mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 20:04 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Cytuj:
W przypadku pala to hero mode wyglada tak: HADZIAAAAA.... 1 hit, bubble, consecration... po takim combo odechciewa mu sie dpsowania i wraca szybko w bubble healowac ;]

a nie wpadles na to ze niektorzy ten tekst mogli uznac za obrazliwy?

Wpadlem, ale jesli ktos uwaza za obrazliwe przedstawienie faktow o jakiejs klasie (nie o graczach), to szczerze mowiac wali mnie jego zycie emocjonalne.
Bubbleboie sa strasznie wrazliwi na wlasnym punkcie, wyobraz sobie ze mam zamiar zrobic pala i bede sie smial z samego siebie po kazdym bubble+hs (jak narazie na low lvl bubble jest za krotkie zeby HS wycastowac ;/)

Troszke dystansu ziąą... to tylko gra?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 20:12 
Cytuj  
Wiem co ludzie sadza o palkach gram nim od jakis 2 lat :P
mam taka cicha nadzieje ze dzieki BE palka horda przestanie sie zachowywac jak bezmogie yeti i teksty typu takie jakie przy kazdej okazji stara sie pisac tomugeen przejda do historii


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 20:22 
Cytuj  
Tak cie to boli?
Ile razy mam wyjasniac ze sam gralem ostatnio palem i mam zamiar grac w BC, nie zmienia to faktu ze to klasa najlepiej nadajaca sie do wysmiania (zwlaszcza teraz, male BE pala^^), troche autoironii plx.

anyway, back on topic:
Jak wygladaja teraz standingi w PvP wsrod osob pracujacych obecnie nad ranga?
Na nowych serwera wygladalo to tak, ze semi-random teamy wygrywaly prawie wszystko i nawet przy niewielkim nastawieniu na PvP mozna bylo sobie wczesniej ladnie awansowac.
Teraz jest tak, ze mimo premade trafiajac na przepasc sprzetu wygrywa sie jakies 60%. Przy BG otwartych 24/7 chinczyk (dwoch) grajacy non-stop ma lepszy standing niz ludzie z daytime spedzajacy na PvP prawie caly dzien w premade.
Jeszcze bardziej zaczal liczyc sie spedzony czas niz procent tego czasu przypadajacy na zwyciestwa.

Pewnie ludzie z serwerow gdzie nie bylo BG od rana do 3 w nocy sa zadowoleni ze zmian, ale na nowych serwerach jest straszny whine, ze teraz ranga oznacza "farmowanie przegranych" i liczy sie tylko poswiecony czas.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 20:29 
Cytuj  
tom, ale w sumie kogo to obchodzi? Dla mnie wazne jest to ze nie ma kolejek i wkoncu normalnie da sie wejscia. A ze komus ranga slabo leci to mnie kompletnie wali ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 21:41 
Cytuj  
Macie jakies doswiadczenia z gry w 8 grupie po stronie ally? Jak wyglada kwestia pugow - kto czesciej wygrywa? Obecnie w przedziale 40-49 Alliance dostaje takiego lupnia, ze tylko usiasc i zaplakac, mam nadzieje, ze na 60 cos sie zmieni - o ile mam zamiar znalezc pvp grupe, to czasem czlowiek w pugu tez pobiegac musi. Jak to wyglada?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Macie jakies doswiadczenia z gry w 8 grupie po stronie ally? Jak wyglada kwestia pugow - kto czesciej wygrywa? Obecnie w przedziale 40-49 Alliance dostaje takiego lupnia, ze tylko usiasc i zaplakac, mam nadzieje, ze na 60 cos sie zmieni - o ile mam zamiar znalezc pvp grupe, to czasem czlowiek w pugu tez pobiegac musi. Jak to wyglada?


