mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:09 
Cytuj  
Niestety nie nie moge zalozyc ;(( 150 g kosztowalo mnie zrezygnowanie z primal mooncloth tailoringu i jesli z tego zrezygnuje nie moge nosic tych itemkow ;(( przykro mi :(


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
Powiedzialbym ze "niebezimienny" wisi Ci jakies pare kilo golda. Tj. na wyszkolenie tailoringu znowu do poziomu 375.

Niebezimienny - na podstawie czego wprowadziles kogos w blad kosztujacy ladnych pare dni farmy ?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:25 
Cytuj  
Shadowweave mooncloth i spellcloth sety mozna nosic tylko wtedy, jak sie ma odpowiednia specializacje, i nie da sie ich inaczej zalozyc.

Co do tego " bonusa", to inaczej sie sprawa ma z rzeczami jak battlecast czy whitemend setami. Tam jest ze wymaga tailoring ( ale bez speca) i to rzeczywiscie odnosi sie tylko do set bonusu - znaczy sie to sie da zalozyc bez tailoringu, ale nie bedzie bonusu.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:27 
Cytuj  
Tak to jest jak ktos gufno wie a sie madrzy:| Oddawaj gold chlopakowi !

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:22 
Cytuj  
cala operacja kosztowala mnie 170 g (150g za skasowanie ostatniej specjalizacji i 20g na ponowne nauczenie specjalizacji) i nie trzeba sie uczyc tailoringu od nowa! Teraz sie zastanawiam czy nie zebrac odpowiedniej ilosci shadow clothow (26 na caly komplet) i jak bede chcial ostro farmic to za 170g sie przerobie na shadow a jak bede chcial leczyc to sie przerobie na holy dosc droga to impreza ale nie da sie ukryc ze ten set jest naprawde dobry!


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:40 
Cytuj  
A teraz kolejne pytanie. Czy Robe nie wymaga specyficznej wysokosci skilla w Mooncloth Tailoringu ?

I jak do cholery dziala oduczenie specjalizacji ? :P Skill spada do 350 czy nie ma zadnej roznicy ?

Chyba sie trzeba bedzie po 2 tygodniach przerwy zalogowac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:41 
Cytuj  
Jak to jest z tymi specami.Czy np BS może sie zdecydować na Sword spec ,poczym zrobić miecz i zmienić spec na axe?Czy dalej bedzie mogl korzystac z tego ów miecza i jakie sa konsekfencje (koszty and so on) zmiany speca ?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:51 
Cytuj  
Idziesz do trenera od tailoringu w shattrath i jest tam odpowiednia opcja. Wyglada to identycznie jak ze zmiana talentow! Tak jak powiedzialem wczesniej kosztuje to 150g (mowie jak to wyglada w tailoringu) jesli na broni jest napisane ze wymaga jakiejs specjalizacji to jesli zmienisz specjalizacje nie bedziesz mogl tego uzyc! niestety bylem pierwsza osoba co byla ciekawa i poniosla koszt 170g ;)


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 06:28 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Jak to jest z tymi specami.Czy np BS może sie zdecydować na Sword spec ,poczym zrobić miecz i zmienić spec na axe?Czy dalej bedzie mogl korzystac z tego ów miecza i jakie sa konsekfencje (koszty and so on) zmiany speca ?



Boze... nie ma zadnych oprocz tego, ze nie mozesz uzywac itemow, ktore wymagaja samej specjalizacji. I nie , nie mozna uzywac sworda , ktory wymaga swordspec - jak w tym momencie masz axe spec.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 07:22 
Cytuj  
Wydetukowałem to z wypowiedzi dodo39 x]


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 08:12 
Cytuj  
i jak wrazenia po patchu ?

ja osobiscie ze wzgledu na "fuckup" addonow srednio zadowolony;)

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 08:55 
Cytuj  
mi osobiście żadne addony nie sprawiły najmniejszych problemów, sct sie krzaczył trochę przy wchopdzeniu w stealth ale jest nowa wersja więc luz, i jeden malutki problem z Trinity Bars, button stealth przesunął mi się pod chata i za cholere nie mogę go stamtąd ruszyć :) a nowej wersji trinity jescze nie ma.....tak pozatym wszystko działa jak należy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 08:59 
Cytuj  
Mi się ag_uf skichał tak że nie było widać żadnych unit frames, w ogóle żadnych. Wywaliłem i po kłopocie. Addon ułatwiający leczenie druidem skichał się też kompletnie, to przeinstalowałem na wersję z PTR'a i działa. Hunterski addon natomiast działa jak działał, damage meter i threat meter też działa, gatherer niby się pochrzanił bo nie pokazuje bitmap na kółkach na dużej mapie regionu, ale kółka pokazuje gdzie veiny są.


_________________
O.o

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:03 
Cytuj  
ja wczoraj, przed zalogowaniem się zessałem najnowszą wersję ag_UF i nie miałem żadnego problemu...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:58 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
ja wczoraj, przed zalogowaniem się zessałem najnowszą wersję ag_UF i nie miałem żadnego problemu...

o, to swietnie bo poprzednia polegla

poza AG_UF to jeszcze Move Anything przestal dzialac

z innych wrazen to moj warrior ma teraz prawie 1k zycia mniej, a moj stoneforged claymore dolaczyl do reszty swiecidelek for young users i wyglada teraz jak jakas kolorowa tandeta z bazaru (a byl to taki ladny prosty stalowy dwureczniak)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:28 
Cytuj  
Probujcie wylaczac rozne addony, bo niektore koliduja ze soba, aguf i bartender dzialaly mi bez problemu, a znajomi mieli jakies zonki:p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:34 
Cytuj  
Mnie zdziwiło jedno:
- uzywam miedzy innymi Vendetty i Bartendera3
- na jednej postaci bary bartendera bylo OK, ale (countdown) bary z Vendetty zostały zresetowane do domyślnego polozenia
- na drugiej postaci odwrotnie vendetta ok, action bary defaultowo....


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:39 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
ja wczoraj, przed zalogowaniem się zessałem najnowszą wersję ag_UF i nie miałem żadnego problemu...


ja tez i poszlo ag_UF sie trącać - na standardowym blizza nie wiedzialem jak grać...

p.s.
podobno jakis nowy add - Pittbull -dziala niezle czy ktos go uzywa i jesl itak to jak po 2.1 sie sprawuje?

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 11:39 
Cytuj  
Zainstalowałem Pitbula i muszę przyznać, że całkiem całkiem. Sporo możliwości konfiguracji. Ułatwia targetowanie w grupie - to jego największa zaleta. Ale mam go dopiero jeden dzień i zanim polecę z czystym sumieniem, muszę trochę go potestować.

Wkurza mnie, że nie moge portretu postaci ustawić jak oryginalny blizzardowski. Jak ktoś wie, jak można to zrobić to proszę o podpowiedz.


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 08:10 
Cytuj  
Vercin - mocno znerfowali Lady ? W ogole to gratki za killa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.