mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 08:55 
Cytuj  
@up learn 2 read?

Fabianek napisał(a):
Ja nie qmam niektorych tankow, ktorzy mysla ze jak tankuja trashe to ktos bedzie uwazal czy czasem nie zgina.




A po za tym malo mnie interesuje czy sie sam wyleczysz czy nie ja mam heala 3sec, priesci 1,5sec przez ten czas ty masz przezyc.

A lootlord wali po 3,5-4k to majac 10k hp spokojnie mozesz to przetrwac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 16 maja 2006, 08:57 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 08:56 
Cytuj  
Tu zes fabianek przegiol pale w druga strone :P
Jak uwazasz ze tank bedzie lykal poty w MC na trashach zebys ty mogl porobic dmg, to tankuj sobie sam w misku.
Ja rozumiem ze tank musi miec poty, kamienie i co tam jeszcze moze zdobyc, ale bez przesady... :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:00 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Tu zes fabianek przegiol pale w druga strone :P
Jak uwazasz ze tank bedzie lykal poty w MC na trashach zebys ty mogl porobic dmg, to tankuj sobie sam w misku.
Ja rozumiem ze tank musi miec poty, kamienie i co tam jeszcze moze zdobyc, ale bez przesady... :P


dobsz, o wielcy warriorzy ktorzy czekaja na heala bo im szkoda kilku s na potion, bardzo sie ciesze ze nie jestem z wami w gildii. hmmm w sumie to awykonalne bo za takie myslenie a dokladniej za:
Cytuj:
Jak uwazasz ze tank bedzie lykal poty w MC na trashach zebys ty mogl porobic dmg, to tankuj sobie sam w misku.

szybciej bys wylecial niz sie dostal.
nikt wam nie mowil: umiesz liczyc licz na siebie?
ofc podlecza sie ludzi jak umieraja ale nikt sie na tym nie skupia wiec jak ktos jest nieuwazny to ginie
oki ide sobie z tego threada bo sorry mam z zupelnie innej klasy tankami do czynienia i bynajmniej nie chodzi o gear tylko sposob gry niz wy i sie nie dogadamy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:14 
Cytuj  
No _tank_ (nie dps warrior) jest malo wazna osoba w rajdzie i powinien wziasc torbe potow zeby druid mogl podskoczyc w ego meterze :D swoja droga ciekaw jestem czy podczas walki z mobem wystarcza mu te 2-3k hp ktore z tego ma... Widac jak ma sie BWL gear to tank wogole heala nie potrzebuje a moby padaja same jak od wzroku Chucka Norrisa :o

Nie wiem jak tam u was jest w gildii, ale u nas za takie rzeczy sie wlasnie wylatuje. Jak healer zamiast leczyc lazi w shadow formie, albo biega w misku. Nie mowie ze caly rajd ma byc skupiony na healowaniu, ale jak wszyscy sobie radosnie nukuja a _tank_ musi w tym czasie lykac poty zeby przezyc te 5-10 sec dluzej to gl&hf.

Zresza radze przeczytac jeszcze raz to co zes napisal. Bo jakos doza ignorancji w tym poscie mnie jako warriora powalila z nog :wtf:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:16 
Cytuj  
sorry Fabianek my nie wiedzieliśmy że z takimi pr0 mastahem gadamy... bo ja mam znajomego co jego znajomy był w USA... człowieku wiesz wszystko o wszystkich klasach i wszędzie dajesz rady dookoła. Widzisz za takie myślenie jak team effort i team work na zasadzie trzymam tego lava reavera żebyś nie dostał fireblossoma i zdedzil a ty mnie lecz uważasz że wywalili by mnie z gildii? GG tak mając 10k życia i tankując lootlorda który uwierz ma fragile aggro przy switchu nie mam czasami czasu na selfheal pożycz kiedyś konto od swojego warriora z gildii który go tankuje i raz stań i go tankuj tym bardziej że BWL zacząlem dopiero miesiąc połtora temu i mało itemków narazie. Gram na serwerze który otworzyli w styczniu/lutym w gildii która ma największy i najszybszy progress bo mamy team work i team effort a nie "licz na siebie" w suppression roomie też dmg robisz??? :]
EOT


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:29 
Cytuj  
@kromer ok, przeczytalem i sprobje jeszcze raz przekazac swoje mysli.

Zeby bylo jasne w AQ skupiam sie na leczeniu i tanczeniu w misiu (doh nie moge screena znalesc :/ ), w BWL lecze a dpsuje czasem na trashach szczegolnie dragonkiny co maja zwiekszone obrazenia na arcane/nature w MC dpsuje a healuje jesli ktos naprawde need a to ze ktos umrze w MC to naprawde mnie malo obchodzi dlatego ze inna osoba przejmie jego role i wipe'u nie bedzie. To tytulem wstepu, bo widocznie zle sie zrozumielismy a raczej faktycznie piszac cytat wyjety z kontekstu doszlo do absudru :oops:

W moim poscie chodzilo oto ze jesli tank widzi ze ma malo hp to nie ma czekac na heala tylko od razu lykac poty/whippery/dragony/hsa etc. dlatego ze to prowadzi to wipe'a gdyz healer moze miec laga, d/c, leczyc kogos innego czy stracic koncentracje no i oczywisice ma jakis czas reakcji.

