mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:28 
Cytuj  
Ja dwa sety 1h+tarcza i 2h do tego mod do zmiany i jesli jest potrzeba to sie przelaczam na tarcze np w walce vs rogue stun tarcza wychodze ze stuna 2h.

Mocno rozbudowane drzewo prot przydaje sie vs rogue vs war jakos nie sprawdzalo sie tak dobrze wariorzy maja bardzo wysoki staly dps gdzie nie wlacza sie Redoubt do tego mialem tez Reckoning nie wiem czy on jest jakis zbugowany czy jak ale widzialem raz ten dodatkowy atak po zadaniu crita i raz tez pokazal mi sie w combat logu.

Wrocilem z powrotem na retri po tym jak zobaczylem ze na blok tarcza mam 5% a na parry bronia 2h 12%

btw na co wplywa tak dokladnie skill defence ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:30 
Cytuj  
Archon zobacz topic o warriorze, tam sporo bylo o def.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 16:44 
Cytuj  
po zmianie talentów na retr/holy i przesiadce na 2h widać różnicę w zadawanym dmg oraz w leczeniu... same +

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 22:56 
Cytuj  
w przyjmowanym damagu pewnie też na + ;) Ale to dobrze, nie ma to jak zabić plate usera w 4-5 hitach :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:27 
Cytuj  
GUI pala i specjalna palowska klawiaturka

Obrazek



Obrazek

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:37 
Cytuj  
hihihihihhihi

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:48 
Cytuj  
Mark, stare screeny, już ktoś dawał w jakimś topicu - zresztą każdy pala widzi to codziennie jak siada przed kompem więc niby czym mamy sie podniecać? :D


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 21:04 
Cytuj  
mark, im więcej się wysilasz tym bardziej zaczynam ciebie lubić xD !

fajne screeny =)

btw. z dupy myszka, klawiatura i monitor :E fe !

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 21:29 
Cytuj  
a nie latwiej chodzic klawiatura a na myszce 2 najbardziej przydatne skille zbindowac? :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:04 
Cytuj  
Mam takie pytanko: jak wygrac z Priestem? Duelowalem ze znajomym wczoraj pod IF i 5/5 wygral on (priest). Caly problem w tym ze wysysal mi manne do zera, po czym stawalem sie takim malutkim warkiem, bez leczenia i ze stosunowo niewielkim DPSem. Przerwac mu to to ciezko bo stoi w jaju, i zanim jajko zniklo mialem juz 1/3 many, za chwile jedno leczenie i juz po walce. Uzywalem 1H i 2H itd. Build prot/retri ale bez consecration, za to dwa stuny. Owszem, niby moge wypic flache many (ktorej nie mialem, dzisiaj kupie i sproboje z), ale czy to cos pomoze?


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:15 
Cytuj  
Szczerze watpie czy cos to pomoze, na dodatek niektorzy sie czepiaja do picia buteleczek podczas dueili. Z priestem jest bardzo ciezko wygrac, jezeli wogole sie to udaje. Jedyna metoda to robic go w glupka po prostu i biegac za niego zeby nie mogl castowac czarow, ale jak jest dobry to i tak gowno da. Jak zapoda fear to szybko pvp trinket, i caly czas trzymac mu sie dupy, hammer of justice zostawic na wypadek gdy wyjdzie z shadow form i bedzie chcial sie leczyc, liczyc na to, ze po zastosowaniu pvp trinket wpadnie pare critow i rozwalisz go zanim zejdzie cooldown na kolejny fear.
Tak to ja widze, zalezy od sytuacji i priesta :P

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:17 
Cytuj  
Yasieq napisał(a):
Mam takie pytanko: jak wygrac z Priestem? Duelowalem ze znajomym wczoraj pod IF i 5/5 wygral on (priest). Caly problem w tym ze wysysal mi manne do zera, po czym stawalem sie takim malutkim warkiem, bez leczenia i ze stosunowo niewielkim DPSem. Przerwac mu to to ciezko bo stoi w jaju, i zanim jajko zniklo mialem juz 1/3 many, za chwile jedno leczenie i juz po walce. Uzywalem 1H i 2H itd. Build prot/retri ale bez consecration, za to dwa stuny. Owszem, niby moge wypic flache many (ktorej nie mialem, dzisiaj kupie i sproboje z), ale czy to cos pomoze?


Nic nie da :) spali ci znowu


Posty: 5
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:51 
Cytuj  
OK, czyli pojedynki z priestami moge sobie darowac... troche to dziwne, bo wytwarzaja sie sytuacje typu papier/kamien/nozyce, czyli np Rogue pokona priesta, pallka rogue (przynajmniej mi sie dobrze z lotrzykami walczy, moze nie spotkalem dobrego, zreszta, malo walcze), a priest palke itd.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 08:56 
Cytuj  
czasem udaje mi sie pokonac priesta ale tylko wtedy jak uzyje LoH max HP + troche many na heal jak wszystko dobrze poszlo to on juz mamy nie mial wiec dalej to tylko tluc go


Yasieq napisał(a):
OK, czyli pojedynki z priestami moge sobie darowac... troche to dziwne, bo wytwarzaja sie sytuacje typu papier/kamien/nozyce, czyli np Rogue pokona priesta, pallka rogue (przynajmniej mi sie dobrze z lotrzykami walczy, moze nie spotkalem dobrego, zreszta, malo walcze), a priest palke itd.



wszystko dla tego ze priest jest swietny przeciwko postacia kture uzywaja many a juz na rogue wojownika nie bardzo bo nie ma co im wysac


