mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 17:57 
Cytuj  
CoverT napisał(a):
Cześć, możecie mi napisać czy jest taka możliwość, a jeśli jest to jak to zrobić. Czy da się zmienić wersję US na EU ?


Sie da ale sensu nie ma. Przy każdym paczu będzie duża szansa na jakieś konflikty, ponowne ustawianie itd.
Ściągaj wersje taką jaką potrzebujesz. Na pewno jest gdzieś w sieci.


Posty: 49
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 21:06 
Cytuj  
mam pytanko ile sie płaci za przeniesienie postaci z serwera RP na RPPVP i czy jest wogole taka możliwość ??? :oops:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 21:23 
Cytuj  
mistrzu19 napisał(a):
mam pytanko ile sie płaci za przeniesienie postaci z serwera RP na RPPVP i czy jest wogole taka możliwość ??? :oops:


Zdaje się że nie można przenosić postaci między serwerami PvE i PvP.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 21:35 
Cytuj  
Szukałem wersji EU WoW'a, ale nie znalazłem. Na wow-europe nie przysyłają mi maila ...
Jeśli będzie chciało Wam się poszukać byłbym bardzo wdzięczny (plz tylko nie torrent).

Dzięki.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 23:45 
Cytuj  
mistrzu19 napisał(a):
mam pytanko ile sie płaci za przeniesienie postaci z serwera RP na RPPVP i czy jest wogole taka możliwość ??? :oops:

RP = PvE, a z PvE na PvP nie mozna przenosic, mozna za to z PvP na PvE, ale to Ci chyba za bardzo w niczym nie pomoze.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:29 
Cytuj  
Czy można migrować postacie na BL ?
(ostatnio nie było go na liscie - pewnie dlatego że Full)


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:35 
Cytuj  
Mozna migrowac na kazdy serwer atm.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:53 
Cytuj  
kazdy w sensie RP -> PVP np czy kazdy w sensie BL<-Grim Baton itd? nie moge znalezc blue info na ten temat :s


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 11:02 
Cytuj  
CoverT napisał(a):
Szukałem wersji EU WoW'a, ale nie znalazłem. Na wow-europe nie przysyłają mi maila ...
Jeśli będzie chciało Wam się poszukać byłbym bardzo wdzięczny (plz tylko nie torrent).

Dzięki.


http://teaser.wow-europe.com/
Zciagnij z tamtad. To client do grania w triala, ale ja go mam nadal i dzial normalnie (niechcialo mi sie przeinstalowywac) niezauwazylem roznicy miedzy nim a wersja z CD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 11:03 
Cytuj  
Kiepsko szukales :wink:
http://wow-europe.com/en/info/faq/paidc ... nsfer.html
Mozna migrowac na pelne serwery, nie mozna z pve na pvp.
kenworth napisał(a):
http://teaser.wow-europe.com/
Zciagnij z tamtad. To client do grania w triala, ale ja go mam nadal i dzial normalnie (niechcialo mi sie przeinstalowywac) niezauwazylem roznicy miedzy nim a wersja z CD.

Przeciez napisal, ze z wow-europe nie dochodzi mail i w dodatku nie chce torrenta.
*rence*


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 11:23 
Cytuj  
Witam.

Moze nie do konca pytanie nubka, ale nie chcialem zasmiecac forum nowym tematem.

Mam problem (chyba)natury technicznej. Otoz od jakiegos czasu(okolo 2-3 tygodnie) jak jestem w AQ40 to dostaje co chwile lag spike(~5 sekund) i czesto rowniez disconnect. Co dziwne w innych instancjach ani na "otwartej przestrzeni" tego problemu nie ma. Co jeszcze dziwniejsze: lag spike obejmuje rowniez ventrilo O_o. Wczesniej gralem i wszystko dzialalo normalnie. Pomyslalem ze to moze jakis mod ktory sciagnalem w tamtym czasie, lecz to tez nie jest istota problemu. Czy ktos moze spotkal sie z czyms takim i wie jak to rozwiazac?

Zeby nie bylo za latwo dodam ze na poczatku jak pojawil sie problem, pomyslalem ze to moze jakis virus blokuje mi polaczenie. Przeswietlilem komputer czym sie dalo(pod kątem virow, spyware, trojanow i innych smieci) i nic nie pomoglo. W koncu sie wkurzylem i wylaczylem windowsowego(XP sp2) Firewalla na godzine, efekt: lag spike zniknal. Pomyslalem sobie: moze sie firewall schrzanil. Zainstalowalem darmowe COMODO, wlaczylem: efekt - ponowny lag spike... wniosek? cos mi niewatpliwie chce sie polaczyc z netem i firewall to blokuje i przy okazji cale łącze sie zapycha. Okazalo sie ze mylilem sie poniewaz wczoraj ponownie mialem olbrzymie lag spike'i, DC co kilka minut. Nawet wylaczenie firewalla nic nie pomoglo. Nie mam pojecia o co chodzi, jakas bzdura kompletna...
Nie sadze zeby to byl jakis ukryty wirus czy cos, bo uzywam firewalla, antywira, antyhackera i antyspyware. Po za tym co to by byl za wirus ktory powoduje laga tylko w aq40 O_o

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 11:49 
Cytuj  
juz sie nie robi wirusow ktore nie przynosza korzysci typu konta bankowe :lol:

szukales na forum technicznym wow-europe.com? polecam

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:08 
Cytuj  
Dwutlenek
Proszę tu nie wklejac szajsu...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:12 
Cytuj  
Thromm napisał(a):
Witam.