Cytuj:
człowieku wiesz wszystko o wszystkich klasach

tak sie sklada ze zwiazek warrior i healer jest dosc scisly w instancji. Bez healerow warrior pada, bez warriorow jest wipe

Sirek napisał(a):
suppression roomie też dmg robisz???

nie, wtedy ide afk


a co do nauki jak tankowac polecam http://deliriumguild.net/files/movies/M ... on.one.avi
to bardzo edukacyjny film. dojdz do takiej wprawy a pozniej "blame teh healers"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:26 
Cytuj  
ok all STFU wielki Fabianek przyszedł nam radzić jak mamy coś robić i pokazuje jak jego koledzy to robia i jak jego ego metter wzrasta kiedy mówi że on o wszystkie wie wszystko bo przecież healing=tanking/offtanking/dmg dealing (put whatever you want here)
Człowieku get a life a nie trolling na forum uskuteczniasz. Chwalisz się jaki to niby doświadczony jesteś i wogóle więc tip for ya:
wytankuj ragnarossa albo nefariana w miśku i wtedy zamkne ryj i nie będę się faflunił ale Ty nie jakiś Twój kolega czy kolega kolegi. I jak będziesz tankował self healuj się ok kkthxbye !!!!11!!!111


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:34 
Cytuj  
:o ty moze zazyj http://www.zyprexa.com bo ci zylka w mozgu peknie przykro mi ze ten film zrobil na tobie takie wrazenie, sadzilem ze moze sie cos z niego nauczysz.

sorry nie potrzebuje tipow i hintow od tanka ktory uwaza ze jesli on umiera to zawsze jest wina healera.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:46 
Cytuj  
ok wygrałeś ja noob ty sprite lepiej Ci :] lol. idź ten dmg rób w tym kotku czy innym miśku.

Tak widziałem ten filmik tak wyglada nieźle pełna kontrola na 15 mobach z AOE a teraz pytanie jakich ranków aoe używaja nukerzy? jak wygląda sprawa jego sprzętu czy healerzy full t2 z imba bonusami ? wszystko ale to wszystko zależy w endgame od grupy ludzi nie od jednego można się podniecać że ktoś coś robi ale bez przesad na podstawie zapostowania jednego filmiku rościsz sobie prawo do tezy że jeśli nie dostaje heala przez 2 sec. od healerów to nie mam prawa mieć do nich pretensji?; że poznałeś tankowanie od podszewki i wiesz o nim wszystko.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
W moim poscie chodzilo oto ze jesli tank widzi ze ma malo hp to nie ma czekac na heala tylko od razu lykac poty/whippery/dragony/hsa etc. dlatego ze to prowadzi to wipe'a gdyz healer moze miec laga, d/c, leczyc kogos innego czy stracic koncentracje no i oczywisice ma jakis czas reakcji.


No z tym to sie zgodze. :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:37 
Cytuj  
sirek napisał(a):
ok wygrałeś ja noob ty sprite lepiej Ci :] lol. idź ten dmg rób w tym kotku czy innym miśku.

robie w caster form only :)

sirek napisał(a):
Tak widziałem ten filmik tak wyglada nieźle pełna kontrola na 15 mobach z AOE a teraz pytanie jakich ranków aoe używaja nukerzy?


afaik max rank na zhc/toep

Cytuj:
jak wygląda sprawa jego sprzętu


http://ctprofiles.net/46793

Cytuj:
czy healerzy full t2 z imba bonusami ?

hmm full chyba jeszcze nie bo nie tak dawno nefa utlukli.

Cytuj:
wszystko ale to wszystko zależy w endgame od grupy ludzi nie od jednego można się podniecać że ktoś coś robi ale bez przesad na podstawie zapostowania jednego filmiku rościsz sobie prawo do tezy że jeśli nie dostaje heala przez 2 sec. od healerów to nie mam prawa mieć do nich pretensji?; że poznałeś tankowanie od podszewki i wiesz o nim wszystko.


nie roszcze sobie do niczego prawa, ani do warka ani do pouczania innych droodow (sam ta klase ciagle poznaje) ja tylko przytoczylem cytat naszego old MT. A co do pretensji to prawo zawsze masz nawet jesli dostajesz 3 max rank healer co sekunde, chodzi oto abys w momencie jak umierasz zadal sobie pytanie: Czy ja zrobilem wszystko (pot,whipper, dragon, hs, last stand, living gem ew. shield wall) aby nie umrzec? i tylko tyle. Twoja sprawa jak grasz.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:52 
Cytuj  
Fabianku ależ ja nie dopuszczą do zdedzenia jeśli umarłbym bez CD na wszystkim co leczy (kupa śmiechu bo nawet próbuje bandaż użyć na te 250 życia które czasami ratuje dupe.)to mówię tylko niechętnie że mi się rachunek za repairs wydłuża ale jeśli umieram (rzadko przez to jest wipe bo zawsze są ludziki którzy wskakują na moje miejsce) z CD na wszystko tzn że dostałem za mało heala bo lag bo zagapili się bo cośtam to whinuje do heal leadera i już jest git healerzy się skupiają i idziemy dalej.

