mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:09 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Z tego co pamiętam w Polsce nie ma żadnego naprawde porzadnego gracza w W3. Byli dobrzi, ale takich wymiataczy jak ludzie z 4K czy SK nie mielismy.
(hmm Demon byl dosc dobry) Chyba że coś sie zmienilo.



Przykład na to, że nie powinno się mówić o rzeczach o których nie ma się pojęcia.
DoomTerror, Paladyn - słyszałeś o nich ?


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 17:32 
Cytuj  
Paladyn
http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp- ... =PaladynPL

Konto dla kontrastu
http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp- ... buseYouDNA

Hmm Idealnie taki sam poziom

"Przykład na to, że nie powinno się mówić o rzeczach o których nie ma się pojęcia. "

Hmm to samo w tym wypadku moge powiedziec o tobie
Długo w to nie gralem, Grubby dawno nie uzywal tego konta a konta DoomTerrora nie moglem znalezc wiec skoro jestes taki obeznany prosze znajdz

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 18:49 
Cytuj  
Wybacz, ale nie mam o czym rozmawiać z kolesiem, który twierdzi, że nie mamy „porządnych” graczy w W3.
Tak się składa, że mamy jeden z najlepszych teamów w Europie, w NationsCup ClanBase zajęlismy niedawno drugie miejsce. No ale długo w to nie grałeś przecież...
EOT z tej strony
Btw. podales lekki nieaktualne konto. Sprawdz sobie to
http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp- ... sinmyheart


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:33 
Cytuj  
Na twoim jeszcze raz bym zajrzał do konta Grubbego. Paladyn jest dobry ale do najlepszych nie należy. Źle mnie zrozumiałeś. Na polskiej scenie nie ma typowych wymiataczy co potrafią pokonać prawie wszystko. Mamy bardzo dobrych polskich graczy ale prawdziwych mistrzow niestety nie mamy.

BTW Paladyn az taaak bardzo sie nie poprawil. Nadal daleko mu do poziomu ktory prezentuje Grubby (prezentował ?? zebys nie powiedzial znowu ze sie nie znam)

BTW 2 Co do Nations Cup... moze sie troche pofarcilo :) ok moze są naprawde dobrzy, ale jak przypomne sobie Grecje w EURO 2004, nie zaprezentowali nic, wygrali glownie dzieki sedziom.

BTW 3 Nie rozumiem dlaczego chcesz uswiadomic mi ze sie nie znam. Powiedzialem ze moge sie mylic bo dawno w to juz nie gralem. Moze sie teraz poprawilo. Chociaz konto Paladyna jakos lepsze nie jest

Przepraszam za OT ale jak koles do mnie zagaduje odpowiadam
Da sie te ostatnie 3 posty przerzucic do innego dzialu? Szkoda kasować ale i tez zasmiecac temat?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:43 
Cytuj  
graczy w w3 mamy dobrych niestety wtopa w nations cup imho byla z powodu braku pewniaka w naszej reprezentacji Demon-TT, ktory jakwiadomo zeostal wchloniety przez WoW :).

W koncu bylo 3:2 a ciezko aby casin wygral z insomnia (imho najlepszy human w europie jak nie na swiecie) na mapach z dopiskiem "Designed for Tower rush"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 19:46 
Cytuj  
28 dni albo 18.. niepamietam wiem ze duzo. a Skończyłem grać jakięs pól roku temu:P.


ps. przeczytałem pierwszą stronę topicu, przerzuciłem sie na ostatnią i powiem , że ładny offtop;P.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 10:47 
Cytuj  
Przed wowem sam gralem w War3 (bez szczegolnych efektow) i wiem ze Demon ze Snake`m wymiatali. Pamietam mecz w nations cup (z litwa czy lotwa chyba) kiedy snake pojechal wszystkich w grach solo sam ;)

szkoda ze jak chlopak do korei pojechal na wcg to sie spalil

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 11:38 
Cytuj  
I w akcie desperacji postanowił grać palkiem :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 15:10 
Cytuj  
Hehe, jak to nazwać? Chyba upadkiem legendy Snake'a (joke).

Widziałem świetny replay swego czasu, jak Snake jedzie Grubbego. Ale to dawno było.


I wracając do off topicu ;)

Paladyn jest dobry ale do najlepszych nie należy
BTW Paladyn az taaak bardzo sie nie poprawil.


