego itema. Wierd.
Wydaje mi sie, ze pass all system sie sprawdza, jesli ludzie chca miec troszke wiecej czasu [tyle ze z randomami passuje ostatni, bo jeszcze ktos rollnie i uda, ze nie znal regul]
Jesli gildiowo tylko chodzicie, to systemy dkp sie sprawdzaja.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 19:27 
Cytuj  
[quote="tomugeen@Cienki - jako z palem jako jedynym plate zrobiliscie Scholo? Niezle.
[tyle ze z randomami passuje ostatni, bo jeszcze ktos rollnie i uda, ze nie znal regul]
[/quote]
nie no robilismy w 9 :) 2 pali 60 ja i 58 :) wszyscy radosnie hasali z 2h weapon dopiero pod koniec jak zaczelo byc nie ciekawie tarcza + 1h .. ale przed samym koncem przyszedl 60lvl worek z full wypas sprzetem...
No wlasnie jako ze ja swiezo na 60 i w raidzie moze ze 3 razy bylem to nie znam tak dobrze regul i boje sie jakiegos babola strzelic :)
Na przyklad rolnalem w tym rajdzie chesta +15 defence i cos tam jeszcze mimo ze ten worek co byl tez rolowal.. ale on i tak mial lepsze wiec po co rolowal:)??
W dodaktu wiem ze tak naprawde to trzeba miec co najmniej 2 jesli nie 3 ekwipunki :) inny do walki ze smokami ziejacymi ogniem :) inny do walki w pvp z meele inny do walki pvp z casterami:) ... wiec smieciuje wszystko i zbieram kase na kunia:) na razie 150g musze zebrac a potem nie wiem co dalej bo jeszcze w zyciu tyle kasy nie mialem :)... moze jednak inzynierie zamienic na cos dochodowego...:)
Ogolnie to ja dawalem bless salvation a drugi kings wszystkim i jako tako aggro trzymalismy :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 19:33 
Cytuj  
Cienki jestes chyba jednym z niewielu palkow ktorych nie wrzucilbym na KOS liste :). A powiem wiecej ... marnujesz sie po stronie alliance :p

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:27 
Cytuj  
Jak gram z randomami to:
1. wszyscy rolluja na BoE, a potem jak komus potrzebne to mozna oddac
2. na sety rolluja tylko ci, dla ktorych ten set jest przeznaczony, chyba ze warrior ma juz helm Valora to paladyn moze rollowac
3. na BoP rolluja ci, ktorzy potrzebuja, a inni daja pass, jak wszyscy dadza pass, to random roll 100

Mnie lubia za 10 minutowe Blessing of Salvation (dzieki jednemu punktowi w talencie), a ja przynajmniej nie musze rzucac wszystkim buffow co 5 minut :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:48 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Cienki jestes chyba jednym z niewielu palkow ktorych nie wrzucilbym na KOS liste :). A powiem wiecej ... marnujesz sie po stronie alliance :p


Nawet nie wiesz jak bardzo mnie ot cieszy :) gdyby mozna bylo to polazlbym pod AH w ogrimar i Wam tez kolejke postawil z okazji ze dobilem do 60tki :) moze ktos wystawi jakis crap za 3g w gadzetan ja go kupie i za ta kase rozdysponujecie 20 beczek wysmienitego trunku z zyczeniami wszystkiego najlepszego dla calej hordy:)

Nie wiem co powiesz jak sie uaktywni moj podpis i nazwe gildii zobaczysz :)
Dolaczenie bylo spontatniczne, po random party:), bardzo duzo ludzi z gildii widywalem wczesniej na serwie i jakos pozytynie mi sie kojarza:)

