mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 19:24 
Cytuj  
mihn napisał(a):
mentos napisał(a):
Chodzi mi o to dlatego iz gatherer ktory jest w tej chwili strasznie sie sypie na BG a ciezko sie gra z wielki czerwonym okienkiem na srodku.

Zamiast Gatherera polecam Cartographer i wszelakie pluginy do niego. Tutaj znajdziesz wszelakie mapy z zasobami i nawet howto jak skonwertować swoje ( przedostatni post).
Ma jedną wadę, nie potrafi zaznaczać lockboxów (przydatne dla rogali do skillowania lockpicking)

A jest jakiś sposób aby smusic ten Mod do częściowego przyciemniania nie odwiedzonych obszarów. Bo tak mam wszystko odsłonięte, a chciałbym aby dalej było zasłonięte jkimś półprzezroczystym kolorem dopóki tego nie odwiedze..


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 19:41 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Zamiast Gatherera polecam Cartographer i wszelakie pluginy do niego. Tutaj znajdziesz wszelakie mapy z zasobami i nawet howto jak skonwertować swoje ( przedostatni post).
Ma jedną wadę, nie potrafi zaznaczać lockboxów (przydatne dla rogali do skillowania lockpicking)


Dzieki za info, sprawdze.

Co do tych bledow doszedlem juz co mi je powoduje to moj UI, musze poszukac czegos innego.
Niestety nie udalo mi sie odszukac tego moda ktory ukrywa bledy ( brak wersji pod 2.0 ) i potwierdzam ze opcja o ktorej pisalem jest ( byla ) w nurfed UI ( rowniez brak stabilnej wersji pod 2.0 )

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A jest jakiś sposób aby smusic ten Mod do częściowego przyciemniania nie odwiedzonych obszarów. Bo tak mam wszystko odsłonięte, a chciałbym aby dalej było zasłonięte jkimś półprzezroczystym kolorem dopóki tego nie odwiedze..

Otwierasz mapę, klikasz w Cartographer wybierasz Foglight (to chyba to ) xD
Musisz tam przeźroczystość koloru ustawić (jest na 100% )


_________________
Obrazek


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 00:44 
Cytuj  
Cartograf jest SUPER, dzieki za podpowiedz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 06:58 
Cytuj  
mihn napisał(a):
iniside napisał(a):
A jest jakiś sposób aby smusic ten Mod do częściowego przyciemniania nie odwiedzonych obszarów. Bo tak mam wszystko odsłonięte, a chciałbym aby dalej było zasłonięte jkimś półprzezroczystym kolorem dopóki tego nie odwiedze..

Otwierasz mapę, klikasz w Cartographer wybierasz Foglight (to chyba to ) xD
Musisz tam przeźroczystość koloru ustawić (jest na 100% )

Faktycznie, nie popatrzyłem .. Dzięki (;

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 02:54 
Cytuj  
Ma któs może addonka który działa jak dawny NAKED (sciaga wszystkie sprzety z dura po nacisnieciu zbindowanego klawisza i ubiera je z powrotem po nacisnieciu z powrotem), prosty i mały.

I addon który sam ściaga Cheetah-a / Pack-a po tym jak wejdzie dazed.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 10:44 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Ma któs może addonka który działa jak dawny NAKED (sciaga wszystkie sprzety z dura po nacisnieciu zbindowanego klawisza i ubiera je z powrotem po nacisnieciu z powrotem), prosty i mały.



ItemRack
http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... /itemrack/

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 12:10 
Cytuj  
Szukam moda który pokazywałby klasę targetu. Wcześniej używałem class viewer, ale po 2.0 nie działa. Tylko pls bez kombajnów, dobry mod to prosty mod :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 12:14 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Ma któs może addonka który działa jak dawny NAKED (sciaga wszystkie sprzety z dura po nacisnieciu zbindowanego klawisza i ubiera je z powrotem po nacisnieciu z powrotem), prosty i mały.

I addon który sam ściaga Cheetah-a / Pack-a po tym jak wejdzie dazed.