I pewnie dlatego znalazł się w elitarnej 8 graczy finałów ClanBase EuroCup Lan. Teraz już definitywny EOT z mojej strony


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 15:24 
Cytuj  
Uważam ze ladder jest prawdziwym wykladnikiem "jakosci gracza" nie turnieje. Naprawde dobry gracz gra ciagle dobrze a nie od czasu do czasu.

Widziałem świetny replay swego czasu, jak Snake jedzie Grubbego.


Nie mozna oceniac gracza po jednej grze. W WoW najlepszej gildii moze zdarzyc sie wipe przy np. molten giantach. Tak jak i random grupa teoretycznie moze zrobic MC.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 02:23 
Cytuj  
Czytalem ten temat od poczatku do konca zajelo mi to jakies hmm 2h :). Przeczytalem wnikliwie i odnawiam temat bo az mnie przekrecilo po tym co tu czytalem... wiec takze chcialbym sie wypowiedziec, popieram strona desha i shada, co komu do cholery ile ja gram i na jakiej podstawie ktos ma mi mowic ze wyjscie do parku na spacer jest lepsze od gry w wowa, panowie to tlumaczenie jest smieszne i niedorzeczne, lubisz chodzic po parku to chodz ale nie mow innym ze to jest lepsze od grania w wow (badz innych rzeczy) kazdy lubi to co robi, mozesz sie na ten temat wypowiedziec i ok. Ale na litosc boska przestan wprowadzac demagogie ze to jestdobre a wow be... pozdrawiam all maniakow .


Od maja 2005 roku - time played Hunter 28days, warlock 21 days

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 07:10 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
W WoW najlepszej gildii moze zdarzyc sie wipe przy np. molten giantach. Tak jak i random grupa teoretycznie moze zrobic MC.


oj tutaj nie zgodze sie :) dobra gildia przechodzi gianty z zamknietymi oczami a randomy nie maja najmniejszej szansy na ich pokonanie :)


_________________



****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 08:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Carnillon napisał(a):
W WoW najlepszej gildii moze zdarzyc sie wipe przy np. molten giantach. Tak jak i random grupa teoretycznie moze zrobic MC.


oj tutaj nie zgodze sie :) dobra gildia przechodzi gianty z zamknietymi oczami a randomy nie maja najmniejszej szansy na ich pokonanie :)


No tu sie musze zgodzic z Huraganem :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:34 
Cytuj  
zreszta niech kazda gildia przyzna czy jak bedac pierwszy raz w MC nie wipnela na pierwszych 2 gigantach ? :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Carnillon napisał(a):
W WoW najlepszej gildii moze zdarzyc sie wipe przy np. molten giantach. Tak jak i random grupa teoretycznie moze zrobic MC.


oj tutaj nie zgodze sie :) dobra gildia przechodzi gianty z zamknietymi oczami a randomy nie maja najmniejszej szansy na ich pokonanie :)


ja tez sie zgodze z huraganem a nawet moge stwierdzic ze:
dobra gildia przechodzi mc z zamknietymi oczami


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:41 
Cytuj  
Ostatnio padl u nas pomysl czy nie pullnac drugiego bossa, zeby jakis challenge byl :) Bo wieje nuda =]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:52 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ostatnio padl u nas pomysl czy nie pullnac drugiego bossa, zeby jakis challenge byl :) Bo wieje nuda =]



hehehe no u nas hynterzy a czasem nawet rogale pulluja co by bylo szybciej poki co best time is 3h40m celem jest zejscie ponizej 3h zeby byl jeszcze czaas na wipowanie w bwl

Ech gdzie te czasy kiedy restowalo sie po kazdym trashu :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:57 
Cytuj  
u nas często sa wipe. generalnie im coś jest łatwiejsze tym wiecej się ludzie luzuja, ida robić kawe, gadają o pierdołach na vencie.

generalnie wole co jakis czas głupie wipe niż zawsze siedziec cały wieczór i się skupiać :wink:

ja ostatnio tankując adda na golemagu byłem AFK 2 minunty. jak wróciłem to piesek dalej mnie gryzł :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja ostatnio tankując adda na golemagu byłem AFK 2 minunty. jak wróciłem to piesek dalej mnie gryzł :wink:


rotfl, no nie wymiekam ciekawe czy nasze tanki robia podobne zarty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 19:30 
Cytuj  
jak ja bylem na class radzie tank nie tylko przespal ostatnie 3min na Barnonie, ale i roll:D, a dropnol jakis blue plate

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.