mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:39 
Cytuj  
rouge to potęga dmg - po co woj ustawiony na dmg ? jakbym chciał dmg to bym wziął maga albo rouga.
jak juz mowiłem gram cały czas na ts z rougiem i magiem. naprawde dużo rozmawiamy i troche ćwiczymy na sobie.
nie mam żadnych wątpliwości że potrzebujemy się nawzajem i wzajemnie uzupałniamy.

Fabianek napisał(a):
no nei wiem
źle mi sie z toba dyskutuje. prosze staraj sie za duzo mnie nie cytować. nic personalnego ale odbieramy na róznych falach.
pozdrawiam


_________________
psn

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
bre napisał(a):
chodzilo mi o to ze warrior moze byc tak samo dobry w PvP jak i w tankowaniu
nie moze byc. ani troche - miałem build protection i zmieniłem go na PvP teraz przy 60 lvl znowu wracam do Protection)
nie mam wrażenia że Mark to powiedział


nie zrozumiales mnie ...
po to mamy 3 drzewka talentow zeby moc sobie wybrac czy na dana chwile chcesz byc tankiem czy raczej pvp playerem
ty caly czas patrzysz pod kontem instancji wiec nie dziwie sie ze dla ciebie jedynym slusznym rozwiazaniem jest protection build

po 2gie moje nawiazanie do tego co Mark napisal dotyczylo walki z palladynem

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:48 
Cytuj  
aha... i duzo faktycznie zalezy od sprzetu jaki masz (czy sa to itemki + defense czy + attack power)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:50 
Cytuj  
tak, nie zrozumiałem ale nie jestem pewien czy to moja wina :P
nie byłem nastawiony na instance tak bardzo jak przy 60. nie robie juz prawie questów na polach z krowami i nie robie ich solo bo się nie da.

dlatego do 58 miałem build arms/fury 31/20 a teraz mam arms prot 31/20

ps edytuj jak chcesz dopisać coś :)
oczywiscie ze +def o dmg nie dbam (możesz kliknąc profil)


_________________
psn

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:52 
Cytuj  
... jeszcze spie ; )

ale mysle ze koniec koncow sie zrozumielismy : )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 09:54 
Cytuj  
bre napisał(a):
... jeszcze spie ; )

ale mysle ze koniec koncow sie zrozumielismy : )
jasne :)
mam już +35 def (to sansa do przetrzymania powalenia i ogólnie unikania ciosów.
mam nadzieje wydropowac wkoncu dla siebie (juz chyba szybko bo ostatni losowaliśmy we dwóch czyli jestm ostatnim tankienm u nas który nie ma jej)
http://www.thottbot.com/?i=18989

wtedy bede mial +50 def skilla czyli tak jakbym być 10 lvli wyżej od 60 lvl moba :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:01 
Cytuj  
bierz jeszcze to z tego bossa:
http://www.thottbot.com/?i=18612 - lepsze niż pasek valora
i może ten ring +6sta +1% crit do PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 10:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bierz jeszcze to z tego bossa:
http://www.thottbot.com/?i=18612 - lepsze niż pasek valora
i może ten ring +6sta +1% crit do PvP.

to LBRS ? byłem tam raz. lubie tam w 5 osobowym party nie chce raidów ale musze jeszcze sie troszke podszkolić.

zobacz jaki mam pasek ;/ kocham go za def. napisałem w innym topicu że nie zabardzo mi się podoba valor i wogóle go nie bede chyba zbierał.
jak bede miał duzo def to przebuduje sie i zdejme +10 def w protection i dołoże +5% critic w fury :wink:


_________________
psn

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zobacz jaki mam pasek ;/ kocham go za def. napisałem w innym topicu że nie zabardzo mi się podoba valor i wogóle go nie bede chyba zbierał.

To teraz już wiem dlaczego lightforge'a nosisz ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:37 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zobacz jaki mam pasek ;/ kocham go za def. napisałem w innym topicu że nie zabardzo mi się podoba valor i wogóle go nie bede chyba zbierał.

To teraz już wiem dlaczego lightforge'a nosisz ;)
poprawnie napisałbyś "nosiłem" :)
ładny był więc pomyślałem ponosze ze dwa dni :wink:
z defem mam juz luz bo jakiś debil kłócił sie że nie da mi NASZYJNIKA za 4g tylko za 5g - w ah dalbym i 50g gdyby było trzeba :wink:

ps.
polecam na rozluźnienie topic Paladyna o tytule
"Paladins are so unbalanced for PvP" :] (koleś opisuje jak ma ciężko)
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post32358


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
Zapomniał o SoC - stunie który działa na pewną odległość. Wystarczy tylko nie stunować przeciwnka w czasie walki (bo i po co) i w momencie gdy ucieka walnąć go tym sealem. Większość paladynów o tym wie ;)

Co do fearu warriora - lol, fear działa tak, że fearuje wszystkich naokoło OPRÓCZ tego z tkórym walczymy. Więc w duelu 1vs1 nie możemy fearnąć paladyna. Chyba, że w okolicy krąży mobek - wtedy switch na mobka, fear, paladyn zaczyna uciekać a my mamy na sobie moba. Sens? Może... jak walczymy w takiej zonie gdzie mobki sa dużo duzo niższe niż nassz level.

tu jest fajny topic o dps-ie paladyna. Z tego co pisał ktos z tego forum (1.2k critical) + z tego co piszą w tym topicu 30% na criticala u paladyna calkiem mozliwe, że przy odpowiednim buildzie dps pala jest baardzom wysoki + healing, immunne shieldy, plate, bonus do walki z undeadami, 100% stuny, itd.:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost2786919

