mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:15 
Cytuj  
KromeR napisał(a):

Shield Specialization - rank 5/5

Minimum Level: 10
Increases your chance to block attacks with a shield by 1% and has a 20% chance to generate 1 rage when a block occurs.

Lacznie mam 100% na pkt rage przy bloku. Podstawowa szansa na blok osyluje w granicach jakichs 20% + impr shield block 1/3 (dwa bloki z szansa ~95%).
Bossowie bija szybko.
Kazdy blok to revenge.

Nie lansuje mitu ze tylko w prot buildzie da sie tankowac, ale tankowanie z 2h to herezja. Albo masz wybujala fantazje, albo grat dla heala.


to albo masz 550 defense albo nie wiesz jak sie block liczy... (to apropos 20% blocku)
tak bossowie bija szybko, na tyle szybko ze rage to nie problem przy tankowaniu...
nie, nie kazdy block to revenge bo revenge ma cd

@cypis
no coz... jesli healerzy nie daja rady healowac 20-25% mocniej na trashu w mc to l2heal albo l2notoverheal moge tylko powiedziec


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:25 
Cytuj  
Nie ucz mnie jak grac prosze ;]. Nie chodzi mi tylko o wiekszy dmg income, tylko o umiejetnosc trzymania aggro. Reveng (tak sie nazywa ten skill, ktory mozna uzyc po blocku, tak?) to najlepszy skill do trzymania aggro, bez jego uzywania threat moba zabierze pierwszy lepszy dps warrior.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:27 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
@cypis
no coz... jesli healerzy nie daja rady healowac 20-25% mocniej na trashu w mc to l2heal albo l2notoverheal moge tylko powiedziec


A po jaka cholere maja marnowac mane na idiote ktory zamiast nosic tarcze robi pozorny dps na mobach..


1. zeby nie tracic czasu na jakiekolwiek robienie agro na mobie
2. pozorny = najwyzszy w raidzie?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:29 
Cytuj  
Warrior w tank gearze robi najwyzszy dps w raidzie? ciekawe =).
Warrior przebrany w dps gear pada w mc (nawet na trashach) jak mucha. Nawet przy healerach ubranych w bwl gear and beyond.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:34 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Warrior przebrany w dps gear pada w mc (nawet na trashach) jak mucha. Nawet przy healerach ubranych w bwl gear and beyond.


yyy... nie...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:42 
Cytuj  
no rzeczywiście, stylowe dps = 80-100 dla tanka rzeczywiście ownuje reszte class dpsu.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:43 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
mozna spokojnie tankowac z dw lub 2h...

Sobtainer napisał(a):
no rzeczywiście, stylowe dps = 80-100 dla tanka rzeczywiście ownuje reszte class dpsu.


l2read ownuje wszystko!


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:47 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Venomo napisał(a):
mozna spokojnie tankowac z dw lub 2h...

Sobtainer napisał(a):
no rzeczywiście, stylowe dps = 80-100 dla tanka rzeczywiście ownuje reszte class dpsu.


l2read ownuje wszystko!


kek, kk, ale nie idzie to w parze imo


Posty: 17
Dołączył(a): 14.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 17:27 
Cytuj  
Warrior na PVP najelpiej wymaita z 2x1h niedosc ze ma niezle za dps i dmg to jeszcze jest szbki


_________________
Warrior-Human-60lvl-GROM-DefiasbrotherHood

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:06 
Cytuj  
Luck0 napisał(a):
Warrior na PVP najelpiej wymaita z 2x1h niedosc ze ma niezle za dps i dmg to jeszcze jest szbki


Nie ma czegoś takiego, że "najlepiej wymiata". Wszystko zależy od talentów oraz od weapona.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 19:20 
Cytuj  
hehheh tak czy inaczej 8/9 pvp warków ma MS cookie cutter build który głównie zależy od broni (czy to miecz czy axe) reszta to fury warriorowie...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Warrior w tank gearze robi najwyzszy dps w raidzie? ciekawe =).
Warrior przebrany w dps gear pada w mc (nawet na trashach) jak mucha. Nawet przy healerach ubranych w bwl gear and beyond.



hmmm.... aha a rogue w MC pewnie wala z łukow i trzymaja sie z daleko bo skoro warrior pada jak mucha to co dopiero oni.... :/

gratz 4 great post




Beliar napisał(a):
hehheh tak czy inaczej 8/9 pvp warków ma MS cookie cutter build który głównie zależy od broni (czy to miecz czy axe) reszta to fury warriorowie...



