mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 14:43 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
do dupy, nie updatowany, ikonki stare i wogóle be


Wiem bo potrafi się pieprzyć - u mnie często się "przykleja" do kursora :o
I potem żadnej innej ikony wcisnąć nie idzie ... ani nawet niczego w menu ...

Ale innego nie ma :cry:


_________________
Obrazek

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 16:35 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):


dzieki o wlasnie cos takiego mi chodzilo ;D nawet tej www z modami nie znalem ;) thx

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 09:17 
Cytuj  
nie chce używać żadnych modów do całkowitej zmiany player/target/party frame (mam złe doświadczenia nawet z Discord Unit Frames)
zawsze brakowało mi w standardowych jednej rzeczy - widoku klasy targetu i kogo mam w party:

http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1804

samego targetu:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=836


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 09:39 
Cytuj  
O dzieki Desh szukalem takiego czegos, Class Viewer, musze przetestowac :)


_________________
.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:14 
Cytuj  
@Desh
odnosnie Discord Unit Frames - zobacz tutaj http://www.discordmods.com/DiscordUnitF ... youts.html - do wyboru do kolory - a jak cos sie jescze nie podoba to mozna przeciez samemu pokabinowac - w tym modzie mozna wszystko ustawic


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:21 
Cytuj  
redlum napisał(a):
@Desh
odnosnie Discord Unit Frames - zobacz tutaj http://www.discordmods.com/DiscordUnitF ... youts.html - do wyboru do kolory - a jak cos sie jescze nie podoba to mozna przeciez samemu pokabinowac - w tym modzie mozna wszystko ustawic
wiem. uzywałem customa wczoraj. DUF uzywałem juz wczesniej ale źle usuwał standardowe framy. wczoraj było ok z wyjątkiem tego że miałem po raz pierwszy od 2 miesięcy criticala gry (5 razy) dodatkowo DUF nie da się tak skonfigurować żeby widać było sunderthis addon.

w skrócie nie ufam DUF, wole standardowe z dodanymi modyfikacjami - brakowało mi wyłacznie widoku klasy.

pomijam to że standardowe są poprostu ladniejsze nawet od najlepszego customa DUF

do standardowych używam:
- PartyBuffs (wyswietla buffy)
- partyhealth (wyświetla ilość życia)
- TargetFrameHealthText (wyświetla procent HP targetu)

- ClassIcons (clase postaci w targecie i w party)

DUF nie robi niczego więcej co mogłoby mi sie przydać :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:33 
Cytuj  
jak dla mnie najledniejsze i najbardziej widoczne jest Nymbia's Perl Unitframes
uzywalem tego przez ponad miesiac i bylo extra - potem zaczeli dodawac jakies raid frames (ala CTRA) i jakies inne smiecia i zaczelo bardzo lagowac w WG - teraz czytam ze juz cos w kodzie poprawiaja - wiec moze wroce do tego

ogolnie mod jest swietny (gdyby ne lagowal) - pokazuje odleglosc do "targetu" oraz do kazdego w party - jest mod pokazujacy Target of Target - pokazuje HP i mane targetu w liczbach a nie w % itp


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:38 
Cytuj  
wiesz są rózne fajne mody. ja zawsze zanim zaczne naprawde czegoś używać testuje. jeśli zaczyna wywalać się klient to natychmiast takiego moda wywalam (mam ze 40 modów i nigdy nie mam crashy, błędów i disconnectów)

DUF jest fajny ale nie jest u mnie stabilny, minigroups porostu jest niedopracowane, gypsy wyswietla XP po 60 lvl


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:54 
Cytuj  
np. u mnie patrzylem Perla do samych framesow, ale niestety chyba musi byc caly perl zainstalowany a tego nie zamierzam robic... Gypsy_UnitFrames uzywam przyzwyczailem sie i jest dobry i nie powoduje konfliktow u mnie (duzy +)

A CT_PartyHealth mi powodowal bledy...
Teraz cos mam jakies konflikty bo mi Titan nawalil i CT_RaidAssist


_________________
.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
Co do DUF to miałem taką samą sytuacje co Desh. Po zainstalowaniu WoW zaczął się crashować (znany błąd, jest nawet post na jego temat na forum Discord).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:14 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Co do DUF to miałem taką samą sytuacje co Desh. Po zainstalowaniu WoW zaczął się crashować (znany błąd, jest nawet post na jego temat na forum Discord).
nie wiedziałem ale nie moge sobie na cos takiego pozwolic - padło mi na onyxi i czekałem w 400 osobowej kolejce.
Group Buttons i Discord Actions Bars wymiata (ten sam autor), ale DUF już nie :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:16 
Cytuj  
Duf rzondzi !.

A group buttons, po co to komu ? :F.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Duf rzondzi !.

A group buttons, po co to komu ? :F.

1. pewnie wielu działa dobrze ale nie wszystkim
2. najlepszy mod dla priesta


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
dla palla też:D


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:42 
Cytuj  
Deshroom, to wszystko co wymieniłeś (ilość many/życia, buffy na stałe, procentowa ilość HP na mobku) jest w nowych wersjach MiniGroupa, w którego jestem totalnym fanem. Polecam, prześliczne, prościutkie okna, można swoje paski z party zgrupować, no maks.

Edit: Ha, napisałeś że MG niedopracowane... jak niedopracowane, co się dzieje? U mnie zero problemów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:25 
Cytuj  
u mnie były problemy głównie z ukrywaniem standardowych. ja nie szukam rozwiązan używałem MG i DUF nie bede ich używał z conajmniej 3 powodów:
1. standardowe sa dla mnie ladniejsze
2. nie dają nic ponad to co daja dodatki do standardowych
3. ograniczją kompatybilność z innymi modami (sunderthis, group buttons kompatybilne od niedawna) i zmniejszają stabilność (mnóstwo crashy z DUF) - z tego co wiem standardowe frame jeszcze nikomu sie nie wywaliło a DUF i GM wywala się wielu osobom


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:44 
Cytuj  
Desh, MG wywala się, póki się nie odznaczy odpowiedniej opcji w CTRaidassiście :) Spoko, nie namawiam ani nic, mnie zawsze w standardowych do białości wkurzały te kółka z mordkami i ozdobniki graficzne, stąd korzystanie z MG. No i z MyInventory, ale to inna bajka (zawsze uważałem, że inventory diablo-style jest dabest).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:54 
Cytuj  
DUF i MG zawsze wydawały mi się dużo brzydsze od domyślnych frame (gram w dość dużej rozdziałce więc nie są dla mnie duże)
przewagą było jedynie to że wyświetlały info o klasie i hp/%. udało mi sie uzyskać to pozostając przy standardowych więc się bardzo ciesze :wink:


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 16:31 
Cytuj  
Szukałem ale nie znalazłem :-?

Znacie mod, który pokazuje % HP targetu? Tylko to mnie interesuje, nie chcę żadnych innych bajerów. Tylko taki mały modzik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 16:44 
Cytuj  
Zainstalowalem to co Deshroom bo nie moglem innego w miare dobrego znalezc ;) czyli TargetFrameHealthText


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.