PS
W glebi duszy licze ze za jakis czas realm zostanie nawiedzony przez Burning Legion i obie strony konfliktu beda musialy sie zjednoczyc przeciwko wspolnemu wrogowi:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:51 
Cytuj  
Madas napisał(a):
chyba ze warrior ma juz helm Valora to paladyn moze rollowac

no wlasnie tego sie obawiam .. ze rollne cos co powszechnie jest uwazane ze to dla worka :) i chyba valor na dynke mi sie juz nie powtorzy bo przewaznie jakis worek sie znajdzie i pewnie bedzie go potrzebowal .. rozumiem ze wtedy mam odpuscic...? :( to jeszcze bardziej nie lubie tego maga :P :evil:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:29 
Cytuj  
Mi sie zdarzylo w Stratholm rollnac przypadkowo 99 na Valor Legplates, kiedy w druzynie byl warrior i on ich potrzebowal. Przyznam ze bylo juz pozno i ze zmeczenia popierdzielily mi sie sety :P No i bylo troche fuckow ze strony warriora, a inni tez tego nie pozostawili bez komentarza. No wiec po przeprosinach, zeby zalagodzic sytuacje i nie dostac sie na jakas blackliste dalem warriorowi 80 golda. Przyjal przeprosiny i w sumie zostalismy kumplami :) Wiec trzeba uwazac na co sie rolluje, bo jak ktos robi 25 raz strath i nie widzi spodni Valora to sie moze wkurzyc.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:41 
Cytuj  
Madas napisał(a):
No wiec po przeprosinach, zeby zalagodzic sytuacje i nie dostac sie na jakas blackliste dalem warriorowi 80 golda.

i to jest normalne zalatwienie sprawy IMHO ... a nie .. to czemu nie rolowales i left raid group ...
To moze mnie uswiadomicie jakiego seta/sprzetu jako pala nie powinienem rollowac :) jak mam worka ktory need... bo mam tak supersprzet w tej chwili ze co nie znajde to jest lepsze od tego co mam.. :)
na przyklad ten helm .. no bez dwoch zdan lepszy niz moj :) obecny i dlaczego jak ide z workiem to on need aja co .. greed??? tez przeciez na leb zaloze i bede w nim chodzil... to czemu nie roll ? nawet jakby to mialbyc moj ekwipunek tylko do walki w pvp z meele...
Czy cos zle kombinuje... przeciez doecelowo to i ja i on chyba na jakies purpury czekamy wiec i tak i tak nei jest to end game ekwipunek :)
http://www.thottbot.com/?i=5037
http://www.thottbot.com/?i=24421


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 22:38 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Xedos napisał(a):
Ostanio widzialem na naszym servie palla calego w fiolecie i młoteczkiem z 67dm i niesadze zeby ktos takiemu odmowił wzięcia do instansu a na BG gośc klepał horde aż miło było popatrzeć. Wy tu mowicie o palach co ledwo do 60 dobili i ani sprzetu ani wyszkolenia polecam zmierzyć sie z takim w pvp 1v1 i niewiem czy szaman sobie poradzi jeśli nie będzie podobnie uzbrojony bo kilku warriorow z nim poległo. Taką postacia naprawde ani wstyd ani nuda grać.


Yhm, a teraz pomysl o porywnywalnie podobnym sprzecie w posiadaniu kazdej klasy walczacej z takim paladynem ... Co bedzie ? To samo co bylo gdy pala byl bez fioletu i bez extreme mlotka, a inne klasy byly takze w swoim gorszym sprzecie, czyli ? Pala znow dostaje w poope.


powiedz to dla warka - czym gorszy sprzet u obu tym paladyn ma wieksze szanse pokonac warriora na 60 lev - niech wyskocza na gole piesci - zobaczymy kto z kim wygra...


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 01:46 
Cytuj  
redlum napisał(a):
... niech wyskocza na gole piesci - zobaczymy kto z kim wygra...


I na gole klaty ! Wtedy bedzie uczciwie :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 07:05 
Cytuj  
I bez broni :roll:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:50 
Cytuj  
Na gole piesci to chyba bez broni?

W sumie nie, jesli sie nad tym glebiej zastanowic, gole piesci mozna miec przymajac bron, aczkolwiek obstawiam, ze atuorowi tamtego postu chodzilo o walke bez broni. Pozdro :wink:

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:06 
Cytuj  
Mam pewne pytanie: Czy jest w ogóle sens robic build 1h+ shield ? Czy lepiej olać shield i chodzić z 2h + retr ? Bo na razie buduję sobie palka 8-22-21, ale większość 60 chodzi z 2h...sam nie wiem. Muszę przyznać, że mało osób widzi sens budowania palka 1h + shield , a co wy o tym sądzicie ?