Tak to prawda do pvp mamy jeden standardowy build niestety... dlatego potrzeba nam odnowienia drzewek talentow.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:10 
Cytuj  
wydaje mi sie jednak że większość ludzi nie widzisiły w fury, a fury też dobre jest, życzę wam szybkiego odnowienia chociaż blizz uwaga lepiej buff niż nerf warków jest najwięcej wiec jak będzie nerf to blizz straci wieeeelu klientów:P

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:14 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
wydaje mi sie jednak że większość ludzi nie widzisiły w fury, a fury też dobre jest, życzę wam szybkiego odnowienia chociaż blizz uwaga lepiej buff niż nerf warków jest najwięcej wiec jak będzie nerf to blizz straci wieeeelu klientów:P


eeee to dlaczego nas nerfuja od samego retaila? :]


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:15 
Cytuj  
bo nie jesteście "working as intended"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:53 
Cytuj  
kikas napisał(a):
hmmm.... aha a rogue w MC pewnie wala z łukow i trzymaja sie z daleko bo skoro warrior pada jak mucha to co dopiero oni.... :/

gratz 4 great post


dlatego rogue zanim zacznie bic, czeka poki warrior nie zrobi odp. duze agro. Zreszta rogue ma odp skill - Feint


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):

dlatego rogue zanim zacznie bic, czeka poki warrior nie zrobi odp. duze agro. Zreszta rogue ma odp skill - Feint



Na co to komu jak tank 3ma dobrze aggro :]

I chyba BoS od pally mozna z dobry skutkiem rzucic na DMG warriora


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 07:59 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
KromeR napisał(a):

Shield Specialization - rank 5/5

Minimum Level: 10
Increases your chance to block attacks with a shield by 1% and has a 20% chance to generate 1 rage when a block occurs.

Lacznie mam 100% na pkt rage przy bloku. Podstawowa szansa na blok osyluje w granicach jakichs 20% + impr shield block 1/3 (dwa bloki z szansa ~95%).
Bossowie bija szybko.
Kazdy blok to revenge.

Nie lansuje mitu ze tylko w prot buildzie da sie tankowac, ale tankowanie z 2h to herezja. Albo masz wybujala fantazje, albo grat dla heala.


to albo masz 550 defense albo nie wiesz jak sie block liczy... (to apropos 20% blocku)
tak bossowie bija szybko, na tyle szybko ze rage to nie problem przy tankowaniu...
nie, nie kazdy block to revenge bo revenge ma cd

@cypis
no coz... jesli healerzy nie daja rady healowac 20-25% mocniej na trashu w mc to l2heal albo l2notoverheal moge tylko powiedziec


Nie, defa mam tylko ~420.
Wiem jak dziala block i jak sie go liczy. Slyszales o itemach +% block? Anyway hint: nacisnij "o" i sprawdz ile masz bloku, dodge i crita...
Wiem ze revenge ma cd. Stosuje pewne skroty myslowe bo szkoda mi czasu tracic czas na kogos kto tankuje z 2h i tlumaczyc mu wszystko od podstaw. Pozatym to nie dysputa nad ktora warto sie szczegolnie pochylac.
Rage oczywiscie leci od dmg ktory sie dostaje, ale tarcza to block* (mniej dmg o jakies ~100 za kazdy udany blok, czyli 2 bloki co cd shield blocka), wiekszy ac o jakies ~2,5 czyli mniejszy dmg, staty (def, stamina) oraz mozliwosc stosowania skilli opartych na tarczy (nie kazdy ma tyle w def wpakowane ofc). No i oczywiscie rage. Swoaj droga jakbys mial tarcze i dodge na poziomie ~18% to bys zobaczyl ze nie zawsze "rage leci jak opentany na trashach".

Generalnie to graj sobie jak ci sie zywnie podoba. Szkoda tylko mi reszty rajdu...

Ps. Jak sie wsciekasz jak giniesz to tym bardziej mi szkoda reszty rajdu.

*chodzi oczywiscie nie o block ktory jest na tarczy (wartosc liczbowa), tylko % szanse na zablokowanie ciosu.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 08:26 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
@cypis
no coz... jesli healerzy nie daja rady healowac 20-25% mocniej na trashu w mc to l2heal albo l2notoverheal moge tylko powiedziec


w wiekszosci gildii jak tank ginie to zawsze healerzy winni. nasz old MT (ktory przed quitem wowa uczyl nowo przyjetego warka jak i co tankowac) m.in. powiedzial: dont trust healers, keep your self alive use potions, whippers, dragons :] and when you have all on CD then yell "keep me up"

no ale Venomo wie lepiej w koncu co moze wiedziec ktos kto z powodzeniem tankowal wszystkie bossy w grze, a ragnara jak prawie cale community biegalo po strat/scholo/brs zbierajac set t0.

TBH ja na trashach w MC/BWL najczesciej bawie sie w DPS zreszta jak zdecydowana wiekszosc healerow wiec sorry masz poty whippery dragony no i bandaze. wiec raczej L2P niz do cypisa piszesz L2Heal

Ja nie qmam niektorych tankow, ktorzy mysla ze jak tankuja trashe to ktos bedzie uwazal czy czasem nie zgina.

Albo ludzi ktorzy mysla ze sa uber pr0 bo wlasnie zebrali t1 i ze cale community moze im "skoczyc na dzyndzel"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 08:39 
Cytuj  
Fabianek w szczególności na lootlordzie w BWL licz na siebie kek... nie osłabiaj mnie tak mam zawsze WRT i NDB i potiony i hs ale insta 5k dmg + trzymania aggro jak jakiś radosny warlock nukuje :] gg jak mam się sam wyleczyć.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.