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:23 
Cytuj  
No dokladnie, Priest jest bardzo dobrą postacią przeciwko innym mana userom, z warriorem i rogue jest troche gorzej aczkolwiek i tak rzadko widze, zeby przegrywali ...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:08 
Cytuj  
sjakiegos kiepskiego worka trafilem bo .. go zabilem :) tyle sie naczytalem ze tak ciezko... a tu prosze..:) Jak on pierwszy zaatakowal to troche nerwow mialem i potionek, bandaze nie pomogly skonczyl z 50% hp.. Przy drugim spotkaniu juz na zimno.. command/vengeance/holy str z crusaidera i chyba kolo spanikowal... myslale ze bedzie latwo a tu nagle wipe od palki :) ale wstyd:):):) przelom byl jak zarzucilem babelka holy light on sie odsunal i zaczal bandazowac ja skonczylem holy light podbieglem consecration i przerwalo mu leczenie... chyba wtedy sie zalamal bo wszedl stun i okolo 1000 dmg z death ray:) kurcze az mi sie przykro zrobilo jak death ray wypalil.. bo mialem jeszcze potionek i LoH w zanadrzu... (Acha retribution pala... 51punktow w ret.. niedlugo zmienie ale poki co szkoda mi 15g :) a fajnei sie gra:)
acha kolo mial jakis wielki topor.. moze mi ktos powiedziec czy wydatek na AR sie oplaca w porownaniu z tym co mam? http://www.thottbot.com/?i=35869 mam crusaidera zalozonego..
acha i co daje +60 atack power ?? so rozne itemki i nie wiem czy rolowac na nie czy nie .. :)
W sumie to zastanawiam sie nad http://www.thottbot.com/?i=26058
+ chilli albo + crusaider:)!! ;) tylko strace +60 to atack power moze mi ktos wyjasnic co dokladnie daje ten bonus:) Czy jak na arcanite championa dorzuce crusaidera to jest szansa ze mi sile podniesie czasem o 220?

No i szkapa... ktos robil questa na epic szkape...?
Gdie najszybciej kase zarobic potrzeba mi okolo 1000g :) jaki moze byc czas zbierania takiej kasy...? lepiej instancje robic w raidzie 10 os? czy party 5ppl czy samemu lazic i farmowac gdzies na przyklad runecloth i na ah albo no kurde sam nie wiem bo gornikow w pyte na BL nie ma rudy:)... moze te krysztalki gdzies?? albo w nocy wlesc tam na bg JESZCZE nie bylem

No i chyba przeroluje niedlugo palke z powrotem na holy i zaczne do jakichs instancji lazic jako cleanse bot :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:23 
Cytuj  
Paladyn retribution jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla warriora. Jeżeli nie wejdzie ~2 razy pummel w odpowiednim momencie i pod rząd, a potem execute to warrior przegrał.

łatwo policzyć:
AC takie samo
Damage: pala retribution robi około 100-150dps, warrior około 200-250dps
HP: pala z healingiem jakieś 12k, po holy 15k, warrior 5-6k
stun: pala: yes, warrior: no

Trochę pomaga ten trinkest. Najczęsciej pala robi tak, że daje stun i po nim castuje dużego heal-a. Więc klikamy na trinket i pummelujemy paladyna.


Do tego sorry, ale warrior musi wykazać się timingiem, użyć 5-6 skilli, przerzucać stance (def dla unarmu, battle dla overpower, berserk dla pummel-a) a pala tylko stoi, włączy atak i castuje heala od czasu do czasu do czasu. Ale mi się podoba że grając warriorem trzeba wykazać się skillem ;) dla każdego coś dobrego.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:09 
Cytuj  
Z warkami to jest tak albo wygrywam albo padam po 3 strzalach :P

Ja teraz uzywam takiej siekierki http://www.thottbot.com/?i=8486 i caly czas sie zastanawiam czy jest sens zmieniac na ar czy lepiej poczekac na dropa w mc wczoraj wylecialo http://www.thottbot.com/?i=27740 ale za malo dkp :P

Ale takim tuningowanym reaperem bym nie pogardzil :D http://www.thottbot.com/?i=38057


Ostatnio edytowano 22 cze 2005, 10:11 przez Archon, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:11 
Cytuj  
my mamy pecha na earthshakera ani razu jeszcze nie wypadł mimo 10+ razy zrobionego MC.

Co do walki z palem vs warrior to moje zawsze są dłuuugie...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Paladyn retribution jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla warriora. Jeżeli nie wejdzie ~2 razy pummel w odpowiednim momencie i pod rząd, a potem execute to warrior przegrał.

Musze zobaczyc co to ten pumel :) bo to chyba leczenie przerywa... w zwiazku z tym ja juz sie nie lecze inaczej jak tylko w babelku bo inaczej to kazdy mi przerywa. W babelku to heal + bandaz czasem dla oszczedzanie many, jak widze ze wrog zaczyna sie bandazowac przerywam wszystko cokolwiek robie i consecration tylko po to zeby przerwac bandazowanie).

Stunik zachowuje na odpalenie death ray - bo to jest chenneling i moze byc przerwane

Mark.. czy to na prawde ty??? od jakiegos czasu zaczynasz rozsadnie pisac o palkach po prostu jakas metamorfoza +++ /cheer
ogolnie to warrior krowka tez ma stunika moze krotszego ale leczenie przerywa, tylko nie wiem jaki cooldown ma na to :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.