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:44 
Cytuj  
bo wszystkie skille warriora są oparte na broni, za to kilka-kilkanaście skilli paladyna czy jakiejkolwiek innej klasy (nie wliczając rogue który tez jest strasznie zależy od sprzętu) da się odpalić bez żadnej broni i nago.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:51 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
Mam pewne pytanie: Czy jest w ogóle sens robic build 1h+ shield ? Czy lepiej olać shield i chodzić z 2h + retr ? Bo na razie buduję sobie palka 8-22-21, ale większość 60 chodzi z 2h...sam nie wiem. Muszę przyznać, że mało osób widzi sens budowania palka 1h + shield , a co wy o tym sądzicie ?

pozdrawiam


przy 1h + shield pal praktycznie wogóle nie zadaje damage :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:51 
Cytuj  
Sam gralem od bodajrze 50 lvl (jak tylko kupilem sobie Hanzo sword, uderza co 1,5sek) i gralem tak 5 lvli (zrobilem bilda pod 1H).
Do walki uzywalem SoCrusader i juz uderzałem co 1,07 sek (robi wrazenie) ale minusem tego rozwiazania bylo to ze przecietny hit oscylowal wokół 100dmg. To za malo na pvp bo jak komus sie konczylo hp to od razu jakis stun i leczenie. Duzo lepiej grac na zasadzie nic nic nic , lubudu 1/3 hp w dół. W ten sposob gosciu mysli ze ma jeszcze czas na leczenie a tu nagle jeden cios i pada.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
Holy Talents (15 points)

Spiritual Focus - 5/5 points

Improved Holy Light - 3/3 points

Illumination - 5/5 points

Revelation - 1/2 point

Divine Favor - 1/1 point




Protection Talents (0 points)

None

Retribution Talents (36 points)
Benediction - 5/5 points

Two-Handed Weapon Specialization - 5/5 points

Seal of Command - 1/1 point

Deflection - 5/5 points

Vengeance - 5/5 points

Improved Retribution Aura - 5/5 points

Consecration - 1/1 point

Precision - 3/3 points

Conviction - 5/5 points

Blessing of Kings - 1/1 point

sądzę, że ten build jest chyba nawet wydajny jeśli chodzi o leczenie + retribution. A szkoda, bo lubię sobie poszpanować shieldem ^^ Pozdrawiam :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:41 
Cytuj  
jak masz 1h z dps-em na poziomie 2h (50+) - czyli jakiś epic. To imho pal może swobodnie biegać z 1h + tarcza.
Warrior musi kogoś szybko zabić bo sam jest potencjalnie łatwym celem (brak healingu). Pal nie musi się spieszyć bo o wiele dłużej stoi na nogach, a tarcza z 2.5k AC + bonusikami jeszcze to ustanie na nogach przedluży o jakieś 20-30%. Dps jest ten sam - więc imho paladyn może biegac z 1h. To nie warrior który zabija po charge w 3 ciosach bo inaczej sam zginie...


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 13:07 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak masz 1h z dps-em na poziomie 2h (50+) - czyli jakiś epic. To imho pal może swobodnie biegać z 1h + tarcza.
Warrior musi kogoś szybko zabić bo sam jest potencjalnie łatwym celem (brak healingu). Pal nie musi się spieszyć bo o wiele dłużej stoi na nogach, a tarcza z 1.5k AC + bonusikami jeszcze to ustanie na nogach przedluży o jakieś 20-30%. Dps jest ten sam - więc imho paladyn może biegac z 1h. To nie warrior który zabija po charge w 3 ciosach bo inaczej sam zginie...



racja, z tym , że:

- stracę możliwość dobrego leczenia
- taką broń jest bardzo trudno zdobyć
- wczoraj mając epicką 1h z niezłym dpsem przegrałem z kretesem :E z palek retr + 2h

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:08 
Cytuj  
tam 2.5k AC powinno być.

Generalnie z punktu widzenia warriora paladyn z 1h + tarcza jest znacznie trudniejszym celem niż paladyn z 2h. Sorry, ale pala czy 1h czy 2h ma dużo słabszy damage. Walka z warrkiem to walka gdzie liczy się dps a nie siła jednego hitu (dla warra to żadna różnica czy dostanie 2 x po 200 czy 1 x 400) a bonusy z tarczy robią swoję. Nie wiem jak vs inne klasy, bo aż tak bardzo się palem nie interesuję.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.