30-39 WSG Jest ok. tzn. większość wygranych. Za to AB wygrane widziałem do tej pory może 2 :P Next week już 40-49 więc spodziewaj się zwiększonej ilości wygranych po stronie ally :]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:05 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Macie jakies doswiadczenia z gry w 8 grupie po stronie ally? Jak wyglada kwestia pugow - kto czesciej wygrywa? Obecnie w przedziale 40-49 Alliance dostaje takiego lupnia, ze tylko usiasc i zaplakac, mam nadzieje, ze na 60 cos sie zmieni - o ile mam zamiar znalezc pvp grupe, to czasem czlowiek w pugu tez pobiegac musi. Jak to wyglada?


Gram sobie shammy w 40-49, 95% AB wygranych, WSG nie siedze bo exalted stuknelo w 30-39. Jakbys gdzies mnie tam spotkal to /wave Mankin.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 4 wrz 2006, 22:06 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:06 
Cytuj  
To ja nie wiem, mam pecha chyba, bo co AB to wtopa :( To samo z WSG. Na pewno mowimy o Battlegroup 8? ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 07:25 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Wiem co ludzie sadza o palkach gram nim od jakis 2 lat :P
mam taka cicha nadzieje ze dzieki BE palka horda przestanie sie zachowywac jak bezmogie yeti i teksty typu takie jakie przy kazdej okazji stara sie pisac tomugeen przejda do historii


http://www.thottbot.com/?i=Sayge%27s%20Fortune%20%2321

widzisz to nie gracze to sam blizzard sie wysmiewa z palkow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 09:40 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
To ja nie wiem, mam pecha chyba, bo co AB to wtopa :( To samo z WSG. Na pewno mowimy o Battlegroup 8? ;)


No własnie bo ja mam droodka na 48 i ciągle dostaje po pupie , horda ofc ;p


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 09:53 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
widzisz to nie gracze to sam blizzard sie wysmiewa z palkow


Raczej z graczy uzyawjacych tej imba kombinacji.


Znajde tu jakiegos hordziaka z Battlegroup 7 ? :-)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:06 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No własnie bo ja mam droodka na 48 i ciągle dostaje po pupie , horda ofc ;p


To raczej nie grasz w BG 8 :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:50 
Cytuj  
Siedzimy z kumplami teraz na low levelach nabijajac sobie repa, straszny lomot zbieraja alianci na AB i na WSG (battlegroup 2), zrobie 60 i od razu ide po epixy, w ab juz prawie revered.
Sentry napisał(a):
mial na mysli cockblocki, 3lp ;p

Co to cockblocki?

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:54 
Cytuj  
Swoim altkiem rogulcem na 39 grupa osma raj na ziemi wsg i ab 98% wygrannych cos cudownego.

wave Nuzgulek;p

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:55 
Cytuj  
@shahray
boss jest nie do ubicia az do czasu pojawienia sie magicznego fixa ktory poprawia "bledy" o ktorych ludzie mowili od 2 miesiecy :]


_________________
..::Char profile::..

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 11:01 
Cytuj  
No prosze nie wiedzialem jak sie to nazywa :P - dzieki Zakhan. Jeszcze ze sztucznych jest reset co tydzien, ale tutaj zaraz ktos moze powiedziec ze to nie istotne bo trenuja przeciez 24/7 ;), a sprzet juz maja idealny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 16:15 
Cytuj  
Ja pierdole, normalnie odechciewa mi sie grac w tym spierdolonym alliance pugu na 40-49... Sorry, musialem sie wyzalic :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 16:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja pierdole, normalnie odechciewa mi sie grac w tym spierdolonym alliance pugu na 40-49... Sorry, musialem sie wyzalic :)


BG 8, 40-49, leveluj hordziaka to Ci sie bedzie przyjemnie gralo :P Ale poczekaj z tym jeszcze, 6k do exalted na AB wiec wlaz tam bo ludzi zacznie brakowac :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 16:29 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze na 50-59 bedzie lepiej :/

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 16:41 
Cytuj  
h34t napisał(a):
BG 8, 40-49, leveluj hordziaka to Ci sie bedzie przyjemnie gralo


No jak ktos lubi isc na latwizne to jasne


@raggnarok

Nie macie tam zadnych premade'ow na nizszych levelach?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.