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 08:57 
Cytuj  
wiecie może czy zablokowanie podświetlania makr to działanie zamierzone czy pomyłka ?
poprawia to czy mam zacząć uczyc się ile rage co wymaga ? cooldown down dalej działa czyli o cooldown nie musze sie martwić bo go widze - chodzi tylko o pierwsze użycie


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 09:02 
Cytuj  
to bug zresztą warrior jest teraz zbugowany.
Nie działa to wszystko o czym chyba ty pisałeś.
Talenty z AC bonusem nie działają, sam się stunuję po charge/intercept, nie podświetla mi ikonek, jestem "w walce" co chwila (np. biegnę, przystaję, chcę wsiąść na mounta, "in fight", 3s potem już mogę wsiąść), po walce zdaża się, że przez długie sekundy, ~10-20s jestem dalej "in fight" itd. itp.

nie mówiąc o starym jak świat bug-u - nie mogę zrobić intercept na pala z shieldem bo tylko stracę rage i dostanę komunikat immune? Immune na atak ale nie na szarżę.. cholera!

Paladyn zresztą zarzuca sobie immune shield i robi HS - to też bug i powinni to zlikwidować.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 12:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
z defem mam juz luz bo jakiś debil kłócił sie że nie da mi NASZYJNIKA za 4g tylko za 5g - w ah dalbym i 50g gdyby było trzeba :wink:


mam pytanie odnosnie Passive: Increased Defence +15
co to daje? przelicza sie to jakos na AC? jesli tak to jaki wspolczynnik?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 12:02 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Deshroom napisał(a):
z defem mam juz luz bo jakiś debil kłócił sie że nie da mi NASZYJNIKA za 4g tylko za 5g - w ah dalbym i 50g gdyby było trzeba :wink:


mam pytanie odnosnie Passive: Increased Defence +15
co to daje? przelicza sie to jakos na AC? jesli tak to jaki wspolczynnik?
zacznij od tego:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... n&t=148612
tu jest naprawde duzo odpowiedzi :wink:

generalnie cięzej mnie trafić. to troche tak jakbym był 10 lvl wyżej (50def skill=10x5def skil na level) czyli mob trafia mnie jakbym miał lvl 70
dobry tank musi stać przy mobie i przeżyć wiec zwiekszanie mobom szansy missa i zwiekszanie sobie parry dogge jest jak znalazł


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:35 
Cytuj  
mam prośbe.
niestety jak juzwcześniej przypuszczałem pogłoski że jestem dobrym tankiem były mocno chybione :D

za każdym razem jak nie ma warlocka w party mam bardzo duzy kłopot z utrzymaniem 3 fire elementali na sobie (zestawy po 3 sa popularne w brd). bede bardzo wdzięczny za opis jak najskuteczniej utrzymac takie 3 elementale na sobie.
zwylke nie mam kłopotów w 3 mobami ale te elementale są jak zły sen za każdym razem jak wpadam w 3 te dwa z boku nie zwracaja uwagi na damage i startują na casterów, a wtedy zaczyna byc dośc nie ciekawie :-?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
nie utrzymasz. Tank ma za zadanie tankować jednego moba/bossa, ewentualnie insta odbierać agro od innych zagrożonych, nie ma za zadanie tak jak w innych mmorpg tankować wszystkich mobów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie utrzymasz. Tank ma za zadanie tankować jednego moba/bossa, ewentualnie insta odbierać agro od innych zagrożonych, nie ma za zadanie tak jak w innych mmorpg tankować wszystkich mobów.
też sobie tego nie wyobrażam i się strasznie w tym etapie męczymy.
troche mi głupio bo wczoraj zrobili dwa razy emperora bez kłopotów i woj trzymał na sobie agro bez kłopotu. pytali się go "jak ?" to odpowiadał że używa chalenging shouta z 10 min coldownem :-?

troche się podłamałem - spróbuje dzisiał bazować wyłącznie na zestawie - charge --> demo --> thunder może bedzie lepiej :oops:


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:11 
Cytuj  
dodaj sunder... mój warek robi tym ladnie aggro i niech dadzą ci szanse na nabudowanie aggro a jeśli macie warlocka to basnish na jednego i zapominamy o nim :] dodaj huntera i masz 2 z głowy na 40 sec (freeze trap FD freeze trap) idą w zestawach albo po 2 albo po 3 zależy więc spokojnie dacie rade... ja wiem że trzeba trzymać aggro etc ale jak można korzystać z umiejętności innych klas to się korzysta tylko że grający z Tobą muszą zdawać sobię sprawę ze swoich umiejętności klasowych a i wtedy naprwy tańsze będą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:17 
Cytuj  
sirek napisał(a):
dodaj sunder... mój warek robi tym ladnie aggro i niech dadzą ci szanse na nabudowanie aggro a jeśli macie warlocka to basnish na jednego i zapominamy o nim :] dodaj huntera i masz 2 z głowy na 40 sec (freeze trap FD freeze trap) idą w zestawach albo po 2 albo po 3 zależy więc spokojnie dacie rade... ja wiem że trzeba trzymać aggro etc ale jak można korzystać z umiejętności innych klas to się korzysta tylko że grający z Tobą muszą zdawać sobię sprawę ze swoich umiejętności klasowych a i wtedy naprwy tańsze będą
moment aż takim noobem nie jestem.
1. napisałem juz że klopot jest tylko jak nie ma warlocka
2. nie walne sundera na otwarciu dlatego napisałem
- charge - atak i dodatkowe rage
- demo + thunder - żeby wykożystac rage z szarży do wkurzenia więcej niz 2 mobów wokoło po to żeby skoncentrowały się na mnie. sunder i revenge TAK ale później


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.