mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:42 
Cytuj  
A ja tak zapytam czy lock bez feara ma jakiekolwiek szanse na win z fury warkiem?
Bo BS fury warek ma 60sec immunite na fear (death wish, Glimmering Mithril Insignia).

Pytam z czystej ciekawosci, jak mocno maleja szanse locka kiedy nie moze uzyc feara


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:52 
Cytuj  
Sam jestem ciekaw:) No panowie doświadczeni lockowie proszę o radę:)

Heh i jeszcze jedno pytanie - jak walczycie z priestem?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:56 
Cytuj  
może zdobyć dystans raz przy seduce wtedy to oznacza że jeśli nie dostanie shield basha albo pummela na shadow spells to jest rozłożony(bo ma wyjętą laskę do seduce a nie VW) intercept/pummel/ powiedzmy jest rage na mortal stike więc jemu hs wchodzi za 600 hp heroic heroic heroic execute i poskładany . Przynajmniej mi się tak udało kilka razy ale goście nie mieli jeszcze topowego sprzętu.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:59 
Cytuj  
sirek napisał(a):
... na mortal stike...


jesli MS to nie Death Wish :) (nie mozna miec obu talentow jednoczesnie).


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:30 
Cytuj  
sorka myslałem o moim buildzie i antyfearach ktore ja mam czyli trinket później berserker rage i recklessness (immunity na fear non stop crit). (mea culpa niedoczytałem )


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:41 
Cytuj  
a co ma anty fear do seduce ??.. jeden seduce i warek lezy na glebie ;q

z soulinkiem musi sie warek niezle napocic zeby zadac jakis dmg a lock rzuca klatwy +shadow burn i czeka az giniesz ;q

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:51 
Cytuj  
2540 - jak czytam Twoje posty to odnosze wrazenie ze jednak troche upraszczasz.

Tzn.
na warka to
na maga tamto
na roga jeszcze co innego

Wlasciwie odnosze wrazanie ze moznaby porobic makra, ktore uruchamialyby spelle z zaleznosci od klasy stargetowanej postaci.
Jakie to latwe :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:54 
Cytuj  
2540 napisał(a):
a co ma anty fear do seduce ??


nic nie ma, polecam nauke czytania ze zrozumieniem

Cytuj:
.. jeden seduce i warek lezy na glebie ;q


mozesz rozwinac swoja mysl bo jakos nie wydaje mi sie ze seduce wali za 10k


swoja droga nie znalazlem spella seduce na thocie aby poczytac co on takiego robi znalazlem seduction ( http://www.thottbot.com/?sp=6358 ) czy to o ten czar ci chodzi?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:57 
Cytuj  
Tak.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:00 
Cytuj  
2540 napisał(a):
z soulinkiem musi sie warek niezle napocic zeby zadac jakis dmg a lock rzuca klatwy +shadow burn i czeka az giniesz ;q


Cytuj:
When active, 30% of all damage taken by the caster is taken by your summoned demon instead. In addition, both the demon and master will inflict 3% more damage. Lasts as long as the demon is active.


odnosze wrazenie ze chyba faktycznie "silvermoon" to jakis specialny server, albo informacje o spellach z thotta sa bledne. jesli obnizenie obrazen o 30% u clotha oznacza ze warek sie musi napocic to na silvermoonie graja jacys dziwne warki

Cytuj:
Seduces the target, preventing all actions for up to 15 sec. Any damage caused will remove the effect. Only works against Humanoids.


to ja juz wogle nie rozumiem jak ten spell moze zabic warka (a wlasciwie kogokolwiek) :roll: bede wdzieczny za wytlumaczenie przez jakiegos locka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 12:06 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
ot właśnie nasza tajna broń;)
Seduce jednego fear drugiego - trzeci Cię zabija;)

Edit:
Fabianek wiesz co to jest seduce lock?
Suczka jest invisible i zakłada Ci seduce. W czasie trwania seduce dostajesz np shadowbolta (posłuże się swoim niskolvlowym przykładem - moi przeciwnicy mają jakieś 1,5k HP) za 260 dmg, jednocześnie dostajesz kolejne seduce od suczki i czekasz aż dostaniesz kolejnego nolta. Przy trzecim seduce masz prawie połowę życia dostajesz immolate za jakieś 300 dmg (dot) plus dwa insta doty które zjadają Ci resztkę HP. (w odwodzie zostaje fear). Wystarczy nie dać się złapać rogowi albo warkowi i bye wizyta na cmentarzu


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 12:06 przez Neonin, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
Seduces the target, preventing all actions for up to 15 sec. Any damage caused will remove the effect. Only works against Humanoids.


to ja juz wogle nie rozumiem jak ten spell moze zabic warka (a wlasciwie kogokolwiek) :roll: bede wdzieczny za wytlumaczenie przez jakiegos locka

Nie jestem lockiem, ale bywalem 'na drugim koncu'. Chain seduce po prostu. Seduce - nuke - seduce - nuke - death coil - nuke - gg.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
Seduces the target, preventing all actions for up to 15 sec. Any damage caused will remove the effect. Only works against Humanoids.


to ja juz wogle nie rozumiem jak ten spell moze zabic warka (a wlasciwie kogokolwiek) :roll: bede wdzieczny za wytlumaczenie przez jakiegos locka


mam locka na 35 lvlu to Ci wytlumacze
Succuba trzyma Warka w stunie, a lock castuje "super-hiper-mega-duper" czar za 150k dmgu ...

A powaznie mowiac - zaczynasz walke od poczatku w tym momencie i to ty masz inicjatywe.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:07 
Cytuj  
thx za wytlumaczenie w takim razie nerf seduction ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:09 
Cytuj  
hehe:) nigdy nie walczyłeś z lockiem który używał suczki?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:10 
Cytuj  
Nawiasem mowiac mam inne spostrzezenie ...

Byc moze to kwestia buildu, ale odnosze wrazenie ze succuba pada bardzo bardzo szybko ... wiec wlasciwie czemu nie charge na succube, intimidating, dobic succube i dobrac sie do dupy lockowi ? :) Ale to tylko takie rozmyslania pvp noobka :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:12 
Cytuj  
Qraczek suczka jest Invisible więc nie możesz jej targetować. A jak zaczyna lock to wogóle powinno się myśleć o tym jak daleko jest z cmentarza


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
No fakt ... na to nie wpadlem ...:P

Co nie zmienia postaci rzeczy, ze w opowiesci jak to "suczka bierze w seduce, po czym lock naciska "I win Button" a przeciwnik dyma z cmentarza to dlugo nie uwierze ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:22 
Cytuj  
Qraczek to działa w przypadku rogów i warków.
Hehe ale znam kolesi którzy po zseducowaniu (słowotwórstwo kwitnie:)) celu wrzucali Doty na niego:) To już dla mnie śmiech na sali:)

W przypadku casterów dużo lepszy jest fellpuppy - szczególnie jak masz demobuild z SL i MD:) nie mogę się już doczekać:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:22 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
hehe:) nigdy nie walczyłeś z lockiem który używał suczki?:)


jakos wszyscy na mnie felhyntera stosowali (gram droodem nie warkiem)

Neonin napisał(a):
Hehe ale znam kolesi którzy po zseducowaniu (słowotwórstwo kwitnie:)) celu wrzucali Doty na niego:) To już dla mnie śmiech na sali:)


no wlasnie pamietam ze na bg jak juz dostalem seduction to zawsze poszly jakies doty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 12:41 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.