ok pozdro - bez agresji i wogóle :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:56 
Cytuj  
i oto mi chodzilo od poczatku :)

no ale z tym bandazem to mnie zabiles widzialem akcje ze DD sie bandazuja (to norma), ze ktos kogos bandazuje (to juz rzadko) ale zeby tank sie sam bandazowal tego nie widzialem :)

a swoja droga skoro ubiliscie lootlorda to juz macie food 25sta grats i milego farmienia mieska :] oczywiscie Elixir of Fortitude pijesz prawda? :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
jak wygląda sprawa jego sprzętu


http://ctprofiles.net/46793


No na filmiku sprzet ma nieco lepszy - miedzy innymi tarcza z Chroma, naramienniki Wratha itp.
W rece Thunder, a to juz daje jakiegos bosta do mass kontroli agro. Niemal na starcie zuzywa SW. Jakos potka, marchewki czy dragona nie lyknal (w pewnym momencie musial kamyczek).
Filmik owszem imponujacy - jak juz zbierze sie sprzet z BWL to rowniez pobawie sie w cos takiego. Na poczatek moze 5 pieskow, pozneij 10 i na koniec 15. ;) W sumie to az zastanawiam sie dlaczego moja gildia nie zdecydowala sie wczesniej na podobna zabawe (no chocby z 5 pieskami). :) Na next wypadzie bede na to nalegal bo widac Molten Core nie zawsze musi nuda zawiewac. :D


_________________
Tank z powolania...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:03 
Cytuj  
5ciu mozesz spoko tankowac w t1 i bez thundera :)

a to jaki ma gear w profilu a jaki na filmie to juz nie moja wina ze sobie nie zupdate'owal :)

tu masz aktualniejszy http://wow.allakhazam.com/profile.html?609718

a pro po po stronie hordy gra http://wow.allakhazam.com/profile.html?241950

to zupelnie 2 rozne osoby prownajcie imiona i gear :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:09 
Cytuj  
niestety nie otworzyliśmy AQ jeszcze. Nefarian nie padł łuski nie zebrane. uzywam blasted + titan + monster omlet. ale ze mnie to dupa nie tank :] zbieram sprzęt żeby móc potankować strzelam w 7k hp zobaczymy czy mi się uda. :]
pozdrawiam


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:13 
Cytuj  
no ale ta recepte mozesz miec i bez tego

a fuck nie mozesz bo zeby otworzyc chaina musisz miec neutral z BoN ups :oops:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:34 
Cytuj  
Ano kurcze rep potrzebny. :( My dopiero co Nefariana ubilismy i zaczynamy w miare powaznie macac AQ wiec moze teraz szybciej rep poleci bo na luskach to oszalec mozna. :/

Pewnie juz gdzies bylo i z wlasnego lenistwa tylko poprosze: Fabianek dysponujesz moze linkiem do chaina, ktory prowadzi do zdobycia recepty?
Mielismy znajomych w innych gildiach, ktorzy to dla nas craftowali, ale emigrowali na Grim Batol i jest maly klopot z tym mieskiem. :(


_________________
Tank z powolania...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:44 
Cytuj  
Thang napisał(a):
Pewnie juz gdzies bylo i z wlasnego lenistwa tylko poprosze: Fabianek dysponujesz moze linkiem do chaina, ktory prowadzi do zdobycia recepty?
Mielismy znajomych w innych gildiach, ktorzy to dla nas craftowali, ale emigrowali na Grim Batol i jest maly klopot z tym mieskiem. :(


linka nie ale podam ci z glowy lol :)

1. oddajesz leb w CH
2. robisz neutral z BoN (albo w AQ albo przez wyfarmienie bodajrze 36.000 lusek - 3 dni hardcore 40 men raid farm)
3. idziesz sie zameldowac w CH
4. idziesz do smoka przy Caverns of time
5. idzesz na azshare do spirit of azuregos
6. lecisz na tanaris (pn-wschod przy porcie jest taki maly gnom)
7. idziesz na poludnie tanaris na ten polwysep (wez ze soba swim swift poty)
8. plyniesz na poludnie bardzo bardzo daleko az ci zacznie zmeczenie rosnac
9. wracasz do gnoma
10. idziesz wyfarmic 20 mies, 20 goblin rocket fuel i 20 saltu
11. masz recipe :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:43 
Cytuj  
Hmm - bez zadnej walki z bosami (pomijam farmowanie mieska)?
Tzn. glowe Broodlorda juz oddalem i jestem na etapie farmowania reputacji.


_________________
Tank z powolania...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.