mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 13:30 
Cytuj  
Tak BTW w odpowiedzi od blizza (po zlozeniu podania na stronce tech supportu) dostane od razu passy do odzyskanego konta czy to bedzie dopiero potwierdzenie ze to odebrali i jeszcze zamkna konto na czas sledztwa? Pozdrawiam.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 13:54 
Cytuj  
Zawiesza konto na czas investigation.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2008, 14:42 
Cytuj  
No ja ostanbio odzyskiwalem moje stare konto . jednak czekalem jakies 3 tyg na zresetownanie hasla itp .


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 05:34 
Cytuj  
ja na odzyskanie konta czekałem ponad 2 miesiące, także różnie to bywa. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 07:15 
Cytuj  
Ale wam wszystkim pokradli konta i pozmieniali hasła tak?
A mi tylko ukradli itemy nawet hasła nie zmienili.
Jak sądzicie długo będę czekał?

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 08:31 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
ja na odzyskanie konta czekałem ponad 2 miesiące, także różnie to bywa. Musisz uzbroić się w cierpliwość.


Zalamany waszymi postami i tym ze tyle czekaliscie nawet nie sprawdzalem maila, dzisiaj rano otwieram gmaila i widze maila od blizza :P dostalem go juz w sobote, mysle ze teraz "sledztwo" potrwa gora 5 dni, zobaczymy. Chlopaki maja czas do piatku :wink: Tak wogole to sprawdzam mojego maina na armory i ma on wszystkie itemy- zapewne chcieli go sprzedac bo mojego alta locka w full s2 wyczyscili calkowicie- zostawili tylko rekawiczki i spodnie. Dziwne to ale ja tam sie ciesze ze Shamana nie ruszyli :wink:
Pozdrawiam.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 09:00 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
had_ol napisał(a):
ja na odzyskanie konta czekałem ponad 2 miesiące, także różnie to bywa. Musisz uzbroić się w cierpliwość.


Zalamany waszymi postami i tym ze tyle czekaliscie nawet nie sprawdzalem maila, dzisiaj rano otwieram gmaila i widze maila od blizza :P dostalem go juz w sobote, mysle ze teraz "sledztwo" potrwa gora 5 dni, zobaczymy. Chlopaki maja czas do piatku :wink: Tak wogole to sprawdzam mojego maina na armory i ma on wszystkie itemy- zapewne chcieli go sprzedac bo mojego alta locka w full s2 wyczyscili calkowicie- zostawili tylko rekawiczki i spodnie. Dziwne to ale ja tam sie ciesze ze Shamana nie ruszyli :wink:
Pozdrawiam.


Armory Twojego shamana: Last Updated: 17 June 2008

Wiec skąd ta pewność ? ;)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 10:07 
Cytuj  
to oni odrazu wysylaja info o tym ze email zresetowany itd?
zadnego potwierdzenia o otrzymaniu zgloszenia nie ma?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 10:24 
Cytuj  
Carol napisał(a):
to oni odrazu wysylaja info o tym ze email zresetowany itd?
zadnego potwierdzenia o otrzymaniu zgloszenia nie ma?

nie, u mnie sprawa zostala zalatwiona po 2 tyg, zadnych potwierdzen czy cus


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 11:38 
Cytuj  
@h34t
Nie zalamuj mnie

@Cashu
Dostalem od nich informacje ze juz "przejeli" te konto i teraz poprostu prowadza "sledztwo" do tego oczywiscie dodali ze jest mozliwosc ze nie wroca do mnie wszystkie itemy i kasa ze w grze moge o tym pogadac z GMem bla bla bla... ogolnie chodzilo tylko o to ze juz zamkneli konto i niedlugo podesla mi passy( mam taka nadzieje ) :wink:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 05:53 
Cytuj  
2 Tygodniach roboczych czy normalnie 14 dniach wliczając weekendy?
Ja czekam już 11 dni i nadal nic;(

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 07:28 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
2 Tygodniach roboczych czy normalnie 14 dniach wliczając weekendy?
Ja czekam już 11 dni i nadal nic;(


Tego nie przewidzisz, może czekać od tygodnia do 2-3 miesięcy nawet...


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 15:55 
Cytuj  
Właśnie odzyskałem moje konto:)
11 dni czekałem :)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 19:05 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
Właśnie odzyskałem moje konto:)
11 dni czekałem :)


Dostales najpierw maila od blizza ze zaczynaja prace nad odzyskiwaniem a potem kolejnego z passami?

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 19:13 
Cytuj  
Pierwszy mail jaki dostałem to o tym ,żebym zgłosił się na stronę
http://www.wow-europe.com/support/secur ... tml?lan=en

a potem od razu przyszedł 1 mail z informacją ,że moje konto jest gotowe do odbioru , i drugi z nowym hasłem.
:)
W sumie byłem zaniepokojnony bo żadnej informacji w czasie "investigation" nie dostałem jak wklepe prepaida i odzyskam itemy to powiem Ci co i jak:)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 19:40 
Cytuj  
Greetings,

We are writing to inform you that our investigation on your account has been completed.

Following our investigation, we have located your missing items, and are ready to reimburse them. Please note that the reimbursement may not include all of your lost items and gold. While we strive to reimburse as much as possible, only the items and gold that we were able to identify through our investigation will be returned to you.

In order to receive your reimbursement, please contact a Game Master. You can do so by clicking on the question mark on the bottom of your in-game World of Warcraft screen, and inform them you have a reimburse waiting for you. The Game Master will be able to help you from there.

Should you have other questions or concerns, feel free to contact the Game Master department by submitting an in-game ticket explaining your problem in more detail.

We hope you continue to enjoy your experience in World of Warcraft!

If you wish to review our current Rules and Policies, they can be found at:


to jest tresc maila jakiego dostalem...martwi mnie to ze nie ma tu nic o moim acc, ten Gm co to wyslal mysli chyba ze moge z nim skontaktowac sie w wowie :roll:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 22:14 
Cytuj  
Hehe ;P
Konto jest już do odbioru u Ciebie wystarczy wysłać zgłoszenie o zapomnianym haśle ;)
i wpisać secret answer ;)

Dziś właśnie takiego maila dostałem a drugim jest mail z nowym hasłem, sprawdz jeszcze katalog SPAM na swojej poczcie bo właśnie tam mogło wylądować Twoje nowe hasło jakby co to napisz na PW to Ci coś doradzę:)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 09:17 
Cytuj  
Dzieki dzieki....napisalem im juz ze nie podam im secred answera bo go poprostu nie pamietam i dlatego wyslalem im wczesniej w podaniu scan prawa jazdy. Mam nadzieje ze teraz to do chlopakow dotrze :wink:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 09:33 
Cytuj  
A sprawdziłeś zakładkę "spam" na swojej poczcie?

A może mi ktoś powiedzieć jak długo oczekuje się na itemy od GM'a?
Ja od wczoraj czekam i nadal żadnego sygnału;(

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 09:45 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
A sprawdziłeś zakładkę "spam" na swojej poczcie?

A może mi ktoś powiedzieć jak długo oczekuje się na itemy od GM'a?
Ja od wczoraj czekam i nadal żadnego sygnału;(


Tak sprawdzalem, chyba zapomnieli wyslac hasla :wink: mam nadzieje ze nie bede im znowu musial wysylac prawa jazdy itp :wink: Ile to juz moze trwac, a swiezo co prepaida wklepalem 2 dni przed hackiem :wink:


Edit:

Nadal nie ma zadnej odpowiedzi od gma, juz zaczyna to byc denerwujace.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.