Odnosnie drugiego, zHunter mod.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 13:38 
Cytuj  
a czy ktos z was prubowal adaona \\wowecom// gienialy addon do aukcji!! duzo lepszy niz actioner tylko ze platny ... srednio zarabiam na nim ponad 100 g dzienie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 13:49 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
a czy ktos z was prubowal adaona \\wowecom// gienialy addon do aukcji!! duzo lepszy niz actioner tylko ze platny ... srednio zarabiam na nim ponad 100 g dzienie

Ja uzywam ylko wersji darmowej.
W sumie, na poźniejszych levelach problemów z kasa nie miałem, nie wiem talent jakiś czy coś ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:42 
Cytuj  
szukam moda który pokazuje ile czasu jeszcze bede zapisany do jakiego instansu AQ, MC itd

chodze z róznymi grupami i nie wiem czy juz wejde :roll:


_________________
psn

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
szukam moda który pokazuje ile czasu jeszcze bede zapisany do jakiego instansu AQ, MC itd

chodze z róznymi grupami i nie wiem czy juz wejde :roll:

/raidinfo


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:52 
Cytuj  
dzieki, w życiu nie widzialem - nie było mi potrzebne, ale takie zycie casuala :P

/bow


EDIT: ooo, wytrolowałem 3-cią gwiazdkę :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 16:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ooo, wytrolowałem 3-cią gwiazdkę :]


GZ :) ja jeszcze musze troche pofarmic :)

moglyby zamiast gwizadek byc levele... np. co 100 postow 1 level up :) bardziej klimatyczne.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 18:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ooo, wytrolowałem 3-cią gwiazdkę :]


GZ :) ja jeszcze musze troche pofarmic :)

moglyby zamiast gwizadek byc levele... np. co 100 postow 1 level up :) bardziej klimatyczne.
bo się nie starasz, musisz wiecej trolować zamiast się kłócić - wtedy wychodzi bardziej efektywnie :wink:
ja jestem spec od trolowania 8)


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 11:53 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Szukam moda który pokazywałby klasę targetu. Wcześniej używałem class viewer, ale po 2.0 nie działa. Tylko pls bez kombajnów, dobry mod to prosty mod :wink:

To jak, naprawdę nikt nie zna takiego moda? Jak w takim razie rozpoznajecie klasy z daleka? Najeżdżając myszką i czytając w tooltipie? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 11:59 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Libero napisał(a):
Szukam moda który pokazywałby klasę targetu. Wcześniej używałem class viewer, ale po 2.0 nie działa. Tylko pls bez kombajnów, dobry mod to prosty mod :wink:

To jak, naprawdę nikt nie zna takiego moda? Jak w takim razie rozpoznajecie klasy z daleka? Najeżdżając myszką i czytając w tooltipie? :]

ja znam class icon który dziala w TBC i zamienilem wczoraj na class viewer ktory tez dziala w TBC, oba mody sa zupdatowane

przewaga drugiego polega na tym ze mozna przesunac go sobie do statusbars

http://www.curse-gaming.com/en/wow/lastversions.html

ja używam ale mam tez classe w tinytip a wiele osob uzywa jas modow w stylu discord unit frames


BTW szulam moda do notatek przy liscie friends - myla mi sie alty kumpli


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:10 
Cytuj  
CT PlayerNotes


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 12:13 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
CT PlayerNotes

wymaga calego ctmoda

CT_Core
Formerly 'CT_MasterMod'. Several of our smaller mods have been combined into this mod. Please note that if you only use a few of the features, the other features will remain disabled and take up almost no memory at all. Below is a more clear-cut list of changes:
Coded specifically for the 2.0.1 patch.
Adds a ”CT²” control panel icon. While it is anchored to the minimap by default, it can easily be dragged to anywhere on the screen.
Casting bar timer greatly improved. Now reserves space for the timer, which means that it will always be properly displayed.
The casting bar timer now supports Blizzard's enemy casting bar option, if it is enabled.
Added option to hide chat arrows.
Improved the chat scrolling and timestamp functionality to be much more efficient.
CT_MasterMod's options are now a part of CT_Core.
CT_QuestLevels is now a part of CT_Core.
CT_TickMod is now a part of CT_Core.
CT_PlayerNotes is now a part of CT_Core.
CT_HailMod is now a part of CT_Core

poprosze cos innego :wink:

EDIT:
dzieki nazwa mi pomogla, mam:
http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... ayernotes/


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.