Moze nie do konca pytanie nubka, ale nie chcialem zasmiecac forum nowym tematem.

Mam problem (chyba)natury technicznej. Otoz od jakiegos czasu(okolo 2-3 tygodnie) jak jestem w AQ40 to dostaje co chwile lag spike(~5 sekund) i czesto rowniez disconnect. Co dziwne w innych instancjach ani na "otwartej przestrzeni" tego problemu nie ma. Co jeszcze dziwniejsze: lag spike obejmuje rowniez ventrilo O_o. Wczesniej gralem i wszystko dzialalo normalnie. Pomyslalem ze to moze jakis mod ktory sciagnalem w tamtym czasie, lecz to tez nie jest istota problemu. Czy ktos moze spotkal sie z czyms takim i wie jak to rozwiazac?

Zeby nie bylo za latwo dodam ze na poczatku jak pojawil sie problem, pomyslalem ze to moze jakis virus blokuje mi polaczenie. Przeswietlilem komputer czym sie dalo(pod kątem virow, spyware, trojanow i innych smieci) i nic nie pomoglo. W koncu sie wkurzylem i wylaczylem windowsowego(XP sp2) Firewalla na godzine, efekt: lag spike zniknal. Pomyslalem sobie: moze sie firewall schrzanil. Zainstalowalem darmowe COMODO, wlaczylem: efekt - ponowny lag spike... wniosek? cos mi niewatpliwie chce sie polaczyc z netem i firewall to blokuje i przy okazji cale łącze sie zapycha. Okazalo sie ze mylilem sie poniewaz wczoraj ponownie mialem olbrzymie lag spike'i, DC co kilka minut. Nawet wylaczenie firewalla nic nie pomoglo. Nie mam pojecia o co chodzi, jakas bzdura kompletna...
Nie sadze zeby to byl jakis ukryty wirus czy cos, bo uzywam firewalla, antywira, antyhackera i antyspyware. Po za tym co to by byl za wirus ktory powoduje laga tylko w aq40 O_o


Mialem to samo w MC kiedys, przeinstalowanie windowsa dopiero pomoglo, teraz zaczyna mi sie powolutku to samo w BWL, siedze nad tym problemem juz sporo czasu, nie mam pojecia jak to zrobic bez reinstalacji windy :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:25 
Cytuj  
mysle ze komp sie nie wyrabia - na te pare sekund masz "not response" calego systemu i temu nie dziala tez ventrilo w tym czasie


_________________
Obrazek

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pytanie mam...

Dwutlenek
Proszę tu nie wklejac szajsu...



UltimateWOWGuide.exe - lol, napewno jest super....ale jakoś nie mam tego chęci odpalać.


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:31 
Cytuj  
redlum napisał(a):
mysle ze komp sie nie wyrabia - na te pare sekund masz "not response" calego systemu i temu nie dziala tez ventrilo w tym czasie


To raczej nie to, mam 2.4GHz, 2GB ramu i 6800GS.
Po za tym to jest tylko w aq40 gdzie nie ma jakichs spektakularnych efektow graficznych.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 15:01 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
CoverT napisał(a):
Szukałem wersji EU WoW'a, ale nie znalazłem. Na wow-europe nie przysyłają mi maila ...
Jeśli będzie chciało Wam się poszukać byłbym bardzo wdzięczny (plz tylko nie torrent).

Dzięki.


http://teaser.wow-europe.com/
Zciagnij z tamtad. To client do grania w triala, ale ja go mam nadal i dzial normalnie (niechcialo mi sie przeinstalowywac) niezauwazylem roznicy miedzy nim a wersja z CD.


Właśnie stamtąd nie dochodzi mi mail :/ Może podasz linka ?


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 15:24 
Cytuj  
Ja zciagalem z linka:
http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/files/wow-trial/WoW-1.9.4-enGB-Installer-downloader.exe
Ale to jakis czas temu bylo...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 16:34 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
Enhu napisał(a):
pytanie mam...

Dwutlenek
Proszę tu nie wklejac szajsu...


UltimateWOWGuide.exe - lol, napewno jest super....ale jakoś nie mam tego chęci odpalać.


przeskanowałem to antywirusowo/advarowo/spywarowo ofc, po wypakowaniu uzyskałem następujące mapki, i 2.2mb guide w pdf'ie

Tutaj macie link do tego guide w pdf'ie Download WOW_Guide.pdf

linka do całości dostałem od jednego z sprzedawców na allegro, od którego kupiłem nowego boxa wow'a. Moje pytanie było dość proste... co myślicie o tym guide, oraz czy warto stosować się do przepisu na gameplay'a w nim zaprezentowanego?

Eastern Kingdoms Map
Obrazek

Eastern Kingdoms simplified Flight Chart
Obrazek

Kalimdor Map
Obrazek


Kalimdor simplified Flight Chart
Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.